Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
Dzień dobry! 🙂

MYsza aż u siebie poczułam zapach kawusi i chyba też sobie walnę 🙂

Ivi jak niestabilne? wywalały się? i jak je LEnka testowała?
Bardzo mądrą masz córeczkę 🙂 na prawdę z tego co opisujesz co LEnka robi... to moje dziecko jest sto lat za murzynami 😉


Agatko, nie mów tak! Milo na pewno ma bardziej opanowane inne umiejętności niż Lenka 🙂
Moja córka jest 200 lat za murzynami z mową 😮

A testy a właściwie crash testy 😁 to nic specjalnego... [oczywiście mówię o wózkach dla lalek 😁 bo takie normalne wózki dla Lenki składają się z samych kółek 😁 😁 ]
Po prostu podchodziła do każdego wózka i próbowała jak się go prowadzi, jak się trzyma, jaki jest zwrotny 😁
Powiem Wam, że niektórymi to sama bym się pobawiła 😁 ☺️
A te wózki pewnie tak się wywalają bo Nasze córki nie rozumieją jeszcze, że prowadząc wózek nie wolno jednocześnie dociągać go do siebie 😁
Lenka wsadza do wózka lalki, misie albo długopisy i wędruje, jak się wkurzy bo np nie może gdzieś wykręcić to niesie wózek z powrotem 😁 [mamy baaardzo zagracone mieszkanie ponieważ nie możemy zrobić zabudowy w przedpokoju :/ przy szerokości 111cm nic się nie da postawić 😮 ]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Ja zaraz na spokojnie opiszę swój horrorek od rana 🙂
tylko imiona najpierw
u nas ma być Borys ale......... do wybory jak pamiętacie były trzy: Daniel, Jaś i Borys.
Ja chciałam Daniel (mój ukochany brat ma tak na imię ale to nie było kwestią wyboru) ale bałam się że dwóch pozostałych braci się obrazi 😞
i strasznie mnie ciągnie do tego imienia.. mimo Borysia..
z KOLEI jAŚ ładne dla malucha a potem Jan to dla mnie tak za poważnie.


Mysza" Nigdy nie mów nigdy" hiihihiiihii
Filip jest już u brata m, taki łobuz że hej!!! to samo Kacper 🙂


Beti bidulko mam tylko nadzieję (w takim razie tego co napisałaś o T) ŻE TO NIE CIĄŻA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czerwcówka,dobra, dobra... 😁
Upał mamy straszny, byłam na spacerze ale po 30 minutach zjazd do domu bo nie da się wyrobić. Nie mogę się doczekać piątku i działeczki.
Zazdroszczę tym z Was , które mają domki z ogródkiem...Ja niestety póki co muszę się kisić w mieście. Ale dobrze chociaż , ze to kamienica ( zawsze chłodniej niż w bloku ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti a czemu 17 lat razem? Kredyt?Tajna umowa?! 😉
oj na pewno nie jest tak źle, tylko masz (macie) gorsze dni..

Niki dziś pobiła siebie i wstała o 5:50........
Byliśmy na kawce u jej pradziadków, wcinała wafelki... Na zewnątrz jest 32 stopnie
Powinnam się wziąć za ciuchy dla Malucha ale nie mam weny..
szafe w sypialni uporządkowałam 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powiem Wam, że mam mętlik w głowie 😞
Nigdy nie byłam dobrą organizatorką wypadów gdziekolwiek... a teraz bardzo chciałabym pojechać gdzieś na tydzień...
Iza, czy w tym pensjonacie Bryza mieliście pokój na piętrze?
W ogóle to kuzyn T był dokładnie w tym samym terminie co Wy też w Karwi, tylko w PG u Eli, dwie ulice od Was 😁
Kuzyn T poleca Dźwirzyno.... bo dużo atrakcji dla dzieci, place zabaw itp
Ale nie wiem czy z roczniakiem skorzystamy z tego wszystkiego a ja byłam dwa razy w Dźwirzynie i jakoś miło tego nie wspominam. No ale to było lata temu...
Może coś polecacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi na parterze są pokoje rodzinne, duże z lodówką, dużą łazienką, wanna itp
ale są tylko dwa 😞
my byliśmy na piętrze w 2 osobowym + łóżeczko turystyczne dla Niki
babka ma na podwórku huśtawki, trampolinę, piaskownicę, zjeżdżalnie itp
Jest co robić
Ja polecam tylko nie wiem jak z pokojami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniaruda83 napisał(a):
hej mamusie co tam u Was tak w skrucie? u nas wszystko ok tylko brak czasu na cokolwiek, mala narazie nie chodzi a jak u Was wszystkie maluszki juz dreptaja? postaram sie chociaz raz dziennie wpadac tu do Was. buziaki dla wszystkich. 😘 😘 😘


Witam też wpadłam Jak Ania co u was?
Ania mój Szymek też nie chodzi jeszcze sam tylko za rączki nie jestem sama he he
A tak ogólnie to ok mam w domu 2 dzieci męża i Szymka he
Muszę spadac bo mały się wybudził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Andzia ! 🙂 Hej Monia! 🙂

Miło że zaglądacie 🙂 Monia jak Twój mąż? LEpiej??

