Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
uuuu Nequitia brzmi to nieciekawie, Mery już zdrowa to teraz mamusia na rehabilitację będzie latała... no ale z Twoim zacięciem szybko się pozbędziesz tego zapalenie! Tego Ci życzę 🙂 obyś mogła pokroić tort na własnym przyjęciu ślubnym! 🙂

Ivi gratuluję synka!! super! kolejna parka na naszym forum 🙂

Iza jaki remont? coś przeoczyłam? wyprowadzasz się? Budujesz? czy o co kamam? 🙂
dobra ta Twoja teściowa, zupkę Niki jadła 😁 😁 nawet nie zapytała co to za zupa i czy może się poczęstować??

Milo też dzisiaj maruda, przylepa... a wczoraj to przeszedł samego siebie, poszłam na paznokcie, a Łukasz nie mógł go uśpić (bo już go nie lulamy odkąd rok skończył) mi się zawsze udaje, a Łukaszowi nie zasnął i w rezultacie nie miał drzemki 😮 myślałam że w związku z tym będzie spał w nocy jak zabity... no ale się pomyliłam... 🤢

Beti mój Milo różnie pije... raz wydaje mi się za mało, a raz tyle że sama się dziwię. Podobnie jak u Izy czasami jedną butlę pełną przez cały dzień tylko, a czasami dużo więcej. Pije herbatki i soczki kupne.

Basia wygrasz ten konkurs!!! i nie myśl inaczej 🙂 najważniejsze to wiara, bo czyni cuda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka 🙂
Ivi gratuluję synka 🙂
Beti pytałaś o przedszkole Kubusia... w tym roku do końca nie byłam zdecydowana czy posyłać go do przedszkola, bałam się zarazków jakie mógłby przynosić z przedszkola i tego , że Maja by przez to chorowała. Jak już się zdecydowałam to nie było miejsc. Za rok pójdzie.
Czerwcówka uśmiałam się z tej zjedzonej zupy 🙂
A my jutro mamy rocznicę ślubu i nie mam jeszcze prezentu dla męża...ba pomysłu nawet nie mam...
Idę na kawkę , chyba moje malizny się budzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!
My byliśmy wczoraj w krk tak jak planowaliśmy.. Wyjechaliśmy o 8:30 a wróciliśmy o 18:45...
Ja w stanie zmasakrowanym..
Kupiliśmy sporo ;-) tylko ostatecznie kuchenkę sobie odpuscilam i zamowilam przez neta, zaoszczedzilam 450pln akurat na kran do kuchni ;-)
Ale płyta jest indukcyjna ;-) dziś mam zamiar planować kuchnie a za szlaka nie mam do tego serca, ja mogę zobaczyć gotowa i powiedzieć ze chce taka..

Niki została z babcia ;-)
Spała aż 3 razy!! I o 18:30 dopiero ja obudziła i karmila zupka..
Ale przynajmniej mogliśmy spokojnie pojechać i załatwić wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U Niki pojawiła sie oczywiście druga dolna dwójka (dzien po pierwszej) więc zeby cały czas idą a czasem widać dopiero jak sie przebije :-(
Dalej płacze w nocy i rano :-( przynajmniej znam powód

U nas codziennie nowe słowa/dźwięki ;-) mała cwaniara sie robi
Dziś zalapala ze coś z tym mamy brzuszkiem jest nie tak. Wreszcie ;-)) glaskala, odkrywala i przykrywala pizamke ;-) ja jej tlumaczylam ale i tak pewnie z tego nic nie rozumie.

Marlena jak Adi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj Beti to będzie chwila relaksu 🙂 i wiesz ile będzie wtedy pytań do doświadczonych mam ?! okazja do pogadania 🙂

co d oząbków to trzeba przetrwać ja też już mam dosyć i jak pomyśle że Niki jeszcze będzie bez kompletu a Borys już zacznie ząbkowac to mnie szlag trafia...wfrrr

damy radę 🙂

Zamówiłam i zapłaciłam właśnie za piekarnik 🙂
ale mam radochę 🙂) uwielbiam zakupy 🙂 jak widać nawet takie "nie ciuchowe" 🙂
Będę się was radziła 🙂 z tego co pamiętam Basia ostatnio urządzała chatę 🙂

Czy któraś z Was ma na ścianie połączenie cegiel z drewnem?! (mój m sobie tak wykombinować a ja dumam..)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
oj Beti to będzie chwila relaksu 🙂 i wiesz ile będzie wtedy pytań do doświadczonych mam ?! okazja do pogadania 🙂

co d oząbków to trzeba przetrwać ja też już mam dosyć i jak pomyśle że Niki jeszcze będzie bez kompletu a Borys już zacznie ząbkowac to mnie szlag trafia...wfrrr

damy radę 🙂

Zamówiłam i zapłaciłam właśnie za piekarnik 🙂
ale mam radochę 🙂) uwielbiam zakupy 🙂 jak widać nawet takie "nie ciuchowe" 🙂
Będę się was radziła 🙂 z tego co pamiętam Basia ostatnio urządzała chatę 🙂

Czy któraś z Was ma na ścianie połączenie cegiel z drewnem?! (mój m sobie tak wykombinować a ja dumam..)


