Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Marlena ja nigdy nie byłam super szczupła..po prostu ładnie wyglądałam.. Podobała się sobie i Męzowi.. babci nie :P

ale to było 12 kg temu.. 😞

a ten guam to co konkretnie kupić?? Bo mnostwo preparatow widze.. I duzo kosztuje? Bo coś ceny mi na telefonie nie chce wyświetlić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejuniu, nie mam czasu z Wami pisać ale co ja tu czytam
Iza w ciąży. Strasznie mocno Cię ściskam. Podobno takie świadome macierzyństwo przy kolejnym dziecku jest super.
aż i mi się zachciało znów brzuszka 😉
Kurcze danonki złe, parówki złe, co to się dzieje.
U nas idą górne jedynki, więc powrót cyrków nocnych itd.
Buziaki dla solenizantów.
Widzę, że i Gosia mniej się udziela. za to Mikannka i Iga wróciły do aktywnego pisania.
Ania, super z mieszkankiem.
To tyle, więcej nie pamiętam ..... ale bardzo żałuję To mi się tak ze spowiedzią skojarzyło. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, 420 kcal spalonych, ally ogladnieta, lepiej sie czuje 🙂 dzis jeździłam 70 min 🙂 moj domowy rekord w jeździe na rowerku 😜

zmykam spac, bo jutro znów do pracy!

ania daj znać co po wizycie u lekarza!

Kolorowych :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.cosmoline.pl/opis,cmd,opis,id,guam4.html chyba to w takim opakowaniu było .
do mojej najnizszej wagi to mi brakuje 11 kilo ale juz sie pozbyłam tych najwęższych spodni bo przeciez bioder juz nie zmienie po porodzie.u mnie Basia widzisz odwrotnie bo ja przy karmieniu piersią przytyłam. jakbym nie karmiła to bym mogła kawe pic w wiekszej ilosci, niezdrowo ale bym schudła MOZE. ale nie czarujmy sie bez fitnesu to sylwetka -brzuch kiepski pozostanie.te rzeczy co Mysza proponuje to sadze ze po tym to mozna cos osiagnąc.Mysza owin sie folią spozywczą to szybciej schudniesz z brzucha i nóg jak potrzebujesz oczywiscie..
mysle jak bedzie juz cipło biegac 10-15 minut rano zanim T. pojdzie do pracy. ale ja nienawidze biegania!ale nie widze zadnego innego rozwiazania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale dziś miałam masakrę! już gin mi wspomniał we wtorek na wziycie że tak mało ważę, no i chyba czas zakończyć karmienie, bo to przez to... kazał mi zrobić wszystkie badania, dal mi jakieś witaminy dla aktywnej mamy...
wracam dziś z pracy, jestem już pod domem, tak mi duszno zaczęło się robić, słabo, niedobrze.... zatrzymałam sie na przystanku, jeden przystanek pod domem, wyszłam z samochodu i normalnie padłam! zrobiło mi się tak gorąco, cała mokra, zaczęłam się rozbierać, przewiało mnie ostro, chyba z pół godziny siedziałam na chodniku, bo nawet krawężnika nie było, nie mogłam dojść do siebie... w ogóel nie mogłam wstać i zrobić kroka! idę robić wszystkie badania, bo po tej ciąży słabo się czuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do tematu danonków czy parówek... ja myślę że są zdrowsze rzeczy niż danonek akurat, np. zwykły serek homogenizowany np. z Rolmlecza czy z innej firmy którą możńa określić bardziej jako regionalną...

a parówki to chyba od zawsze są robione z resztek! ja tylko sprawdzam żeby nie były z MOM, małemu nie dawałam jeszcze, ale planuję, może z tydzień jeszcze poczekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia no koniecznie zrob badania, jejku to mialas konkretny atak 🤢.
Serki homogenizowane u nas tylko z Danio... a to tez danone.
Tak jak ktoras mama napisala, zwykly jogurt naturalny z swierzymi owockami, ten pomysl mi sie podoba 🙂.
Dla mnie najwazniejsza jest reakcja, czy nie ma wysypki, kupka, wymioty. Dopoki nic sie nie dzieje to bede starala sie podawac wszystko po troche, bo jak juz pisalam uwazam ze malo rzeczy jest w dzisiejszych czasach zdrowych.
No ale wiadomo, kazda mama dziala wedlug swojego uznania 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeja ale miałam do poczytania 🙂 forum tętni życiem 😉

buziaki dla Szymonka i Zuzi 😘 😘

Gratki dla Izy 🙂 jaką masz wstępną datę na poród? Oj przypomniało mi się moje USG, chyba to było pierwsze i to było ok 12 tygodnia, też pamiętam jak dzidziuś pływał, machał rączkami i nóżkami... ahh zatęskniło mi się do tamtych chwil ☺️ Dużo zdróweczka dla podwójnej mamusi 😘

Gosia kobitko koniecznie zrób badania ! i uważaj na siebie!

