Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dorota552 napisał(a):
Hej,
dziewczyny już któraś podawała przepis na naleśniki ale nie mogę teraz znaleść.
Mogę poprosić jeszcze raz. 🙂


Butterfly podawała, ja robiłam i wyszły pyszne, tyle, że tak jak Ania napisała podwoiłam porcję składników 🙂

150g mąki
240ml mleka
pół łyżeczki cukru pudru
2 jaja
szczypta soli
3 łyżki stołowe oleju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena, ja nie dodaję kostek nawet seniorowi, a małemu bym nie dała absolutnie kostki rosołowej. Jak dasz trochę pietruszki i selera, to masz samo zdrowie i super smak 🙂
Czerwcówka... to ja miałam być pierwsza! 😁 GRATULUJĘ SERDECZNIE 🙂
Nequitia, oj znam ten ból dokładnie... dziś np. wracam ze szwagrem z miasta i skoczyłam do pokoju a tam stoi teść i drepcze mytymi w sobotę stopami po moim dywanie pięknym nowym, w który dziecko wciska buziaka podczas zabawy... teść w majtach i bluzeczce (z siusiania wstąpił)... no a wyprosić nie ładnie, bo to starszy człowiek itd.... ale jebało w pokoju przeokropnie i do tego miał zasrane gacie..... OMG!! naprawdę mam dość, a jak Młego położyłam to wzięłam się za fasolkę po bretońsku- gar ogromny, a stara nawet nie spytała czy mi pomóc nie potrzeba- ja milion rzeczy na głowie, a ona problem największy, że kawki nie wypiła i papieroska idzie zapalić... a jak ona robi cokolwiek to kurde jak mogę to pomagam... a jak wcześniej się nie wciskałam do pomocy, żeby nie przeszkadzać, to mnie zwyzywała i dupę obrabiała.... no i do tego ten prymitywny tok myślenia i zachowanie... i mowa....
tak się wyżaliłam, bo mnie zazdrość dopadła troszkę chyba.... może i ja teścik kupię...? ale jeszcze się wstrzymam 🙂 żeby się nie rozczarować...
Agatka, do boju! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku dziewczyny robicie wszystko żeby w ciążę zajść a ja odwrotnie 😮 na samą myśl mi się panika włącza...
Któraś z Was pisała że ma założoną spiralkę, noszę się z tym zamiarem ( bo kończę to opakowanie tabsów i więcej nie biorę , bo mam wrażenie ze mam nerwa po nich ) tylko nie wiem co i jak z tą spiralą, na ile się ją zakłada i jak to działa ??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatka dziękli za przepis na naleśniki.
Ja na śniadanie chciałam Małej zrobić lane i też mi nie wyszły.
Mam tego dnia już po kokardy a dopiero 11.
Mój gin o spirali mówił że zakłada się ją na 5lat i samo założenie trwa ok 15min.
Tylko dawał mi dwie do wyboru jedną, tańszą po której mogą być plamienia, jakies tam bóle itd no i droższą po której nic się nie dziej i jest wszystko oki. Pewnie to tylko takie gadanie aby więcej kasy wyciągnąć ale nie wiem. Ja na razie na prochach jadę i tak pozostanie, choć mogłabym założyć bo pewniej nie trzeba pamiętać o braniu tabletek a i tak następne Bobo planuję za ok 5lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mysza! My chyba nie miałyśmy jak dotąd przyjemności, więc może brudzia? 😎 😘
Ja też rozmyślam o spirali po zapładnianiu planety, ale przychodziły mi do głowy nawet bardziej radykalne pomysły- wazektomia, podwiązanie jajowodów... ale nie mam pewności co do legalności tych metod w Polsce... no a spirala ponoć zabija płód- tak tylko powtarzam, ale nie mam żadnej wiedzy na ten temat. Szwagierka miała i była zadowolona, musiała sobie zrobić przerwę i znowu się wybiera, ale szczegółów nie znam. U fryzjerki był ten temat- kiedyś założyła- 15 lat temu i miała bardzo bolesne miesiączki, krwawiła przeokropnie, źle się czuła, itd. a jej siostra pomimo to założyła jakieś dwa lata temu i jest zachwycona 🙂
Ale jestem człowiekiem niedoinformowanym w tym temacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mikanka, brudzia, brudzia 😁
Ja się raczej zdecyduję na spiralę tylko taką bez hormonów ( bo są takie z hormonami chyba też )
ale chyba muszę trochę odczekać po tabsach żeby okres się pokazał...eh nie wiem jak to jakaś ciemnota mnie opętała ostatnio 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mikaanka napisał(a):
Hej Mysza! My chyba nie miałyśmy jak dotąd przyjemności, więc może brudzia? 😎 😘
Ja też rozmyślam o spirali po zapładnianiu planety, ale przychodziły mi do głowy nawet bardziej radykalne pomysły- wazektomia, podwiązanie jajowodów... ale nie mam pewności co do legalności tych metod w Polsce... no a spirala ponoć zabija płód- tak tylko powtarzam, ale nie mam żadnej wiedzy na ten temat. Szwagierka miała i była zadowolona, musiała sobie zrobić przerwę i znowu się wybiera, ale szczegółów nie znam. U fryzjerki był ten temat- kiedyś założyła- 15 lat temu i miała bardzo bolesne miesiączki, krwawiła przeokropnie, źle się czuła, itd. a jej siostra pomimo to założyła jakieś dwa lata temu i jest zachwycona 🙂
Ale jestem człowiekiem niedoinformowanym w tym temacie 🙂


spirala uniemozliwia implantacje zarodka.ma b.wysoka skutecznosc,ale dla osob gleboko wierzacych odpada z przyczyn etycznych.wszystkie tab.anty to czyste hormony,wiec organizm moze reagowac puchnieciem,skokami nastrojow itp.dla tych ktorzy nie planuja dzieci najlepsze jest podwiazanie jajowodow(albo nasieniowodow u partnera).100% skutecznosc ma jedynie abstynencja... 😞
gratulujemy nowych zabkow i postepow rozwojowych wszystkim dzieciaczkom,skladamy wielkie ciumaki solenizantom na 9 miesiecy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, wrócilismy z W-wy z badania audio. Wszystko ok! Juz nie musze więcej kontrolowac słuchu.

Magda, nie wiem co mi sie pokręciło, bo pokazuje poprawnie ze dzis Wojtek kończy 9 miechów. Chyba tylko to mam na usprawiedliwienie że zawsze max było np 7miesięcy 4 tygodnie i dwa dni i dopiero następnego dnia pokazało 8 miesiecy. Wczoraj było 8 miesięcy i 4 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza napisał(a):
Dla mnie może być i abstynencja 😁 tylko ciekawe co mój P na to 😮 🤪
Cerazette też mają działanie wczesnoporonne, tylko w ulotce jest chyba o tym na okrętkę napisane żeby nie wprost...


no,ale z ta abstynencja to tez nie do konca....przeciez zdazaja sie wyjatki 😉jeden nawet w biblii opisany...(zartuje oczywiscie i mam nadzieje,ze niczyich uczuc nie ranie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...