Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nam też ostatnio tzn przedostatnim razem pielęgniarka źle wpisała wagę. Bo wyszło, że Lenka w 3,5tyg przybrała 650g a później w 1,5 miesiąca tylko 200g 😮 więc to raczej było nie teges!


Myszko, gratuluję zakupu auta 🙂


Izuś, mam pytanie... Czy strój kąpielowy dla Niki kupowałaś jakiś taki droższy czy np w Decathlonie ?
Powiem szczerze, że mam pustkę w głowie co musimy zabrać...
Właśnie robię drugie pranie no i dziś w sumie calutki dzień poza domem.
A czy tam są jakieś minimarkety w pobliżu gdyby np zabrakło Nam soczku czy wody?
Czy są jakieś HOT rzeczy, które musimy zabrać ?
A parasol mieliście z domku czy kupowaliście na miejscu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Strój- kupiłam z przeceny w Tesco jednoczesciowy a drugi to dwuczesciowy
Taki maluch może nawet biegać w pieluszce/majteczkach i koszulce jak juz plecki sie opala
Nie ma sensu wydawać kasy

Parasola nie miałam (w pokoju leżał) bo Niki albo w wodzie, albo bawiła sie z dzieciakami przy brzegu a w miejscu to długo nie siedziała
Parasol raczej dla ciebie ;-)
Tam na miejscu wszystko jest drogie więc jak potrzebujesz to kup u siebie
Sklep spożywczy jest na miejscu, większe są we Wladyslawowie
Basenu pompowanego nie bierzcie nie ma sensu
Wiaderko, szpadelek, konewka, foremka x2, samochodzik, coś pompowanego do pływania.
My mieliśmy jeszcze rower z siedzonkiem dla Niki - m z nią jeździł codziennie rano.
Weź tez jakiś probiotyk bo tam masa słodkich bułek, owoców, lodów i na pewno dasz Lence coś nowego.
Nam pieluchy do kąpieli sie nie przydały.
Warto Wziasc swój nóż kuchenny i deskę jak masz podrozna to robisz śniadanie niezależnie od innych co lubią przetrzymywac kuchenne sprzęty u siebie :-(

Zamowilas lozeczko turystyczne dla Lenki? To weź jej pościel
Warto miec nianie jak dzieci idą spać a wy na dole chcecie posiedzieć, wypić coś (ty herbatke 😉), zrobić grilla to sie przyda ;-)
Spinacze do prania są, suszarki do włosów nie ma.
Wózek trzymasz na parterze, jest miejsce.

Reszta do zdobycia na miejscu ;-)

I pogodę koniecznie spakujcie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello,
Bardzo sprawnie mi dzisiaj wszystko idzie 🙂
Trzy prania zrobione, posprzątane na błysk, obiad zrobiony, ciacho upieczone, spacerek zaliczony( przy okazji zakupy ), teraz ululałam maluchy piję kawkę i czekam na męża 🙂 Oby więcej takich dni 🙂
Zazdroszczę Wam dziewczyny tych cudnych wakacji.
My niestety w tym roku możemy sobie tylko pozwolić na wyjazd na działkę i to teraz od środy tylko na długi weekend, no cóż trzeba pracować, bo sporo wydatków mieliśmy w ostatnim miesiącu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamusie!!

Ivi udanego wypoxzynku!! Dobrej pogody ;D
Martyna czyli kupiliście ten samochód? Fajny 🙂 mi cały czas sie marzy opel vectra c 🙂 kupie w przyszłym roku. Do tego czasu mi zostaje fiat punto - lubie go,ale nie ma klimy 😞 no i przyśpieszenie nie to 😜

my dzis u lekarza bylismy. Filip ma od poniedziałku pleśniawkę w buzi. A wczoraj dostał chrypy.. Ale to chyba od pleśniawki... No i uwaga: waży 13 kg!!!

Czekam na drineczka od M..

