Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
tak czytam po troszku i widzę, że im Wasze brzdące mają jakieś nieogarnięte napady szału. U nas też się tak zdarzyło. W sumie tylko raz i to akurat trafiło na moją siostrę, która przyjechała do nas posiedzieć z małą a my wtedy skoczyliśmy na godzinę na zakupy do nowego m.
Darła się 20 min. ale tak masakrycznie, że jak słyszeliśmy ją w tel. to mój wszędzie na czerwony świetle przejeżdżał.
NIestety ale nasza Oliwcia butelkę odrzuca. Ale za to łyżeczką wpyla pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
moj to mnie czesto bije nerwusek, ostatnio dostałam nogą w brodę przy cwiczeniach, nie wiem co to bedzie dalej


mój mnie po cycach taranuje, ale to w czasie zabawy jak się nad nim nachylam... tak kopie tymi nóżkami, że o moje piersi haczy 😁 a jak są pełne jaki to ból 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti82 napisał(a):
a moj lezaczek włąsnie jest do d..py bo pasy są tylko na nozki reszta jest lużno i moze nawet sie przechylic i przewalic z leżaczkiem...dziadostwo i niby ten fisher price...
NEquitia mi sie podoba orzech!!!
MArlena ja bym wykitowała byc zdana na łąske i niełaske lekarzy.oni sie do niczego nie nadają...
dziewczyny ponawiam pytanie ile na dzien uzywacie pampersów albo ianczej co ile zmieniacie jak nie ma kupy? bo ja dotej pory miałam takie dziadowskie na dzien co musiałam zmieniac co pół godziny czasem a max co dwie ale przewaznie co godzinę bo przesikiwał.teraz uzywam huggiesów na dzien i zmieniam zadziej ale wydaje mi sie ze za czesto ale robie tak bo jak on sie drze to wydaje mi sie ze a moze ma za mokro itp. wiecie jak to jest.


Ja jak miałam huggisy to Filip odparzeń dostał. Według mnie one nie trzymają moczu, znaczy pupka cały czas mokra jest... Teraz mam pampersy. Spróbowałabym tych z rossmana, ale najbliższego mam 50 km od siebie... 😮 A pampersy zmieniam zależy, średnio co 2 godz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Mamusie 🙂

Gratulacje i caluski dla Oliwki 🙂 No i dla Wojtusia 🙂

MAgda, fajny pomysł z tą ramką...

My dzis do lekarza jedziemy... strasznie sie małemu poci główka i wogóle cały sie poci, wit d mu chyba brakuje, ale dostaje dziennie 1 kropelkę, może trzeba zwiększyć? Noi własnie w tej sprawie idziemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My właśnie wróciliśmy ze spaceru 🙂 Rafał wziął się za obiad a ja nadal piję kawę z rana 😮 haha mała gaworzy sobie do pieluszki 🤪 ale jej zdjęć narobiłam i takich ślicznych haha dobrze mieć znowu aparat w domu 🙃

Przypominam o linku pod suwaczkiem 😉 😎

Czeka na mnie sterta ciuszków Małej do prasowania 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bebiko.pl/themes/bebiko/download/docs/ulotka_Bebiko_Range_2010.pdf - fajnie opisany jest tu schemat karmienia, no i zabawy z dzieciątkiem 🙂

A o linku pamiętam 🙂
Już po głosowanku 🙂

Mój Fifi sie zbuntował i nie chce butli wogóle... 😮 A w piersiach nie mam dużo pokarmu bo od początku go butlą dokarmiałam... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Beti ja używam Dady 4 i w sumie tak co 3 godziny zmieniamy. W nocy mało sika i nawet jak ok 19-tej mu zakładam to ok 5-6 ej zmieniam a i tak jest sucha jeszcze.
O i w końcu Kasienka nam Oliwkę pokazała( buziak od Wojtusia za 4 miesiące!!!) Ale ma ciemne brwi!!! Chyba będzie śliczną czarnulką jak jej włoski urosną i pewnie oczy zciemnieją 🙂
Mój Wojtek jeszcze sie nie określił jaki będzie hehe
Mój Wojtek dziś 4 miesiące kończy!!! 🤪 Dzięki Basia:* I zupkę mu właśnie gotuję 😜 Nie mogę sie doczekac jego reakcji 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wszystkie mamuśki i maluszki! 🙂

u nas rano była kaszka... no i małemu chyba nie bardzo podoba się jedzenie łyżeczką bo się złościł.... albo po prostu mu nie smakowało 🤨 jutro sprawdzimy raz jeszcze.

BUZIAKI DLA 4-MIESIĘCZNIAKÓW: JULKI I WOJTUSIA!!! 😘 😘

głos na Ptysię oddany już ma 47 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...