Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzieki dziewczyny.potem napisze co i jak. no włąsnie wczesniej nie miałam problemu z tymi postami bo sadziłam ze sama czasem zagladałam na jakies obce forum jak czegos szukałam bo w googlach wyszło.i twierdziłam ze komus nasze wpisy moga pomoc w jakis radach dotyczacych dziecka itd.ale w goglach wyszedł mi nadle moj post gdzie były tez moje sprawy i to juz nie było fajne.stwierdziłam ze bede usuwac starsze niz miesiac posty.mniej osob bedzie czytac moje wypociny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gosiu jak to leci! Zaraz powiesz że to już miesiąc 😁 Szok 🙂

A ja coraz częściej mam skurcze przepowiadające. Czasem mnie to tak stresuje bo ja mam remont, siedze u teściów, nie mam jak wszystkiego ogarnąć, tylko latam za Wojtkiem. Teściowa ledwo chodzi. Jeszcze mam zaliczenia na uczelni i sie łamię jak ja to ogarnę. Bo zajęcia mam tydzień po porodzie i pod koniec czerwca. Jeszcze te w ten weekend chcę zaliczyć. Najgorzej jak będzie egzamin. Jakby był pod koniec czerwca to spoko. Tylko jak sie uczyć....jak ja już żyję porodem...
Ogólnie czuję sie ok. 12 kilo przytyłam , brzuch wcale nie wielki. Rwa sie odzywa czasami ale jak łożysko poszło wyżej o i nacisk na nerw sie zmniejszył. Jedynie Nadia mi czasem tak sie ułoży że boli. Ale teraz to już końcówka no i mam męza więc nie mam takich nerwów jakbym zaniemogła jakoś 😉
Idę cos sie pouczyć. Buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Boze czy ludzie nie mogą byc po prostu uczciwi?!!!! znowu musiałam postraszyc rzecznikiem spraw konsumenta!!!! dzis mija termin zwrotu kasy za buty, które odesłałam bo za mały rozmiar, a miałam takie prawo bo i w regulaminie ich pisze i gadałam przed zamowieniem ze sprzedawca. mieli 14 dni od doreczenia przesyłki na zwrot kasy! i co i guzik. na maila nie odpowiadali, telefon nie odbierali bo moje buty musiałam odesłac do wrocławia a centrala jest w innym miejscu, tak mi kazał sprzedawca bo z wrocławia ze sklepu szły.w centrali zbywali ze prosze dzwonic na wrocław a tam nie odbierali.wiec dzis sie nagrałam na sekretarke. dodatkowo zadzwoniłąm na centrale i powiedziałam co mysle, maja ostatni dzis dzien inaczej złamia regulamin.ehhhhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a z dobrych nowin to udało mi sie odzyskac dla siostry kase za buty własnie dzieki rzecznikowi!!! prawie 400zł piechota nie chodzi!!! a buty były sprawne tylko miesiac!!!jupi!
na slubie było ok. młody zaniemowił jak babka moiwła i sie rozgladał po sali. był mega grzeczny i siedział w miejscu przez całe 10 minut!!!! jak babka skonczyła gadac to zaczał swoje bieganie. wiec sie udało. babka powiedziała m.in.o obowiazkach jakie ma małzenstwo -ze naszym obowiazkiem jest dobrze zarabiac 😁
przed slubem młody pocałował dziewczynke jakas z poprzedniego slubu i strazniczka miejska polubiła go i nawet mu czapke dała i posłuchac walky talky. 🙂 potem poszlismy do domu. dziadkowie poszli na chwile z młodym i nie wyrobili, nie mogli go dogonic tak im pobiegł ze jakas pani go zatrzymała 😁 wrocili z pytaniem czy on musi tak biegac 😁 hehe. ja tez czasem nie moge go dogonic, uadaje sie włąsnie jak ktos mi go złapie albo jak sie sam wywali.
siostra przenocowała jedna nocke u nas i Filip cały czas szuka cioci i ciocia i ciocia gdzie ta ciocia, a ciocia juz pojechała do holandii 🤨
bukiety mi wyszły boskie dziewczyny.na koncu wstazke przyklejałam na tasme dwustronna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia wysłałam ci na poczte fotki bukietów. jeden mi srednio wyszedł bo zabrakło roz bo jednak do mojego musiałąm zuzyc o dwie wiecej, ale i tak jestem zadowolona z nich . tylko sobie przeskanuj antywirusem bo troche mi zamula kompa a niby mam nowy antywirus.
Dorotko wyslij mi maila na poczte mamusiowa to Ci wysle wstawisz tutaj bo ja nie umiem. na fotosiku mi sie nie udało tego zrobic bo mi nie przysłąli linka potwierdzajacego.
a zdjecia ze slubu na facebooka wstawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mała w dalszym ciągu bez zmian, czyli je i śpi! oby nie zapeszyć tylko....