Iza,ja mam kamien i drewno wkuchnio-jadalni+meble orzech z rattanem,puszcze mmsem.sprawdza sie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
andzia0304 napisał(a):
Beti-w tym roku ch..nie wakacje...Lenka ma chorobe lokomocyjna,wiec gnije w domu.wiem,ze ludzie maja duze klopoty,ale mnie dobija bezmoc.srodki sa,czas jest a z wakacji dupa 😠


Aniu a jak się objawia ta choroba u lenki?!
Mi Niki np przy dłuższych podróżach ZAWSZE w pewnej chwili zaczyna się dusić i wymiotuje z siłą hydranta strażackiego wszystko a jak już skończy to jeszcze wodą ...
pierwszy raz to tak się wystraszyłam, teściowa się zatrzymała a ja ją na ręcę i z auta!!
Teraz już jestem przygotowana i sama nie wiem co to jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti im mniejsze tym szybciej zapomni.
Szpitale to masakra ale dzieci jednak inaczej to znoszą.
Lepiej jednak tam wcale nie trafiać..

Zaplacilam dziś więc pewnie w środę juz będzie ;-)
Tylko hydraulik niestety o tydzień przełożył rozpoczęcie remontu :-((
Dziś ma przyjść koleś od rozwalania kostki brukowej i takich tam pomocy dla m ;-)
Jeszcze jakiś fajny okap dziś muszę znaleźć
Do zabudowy w szafce bo będzie na filtr w a nie na komin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamusie!

Oj Magda, współczuje bólu i nerwów... Zdrówka i siły Kobito!! .*

my wracamy z dwudniowej wyprrawy. Wczoraj miałam spotkanie z kumpelami z uczelni i rodzinkami ich 🙂 spalismy w holetu, Filip pozwiedzał i zasnął bez problemu 🙂 rano jak sie obudzil to nie wiedzial gdzie jest i chwile płakał, ale szybko mu przeszło 🙂 kupiliśmy mu butki z Bartka, kilka ciuszków w smyku i h&m 🙂 no i kupilismy spacerówke, z mclarena volo. Fajnie się prowadzi i praktycznie sama jedzie ,P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BarbaraK napisał(a):
hej Mamusie!

Oj Magda, współczuje bólu i nerwów... Zdrówka i siły Kobito!! .*

my wracamy z dwudniowej wyprrawy. Wczoraj miałam spotkanie z kumpelami z uczelni i rodzinkami ich 🙂 spalismy w holetu, Filip pozwiedzał i zasnął bez problemu 🙂 rano jak sie obudzil to nie wiedzial gdzie jest i chwile płakał, ale szybko mu przeszło 🙂 kupiliśmy mu butki z Bartka, kilka ciuszków w smyku i h&m 🙂 no i kupilismy spacerówke, z mclarena volo. Fajnie się prowadzi i praktycznie sama jedzie ,P


Volvo to nie byle bryka ;-))
Ładne zakupki ;-)

U nas poszła spać i wstala z płaczem za 45 min!!! Ja ja do wanny bo myślałam ze jej duszno a ona sie na zielono wodniscie usrala :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czerwcówka na stronie electro worldu warto poszukać, bo wybór większy niż u nich w sklepie a ceny niższe, odbierasz sobie u nich w sklepie , i gwarancje też masz w sklepie. My mamy taki, tylko nie wiem czy ta firma bo nie widzę na swoim nazwy 😮 http://www.electroworld.pl/produkt/akpo-wk-4-largo-eco-90-inox-37379/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie ja jak zawsze przelotem dla mnie dzień jest za krótki nie mam czasu na neta cały czas z małym jestem albo nad wodą,albo na dworze albo u teściowej pomaga mi bo mąż dzwigac nie może a mały jest na etapie wstawania i ciągnięcia za wszystko i chodzenia za rączki bo sam jeszcze nie chodzi jedynie troszkę przy kanapie ale to chwile.
Mąż ok się czuje tylko rana mu się psuje co jakiś czas musi cholernie na nią uważac.
Muszę się pochwalic Szymek robi siusiu i kupę na nocnik z siusianiem jest różnie muszę trafic i go wyczuc ale jak kupa idzie to woła aaaaaaa 🤪 🤪
U nas też marudzenie ma 6 ząbków i dolne dwójki mu idą i chyba nawet nie długo 3 górne bo coś ma dziwne te dziąsła tam normalnie mam dośc ząbkowania 😠 😠

Gratulację Ivi synka 🙂
Wszystkim mamom i dzieciaczkom zdrówka życzę 🙂
Ja was podczytuje wieczorami 🙂
Uciekam bo gości dostałam Trzymajcie się!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 my w domku. Jutro z rana zakupy spożywcze, bo q lodowce to tylko swiatło juz mamy 🙂 pozniej na chwilke do pepco po jakies pojemniczki na duperele, zeby w koło wanny nie lezały, bo Filip nie da sie umyc. Tylko ciagle coś do wanny ciągnie 🙂 i po kosz na pranie na Filipa ubrania 🙂

poźniej wielkie sprzątanie w domu. Nie wiem, czy do wieczora sie obrobimy 🙂

pojutrze jedziemy do T cioci na plantacje malin - będę robiła kompoty na zime 🙂

a w czwartek pewnie nad jakąś wode na 2-3 dni uderzymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...