Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
u nas nie ma mozliwosci by sie połozyc wtedy Filip po nas zawsze skacze wariuje, prezewroty przez nas robi.czasem pluje na nas, bije, wiec u nas jest w ten sposob.nie mozna sobie usiasc ani połozyc sie. tzn mozna i to robie,ale sie jest maglowanym 🙂
a co wam powiem z sikaniem hehe.z sikaniem młody praktycznie juz sam chodził do łazienki bo na stojaka juz dostaje by zrobic siku, papierkiem sie wytrze,az tu słysze jakies chichy a ten robi chlapu chlapu w kiblu!!!!! 😠 no myslałam ze zejde!!! jeszcze w nocniku to co innego ale w kiblu masakra...
Gosia jak tam sciany? bo moje juz w plamach. kredek mu chwilowo nie daje ale wymysla inne rzeczy np. napluł na okładke ksiazki i po scianie wycierał. napluł na scianę i wytarł tetrą, napluł na reke i odbitki robił na scianie... przeszło mi juz bo przeciez musiałąbym sie non stop wnerwiac.z nim sie nie da miec normalne mieszkanie i tyle. moze za 2 lata...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do mojego zawodu, to odkąd siedzę od środka w sądzie to runął mój obraz sędziego... wszystko jest inaczej niż każdemu się wydaje, liczą się fajki, statystyki... nie liczy się człowiek. Mam duże wątpliwości i nie wiem czy nie zmienić decyzji... zobaczymy.

KAsuję tamtego posta bo już dostałam prośbę na priv o pomoc... widać nie tylko my to czytamy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti co do ścian to u nas nawet jakoś go pilnujemy, Wiesz mamy mieszkanie na sprzedaż, przychodzą oglądać, to chcemy by to jakoś wyglądało, ale wczoraj Bo - przysięgam, że nie wiem jak mu się to udało zrobić - zachlapał ścianę i to tak chamsko! - lodami!!!! no masakra, i to ściana, co M ją malował 6 razy, bo nie wychodziła heheheh!!! myślałam że M mu wczoraj wkropi normalnie! Są 2 takie wielkie plamy w mega widocznym miejscu... przed chwilą myłam to gąbką, jak sie zrobią białe to M chyba mi wkropi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja tez zaczełam kasowac 🙂 o to skasuje moje pytanie do Ciebie zeby Ci wiecej osob sie nie pytało....ja powoli wszystko kasuje, ale straciłam wene.doszłam gdzies do 500ej strony...bo wieczorami jak młody usnie to siedze przy tym...kupe czasu to zajmuje.
chyba takie infa musimy sobie prywatnie pisac...nie fajne sie to robi.nie mozna normalnie porozmawiac. myslałam ze admin zrobi mozliwosc poufnosci postów ale sie chyba nie da na takim forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no włąsnie ja rozumiem jeszcze jak cos sie pokaze w googlach gdy ktos szuka porady. ale tak podczytywac regularnie i sie nie ujawnic? zwłaszcza ze aktualne tematy to juz chyba niewielu ludziom potrzebne, co innego pierwszy rok góra dwa zycia maluchów kiedy to wiele pytan jest i sie szuka odpowiedzi...to jest niefajne takie uczucie ciagłego podczytywania.
no było sporo osob...
zdjecia niby sie tylko nam-znajomym pojawiaja chyba ze ktos nie ma zapisanego w opcjach, ale ja tez zdjecia zaczełam kasowac gorzej ze sa na portalach tych imageset czy jak to sie zwało. tam na pewno tez sa.Dorotko Tobie to dobrze- masz chociaz tych postów 600 a ja chyba pół zycia strace by to skasowac 😁 ja sobie robie swoje posty-wytnij wklej do folderu, potem to przeczytam pousuwam i zostana tylko rzeczy które młodego dotycza ala pamietnik, wydrukuje sobie i bede miałą pamiatke. to miałam zamiar juz dawno temu, ale własnie wiedziałąm ze to duzo czasu zajmie i mi nie było po drodze.teraz mam motywacje by to zrobic. no brzuszek tez trzeba oczyscic 😞
i co dalej dziewczyny? w ogole nie bedziemy pisac? czy po prostu zaczniemy uwazac na to co piszemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o fuck to ja też mam ponad 3500 postów... sporo tego... szkoda ze nie można tego kasować z historii postów, byłoby łatwiej a tak to leć całe forum czytaj... i jeszcze brzuszek...

