Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ivi z tego co opisujesz to końcowy etap jakiegoś cholerstwa.
Skoro coś tam sie odrywa i oczyszcza organizm tzn ze jednak przechodziła to dziadostwo.
Czy nie masz przychodni dzieci chorych? Tam nie ma zapisów chyba na zapas tak jak dla zdrowych.
Zawsze możesz prywatnie z nią pojechać.
U Niki ospa wyszła w sobotę rano!
Tu nawet przychodnie są pozamykane!! Po chyba 20 telefonach trafiłam na babke co sie zlitowala i kazała ja przywieźć do siebie do domu. W tygodniu nie powinno być z tym problemu!
Slrobuj chociaż przydałoby sie Lenke osluchac.

Co do Usg polowkowego to zawsze można przełożyć ;-)
Ty dopiero zaliczysz 20tydzien więc masz jeszcze 2 tyg zapasu;-)
Mi zawsze kazali przyjść bliżej 22 a nie 20 ;-)
Także tym sie nie przejmuj i spróbuj Lenke gdzieś upchnac.
Możesz pohisteryzowac im trochę w słuchawkę może trafisz na wrażliwa babke.

U nas pobudka dziś o 5 rano + płacz.
Opowiedzialam jej bajkę i polozylam sie u niej w pokoju i spalysmy do 7:30 a potem znowu pobudka z płaczem :-(
Juz nie wiem czemu ona tak płacze :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Trzech prywatnych pediatrów mam na urlopie 😮 a w przychodni do południa miała być lekarka, która boi się badać dzieci 🤪
Zadzwoniłam i okazało się, że rano jest Nasza Pani pediatra!!! Więc jak tylko Lenka się obudzi to idziemy!
Też mi się wydaje, że to końcowy etap... rano o wiele lepiej to "słychać" bo w nocy każde kaszlnięcie kończyło się bezdechem i płaczem, również zachrypniętym!

Wiem, że na USG mogę się umówić w innym terminie ale po pierwsze do dziś mam L4 a po drugie mój lekarz idzie na 3tyg urlopu od jutra... ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry!

Ivi daj koniecznie znać co lekarka powiedziała..

Mysza mój mały też ma czasami akcję typu nocnik bee, muszę się nieźle czasami nagimnastykować żeby na nim siedział, kładę dokoła niego pełno zabawek, albo oglądam z nim książeczki 🙂 Mimo to u nas ostatnio kupa wylądowała na panelach, po tym jak siedział na nocniku 🙂miejmy nadzieję, że to przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Będzie SYN 🙂
Jednak lekarz się nie pomylił ostatnio 😜
Waży prawie 300g a wzrost to około 19cm [z nóżkami] i idealnie jest w terminie 24.12.12 😁 [taki średniak, ale Lenka też miała być średniakiem 😁]
Machał łapkami, wkładał palce do nosa i leżał z jedną zgiętą a drugą wyprostowaną nóżką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivi1984 napisał(a):
Będzie SYN 🙂
Jednak lekarz się nie pomylił ostatnio 😜
Waży prawie 300g a wzrost to około 19cm [z nóżkami] i idealnie jest w terminie 24.12.12 😁 [taki średniak, ale Lenka też miała być średniakiem 😁]
Machał łapkami, wkładał palce do nosa i leżał z jedną zgiętą a drugą wyprostowaną nóżką 🙂


Gratulacje Ivi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivi super!! Gratuluję!!!
Dziewczyny... Nawet jakbym chciala to z mikania nie mam jak się skontaktować bo numer jest w innym telefonie, który popsula marysia... Zaglądam tu do was niemal codziennie ale nie mam kompa bi sie spalił ;(
Ogólnie wszystko u nas ok 😉
Zaczynam trochę się stresowac ślubem... Wczoraj wybraliśmy tort a dzisiaj złożyliśmy zamówienie... Ech... Jeszcze trzy tygodnie ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z rana 😉 pije właśnie kawusię w Marysia się bawi co do wòzkòw dla lalek... To my nie mamy, ale za to mamy koszyk na zakupy... To jest zabawka z innego pokolenia i szczerze wam powiem ze lepsza jest niz te wspolczesne. Ogólnie to sasiad chcial to wyrzucic wiec go zabralam, byyl zakurzony tylko... Super jest, na fb jest z nim fotka, aaaa no i ten wózek jest sta
iblny, ci mnie zaskofzyli bo czuc że jest wywarzony tak zeby dziecko nie upadalo na twarz 😉

Przepraszam za bledy lub pissanie bez pl znakow, ucze sie telefonu i nie mam wprawy jeszcze ;%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Padam!!
Leże i sie ruszyć juz nie dam rady!!
Niby sobota to wypoczynek ...

