Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kurde, Mikaanka, Ty to masz życie.... Nie dawaj się! Dzielna jesteś strasznie, ja bym psychicznie nie wytrzymała... 🤢

Dzięki dziewczyny za gratki. No i muszę się pochwalić:
Mój synek zrobił siku do nocnika!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nequitia napisał(a):
Tak patrzę na avatarki i cholera, tylko moja Mary taki łysolek? znaczy się, ma już trochę włosków ale szału nie ma jakiegoś wielkiego 🤨


Mój też jakoś dużo tych włosków nie ma 😜 A z tyłu to całkiem bida 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malgorzatta napisał(a):
Byłam dziś incognito w Entliczku hehhe 🙂 wyoglądałam jeszcze raz te foteliki, no i jutro chyba uderzę z tym swoim na wymianę.

Gosia a na jaki wymienisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mikaanka aż mnie dreszcze przeszły..już się chyba na swoją nigdy nie poskarżę 😉
Co do włosków u dzieci to u nas jest strzecha jak nie wiem co. Tyle tylko, że są tak jaśniutkie, że nie widać aż tak bardzo.
Gosia, czasem owszem, może zostać, ale ona oczywiście nie chce nam robić kłopotu. Faktycznie nie ma jakoś super dużo miejsca, dlatego też chcę zmienić mieszkanie na większe do wakacji. A co do prawka to ma, ale nie jeździ chyba już od 20 lat i teraz się już boi. Dobrze, żew te środy nie musi przyjeżdzać, to akurat ma "pracę" po 2 dni i przerwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BarbaraK napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):
Byłam dziś incognito w Entliczku hehhe 🙂 wyoglądałam jeszcze raz te foteliki, no i jutro chyba uderzę z tym swoim na wymianę.

Gosia a na jaki wymienisz?



Wiesz co Basia, właśnie mam problem, bo dziś jak wyogladałam te foteliki to wcale mądrzejsza nie jestem... ale chyba maxi cosi albo chicco, ale widziałam że ten cybex jest w promocji za 600 parę zł... ten co mi się spodobał ostatnio britax - w ogóle go nie mogłam znaleźć na półce..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
najlepiej ze wszystkich fotelików do pozycji spania rozkłada sie chicco! ale juz słyszałam takie opinie, moja szwagierka ma maxi cosi, ale mówi że jak jadą w dłuższą podróż, np. nad morze (z krk to 800 km!) albo za granicę, to muszą pożyczać od znajomych właśnie jakiś inny fotelik, bo dzieciaki marudzą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wg mnie każdy ma jakiś swój typ no i dzieci też różnie lubią.
Nam się ten nasz sprawdził i Oliwka spała w nim całą drogę 180km i z powrotem również. Opcja spania widać było że była dla niej wygodna. Najpierw oglądała wszystko co migało za szybą, super widok bo pierwszy raz miała taką okazję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ciezko was nadrabiac gaduły! hihi
u nas jest ciezkawo bo spacery doszły wiec nie mam juz przerwy na obiad wiec tak Nequitia obiad jem o 9ej 🙂 bo pozniej nie mam czasu na taki posiłek a chce malemu dac jakies witaminki w mleku. potem to tylko szybkie jedzenie typu bułka jogurt płatki z zimnym mlekiem w biegu. zreszta ja obiadu nie jem tylko pochłaniam 🙂 o delektowaniu sie nawet nie mysle hihi
gotowanie jest wieczorem jak mały usnie by miec obiadek na nastepny dzien ale czasem nie mam siły gotowac 😞 wiec czasem nie ma nic 😞
u nas wyszły dwie jedynki górne.ale nasze zabki tylko przebiły dziasełka i stoją.wiec chyba czekają na dwojki bo dolne jeszcze ida.i dlatego jest taka maskara z nocami bo 6 zebów naraz.
Czerwcówka gratulacje duzego zabka.
Andzia Lenka wie gdzie trafic haha usmiałąm sie co wyprawia z młotkiem.szkoli sie od malego
co do Miley nawet nie odpowiedziałą na pytanie mi a byłąm ciekawa czy pisała długo z tamtymi i nawet zerknełąm na brzuszek było to dziwne ze chce postawic na jedno forum i pozegnac znane osoby z którymi gadała i gadac tylko z nami obcymi. nawet nie podziekowała za rady odnosnie pracy.duzo osob sie tu kreci dziwnych, na brzuszku, juz pisałam kiedys ze jakas osoba wydaje mi sie ze to facet bo czytałam posty udawała ze jest w ciazy...
Iwonka u nas była przed pierwszymi zabkami 9 dni biegunka kupki ze sluzem po kilka dziennie.a teraz były zielone przed tymi zabkami.
Doris u nas to samo tylko ze z owocami jest. nawet jak wrzuce do kaszki to nie otworzy dziubka.chyba po wechu poznaje skoro mleko z cyca wyweszy.ale dziwne to jest bo kaszke owocowa w sensie z proszkami owocowymi zje. generalnie owoce uwielbiał.a teraz lipa.i nawet gdy jest mega głodny nie zje....
co do supermarketów tesco real,to ja chodziłam raz dwa w tygodniu z małym by sie obył z tymi rzeczami, uwielbiał swiatełka. po centrach galeriach rzadziej takich ogromnych ale tez chodziłam. teraz nie bardzo moze za tydzien w spacerówce, bo generalnie jest problem z klimą w sklepie.jest przegorąco, a z tego kombinezonu ciezko wygmerac małego a potem szybko ubrac nie da rady.
Gosia mam tak samo ze sie czuje bez wózka jak bez ręki..
Mikaanka trzymam Cie za słowo ze kiedys do nas wrócisz na dobre! generalnie trzymaj sie kobieto!

u nas chrzest tez przed nami. jestem zła na to ale tak wyszło.przez chrzestnych. a przeciez jak mam jedna siostre to musze ją wziazc.wiec jestem od niej zalezna. a mały sie robi nie do wytrzymania wiec nie wiem jak dam rade w kosciele.reszta to juz pikus bo u nas nie bedzie wielkiej imprezy.sami swoi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja już kiedyś pisałam że klocek z tej mojej dziewuchy się zrobił. Teraz się trochę wyciągneła, skoczyła w górę ale i przez raczkowanie inaczej te kg jej się rozkładają.
Kuzynka Oliwki ma rok i dwa mie-ce i jak się patrzy na nie obie to nie widać jakiejś mega różnicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...