Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ivi ślicznie wygladasz i brzuszek jaki już wyraźny 😉 widzę, że nasz laberta w brodzie, tez mialam ale jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciazy to wyjelam- nie wiem czemu... Teraz za nim tęsknię bardzo 😉 szczególnie że moj r ma nadal... Nie wiem czy teraz mi wypada hehe matka, ziba, magister haha zartuje oczywiście 😉 ale fakt jest taki że do pracy jakbym miała w zawidzie to kolczykiw na twarzy mieć nie mige tak sami jak tattoo w widocznych miejscach... Buuuu ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/431/f21849cc6312994bmed.jpg[/IMG][/URL]
Dość widoczny mam brzuch 🙂
Chyba już 105cm na wysokości pępka 🙂
Ja jestem gruba, bo po poprzedniej ciąży mi zostało...
Może kiedyś uda mi się zrzucić ? !

Madziu, ja żałuję, że wyjęłam z języka... Dalej mi się tęskni za tym kolczykiem, ale teraz to już na pewno nie wypada 😁
Matka polka pełną gębą :P

Ojj dziewczynki, ja wiem, że szłu ni ma jak się na mnie patrzy 🙂
Więc dziękuję za miłe słowa !


A Lenka to już przechodzi samą siebie... albo łapie ją zapalenie ucha albo wkurwa ma albo zęby albo chce mnie wykończyć ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hI Hi 😉

Ivi super wyglądasz!! Naprawde!! Ślicznie... mi wogóle kobety w ciąży się strasznie podobają. Sama sobie w ciąży podobałam się jak nigdy...
Lenka ma super te oczęta!!

Co do wagi to dziewczyny ja jestem załamana.... 😞 Ja teraz waże więcej niż pod koniec ciązy nawet.... I zamiast gubić kg to co jakiś czas mi znów jeden przybywa ... Nie mam siły już 😞
Mój M znów próbuje przytyć.. 2 tyg na diecie jakiejś jest i ani pół kg... to niesprawiedliwe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basiu, a byłaś sobie zbadać tarczycę i ogólnie hormony?
Może coś się złego podziało z tarczycą i dlatego waga rośnie?!
Poza tym zauważyłam, że niektóre kobiety mają taką jakąś fizjologiczną blokadę i czasem dopiero 3 lata po ciąży zaczynają spadać z wagi.
Mój mąż też chciałby przytyć 😮 i mnie tym denerwuje jak mało kto!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ech dziewczyny z tą wagą to masakra jest... jak nie za dużo to za mało... Mój mąż na szczęście nie tyje już ;p raczej stara się schudnąć ale ni jak mu to wychodzi, chociaż je na prawdę malutko to waga staje na 120 i dupa dalej w dół nie pójdzie...

Basia też pierwsze co pomyślałam o endokrynologu jak przeczytałam Twój wpis... moja siostra miała tak po pierwszej ciąży, że zachorowała na tarczyce, ale wyszło to dopiero 6 lat później jak zaszła po raz kolejny i był strach... bo ona ma nie dość że nadyczynność/niedoczynność (nigdy nie pamiętam które jest które) to jeszcze jakąś tam rzadko spotykaną chorobę tarczycy... i ciągle łyka jakieś tablety na to...

Idę dzisiaj z moim do kina 🙂 wybaczyliśmy sobie nerwy z rana, bo dostałam okresu i stwierdził że to pewno przez niego byłam nieznośna hehe tak więc wieczór we dwoje 😉 idziemy analizować "Jesteś bogiem" bo już tyle się naczytaliśmy różnych opinii że musimy sprawdzić sami 😉 ja na hip-hopie to się można powiedzieć wychowałam, wielkie blokowisko, siedzenie na ławkach i te sprawy hehe więc sądzę, że sama muzyka przywoła wspomnienia młodości haha 😁

Agatka dzięki za miłe słowa pod zdjęciem sowy 🙂 serio miło słyszeć coś takiego 🙂
Marysia właśnie przynosi mi niteczki, które mi poumykały jak sprzątałam hehe i bawi się piszczącymi drzwiami... idę naoliwić zawiasy bo tragicznie piszczą ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojej ale tu sie ruch zrobił!!! ;-)

Ivi Wygladasz super;-)
Ja mam 6,5kg na plusie, te 0,5kg to efekt ostatniego tygodnia, woda sie zatrzymała i juz
W brzuchu mam 108-110cm

Dzwonilam do poloznej ze sie decydujemy, powiedziała ze jak nie będziemy rodzic same do rana to od 7 nagrywa sprawę i będziemy wspomagać.

Szpital od stycznia ma umowę z NFZ na porody ;-)
Czyli generalnie nic nie place za sam porod. A dla swoich pacjentek maja zawsze sale pomimo braku miejsc ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
.Iza gratuluję decyzji, ja też bym tak zrobiła... oczywiście jakbym miała taką sytuację jak Ty... Jejku, już jutro buziaki kochana! i jak pisałam informuj nas proszę na bieżąco bo pewno nie tylko jak będę siedziała jak na szpilkach i gryzła paznokcie 😉

Jedno wiem na bank, jak tylko zajdę w ciążę znowu to umawiam cesarkę i nie ma siły!! koniec kropka, niech mnie przekonują, błagają i tak się nie zegną... nie po tym co przeżyliśmy wszyscy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do filmu jestem bogiem to czekam niecierpliwie na recenzje!!
Ja osobiście byłam na kilku koncertach chłopaków, pilam z nimi piwko, zawsze generalnie po koncertach w niszowym gronie zchodzili ze sceny i sie bawilismy.
Generalnie ja wielu chłopaków związanych z ta scena miałam przyjemność poznać osobiście, spotykać sie na gruncie towarzyskim. W ogóle przed Poznaniem m byłam bardzo rozrywkowa ale w pozytywnym sensie;-)
Mam jeszcze gdzieś platynowe karty do klubów ;-)
Młodość Młodość ;-))

Dlatego bardzo chce pójść do kina, m chciał mnie zabrac ale ja juz sie nie nadaje. A po porodzie to owszem tak na szybko ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj tez bede gryzła paznokcie hehhehe. Iza co Ty z nami robisz hihihi 🙂 a raczej Borysek 🙂
tak to sobie tu przezywamy jakbysmy miały same rodzic 🙂
Ivi wyjełąs mi słowo z ust ze w tej ciąży w brzuszek Ci idzie, jak to na chłopaka 🙂 wygladasz duzo lepiej.jak to mówią w ciąży zwłąszcza z chłopczykiem sie pieknieje.( no oprocz mnie bo ja dostałam mega syfów na pyszczku!!!!)a Lenkowe kocie oczy sa jedyne w swoim rodzaju.
Basia Ivi dobrze pisze. po ciazach jest duzo z tarczyca problemów.warto sie zbadac.
ja to tez z waga tak sobie .ale u mnie jajnikowe sprawy pewnie, choc niedoczynnosc kiedys miałam.ale kto by miał czas teraz na badanie sie ? 🙂 jak Filip pójdzie na swoje to sie przebadam hehehhehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no mi tez mikrodermabrazja nie wypaliła to niby oczyszcza skóre a to był poczatek ciazy i wiecej syfów mi wyszło niz przed hehe. najlepiej na mnie działąła maseczka z morza czarnego z bielendy.niestety niektórych uczula. zafundowałąm kolezance na poprawe humoru samotnie spedzajacej walentynki.....no to miała gratis wysypkę 😮 twierdze ze nie wolno robic maseczek w walentynki bo miałąm dokłądnie to samo z maseczka z garniera! tylko ze ja uzyłam przeterminowanej jak sie okazało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...