Beti kolor nie wiem, chciałam jasny brąz, będzie mi robił koleś co sie zna i we wtorek mamy ustalić.. Fryzurę musi mi poprawić bo końcówki wywijaja sie na wszystkie strony...
Niki tez chodzi do tylu ;-) śmiesznie bo najpierw patrzy przez ramię jaka jest odległość do kanapy, potem powoli idzie tyłem a na koniec opiera sie z rekami za głowa o kanapę ;-)

Co do soczkow to Beti ja daje ile wypije ;-) mam taka butelkę po wodzie smakowej kubusia Waterr czy jakoś tak. Jest super bo nie kapie. Rano rozrabiam jej domowy sok z woda cała butle i czasem jest tak ze wypije dwie a czasem tylko 3/4 z jednej.
Nie ma reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie!

Czytam Was regularnie, ale albo nie mam co pisać, albo nie mam weny, albo czasu 😞
Ale dziś nie mogłam się oprzeć:
GRATULACJE IVI CHŁOPCZYKA 🙂 Mi też marzy się parka 😉
ZDRÓWKA NASZYM CIĘŻARÓWKOM!!!!
I chorowitkom też zdrówka :*

Ja od poniedziałku zaczynam urlop i nie wiem wogóle gdzie jechać.. NIe chce daleko, bo mamy sportowy, mały samochód i komfort jazdy z dzieckiem nie bardzo...
Jutro uderzamy na RZeszów do koleżanek 😁 Już się doczekać nie mogę!! I zostaję na noc w Rz... Poźniej dom i nie wiem co dalej 😞

U mnie w pracy kicha... Do końca listopada napewno pracuje, ale przez 3 miesiące (wrzesień-listopad) mamy konkurs (sroknkurs 😞) i kto z naszej czwórki będzie miał najmniejszą sprzedaż ten odpada...

Filip jest bardzo rozwinięty umysłowo że tak to nazwę: sika do nocia, sam woła siii, kupke to już od dawna na nocio robi. POkazuje zwierzątka, mame tate gdzie jest jego domek i mnóstwo innych rzeczy. PIje ze słomki (wczoraj się nauczył 😁) je ładnie, ale dopiero ze dwa tyg umie gryźć... tylko nie chce sam chodzić, puszcza się i stoi ale nie człapie sam. Raz zrobił 4 kroczki do mnie od mamy i koniec 😉 ale jeszcze się nauczy 😁

Kupiliśmy mu do basenu w domu piłeczki na allegro (bardzo fajne moge polecić!) i dosłownie w nie nurkuje ;D
Ma piaskownicę na zewnątrz taką z przykrywką i aż się trzęsie jak słyszy piasek;D troszkę się już najadł ale to nic 😁

Buziaczki dla Was Mamusie, i mam nadzieję że będę się częściej odzywać chodź przez urlop;D

Małgorzatta jak z ludziami w Krk? Dużo jest teraz turystów? BO może do KRK się wybiorę??
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elo Basia!
Nic tylko wygrać ten konkurs !!
Ja jutro planuje od rana zakupy w Ikei, najbliższa krk..
Płyta ind, zlew, bateria, okap.. Normalnie same potrzebne rzeczy :-(

Przebralam pudła dla Borysa- wyszły 4!!! Dwa na 0-4 dwa na 5-9
Chyba polowe muszę wyrzucić od razu bo jeszcze pudła po Niki itp
Lepszy nadmiar niż brak ;-)
Nikola była dziś nie do wytrzymania, zajezdzila mnie, m i teściowa. W wyniku czego ja naskoczylam na m i tak sie zaczęło :-(
Po prostu juz nie wyrabiam fizycznie a to przekłada sie na frustracje :-(
Jeszcze dwa mce... Muszę dać radę .. Dziś dwa razy prawie sie przewrocilam na schodach bo mi sił brakło a co będzie dalej?
Jadę na remont do mamy to zajmie sie Niki, przynajmniej wiem ze po niej nie będę musiała sprzątać jak po teściowej, ta to dziś nawet zupę Niki na jutro zjadla.. Musiałam teraz gotować nowa.

Oj ciężki ten nasz żywot.. Matka w ciazy to gorzej niż kasjerka w biedronce czasem mam takie wrażenie :-(

Do kuchni mam prawie wszystko... Oprócz mebli...

Wyskakuje w pizamke i idę spać

Dobranoc
Spokojnej nocy wszystkim szczególnie chorowitkom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Soki... Mary z litr soku i herbaty dziennie wypija... Ale sok nie ze swiezych owoco taki domowej roboty koncenntrat najcsesciej... Owoce to na kilogramy powinnam liczyc... Maaly zarlok...
Wcaoraj caly wieczor, spędziłam na urazowce... Masakra, myślałam ze wybilam palec i kostka mi sie przesunela... Okazalo sie ze jak spadlam ze schodow to uderzylam sie w reke... Mam ostre zapalenoe sciegien w prawei dłoni i zrobil mi sie tam guz... Czeka mnie rehabilitacja i dlugie leczenie... Lekarz mnie rozsmieszyl slowqmi, prosze nie forsowac tej reki, najlepiej jakby panu nie myla nawet garow haha taaaa jasne... Boli jak cholera... Zrobił ma się niedowład w trzech palcach ;( nawet noza utrzymac nie jestek w stanie ;( przepraszam za błędy... Nie dość że pissed z komorki to lewą ręką...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...