Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
HEj Dziewczyny!!

Ivi ja do niedawna tez byłam w oriflame, ale zdarzyło się że nie zamawiałam przez chwilę, wchodzę na konto a to nieaktywne... co do kosmetyków, kremy dla mnie do bani, bo się jakoś oddzielają od mojej skóry...
lubię serię giordani, puder w kuleczkach, mozaikowy - był przez chwilę, nie wiem czy nadal, korektor rozświetlający...
niektóre zapachy mają fajne...
no i mój wielki hit, którego już nie ma od dawna, balsam vanilla shake ujędrniający, najlepszy na świecie, oczywiście tez wycofali.... szkoda że nie wiedziałam że tego nie będzie, kupiłabym ze 100 tubek na zapas... to było to, http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25037 tęsknię za nim i zrobiłabym wszystko żeby wznowili... jak działałam to nawet pisałam tam do nich, jest sporo fanek tego balsamu, wysyłałyśmy petycję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Co do koleżanek.... to i u mnie ich nie ma... wiecie, ja zawsze w sumie to miałam kolegów... teraz jest tak, że te z którymi gadam, to przeważnie ich żony... mam dwie przyjaciółki, mieszkają za granicą, mamy słaby kontakt, czasem i po rok ze sobą nie gadamy, bo jakoś tak.... mam full znajomych, ale wiecie, to tylko znajomi, jakoś tak nie zależy mi na nich specjalnie... w sumie to chyba słabo ze mną jest, ale zawsze było...

Cieszę sie że my sie jakoś odnalazłyśmy w tej sieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti, Wellness w Oriflame to cała seria suplementów diety oraz koktajli i zupek wspomagających odchudzanie.
Podobne produkty dostępne są w Rossmannie i chyba w aptekach, ale nie powiem Wam jak się zwią bo zapomniałam.
Ale np batonik około 9zł kosztuje...i zupki są, ale nie wiem czy koktajle też.


Dorotko, nie stosowałam ich jeszcze.
Ale rozważam zakupienie tego http://pl.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=22138 gdyż albowiem po pierwsze uwielbiam ten smak, a po drugie....od jakiegoś miesiąca jestem na diecie, a od 7 dni na diecie ustalonej indywidualnie przez dietetyka z Luxmed [mam abonament z pracy].
Mam jeść 5 posiłków dziennie, co 3h, pierwszy do 1h od momentu wstania a ostatni min 3h przed snem...
Ale dla mnie to na prawdę uciążliwe... mam wrażenie, że ciągle gotuję i ciągle jem 🤨
I w sumie wszystko jest cacy, tylko fakt, że dzieci mi zasypiają około 12:00 i wówczas mam na szybko czas aby pozałatwiać cokolwiek na mieście.... a o 13:00 posiłek...
Chcę napisać do tej dietetyk aby określiła się czy np to III śniadanie mogę zamienić na taki koktajl... i czy to będzie koktajl z Amwaya http://www.amway.pl/product/103792,nutrilite-positrim-vanilla#.UkZ0HT83kgw czy Wellness z Oriflame, dla mnie to obojętne byle zastąpiło mi ten posiłek lub np kolację.
Kiedy byłam na poprzedniej diecie kupowałam u Nich taki właśnie suplement diety. Wypijałam Go na kolację [takie było zalecenie]. A ja lubię takie rzeczy więc dla mnie to na plus...a jeśli miałoby to jeszcze ułatwić mi funkcjonowanie to byłaby bajka!
Co do reszty Wellnessów to zamówiłam sobie z tego katalogu http://pl.oriflame.com/products/product-list.jhtml?prodCat=wellness&brandCat=webeautysolutions Moje paznokcie to koszmar, a włosy tak mi się przetłuszczają, że szkoda słów....
Co do kosmetyków to uwielbiam ten scrub http://pl.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=18483 .
Super peelinguje i co dla mnie najważniejsze, nie zostawia takiej obrzydliwej tłustej warstwy na skórze. Spłukujemy i gotowe!


Gosiu, ja w sumie nie będę sobie "układała" życia z Oriflame, ale uwierz mi, że wszędzie tak jest.... Kupujesz, jest dostęp nie kupujesz nie ma dostępu.
Moja ciocia jest konsultantką Avon, i ma duuuuużo gorsze warunki niż ma konsultantka w Oriflame...
W Oriflame jest system premiowy podobny do Amwaya a w Avonie jest jednopoziomowy, czyli bazujesz tylko na marży z produktów. A tu widziałam w ulotkach, że tak jak w Amway jest struktura....
Mnie to nigdy nie kręciło, wciąganie ludzi i "nabór" na współpracowników. Dla mnie na prawdę to duży fun, że mogę pogadać o kosmetykach i sprawić, że ktoś jest zadowolony!
No i podoba mi się to w Oriflame, że mają taki sam system zadowolenia klienta jak Amway, który zakłada że musisz być w 100% zadowolona z zakupów, jeśli nie jesteś to oddajesz produkt i dostajesz pieniążki 🙂

