Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
Butterfly ja mam pod domem prawie Multikino i aqwapark, i powiem Ci że do tego kina w ogóle nie zaglądamy. Ja lubię takie stare kina, one mają swój urok! W krk na Rynku jest kino Ars, moje ulubione, jest tam kilka sal, i jedna jest najlepsza - Kiniarnia - można tam oglądać film a jednocześnie jest bar gdzie można zamówić kawę, piwko, można jarać szlugi podczas seansu! No i puszczają jakieś ambitne kino a nie komerchę...

ale mnie naszło teraz też na kino...


Takie kino też mamy niedaleko, Patria sie nazywa. Nawet działa tam prawdziwy klub filmowy, przychodzą naprawdę ciekawi ludzie. Kiedyś w Krakowie byłam w takim malutkim kinie... nie pamietam jak się nazywało...niedaleko rynku... W Katowicach jest fajne kino, Rialto. Właściwie to kino-teatr, tez z knajpą- firma mojego męża często organizuje tam imprezy firmowe. W dodatku jest pyszne żarcie. ajjj...zachciało się, zachciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja w kinie byłam w ciąży 🙂 na harrym poterze 🤪 hahaha a ostatni film który oglądałam to "Sala samobójców" dobrze zrobiony polski film... o ważnej tematyce, powinni go puszczać na wywiadówkach w szkole...

Właśnie wróciłam ze spaceru z moim Rafałem, Mała śpi teściówka w domu więc poszliśmy 🙂 ach... tak jakoś dziwnie mi bez wózka chodzić... nie wiem jak ja jutro sama na tej uczelni wyrobię, chyba umrę z tęsknoty za moim Zarazkiem kochanym 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti mój Milo śpi od 20:30 do 8 rano, potem ni cholery, nie chce spać, pobawię się z nim na moim łóżku, potem kładę go do łóżeczka (już przebranego z piżamki), patrzy sobie na karuzelę, ja się ogarniam, potem idziemy do salonu, on bawi się na macie, ja myję i sterylizuję butelki, potem bawimy się razem i ok 10:30-11 on idzie spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...