Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć mamusie!

Przedwczoraj [niestety] wróciliśmy do szarej rzeczywistości.
Chciałabym zostać u dziadków jeszcze dłużej no ale nie zaopatrzyliśmy się na taki długo czas a po drugie muszę 24.07 iść do lekarza i ze sobą i z dziećmi….
Ale najprawdopodobniej w piątek znów tam pojedziemy i znów zostaniemy na tydzień!


W środę jak pisała Wam Beti [DZIĘKUJĘ CI KOCHANA ZA TROSKĘ!, nie odpisałam bo zepsuł mi się telefon i oboje jak sieroty z mężem mamy brak zasięgu!!!] mój dziadziuś miał zawał…
Tzn najgorsze jest to, że nie wiadomo [przynajmniej na tym etapie] czy to był TEN dzień czy dziadziuś od zeszłego piątku z nim chodził O_O 😞(((((((((((
Dziadziuś to kochany człowiek, nie chciał dać po sobie poznać że coś jest nie tak żeby nie martwić babci!
Nie chciał się też zgodzić na hospitalizację właśnie dlatego by nie zostawić babci samej…..nigdy się jeszcze nie rozstawali 😞
Tak bardzo się kochają, że obawiam się iż jedno pójdzie za drugim…. 😞((((((((((((((
Ale na całe szczęście posłuchał mnie i zgodził się pojechać do lekarza, ten od razu po EKG zadzwonił po transport i dziadziuś na sygnale został odtransportowany [przytomny] do szpitala…
Tam wykonano od razu koronografię!
Na dalszą diagnostykę tzn na ewentualne bajpasy będą zbierać wyniki badań plus musi wrócić z urlopu ordynator…
Wiek [82lata] plus stan zdrowia [cukrzyca, nadciśnienie] to same przeszkody do operacji…
No ale zobaczymy!
Od wczoraj jest na zwykłym oddziale a nie na intensywnej terapii!
Najważniejsze, że dziadziuś żyje, i choć jest słaby to tak jak zwykle Angielski humor mu dopisuje 🙂
Bardzo mi też żal babci 😞
Sama w 100m2 domu, schorowana i bez pomocy 😞(((((((
Ale mama jedzie tam w przyszłym tygodniu i będzie pomagała, kiedy dziadziuś wróci będzie musiał się oszczędzać….ale najważniejsze żeby byli razem!
Bo myślę, że dla obojga to jak dodatkowa dawka leku na życie!

Wczoraj do późna byliśmy u chrzestnej Alanka na imprezie urodzinowej 🙂
Byli znajmi z którymi zaprzyjaźniliśmy sie na weselu u kuzyna, ich córeczka jest starsza od Lenki o 3tyg są tego samego wzrostu ale wyobraźcie sobie, że ta dziewczynka waży 17kg!
No i matka znów wycięła Lence grzywkę jak paziowi 😁 hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc Mamusie! My nadal nad morzem, musze Wam powiediec ze pogoda zuper nam dopisuje, wygladam juz jak mulatka jakas:-)
Borys moj szleje, nawt w koncu jest porogres z mowa, zaczyna powtarzac rozne wyrazy, i co najlepsze umie sam z siebie policzyc do 9! Spiewa sobie, no i pelno nalecialosci tylko w jego sobie znanym jezyku... co do spraw nocnikowych to oczywiscie lipa nadal, jedynie co to jak chce kupe to musi wyjsc z pomieszczenia w kforym sa wszyscy, np na balkon, ale to oznacza ze wie po co wychodzi....jak wroceimy do domu to ssje wezmikemy porzadnie za nocnikowanie...

Jejku tyle mam do popisania Wam, ale nie ma czasu, dni leca jak sizaloe, wieczoreami urzadzamy sobie randki z. Marcinem na plazy,bo jest okazja, rodzice zostaja. Z Bo a my szalejemy:-) tak wiec w niektorych tematach wypwiem sie jak wrc:::e do domu, a jest jeden ktory i m ie nurtuje, i czuje ze tez swoje trzy groze musze wrzucic.....

Najwazniejsze to gratuklacje posteppow waszych Maluszkow! No i oczywicie nie bede sobza hak nie wspomne ze Agatka wygladasz przepieknie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Cześc Gosiu odpoczywaj i używaj ile się da moze coś z tego wyjdzie owocnego 😉
Super że masz pogodę 🙂A z netem tak bywa co do rozwoju mowy powoli zacznie gadac nic na siłe nie zrobisz tak samo z nocnikowaniem u mnie było już ok wołał itd a od soboty znów sika gdzie popadnie jedynie kupę na nocnik zrobi wtedy chce usiąsc.Właśnie o wilku mowa usiadł na nocnik i zrobił kupę 🙂

Beti trzymam kciuki byś znalazła lub dostała tę pracę mc donaldzie zawsze jakiś grosz byś miała lepsze to niż nic 🙂A z małym sie nie martw mój też się cofa z rozwojem tzn raz pokazuje wszystko a raz nic uparty jest 😜
Beti ja nic nie wiem o tej ochronie nie pomogę 😞

Gosia pewnie ty się orientujesz albo któraś z was mamusiek czy urlop wychowawczy wlicza się do lat pracy???

Zapomniałabym mamusie mojemu Szymkowi na karku wyszły jakieś czerwone krostki sądzę że to potówki czym je zwalczacie???
troche go swędza przemyłam mu nadmanganianem potasu i lepiej nie drapie się.
u mnie w pokoju upał chociaż okno otwarte 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,
mnie znów chwilę nie było, ale ostatnio miałam zamówienie za zamówieniem 🙂

Beti faktycznie błoby Wam dużo łatwiej gdyby Twój men znalazł pracę na nocki, dużo łatwiej byłoby to jakoś poskładać tak żeby dobrze było. Trzymam kciuki żeby Wam się ułożyło jak najlepiej i żeby we wrześniu Filipek był zdrowy i gotowy do zabiegu.
Daj znać co zrobisz z tym stażem..

Ivi dużo zdrówka dla dzidzia.

Gosiu dziękuję 🙂 u nas z gadką też mały progres, Milo zaczął powtarzać jakieś słowka, niektóre dość ładnie mu wychodzę, inne jako tako, najważniejsze że chce powtarzać 🙂

no i z nocnikiem jest światło w tunelu!! 🙂 ostatnio dwa razy Milo sam z siebie siadł na nocnik, bo biegał bez gatek, zrobił siku, po czym przyniósł mi nocnik z zawartością (dobrze że nie wylał po drodze 🙂) i krzyczał dumny z siebie jest jest, potem zawsze razem idziemy wylać siusie do kibelka i spuszcza Milo wodę 🙂 boże taka dumnaz niego byłam, to był dla mnie prezent lepszy niż perfumy 🙂dzisiaj u nas pada więc cały dzień w domku i póki co wszystkie siusie w nocnik wyłapane 🤪 oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti no ipowodzenie w realizacji planów dzidziolka 🙂 dobrze będzie 🙂

Gosia no i Ty może po takim miesiącu miodowym z mężulkiem wrócisz 2w1 🙂 w sumie jakoś po wakacjach planujesz, więc może i teraz.. 🙂 powodzonka 🙂

może któraś zaciąży co? a nie sama teraz jestem zapakowaną czerwcówką 😜 Izie towarzyszyła Ivi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...