Monia, mam nadzieję, że z tym gościem zostanie na dłużej, o ile jest tego wart....
Mojej sąsiadki męża kuzynka [uwielbiam te konotacje rodzinne] ma 3 dzieci....każde z innym facetem...
Generalnie była jeszcze w 3 ciążach, ale 1 poroniła a 2 usunęła.
Chodzi oo to, że to dziwny typ kobiety, który w dowód miłości do faceta zachodzi w ciążę... a suma sumarum została sama, gdyż albowiem ostatni typ bił ją nawet w ciąży a na koniec 1 miesiąc po porodzie, odszedł do mamusi! 🤪
A Ona bez pracy z 14letnią, 3letnią i kilkumiesięczną córeczką została sama......
Szkoda, że cierpią na tym również dzieci, One niczemu nie są winne...a już na pewno nie głupocie matki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny niby z tym co teraz wpadła to ok jest na stancje chcą iśc a czy wezmą ślub jakiś to nie wiem.Mówię wam ja z nią nie gadam bo to walnięta dziewczyna 1 dzieckiem sie nie zajmuje już od ok2lat babcia go ciągle ma no jedynie teraz jak była kłótnia bo teściowa sie z nią pokłóciła to opiekuje się tym 3latkiem na pokaz chyba i musi go coś buntowac przeciwko babci bo teraz nie chce na minutę z babcią zostac.A babcia nigdy na niego nie krzyczała to dziecko nie zna słowo nie wolno itd.Wczoraj tuszem do rzęs wysmarował ściany w pokoju i nikt nie na krzyczał na niego że tak nie wolno.a zaznacze 3tyg temu ten pokój był malowany 🙂 🤪a co tam jeszcze go głaskają po główce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BEti a ten balsam był po prostu idealny, i zapach, ujędrnianie (naprawdę widoczne) no i wchłaniał sie ekspresowo! ledwo się wysmarowałam to już się mogłam ubrać! naprawdę dobry był ten balsam, a taki niepozorny.... nic lepszego do tej pory nie znalazłam z takim zapachem.


Ivi a ja w oriflame byłam tylko po to, bo często z mamą kupowałyśmy te rzeczy z giordani, no i miałyśmy taniej po prostu... tak to nie handlowałam tym raczej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak Dorota o takie coś 🙂mi chodzi nie mam już sposobow na jego odkrywanie mam znajomą co mi pożyczy i zobaczę czy będzie chciał w tym spac.Kiedyś spał w takim czymś ale był mniejszy.mam dośc biegania i wstawania w nocy by go przykrywac ma ubrane 2 warstwy pajaca i na to piżamkę a i tak jest zimny cały jak tak sie lezy przez całą noc.I ciągle ma katar 😞całe lato spał odkryty bo gorąco było u nas a teraz chłodno.Muszę spróbowac może będzie lepiej spał bo się wybudza ostatnio 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia ja mam w domu 5 śpiworków 🤪
Sama się zaskoczyłam bo dopiero po Twoim poście zorientowałam się, że przegapiłam ten super "sprzęt" !
Co do rozmiarów to ja polecam dla Ciebie 80/86 lub 86/92 bo większy raczej będzie się plątał. Ale najlepiej zrobisz idąc z Szymonkiem do sklepu i mierząc Go do śpiworka.
Poza tym nie kupuj welurowych, polarowych itp bo to się tak strasznie opina na piżamce, że dziecko robi z siebie naleśnika i wkurza się bo ma zero ruchu...
Polecam COOLCLUB ze Smyka. Mam kilka "marek" i tylko te są na prawdę godne polecenia...
Ale dobrze zrobisz sprawdzając na pożyczonym bo to jednak troszkę ogranicza ruchy i o ile dziecko malutkie mało się rusza podczas snu to jednak Nasze dwulatki są bardziej mobilne....
Aha, a mój Alanek Smykowe rzeczy nosi na 86 bo ostatnio bodziaki mu teściowa kupiła na 80 i po tygodniu były za małe [pomijam, że jak wołowi na granicy mówię, że 86 kupujemy to Ona zawsze "na oko" kupuje, szkoda tylko, e ma krzywe 🤨 ] i na Alanka pasuje śpiworek 74/80. To tak dla rozeznania.

Gosiu, ja miałam i mam nadal takie samo założenie.
Ale powiem Ci, że tak długo poszukiwałam konsultantki Oriflame w moim otoczeniu, że w końcu zrezygnowałam...
I dlatego chciałam o moim "odkryciu" powiedzieć bo dalej nikogo nie znam oprócz siebie oczywiście 😁

Alanek zaczął na dobre chodzić! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
W koncu mnie zalogowalo;-)

Smyk - rozmuarowki z kosmosu!!!
Uwaga nawet obuwie!!

Co do spiworkow. Monika 2 latek moze spac w spiworku pod warunkiem ze będzie miał szanse sam wstać i przyjść do ciebie w nocy. Nie wyobrażam sobie darcia Niki która wstala np siku czy mialaby koszmari nie moze do mnie przyjść .. Także pomysl ok ale musi byc taki w którym sam poradzi sobie pójść albo go otworzy w potrzebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja fajny kupiłam
Kiedyś w Tesco w tej serii kręgowych rzeczy z leśnymi stworkami czy misiami.

Ivi teraz chłopaki coś szybciej łapią to chodzenie.. Ja tez jestem w szoku!! Bo kto słyszał zeby dziecko i to chłopiec jeszcze w 10 mcu samo zaczynało chodzić?!
Mój teraz to juz biega. Ale jego ortopeda skwitował go ładnie: " do cyrku z tym cudakiem" ;-)
Bo miał wtedy 7 mcy i sam biegał trzymając sie tylko kanapy/mebli itp.
Moze za dobrze Karmimy? ;-)
Myśle ze to te starsze siostry maja taki wpływ na nich ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...