Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam.
Ech Beti ty to masz głupie docinki ja też wózkiem jezdzę jeszcze wszędzie a co to ich interesuje niech się odwalą od Ciebie.One tylko widzą to co chcą widziec. 🙂

Wiecie co chyba za bardzo naciskałam na malego ciągle mu gadałam czasami aż wstyd nakrzyczałam 😞jak zrobił w majtki pisiu i moje dziecko wstrzymuje siusie w nocy tzn dziś coś było na rzeczy chyba w nocy bo co 2 godziny z rykiem ale jaki wrzask i niewiem czy chodziło o siusiu bo pampers suchy był a na nocnik zrobił siku i to sporo czy zęby bo ucho trzepał całą noc czy brzuch bolał czy coś się śniło normalnie długo takiej nocy nie miałam 😞acha albo miał nos zapchany bo dziś dostał katar leci mu z prawej dziurki i kicha dośc często.
Normalnie tylko gdybac można 😮
Dziś założyłam mu pampersa rano i mówie by siku zrobił a on że nie pampers suchy a on znów ryk i szybko na nocnik i ok popołudniu się zapomniał i zrobił pisiu w pieluchę kurczę za dnia fajnie że woła itd ale noce makabra nie chce by wstrzymywał kosztem bólu pęcherza.Kurcze nie wiem już co robic tłumaczę spokojnie ale to jak grochem o ściane 😞

Co do Basi to mi też smutno a dużo się tu aż tak nie udzielalam ale jestem i tak zżyta z wami 🙂I wcale nie powinna się dziwic że wy jesteście złe najbardziej Ivi i Beti. bo z wami miała najlepszy kontakt z tego co pamietam.

Też myślałam ostatnio jak tam Agatka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamusie co stosujecie na zapchany nosek?
W aptece sprzedała mi krople olbas oil miała ktoras??
jak robiliście ja na szmatkę pokropiłam 3krople i położyłam z boku malego bo spi wlaśnie.a jak długo ma to lezec jak dlugo ma wdychac bo na ulotce nie pisze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie,
Monia Olbas zakraplałam do miseczki i zalewałam gorącą wodą, stawiałam koło Tyny jak spała. No i na ubranie kilka kropelek.

Z tym jedzeniem też mi Beti narobiła smaka, ale ja nie mam daru do takich dań.
Knedle mi się rozpadają, pyzy tak samo ostatnio nawet mi kopytka nie wyszły.
Ale mam na nie smaka dlatego pytam Beti z młodych ziemniaków już robiłaś?
Co do życzliwych trzeba ucinać krótko wychowała pani swoje po swojemu? ja wychowam swoje po swojemu i tyle. A co ich interesuje czy dziecko w wózku czy na nóżkach? Jak daleko się chodzi to nóżki mogą boleć a lepiej w wózku jak na rękach. Ja jak idę połazić centach zawsze Tynę w wózek wkładam bo mi ucieka. Mam ją ganiać? Po co dam jej zabawkę (ostatnio bawi się samochodami, ma już małą kolekcję 🙂 ) zajmie się zabawą i ona i ja mamy luz.
Dziś miałam jechać do galerii na szoping 🙂 ale zrezygnowałam. Moja twarz wygląda jak dupa nastolatka, już nie mam siły, nie pokarzę się wysztafirowanym sprzedawczyniom w sklepach z taką gębą. Zresztą i tak nie zakryję nawet tapetą, a jak robię makijaż na taką twarz przypomina mi się fota Izy z FB z tekstem gówna pudrem nie zakryjesz 😉
Co do Basi, ostatnio poczytują tylko forum.
Na FB weszłam po przeczytaniu Waszych opinii i mnie zamurowało.
Może my (sorki) gówniane doradczynie jesteśmy skoro szuka porady gdzie indziej- wśród obcych ludzi. Mi nawet na myśl by nie przyszło tak osobiste sprawy wywlekać wśród obcych. Ale skoro tak chce a nie chciała żyć życiem innych bloga powinna założyć i tam opisywać swoje życie- będzie żyła tylko swoim życiem nie wkręcając się w historie innych. Nie wierzę że choć jednego zdania nie napisała w temacie innych mamusiek z FB, ale nie mój cyrk ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorota też podzielam twoje zdanie odnośnie Fb i Basi.I też się dziwię że tam tak otwarcie pisze a tu co obraziła się na nas?? Uważam że uciekła stąd bo każda z nas coś nie dobrego pisała na jej męża może w jej oczach byłyśmy za ostre nie wiem hmmm 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pochwale sie ze Niki dziś 5 razy zrobiła na nocnik raz w majtki
A wieczorem SAMA zawolala siku!!!
To wielki krok ze sikala do nocnika a nie obok!!!

