Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Miley napisał(a):
admin napisał(a):
no ale najważniejsze, że ten sam Admin 😁Miło mi 🙂


Witam cie Adminie no i mam dylemat bo nie wiem ktore forum wybrac 😞 😞

odpowiedź jest prosta - jesteś mamusią, więc jaką stronę? Tu z pewnością znajdziesz więcej koleżanek, które mają dzieci, niż tych, które dopiero będą miały. Poza tym, tutaj (na forum) dochodzą wyłącznie mamy, a na Brzuszku tylko ciężarne. Po trzecie - tu jest więcej artykułów i porad ekspertów - DLA MAM. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti Emilka jeszcze nie pije z niekapka nie umie lyczka dwa wezmie a potem nim rzuca my mamy z awentu niekapek a Emilka raczkowala juz we wrzesniu 2011 roku siedziec tez zaczela szybko juz sama stoi chodzi za jedna raczke sama zrobi 5 kroczkow jak jej sie uda wstaje o wszystko podniesie sie nawet o sciane byle wstac i sama potrafi wstac bez trzymania mowi tata dada nie nana ne ne ne krzyczy spiewa tany tany robi jak leci reklama biedronki robi papa daje buzi ma 6 zabkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miley napisał(a):
Adminie ja mam na komputerze emotki moze byc jakies wstawil ?? Mogla bym ci je w paczce rar wyslac bo mam na prawde fajne
wierzę, wierzę 🙂 ale niestety staram się być w 100% legalny i każda użyta grafika jest tutaj opłacona i ma określoną licencję. Dzięki za dobre chęci 🙂 Jeśli chodzi o same emotki, to będę starał się rozbudować forum o nowe, ale to nie tylko kwestia samej grafiki - każdy określony znak jest automatycznie zamieniany na emotkę, pewnie to zauważyłyście - dochodzi jeszcze rozbudowa kodu strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
Miley napisał(a):
admin napisał(a):
no ale najważniejsze, że ten sam Admin 😁Miło mi 🙂


Witam cie Adminie no i mam dylemat bo nie wiem ktore forum wybrac 😞 😞

odpowiedź jest prosta - jesteś mamusią, więc jaką stronę? Tu z pewnością znajdziesz więcej koleżanek, które mają dzieci, niż tych, które dopiero będą miały. Poza tym, tutaj (na forum) dochodzą wyłącznie mamy, a na Brzuszku tylko ciężarne. Po trzecie - tu jest więcej artykułów i porad ekspertów - DLA MAM. 🙂


Tylko ze tu mam kwietniowych 2011 nie ma 😞 😞 😞
Adminie jak z tymi emotkami ??? Mam bardzo fajne 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
Miley napisał(a):
Adminie ja mam na komputerze emotki moze byc jakies wstawil ?? Mogla bym ci je w paczce rar wyslac bo mam na prawde fajne
wierzę, wierzę 🙂 ale niestety staram się być w 100% legalny i każda użyta grafika jest tutaj opłacona i ma określoną licencję. Dzięki za dobre chęci 🙂


Aha no rozumiem szkoda a mozna by te co sa zamienic na inne np ?? Moge tu wstawic jakie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
Miley napisał(a):
Mamusie kwietniowe 2011 nie chca tu sie przeniesc 😞 😞 😞 😞 😞
no cóż, ja nikogo do niczego nie namawiam, a tym bardziej nie zmuszam. Uparciuchy jedne nie chcą i nic nie zrobię 😁


KURCZE no szkoda 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
No właśnie dziwne, że na brzuszku są... ja się temu dziwię...

Adminie a jak córeczka? zdrowa?

dzięki za pytanie; ciągle coś jej jest, ale to normalne u przedszkolaka 🙂 Dzisiaj zrobiliśmy jej wymaz z noska i we wtorek, środę będą wyniki tej magicznej hodowli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miley napisał(a):
admin napisał(a):
Miley napisał(a):
Mamusie kwietniowe 2011 nie chca tu sie przeniesc 😞 😞 😞 😞 😞
no cóż, ja nikogo do niczego nie namawiam, a tym bardziej nie zmuszam. Uparciuchy jedne nie chcą i nic nie zrobię 😁

