Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gosia to Cię nie pocieszę, ja Małej daję na noc kaszkę, a dzisiaj i tak ją w nocy 3 razy karmiłam! jak nigdy!!
nie wiem co jej się stało... a tak ładnie spała już po tej kaszce...

Marysia śpi na poduszce, takie płaskiej, placek normalnie 🙂

A misie ma w nogach, nic koło głowy i buzi, jedynie pieluszka na zasypianie, a później zabieram...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobrerek!
u nas noc katorga.... mały o 24 tak się rozpłakał, nie mogliśmy go uspokoić... jak nigdy o 1 jadł mleko, a już przesypiał do 6 i o 6 dopiero dostawał... ogólnie całą noc ze mną spał i tak i tak popłakiwał, aż dałam mu ibufen, bo może zęby...

u nas też pogoda pięna więc zaraz zupkę mały dostanie i śmigamy n spacer 🙂
swoją drogą oby szybko do wiosny, bo mój mały tak się drze jak go ubieram w czapę i kurtkę, że to jest jakaś masakra! 🙂

mój mały śpi na mega cienkiej podusi z kompletu i ma ciasteczkowego potwora koło główki, ale średnio się nim interesuje... może z czasem bardziej się z nim zaprzyjaźni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj kurcze ale dziś dzień, Zaraz mi upadnie głowa na klawiaturę. Kawa nawet nie pomaga. Pogoda do tyłka, Oliwka już nie ma kataru a i tak siedzą z nianią w domu bo zgniłe powietrze strasznie.
Widzę , że super nocek ciąg dalszy. Ja to już nawet na narzekanie nie mam siły.
Od 21 do 1 śpi ciągiem, a potem pobudka co godz. do cyca, I tak co dzień. A do dupy... 😞 Zmęczona dziewczyny jestem tym wszystkim. Oj bardzo.
Buziaki dla Was na dobre popołudnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po rehabilitacji
Masakra tak sie darla w drodze powrotnej ze musiałam stać na awaryjnych i ja nosić na rękach, uspokoiła sie wypila 150 ml piciu piciu i jakoś dojechalam
Teraz padła po 1,5 porcji zupki!!! Sic!!
Teściowa tez padła i pozygala sie z wymeczenia a ja jem sniadanko i kawka no i zakupy zaraz
Muszę je we dwie same zostawić mam nadzieje ze Niki pospi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po rehabilitacji
Masakra tak sie darla w drodze powrotnej ze musiałam stać na awaryjnych i ja nosić na rękach, uspokoiła sie wypila 150 ml piciu piciu i jakoś dojechalam
Teraz padła po 1,5 porcji zupki!!! Sic!!
Teściowa tez padła i pozygala sie z wymeczenia a ja jem sniadanko i kawka no i zakupy zaraz
Muszę je we dwie same zostawić mam nadzieje ze Niki pospi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasienkaks napisał(a):
Dziewczyny która z was kupiła ten dywan w literki? Doris Ty?
POtrzebuuję link do niego na allegro? Pytałam czy nie jest szorstki?


http://allegro.pl/alfabet-dywan-dla-dzieci-150x200-zywe-kolory-i1987556986.html
Proszę, ja Ci wtedy odpisałam, że nie jest jak kocyk ale i nie jest szorstki, Lenka śmiga po nim na kolanach bez rajtuz i nic nie ma zadrapanego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po wizycie u lekarza. Pawełek waży 7800 i ma 69cm. Dzielnie zniósł szczepienie i w ogóle jest przekochany! Tylko maruda 😉 Ale lekarka oznajmiła mi dziś, że idzie mu górna jedynka 😮Myślałam, że jak mu wyrosły dwa wielkie zębiska na dole to teraz będzie trochę przerwy, a tu dupa. Tzn. przerwa jest miesięczna, ale to jakaś masakra. Dziś podam mu na noc Camillie, może pośpi. Nie chciałam mu nic dawać do tej pory ot,tak sobie, jak nie wiedziałam co i jak. A po szczepieniu poszliśmy na zakupy.Mamusia kupiła sobie buty, a synek dostał dwie piżamki nowe i body 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasienkaks napisał(a):
Oj kurcze ale dziś dzień, Zaraz mi upadnie głowa na klawiaturę. Kawa nawet nie pomaga. Pogoda do tyłka, Oliwka już nie ma kataru a i tak siedzą z nianią w domu bo zgniłe powietrze strasznie.
Widzę , że super nocek ciąg dalszy. Ja to już nawet na narzekanie nie mam siły.
Od 21 do 1 śpi ciągiem, a potem pobudka co godz. do cyca, I tak co dzień. A do dupy... 😞 Zmęczona dziewczyny jestem tym wszystkim. Oj bardzo.
Buziaki dla Was na dobre popołudnie


Kasienkas a może ona w ten sposób odreagowuje rozstanie z Tobą???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja Ci powiem Gosiu, że nic nie widziałam. Ale wydawało mi się ostatnio, że są dziąsełka troszkę rozpulchnione, ale odegnałam tą myśl, bo wydawało mi się to jakoś za wcześnie. A ona mi mówi, że jedna jedynka już będzie szła na dniach. Drugiej nie widać. Na dole wyraźnie widziałam, ze zaraz będą ząbki. Tylko w sumie na górze to trudniej dostrzec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
mój syn dziś marudzi, spacer to tylko 30min a reszta krzyk... przypomniał mi się koszmar spacerów sprzed miesięcy 😞 a pogoda taka że tylko spacerować... wiosna, no ale mój synek krzyczał tak, że nie dało rady... teraz uśpiłam go bo marudził... jejuuuu to ząbkowanie mnie wykończy, bo tylko tym tłumaczę jego zachowanie, no ewentualnie skok.. ale jemu właśnie minął 29 tydzień dzisiaj... i bądź tu mądry 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...