Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

Super Ania że Pawełek taki kumaty!! Buziaczek ode mnie dla niego gorący za postępy :*

Filip też dużooo rozumie i powtarza. Ostatnio najbardziej mnie rozśmiesza tym że jak robię mu jeść to krzyczy: Da am, da am, da am! Rozbraja mnie wtedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gosia a jaki samochód kupiłas? 🙂

ja chciałabym gotowac Filipowi bo ostatnio tak ładnie jadł barszcz z nami, ale nie mam kiedy 😞 moze w tym tyg będę miała dzień wolny to trochę to ogarnę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BAsia jak na razie to mam zdjęty aparat z tyłu, to nie ma jeszcze tego efektu, jak dal manie jest różnica, bo mam uwolnione 6 i 7 z pierścieni, które miałam założone 2,5 roku!

a samochód kupiłam reanault scenic, jestem mega zadowolona, bo jest wyższy, tak więc super zapakować do niego dziecko, jest taki rodzinny i ma peł+no
schowków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka wiem jak to jest z urwisem samemu. dobrze ze jutro juz mąż wraca dasz rade.
Gosia gratulacje w koncu Ci zdejmują aparat, doczekałas sie.
Ania super że Pawełek taki mądry.
moj Filip dzis wstał o 2.22 w nocy (pomijając kilka pobudek) i chciał do zabawek.ostatnio czesto sie to zdarza wiec pewnie znowu jakis skok gratis.jak nie choroba zeby to skok....eh...
a ząb jescze nie wyrósł do konca chyba jescze kolejny miesiac bedzie tak roznąć no masakra.mały kilka razy sie wspianał ale to tak niezdarnie a dzis przegiął wspiął sie na łozeczko swoje od drugiej strrony zewnętzrnej. normalnie złąpał za poręcz i sie podciągnął i nogami na materac. siłacz. a jak piłkę rzuca to na pół pokoju....tyle siły w takim chucherku... dobrze ze zauwazyłam to wspinanie bo jakby tak zleciał nawet nie chce myslec.mam nadzieje ze z drugiej strony nie przyjdzie mu na mysl takie wspinanie...bo poręcz od wewnetrznej strony jest mu na wysokosci duzo pod pachami..
co do parasolek. wkur...łą mnie wczoraj bo był wiatr i chciałam do tyłu prowadzic i tak cholernie trudno sie idzie, po prostu sie nei da tyłem prowadzic, nie mówiac juz ze wóżke przy wiaterku leci a ma 7 kilo, no i dziecku wieje bo pokrowiec go nie osłąnia tak jak w moim granderze.oddam go siostrze jak przyjedzie za 2 tygodnie niech go sprzedaje bo mnie wnerwia, kazdy maciupki krazweznik czy nierównosc to musze do góry podnosic bo nie przejedzie....taki urok parasolek..
dzis Filipowi zrobiłam jarzynową, potem cielecinę z kaszą jaglaną i masełkiem, i na deser kisiel gruszkowy. ciekawe czy cos z tego zje z checia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czerwcówka ja najpierw robiłam jarzynową na wywarze z cielęciny i tą cielecine ugotowaną miałam do drugiego dania-zmiksowałam ją bo ja zawsze robie mieso za twarde hehe, a kasze osobno ugotowałąm, dodałam masła i zmieszałam z cieleciną, jescze moze byc słodkie jabłko do tego, ale ja takiego nie miałam i nie chciałam ryzykowac ze mi nie zje.
ja mam głupie pytanie- jak gotuje sie kasze to sie ją przecedza? bo na opakowaniu pisze proporcje ile wody na ile kaszy i nie wiem geste mi to wyszło i przecedziłam mimo wszystko...bo ja nigdy osobno nie robiłam kaszy. tylko robiłam krupnik z jęczmienną...
taka ze mnie kucharka hehe
a efekty mojej pracy hm..takie srednie: jarzynowa trudnawo było ale zjedzona, cielecina z tą kaszą w połowie, a kisiel w ogóle!!!!!! a słodki był i głodny maluch był i nie chciał.nie smakował mu.truskawki bobovity wziełam i naszczescie zjadł. widze ze lubi truskawki.bład zrobiłam dając małemu wszystkie owoce do spróbowania wczesniej. mogłam mu dawac dwa trzy, jakby sie znudziły to bym miała inne do wyboru a teraz to nie lubi prawie wszystkich. a truskawek jescze nie jadl dopiero drugi raz wiec tyle dobrego ze lubi. te musy w kubeczkach z bobovity sa mega słodziutkie. tam w sumie jest 10 procent truskawek, ale w smaku nawet je czuc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...