Wiesz co Beti mi się wydaje że ktoś nawet z ciekawości wejdzie, jak często korzysta z forum. Jest taka opcja online -najnowsze posty, czasem wystarczy przypadkiem kliknąć... do mnie napisała dziewczyna z rocznika jak nasze dzieci, niewielka różnica w miesiącach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja tez lubie to forum tu jest spokoj my sie nie kłocimy 🙂 kazdy ma swoje zdanie i nie walczymy zeby jego było na wierzchu. Gosia z tej historii postow mozna przejsc do danego watku pewnie wiesz tak zaczełam ale dłuzej to trwa niz przekartkowywanie w przypadku gdy ktos ma tyle postów co my 🙂 hehe Gosia ale Ciebie nie pobiłam z postami jestes góru 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a myslałam ze juz po zoo. ciekawe jak Borysek zareaguje na zwierzaki!!!!czy bedzie wielkie wow?to ci sie przeniesie stres na srode.a juz by było po!
ja juz drugie podejscie do muzem z czołgami robie. w poprzednim tygodniu miała byc burza wiec zrezygnowałam, wszystko juz spisałam kiedy pociagi itp. oczywiscie była burza ale wieczorem dopiero.az kobiete zabiło w okolicach mojego poprzedniego mieszkania od pioruna cos takiego słyszałam.
druga data to jutro miało byc bo miało byc słonce no ale oczywiscie ze ma padac!!!!
jeszcze basen w planach taki kryty.ale to musi byc ciepło na zewnatrz, juz klapki i kostium kupiłam dla młodego ale chyba pampka załoze na basen.
ps. czy dzieci na basen muszą miec czepek???byłyscie kiedys?ciekawe czy znalazłabym taki mały czepek, nigdzie nie widziałam 😮 jeszcze dla siebie jakikolwiek kostium jednoczesciowy kupic bo przeciez sie nie mieszcze!!!! juz sie nie moge doczekac jak młody zareaguje na tyle wody. o i ja czepka nie mam. musze miec? ja juz nie pamietam tak dawno nie byłam na basenie krytym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja tez mam dosyc tych wybuchow 😁 ponoc do 4ech lat m byc ciezko!
u nas tak kapiel wyglada z tatą.koncowka zawsze młody sie drze jak nei wiem. ze mną czasami sie zdarza ale zadko naszczescie juz. gorzej z wylewaniem wody celowym poza wanne itp....hehehe nie ma lekko
Dorotko a brałas jakies kółko czy motylki czy moze pas czy kamizelke czy nic? znalazłam dwa baseny gdzie maja dodatkowe baseniki do nauki pływania malutkie i płytkie.narazie kupiłam kółko.najlepszy byłby taki pas ale kurcze juz wybuliłam tyle a to 60 zł kosztuje.klapki, pampki specjalne na kryty , kostium na normalny basen czy nad zalew,kółko, czepek jeszcze młodemu. dobrez ze znalazłam w rupieciach swoich dla mnie. i dla mnie kostium kupiłam najtanszy jaki był rozmiar L!masakra tyje kilo na miesiac...celulit mam jak stara baba!nigdy az tak nie miałam!nie da sie tego zatrzymac.moze jutro porobie badania, moze...dobrze ze dzieciaki maja do 6ego roku zycia gratis wstep 🙂 fajnie chociaz tyle 🙂 zostało czekanie na porzadnie ciepłe dni co by młodego nie przeziebic!
a i rower w koncu kupiony. dziadkowie kupili. wizualnie mi sie nie widzi bo bardziej dla dziewczynki ale coz.wazne ze jest a raczej bedzie jak go wyreguluje dziadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki ide już jutro ok 16 ej do szpitala. W czwartek już będę tulic córeczkę.
Nie odzywam sie bo remont dopiero co skończony. Jeszcze nie do końca posprzątane ale mama moja dziś przyjechała to mi pomoże. Po remoncie to wzięłam dwie panie do posprzatania syfu. Wszystko na ostatnia chwilę. Jeszcze Wojtuś przeszedł anginę a znów ma jakieś naloty na migdałkach 😞 Byliśmy w poniedziałek u laryngologa. Biedaczysko pakał strasznie jak mu kamerke włożyła. Ma powiększone migdałki na 60 % Możliwe że po infekcji. I te naloty to też poinfekcyjne... nie wiem już sama. Tamta angina tez była dziwna bo bez żadnych objawów. Poszłam do lekarza bo raz powiedział że boli go ucho a miesiąc wcześniej miał zap. ucha. Poza tym tylko spokojniejszy był. Jak lekarz zajrzał do buzi to sie zdziwił że tyle czopów. Troszkę gorzej jadł ale ani temperatury ani wymiotów. No i chrapanie jak u starego pijanego dziadka. I raptem 3 dni po ostatniej dawce antybiotyku znó chrapanie i te naloty. A jeszcze dziś brzydka zielona papkowata kupa 😞 Jutro mimo wszystko wysyłam męża z nim na CRP. Od laryngologa dostał immunotrofinę. Może pomoże na zmniejszenie migdała. Czy któraś zna ten lek?
No i jeszcze mnie dzis czyści Momentami mi sie się chce wymiotować. Teraz trochę mnie boli brzuch jak na okres a może to jelita? Nie wiem, żeby mnie dzis nie wzięło bo jeszcze mam pare rzeczy do ogarnięcia jutro. Ehhh i jeszcze sie boję tego porodu.
Trzymajcie kciuki dziewczyny:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...