Borys przed chwilą dostał szału... wczoraj go pochwaliłam do mamy oczywiście że super sie zachowuje w tym tyg, to mam.... już ledwo wisiał przecież, taki marudny się zrobił, a M musiał jechac odebrać samochód z warsztatu, no i chciał go położyć... tak się zaczął drzeć, krzyczeć, normalnie aż nim trzęsło... szał w oczach normalnie! padł po tym wszystkim w 30 sekund do tego spania. za tydz w śr idzie do żłobka, może wróci już do normy wtedy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia chyba jakis dzien feralny jest!!! moj T byl dzis na spacerze i wrocił z mega drzacym sie Filipem. pierwszy raz miał okazje zobaczyc jego mega histerie, nie tą lekką, ale tą mega ciezką, o głupi rowerek jakiejs dziewczynki i zabawke chłopczyka.ostatnio znowu jest niedobry i zabiera nawet z wozkow po drodze jak leci zabawki ludziom...T. przerazony tym darciem i wywijaniem sie i powiedział ze wiecej z nim nie idzie na dwor!
oby mała jak najdłuzje taka byłą bezproblemowa! ostatnio widziałam kolezanke co ma malucha w gondolce i starszego w naszych wieku.tamten to tylko pilnował wozka trzymał sie cały czas wozka na krok nie odstepował, zero latania za nim.ciekawe jak u was bedzie na spacerach... ale oni juz tak chyba ze 4 miechy maja..no ale starszy nigdy nie był problemowy na spacerach.
jak dochodzisz do siebie po cesarce? normalnie sie juz ruszasz?nie boli Cie?
co do fryzu to maske ta szarą zmyłam myłam kilka razy i kolor sie poprawił naszczescie, ale od dołu jeszcze musze pare pasemek zrobic blond bo od dołu mam ciemniejsze.ale spoko. to był balejaz.ciemny sobie zawsze robie w kolorze odrostów a blond jasny chłodny. w ogole nie wygladam na zdjeciach na swoją wage aktualną 😁 naszczescie 😁 najlepszy sposob na wybranie odpowiedniej kiecki to robienie sobie fotek w nich. miałąm do wyboru duzo bardziej eleganckie kiecki i wydawało mi sie ze fajnie w nich wygladam w lustrach, ale na zdjeciach wychodziłam jak beka baryłka i stara baba 😁 teraz po tych zdjeciach wiem ze dobrze wybrałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti na zdjęciach wyglądasz super! fryzura, figura i sukienka - świetnie wyszło 🙂

co do tego jak się czuję po cesarce, nie jem już przeciwbólowych od zeszłego czwartku, wydaje mi się że jakoś lepiej się czuję niż poprzednio. Dziś byliśmy na trochę za długim spacerze, do tego Borys zabrał rowerek i M go musiał ciągnąć pod górę, więc ja pchałam wózek, i wychodzi mi to teraz, coś tam odczuwam bardziej... ale nie jest to jakiś straszny ból, tak jaki dyskomfort jakby. Najbardziej to mi żal, że nie mogę dźwignąć Borysa, złapać go, przytulić znienacka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Też mam taką koleżankę co ma chłopca o tydzień starszego od Borysa, w lipcu ubiegłego roku urodziła drugie dziecko, no i co ich widziałam na spacerku to Michałek trzymał się wózka... u mnie to jest nierealne niestety... ale chłopczyk ma w ogóle całkiem inne usposobienie niż Bo, spokojny, bojący się jakby... byłam kiedyś u nich to ryczał nad każdą zabawką co Bo wziął do ręki...
My teraz chodzimy wszyscy na spacery, Bo bierze rowerek, M go pilnuje, ja z wózkiem... jakoś dajemy radę, Bo jest nawet grzeczny bo robimy postój na lody... sama na razie z wózkiem i z nim bym nie poszła chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ps. spotkałam niedawno znajomego jak byłam z młodym, grał na gitarze. pozwolił młodemu zapoznac sie z gitarą. a młody najpierw udzerzał dłonią w struny, a potem zaczał juz naprawde ładne dzwieki wydawac, tak z góry na dół delikatnie raczką brał po strunach, a potem pokolei każdą strune osobno.normalnie znowu w szoku byłam bo znajomy nie pokazywał mu nic po prostu musiał zauwazyc młody jak przechodzilismy jak to robi.dzieciaki szybko sie uczą. jutro zajrze do dziadka ma gitare co prawda fałszującą ale zobaczymy co Filipek zagra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
Gosia nam tez kolor scian wyszedł nie taki jak powinien!!! 😠 no coz bede musiała zyc z tym rozowym mocnym na scianach 😞 a ja nienawidze rozowego! eh a prosiłam by zrobił probke na scianie.no nic.chociaz malunki mlodego zamalowane..


Robiliście z pigmentu czy gotowa farba??? ja już będę robić tylko i wyłącznie z pigmentu, nie wierzę już w te ich kolory... my sie naścielimy na tego duluxa... droga ta farba i jeszcze taki zonk z kolorem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...