Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Te lejące się w nieskończoność, to jakieś dolewki mają. A najgorsze, że najczęściej to takie dla dzieci 🤨 w kształcie np Misia ehhhh
"Pasą" Nas tą chemią jak szaleni 😞

Ten zbrylony p prostu wstawiasz do garnka z gorącą wodą i czekasz aż się rozpuści 🙂

Miłej nauki Beti. Ja najbardziej lubiiłam się w nocy uczyć!

Dalej nic od Izy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja mykam spać.
Miodek to my teraz z FIlipem pijemy w herbacie - od Tatuśka dostałam cały litrowy słój 🙂 - herbatka z miodem i cytryną.... mniam 🙂 A jak FIlip to pije! Mam nadzieje że mniej w tym roku będzie chorował... 🤢

Mysza spokojnej nocy!
Ciekawe jak Iza?
Ide w przyszłym tyg do lekarza rodzinnego, tak nie wczoraj tą tarczycą nastraszyłyście, i w sumie to mam wiecej objawów niedoczynności... 😮

Dobranoc Mamusie!
Miłej nauki Beti!

Aha aha 🙂 Hejoł Doris 🙂 Jak w pracy leci? I kto z Julcią jest jak Ty w pracy? Napisz co tam jeszcze u CIebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia idź i sprawdź tą tarczycę, ja też miałam podejrzenie zrobili badania i jest ok, więc się nie martw.
Ivi czyli zbrylowane miody, jak będziesz wiedziała jak się nazywał ten z reala to daj znać bo ja generalnie staram się , żeby chemii było jak najmniej więc chętnie kupię sprawdzony.
A jaką herbatę Bbasiu dajesz taką zwykłą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
IZUŚ GRATULUJĘ KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aż się popłakałam ze szczęścia 🙂
Dużyyyyyyy chłopak a Iza była bardzo, bardzo dzielna!!!!!!!!!! Cudownie, że tak szybko poszło 🙂
No i piękna data 5.10.12 🙂 [prawie jak 5.10.15 😁 ]


Jak widać, USG można sobie o dupę robić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!!

Ale miałam Meksyk ;-)))
Jestem przeszczesliwa tylko obolala. Nie mogę wstać, usiąść itp ale po przeciwbólowych daje sie przeżyć ;-)

Dostałam znieczulenie!!! Bardzo miła o doktor znalazła ok 2 mm czystego miejsca i dała mi tak 20-30% szans. Udało sie! Do 8 cm sobie tanczylam z m ;-))
Potem zaczęły sie ogromne bóle i przyszla p doktor, wkula sie i lezalam sobie jak królowa;-)) zartowalismy, plotkowalismy a ja czułam tylko końcówkę skurczy miedzy nogami. Bolało ale było w porządku. Ok 16:30 przyszły parte. Okazało sie ze albo ja nie umiem przec albo dziecko nie chce wyjść. Wylam ze nie dam rady, ze chyba nie umiem. Po 20 min męki pojawiła sie główka. I juz poszło, trochę mi popchaly po brzuchu bo cieżko szło. Co sie okazało?!? Ze prawie 1kg lekarze sie pomylili!!! A poza tym szedł głowa ale mechanizmem odwroconym... Polozna powiedziała ze gdyby znali te fakty to w żadnym wypadku nie rodzilabym "dołem".
Boryś dostał 8pkt bo był ogromnie zmęczony i zapachniety na głowie od tej pozycji. Ma czarniutkie włoski!!! Jest taki mój brzydalek i opuchlizna juz powoli schodzi.
Ciągnie cyca tylko non stop. Cukier na razie na dolnej granicy ale wszystko na razie w normie.
Aniu szpital rewelacja. Neonatolog do której zabrali Boryska (bo mi go zabrali :-((
Okazała sie koleżanka m z liceum. Więc juz mam receptę i zamówione szczepionke na 10:00.

Tylko ja ruszyć sie nie mogę :-( a i peklam mam 3szwy ale nikt sie nie spodziewał wielkości dziecka bo poszłoby inaczej.

Zaraz przyjedzie Niki ;-)
Odezwę sie pózniej, teraz pobudka na karmienie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza kochana!! Superze masz już swojego olbrzymka!!! Nie spalam pół nocy przez was!! Bardzo się cieszę ze udało się że znieczuleniem, odpoczywajcie i wracajcie szybko do domku. Napisz koniecznie jak Niki zareagowała na braciszka 😉 i się nie moge doczekac zdjecia!!! Imię jakieś już jest ?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gratulacje Iza również ode mnie. nareszcie wiesci. waga maskara. ale dałąs radę. to chyba juz schudłas wszystkie kg z ciąży? hihi
mojej kolezance tez tak sie pomylił lekarz o kilogram. córa wazyła 4,5 kg. a wizyty kosztowały u niego 300 zł.(gdzie u nas kosztuje normalnie 100-150) wiec troche tak niefajnie tyle bulic i miec tak zły pomiar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BarbaraK napisał(a):
Aha aha 🙂 Hejoł Doris 🙂 Jak w pracy leci? I kto z Julcią jest jak Ty w pracy? Napisz co tam jeszcze u CIebie 🙂


Cześć Basia ! a wpracy to dobrze - czas czybko leci czas, pracę mam dobrą, nawet ją lubię :-), z Julią siedzi babcia :-)
Pozatym wszystko okej. Julia rośnie, gada, tylko nie chce spać :-( Twój Filip to jest przesłodziaśny na fbk go widzę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...