Co do tej gry o fotelik.. Cieżko uwierzyć ale m wysłał zaproszenia do głosowania i napisała jego koleżanka Jeszze z dzieciństwa. Mieszka w Niemczech i chce nam sprezentowac prawie nowy super fotelik po jej jednym z bliźniaków ;-)
Kosztuje prawie 1000 zł. Jestem w szoku ze ludzie s tych czasach jeszcze maja takie cudowne gesty ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo 🙂

Przepraszam mamusie, że tyle mnie nie było.. ale miałam sporo zamówień, także dzień w dzień do 1, 2 w nocy malowałam 🙂 cieszę się bo coś się ruszyło 🙂

Iza zagłosowałam 🙂 faktycznie są jeszcze dobrzy i bezinteresowni ludzie 🙂

Co do Basi.. dziwne to co zrobiła.. usunęła tu konto a na fb wśród tylu "obcych" potrafiła napisać takie osobiste historie.. ech.. ja tam nie usuwam konta 🙂 choć ostatnio rzadko tu bywam 🙂

Co do mojego sampoczucie, dzidzia się rusza i to ostro 🙂 kopie, wierzga 🙂 brzuch sie rusza 🙂 to już 23 tydzień, zaraz wrzucę jakaś fotke..
no i mam nadzieje ze bedzie dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
poza tym ostatnio w IRL fala upałów była 🙂 teraz troszkę się schłodziło do 23 st, ale na weekend znów ma być 30st więc korzystamy na maxa, do 21 na zew jestesmy, czasami dluzej, basen rozlozylismy, trampolinę.. super jest 🙂 czuję że żyję jak jest tak ciepło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamusie!

Ja na sekundę bo tu net to jakaś porażka!

Napisałam do Ciebie Beti wiadomość na mamusiach, ale nie wiem czy nie doszła przez net czy nie odczytałaś czy po prostu nie chciałaś sie spotkać 🙂
Ok, wszystko w porządku.
Jesus, ale Kielce rozkopane! Szok!
Byliśmy z babcią w Świętokrzyskim Centrum Onkologii i zabłądziliśmy z 10razy 😁


Dzieci szaleją, Alanek rośnie i wstaje już na całego, nawet puszcza się rączkami.
Lenka woła siku i kupę, śpi bez pieluszki i nawet kiedy byliśmy w Kielcach po kalosze to była bez pieluszki. Ale za to wszędzie z Nami jeździ nocnik 😁
No i Lenka ma nową miłość, 4,5letniego Kubusia 🙂
Oraz koleżankę 3 letnią Adę 🙂 cały czas sie razem bawią !

A ja mogłabym tu całyyyyyy czas spać!
Tak działa na mnie ten klimat i potrzebuję więcej czasu do aklimatyzacji a tu już w piątek wyjeżdżamy 😞
Ehhh

Agatko przecudownie wyglądasz!A Milo, ho ho ho przystojniak!

Uciekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny gratuluję Waszym pociechom sukcesów nocnikowych, u nas w tym temacie kiepsko, mój mały toporek leje tam gdzie akurat w danym miejscu jest, ale nie poddaję się i na noc tylko zakładam pieluchę.. także to tak dla urozmaicenia już za krótkiej dla mnie doby i sterty prania.. którego zawsze i tak i tam mam od zawalenia 🙂

Ivi zazdroszczę ! odpoczywaj odpoczywaj ile się da 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Opisalam sie rano i nici z postu..

Agata Wygladasz przepięknie ;-) Milo przystojniak jak zwykle!! Juz sie za dziewczyny bierze!! Oj będziesz z nim miała ;-) Romeo ;-)

Tylko gdzie ten brzuszek sie pytam?!
Super ze interes kwitnie!!!

Niki rano zawolala kupke na nocniczek!! I zrobiła w nocniczek!!

Dostałam paczkę z ciuszkami (kupowalam w UK przez neta) i rozmiary S!!! Sama nie wierze!!
Bo juz sam umie grać na ksylofonie, bawić sie tym smokiem z fp z kulkami i kilka innych rzeczy ;-)
Znów katar u wszystkich...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamuśki 🙂
Agatka pięknie wyglądasz ciąża ci służy tylko faktycznie gdzie ten twój Brzusio??? 🙂
Miłoszek istny cukiereczek już się za dziewczynki bierze no no bedzie łamał wiele serc 🙂
Już 23tydzień trzymam kciuki byś miała córeczkę tak jak chcesz 🙂
Beti co do Basi to ona pisze na Fb na grupie:Mamą byc...grupa wsparcia 🙂tam są różne posty jej.
Iza zazdroszczę rozmiaru s ja mam M/L zależy co 😞ale też schudłam bo nosiłam rozmiar spodni 34 a wchodzę już w 31 🙂
U nas też jakiś wirus panuje bo mały katar ma a mnie dziś gardło boli 😞
No i gratulacje dla Niki postępów nocnikowych 🙂I dla Bo za jego zdolności manualne 🙂

Też się pochwalę Szymek też woła a jak nie zawoła to mnie zaprowadzi i pokaże że chce psipsi czyt.siku 🙂a kupa już od tygodnia na nocniku.Czasem jak się bawi to nie woła ale łapie się za siusiaka wtedy wiem ze chce siku i idzie do łazienki wchodzi na podest i na stojąco sika 🤪Zakładam mu pampersa na drzemke i na noc jak wstaje jest suchy 🙂od 3dni.
Jedynie jak jechałam z nim na miasto to się zapomniał i się zsikał w majtki musiałam szukac gdzie na szt pampersy sprzedawają i mu ubrac bo zapomnialam z domu wziąsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...