Miłego wieczorku!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a drinkuje 😜 to zdrówko!! 😜

to super z samochodem 😁 napiszesz jak się sprawuje i może akurat kupie taki sam? Bo szukam cos typowo rodzinnego i ten tanszy niz vectra ;D

Ciekawe jak tam Marysi oczko??

wypiłam dwa drinki i odlatuje... Masarka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zdrówko 😁
Wiesz....autko mamy krótko więc ciężko cokolwiek powiedzieć, ale na żywo jest tysiąc razy piękniejsze niż na zdjęciu,
Już się zapisałam na forum Dodga i będziemy jeździć na zloty 🙂 Fajna sprawa.... Impreza z ludźmi i masa atrakcji dla dzieci, takie zloty rodzinne ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ;D
a kto na codzień bedzie jeździł tym a
utkiem? Ty czy M? Bo ja szukam na codzien dla mnie (M ma swojego hiunaya coupe 😜) i na wypady rodzinne 😁
bo teraz to sie e hiudayu kisimy bo ma klime i moc a punto nie :P
Ja dopiero za jakies pół roku, rok kupie wiec bedziesz juz wiedziala co i jak ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejku w końcu udało mi sie tu wejśc... w telefonie coś mi strona nie działa, a komputer mi się spalił... 😞 ale korzytam jak nie ma teściów 🙂

Marysi oczko ma sie lepiej, pekła jej ta gula, oczyszczam oczko z ropy...

no własnie jakby była starsza to by nie było tematu z tym, że takie akcje są... ech, pozyjemy zobaczymy... poki co w poniedziałek będę miała wyniki cukru, bo pediatra widziała jakieś powiązanie o.O nie wiem jakie, ale kazala zrobic mocz i cukier, więc zrobiłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

Fajnie Ci Iza z takim godającym, przyltulającym bobaakiem i drugim w brzy
uszku 🙂

oj zapomniałam naapisac Beti, przepraszam.
Nie ma ten wózek barierki. Ale dla mnie akurat to plus. Filip jest mega grzeczny na spacerach i tylko by przeszkadzała. Zapinam go w pasy w razie w i jest ok 😁 nie wiem czy jest mozliwosc dokupienia...
Ogólnie wózek sprawuje się fajnie, ale w piasku (ale takim mega, nie na drodze piaszvzystej) staje ;D musiałam dzis się wrócic kawałeczek bo stanął ;D no i ma dożywotnią grawancję po rejestracji na stronie mclarena..
Filip ma mega chrype. Pleśniawka zeszła, ale nie wiem co z chrypą.. I dzisiaj nie chciał prawie nic jesc... Same owoce by jadł. Jak zaczynam go karmic to musze wszystkie wkoło owoce schowac. Dzis jadł nawet jeżyny leśne 😉 jak spróbował jakie dobre to mnie wyganiał zebym wiecej nazbierała ;D

Ja padam dzis! Do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko jakie błędy w tym moim poście!! Sorki dziewczyny !! 😞
ale wymęczył nas dziś Filip na maxa. Padam.
Napiszcie proszę co mogę mu dać na to gardło?? Ivi Lenkę chyba bolało, co jej dawałaś? U nas jest trzeci dziem chrypa. Nic wiecej. Wcześniej ta pleśniawka, ale przeszła już chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basiu Tantum Verde na pewno dawały dziewczyny a co jeszcze to sama nie pamietam
U nas lekki katarek i tez chrypka ale to od zmiany pogody więc tylko dałam m pajaca całego zeby jej założył na noc bo wcześniej w podkoszulku i pampersie spała
I sie dorobila chrypy

Byłam dziś z nią u koleżanki (2 córki 10mcy i 7lat - mąż za granica )
Wyszalaly sie ze hoho!!
Reagowalysmy tylko na wsadzanie placów do oka i wywrotki ;-)
Fajnie ze ma taka koleżankę ;-)

Nikola ostatnio szaleje za tatem..
Tata i tata i tata ;-)
I jak ja klade spać w dzien to płacze bo nie chce zostawiać sama w pokoiku
Dziś wlozylam jej aż 6 miskow!! Wszystkie tulila i rozmawiała z nimi i dopiero pozwoliła sie zostawić.. Wieczorem nie ma problemu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co Dziewczyny?

Smutno mi trochę że to forum tak ucichło.. Zaglądałam tu dziś żeby nie skłamać z 10 razy i nikt nic nie napisał 😞
Sama do siebie nie będę pisać. Szkoda..

Dzięki Iza za info.
Filip dalej ma pleśniawkę, bo wczoraj tylko raz ścieraliśmy, dziś już lepiej, Obyło się bez tantum verde 🙂, przynajmniej narazie 😜

mój Tomek upiekł dziś dwa różnie ciasta z rabarbarem... pycha!!
😁

Do jutra Mamusie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...