Ivi my jedziemy nad morze, wybraliśmy wygodę i wynajęliśmy cały apartament - salon z aneksem kuchennym (co uważam za bardzo istotne przy rocznym dziecku, bo ja np bałabym się karmić Miłosza w restauracjach, poza tym wygodnie jest jeśli chodzi o śniadania, nie musisz się wybierać, ubierać żeby gdzieś wyjść i zjeść śniadanie, po prostu wstajesz i robisz jajecznice czy kanapki 🙂) sypialnia i łazienka. płacimy 200zł za dobę, więc chyba nie jest to zła cena... Jedziemy do Stegny. Już nawet turystyczne łóżeczko kupiliśmy 🙂 o takie: http://allegro.pl/loeczko-turystyczne-mirage-materacyk-gratisy-i2477621157.html - wzór z krową 🙂 tanie i wydaje się funkcjonalne i ładne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti Ty to masz bidulo... ale pamiętaj w końcu wyjdzie słoneczko zza chmur! A cóż to za magiczna liczba 17?? Chodzi o Fifka żeby miał 18 jakbyście w razie w mieli się rozejść??
Kup może żelazo w pigułkach i łykaj skoro nie masz czasu zjeść porządnie, albo pij sok buraczany!! buźka dla Ciebie i rozchmurz się 😘 😘
Co do tych "smyczy" mnie się to wcale a wcale nie podoba... tu w IRL wiele rodziców to coś używa, ale dla mnie wygląda to jakby psa prowadził na smyczy... masakra. Poza tym dziecko musi samo się nauczyć dobrze chodzić, łapać równowagę, czasami się wywrócić, a nie być wiecznie asekurowane przez rodzica trzymającego "lejce" - takie moje zdanie 🙂 w każdym bądź razie kiedyś tego nie było i rodzice musieli sobie jakoś radzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AGata my mieliśmy domowe obiady gotowane codziennie przez "przyszywana" babcie Niki.
W knajpie to ja sama boje sie zjeść więc cię rozumiem.
Co do sniadan to o 7-7:30 jest w kuchni mały ruch więc chodziłam w szlafroczku ;-) a poza tym pól pensjonatu zajmowała moja rodzina i znajomi ;-)
Aneks jest super ale to niestety powoduje ze mama spędza tam wiecej czasu niż w takiej publicznej kuchni ;-) a ja chciałam uniknąć domowych obowiązków. Miałam szczęście ze obiadki i to zdrowe były z głowy ;-)

Fajne lozeczko ;-) ja sie zbieram zeby kupić a jak mi Kumpela pozyczyla w marcu to do tej pory go nie zabrała więc nie mam na razie po co.
Ale niedługo sie zbiore i to co znalazlas jest ładne i nawet tanie ;-))

Bylysmy z Niki u koleżanek na kawie (jej m ma pomagać w remoncie - byłam z nim pogadać) a jak wracalismy po 16 to myślałam ze sie położe i będę płakać! Tak słońce jeszcze dawało!!! To chyba z 200-300metrow a myślałam ze upadne pod tym wózkiem!!

U nas juz tylko 31,5stopnia.. A jest 17:30!!

Leże i tylko dycham...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi ja do lekarza chodzę już jak naprawdę muszę, bo wg mnie oni na wszystko mają jeden sposób ANTYBIOTYK, którego staram się unikać a poza tym pójdziesz z jedną bakterią a wrócisz z 10cioma innymi. Ale Ty widzisz jak się czuje Lenka i jeśli uważasz , ze dobrze by ją zobaczył lekarz to może warto tym bardziej, że mieliście jakiś kontakt z chorobą T.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Domniemam swoim pustym móżdżkiem, że to może być od Tantum Verde... tzn jak teraz poszłam do kontroli z Lenką bo mi się dalej jej gardło nie podobało, to pediatra powiedziała żeby psikać... A jednak to troszkę wysusza gardło. Zważywszy na fakt, że podczas antybiotyku [który Lenka przyjmowała pierwszy raz w życiu] pediatra z IP też kazała psikać... więc wychodziło by, że podaję jej TV ponad tydzień!
Już sama nie wiem.
Widzę, że męczy ją katar... dwie czwórki a śmiem twierdzić, że i jedna piątka wychodzą do tego ta chrypa, która w sumie objawia się tylko przy płaczu...
Osiwieję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi, spokojnie, skoro nie ma gorączki ani bardzo czerwonego gardła.. może faktycznie to od psikania, odstaw i zobacz co będzie, ALE jeśli według Twpjej oceny powinien zobaczyć ją lekarz to dla swojego sopkoju podejdź. W każdym bądź razie ja zgadzam się z Myszą w 100%

też jestem ciekawa co u Mikaanki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka w nocy dusiła się i ciągle płakała, no i zaczęła SZCZEKAĆ 😞 Caaały czas na mnie wisiała, spała mi na ręce lub na mnie...
Widocznie to kolejny etap dziadostwa, które przywlekł T 😞(((((((((((((((
Odrywa jej się i generalnie męczy ją ten kaszel...
Uświadomiłam sobie, że dziś nie mam do jakiego pediatry z Nią iść.... miałam iść ze sobą bo boli mnie gardło i kaszlę... no i 18:00 USG połówkowe...

Lenka rano wstała z humorkiem, bez gorączki... ale to szczekanie i odrywająca się flegma 😞
Najgorsze, że nic nie wskazuje na infekcję bo ani w kupach nie ma śluzu ani gorączki a do gardła jej jeszcze nie zaglądałam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi skoro jej się odrywa, to coś tam ewidentnie się dzieje, ja już bym raczej poszła do lekarza by ją osłuchał.
Nocka u nas ok, tyklo od 3 dni zauważyłam , ze Maja nie chce rano siadać na nocnik, oco chodzi? Jak tylko ją posadzę to wstaje jak poparzona a czasem nawet usiąść nie chce tylko się wygna, nigdy z tym nie było problemu a teraz nie wiem o co kaman ???
Znaleźliśmy w końcu autko 🙂 jutro uderzamy na śląsk po nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...