Nie wiem kto to pisał o jogurcie naturalnym z owocami... super pomysł, spróbujemy i my 🙂))

Magda oklask dla Ciebie, bo i ja zwaliłam przepis na mannę z jabłuszkiem i cynamonem, jutro spróbujemy 🙂
a i gratki dla MEry! 🤪 🤪 dwuzębnej Mery 🤪

Mikana śliczny ten Twój synuś, oczka ma piękne 🙂

Basia szacun za 70 minut, ja max daje radę przez 60 min na orbitreku, moja waga już przedciążowa - 58kg, ale moim celem jest 55 🙂genera;nie weszłam w bardzo stare jeansy, w które po ciąży nawet uda nie chciały wejść 🤪
Także trzymam kciuki Basia, systematyczne ćwiczenia potrafią zdziałać cuda, ja dodatkowo nie jem kolacji, jedynie koło 18 jogurt albo jabłko.. to też dużo daje.

Co do danonków to je ograniczymy, wprowadzę więcej tych serków regionalnych..
Parówki... dziś mój Ł kupił cielęce, więc jutro spróbujemy..

AA mój Milo chory... ostatnio mój Ł złapał jakąś infekcję, gardło, katar itd... no i dzisiaj maluszek 37.6 i katarek... no nic dawka uderzeniowa na noc poszła. Nurofen mu podałam, nasmarowałM VICKIEM dla niemowląt, krople do noska dla takich szkrabów no i ręcznik z olbas oil na kaloryfer... zobaczymy co przyniesie jutro..

Jutro do fryza się wybieram 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czyżbym była dzisiaj pierwsza? 🙃
Dzięki Agatko 🙂
Ja miałam ambitny zamiar wykonać a6w, ale w praktyce robię pierwszy dzień po parę dni ☺️
całkiem zapomniałam o tej folii... teraz jak będę szła na spacerek, to postaram się nie zapomnieć 🙂 chociaż nie wiem co dzisiaj z tego będzie, bo mam bąbel na pięcie po wczoraj... 🥴
Ciekawa jestem na czym stanie ta sprawa Madzi, bo jak dla mnie to puścili ich chyba po to, żeby ludzie porządek z państwem W. zrobiła.... ale swoją drogą muszą mieć niezbite dowody na ich winę, a przy panu R. ciężko ich złapać na blefie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Wyspałam się haha
Właśnie jem śniadanie, piję kawę... dzisiaj do WWA do neurologa... jak zawsze mam dusze na ramieniu jak mam tam jechać...

Milo kochany buziaczki 😘 😘

Gosia no to akcja niezła... idź, rób badania... dobrze, że nie zasłabłaś za kierownicą... oj uważaj na siebie!!

Basiu nie przejmuj się wagą... ja ważę 6 kg więcej niż przed ciążą... i za cholere nie chce zejść... karmię cycem niby... wcześniej ćwiczyłam ale nic nie pomagało... nie jem słodyczy, nie piję napojów... i staram się nie jeść po 19... no i przestałam się nałogowo ważyć 😉 Będzie dobrze, zrzucisz swoje dodatkowe kg... szczególnie, że jesteś aktywna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ile Gosia spadła wagowo po porodzie? tak ogólnie jest osłabiona, czy Borys witaminy z niej wyciąga, a 'tłuszczyk' został? Ja byłam przekonana, że karmiąc piersią samo się zrzuci, ale niestety... no i radykalnej diety nie mogę zastosować...
Nequitia, macie określony jakoś czas tych rehabilitacji? w sensie, powiedział Ci ktoś, że np. do roku i z głowy? czy nie wiadomo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MikAnia Vojta- co najmniej do momentu aż zacznie chodzić samodzielnie... ale tak to korekcyjna do 18 roku życia.... oczywiście jej nie upilnuję do 18, ale postaram się żeby jak najwięcej chodziła gdzie się da 😉
Nie pochwaliłam się, że jest duży progress i rehabilitantka pozwoliła Marysi siedzieć 🤪 tak 10-15min może sobie siedzieć w jednej pozycji 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aby patrzeć, jak będzie biegać! 🙂 zbieraj siły, bo jeszcze troszkę i jej nie dogonisz 🤪
a sama się chętnie rwie do 'nowości'? bo Oskara jak próbuję czegoś nauczyć, to opornie to idzie, nie mam daru chyba... bo jak inni go jakiejś głupoty uczą to chwyta w mig...
lecimy na spacer, bo już dziecię namawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj tak, wystarczy jej raz pokazać a od razu próbuje 🙃 teraz się nauczyła hmmm jak to opisać... dmucha i palcem jeździ w górę i dół po ustach... i zmienia tony wydawanych odgłosów przy tym... no i jakoś rozwojowo też mi się wydaje że ok jest... chodzi już bokiem jak się trzyma czegoś... zdolna jest moja dziewczynka dzielna 🙂
Zobaczymy czy pani neurolog będzie miała się do czego przyczepić... oprócz koślawej stópki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...