KURCZE no szkoda 😞 😞 😞 😞

no mnie też jest troszkę przykro, ale bardziej tych, które tu już przeszły, poklepały parę tygodni na forum i założyły własne prywatne, zamknięte forum - to najbardziej mnie smuci 😞 No ale co zrobić, takie życie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Admin oby nic tam złego nie wyrosło 🙂 a ja taka sentymentalna będę i powiem- napiszę DZIĘKI ZA TO FORUM JEST ŚWIETNE 🙂

a o zdrówko córki pytam bo kiedyś na czacie na brzuszku gadałam z Tobą i Twoja Mała chorowała bardzo... w szpitalu była i tak mi w pamięci utkwiło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miley napisał(a):
admin jak to przeniosly sie tutaj osoby z brzuszka i potem zalozyly swoje forum??? czemu 😮
bo brakowało im PRYWATNOŚCI....
Pytanie, które spędza mi sen z powiek; kiedy ta "prywatność" zaczęła obowiązywać, bo przecież od początku chyba każda z nich dążyła, by poznać coraz więcej znajomych, nie ? Jak to jest z forum na Brzuszku ? Może się mylę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Miley smutne to co piszesz... ale tak czasami bywa... Ja nie mam nic przeciwko, żebyś tu z nami została 🙂


Bardzo sie ciesze jutro wam wiecej o sobie na pisze ale dzis ide spac bo padam ze zmeczenia.
No i musze sie przespac z tym na ktorym forum zostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
Miley napisał(a):
admin jak to przeniosly sie tutaj osoby z brzuszka i potem zalozyly swoje forum??? czemu 😮
bo brakowało im PRYWATNOŚCI....
Pytanie, które spędza mi sen z powiek; kiedy ta "prywatność" zaczęła obowiązywać, bo przecież od początku chyba każda z nich dążyła, by poznać coraz więcej znajomych, nie ? Jak to jest z forum na Brzuszku ? Może się mylę...


No nie wiem nie rozumiem pewnie chodzilo o to ze czesc sie znala z brzuszka a dochodzily tu nowe osoby ktos im nie podpasowal i wtedy grunt sie zawalil stracily poczucie bezpieczenstwa i najprostrzej uciec i uciekly inaczej nie znam na to wytlumaczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Miley smutne to co piszesz... ale tak czasami bywa... Ja nie mam nic przeciwko, żebyś tu z nami została 🙂
pozdrów je ode mnie 🙂 Ja to rozumiem, jeśli dobrze tam się czują, to najważniejsze. Mnie jest miło, że udało mi się pośrednio przez moją stronę je zintegrować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
Nequitia napisał(a):
Miley smutne to co piszesz... ale tak czasami bywa... Ja nie mam nic przeciwko, żebyś tu z nami została 🙂
pozdrów je ode mnie 🙂 Ja to rozumiem, jeśli dobrze tam się czują, to najważniejsze. Mnie jest miło, że udało mi się pośrednio przez moją stronę je zintegrować 🙂


Aaa bo pan juz tam nie zaglada ??? Ja juz wybralam ZOSTAJE TUTAJ tylko bede tu pisala bo watek dla mam kwietniowych 2011 jest pusty 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miley napisał(a):
admin napisał(a):
Miley napisał(a):
admin jak to przeniosly sie tutaj osoby z brzuszka i potem zalozyly swoje forum??? czemu 😮
bo brakowało im PRYWATNOŚCI....
Pytanie, które spędza mi sen z powiek; kiedy ta "prywatność" zaczęła obowiązywać, bo przecież od początku chyba każda z nich dążyła, by poznać coraz więcej znajomych, nie ? Jak to jest z forum na Brzuszku ? Może się mylę...


No nie wiem nie rozumiem pewnie chodzilo o to ze czesc sie znala z brzuszka a dochodzily tu nowe osoby ktos im nie podpasowal i wtedy grunt sie zawalil stracily poczucie bezpieczenstwa i najprostrzej uciec i uciekly inaczej nie znam na to wytlumaczenia

no właśnie to "dochodzenie nowych"... o co chodzi ??
A na czym polega różnica między ciężarną na forum dla ciężarnych, która wchodzi na forum i dochodzą do niej "te nowe", a matką na forum dla mam ? Po co w ogóle wchodzić na forum z myślą, że nie chce się poznać nowych ludzi? Jeśli chcecie się zamykać w swoim kręgu, to lepiej nie wchodzić do internetu, tylko robić jakieś zebrania zamknięte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...