Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beti bezpłatnie w euronecie- na pewno masz taki!!

Dzien bez mamy i jakoś leci. Dzieciaki prawie zdrowe jeszcze słychać rzerzenie ale jest ok. Tylko Boryś nie chce spać w lozeczku - 20-30 min i koniec.. A przeniose do sypialni i spi ponad godzine!! Ale boje sie ze spadnie z łóżka a jest bardzo wysokie.. Obkladam blokadami ale on przecież juz wstaje i chodzi więc takie blokady to śmiech.. Mam go na niani, gorzej jak zaplacze dopiero jak jest niebezpieczeństwo a nie jak wstanie od razu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 🙂

10000 lat mnie nie było...
mniej więcej czytałam, ale dokładnie nie nadgonię już wszystkiego.

U nas wszystko do przodu, Mała gada jak najęta...
Woła siku, kupę, na nocnik, albo sedes 🙂
Śpi w dużym łóżeczku 🙂
Uczymy ją jeździć na rowerku 🙂

Poza tym jest mega niegrzeczna, mam nadzieję, że jej przejdzie...

W ogóle to zaczęłam jej czytać do snu, dwie bajki. Potrafi słuchać bardzo grzecznie co mnie zaskoczyło 🙂

Pozdrawiam i uciekam coś porobić, dziś słoneczko świeci, więc trzeba korzystać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey Mamunie 🙂

Beti ja mam konto w banku Nordea, nie płace za nic totalnie, tylko rzeczywiście tam liczy się wpływ... poszperaj w ofertach, na pewno coś dla siebie wynajdziesz!


Dziewczyny my sami a Bo z teściową, i co? i jest wszystko w porządku (tfu, tfu, odpukać, i co ta jeszcze mogę)!!! zachowuje się tak, jakby tam był od zawsze, wcale a wcale nie płacze, choć miewa swoje humory, zachowuje się bardzo ok! jestem z niego taka dumna! Trzymajcie kciuki oby tak dalej szło!

Bo dostał od teściowej hulajnogę na uro, taką na 3 kółkach, wiecie jakie to fajne?!

o nawet udało mi się to znaleźć
http://www.asport-junior.pl/p/24364,47/hulajnoga-3-kolowa--regulowana-wysokosc---torebka-na-kierownice-tinni-red/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
U nas patelnia;-)
Zakupy z dzieckiem w taka pogodę to zabójstwo!! Bylysmy z Niki 1,5h w sklepie - jeżdżę z nimi autem bez klimy (od klimy zawsze coś łapie :-(
I jeszcze stał w słońcu od wczoraj.. Masakra..

Odstawilam antybiotyk i Bo ma ogromny katar - chyba sienny :-(

Wczoraj byliśmy na działce i zrywalam na drabinie wisnie- całe 6kg!! Mądra w japonkach pojechałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamusie 🙂

ostatnio dnia mi brakuje i czasu, ledwo coś na fb sprawdzę..

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich 2-latków!! 😘 😘 😘 😘

Zazdroszczę Wam sukcesów pieluchowych.. u nas bieganie w majtkach, ale co z tego że majty mokre bo dziad nie woła, czasami nr 2 też w majtkach.. szkoda gadać, powoli moja cierpliwość się czerpie. Na dodatek w Irl nie jest tak ciepło i efektem przetrzymywania go w mokrych majtach jest katar, ale nie wiem jak już sobie poradzić w tym temacie więc jak się zsiura to chwilę go trzymam żeby go tam w dupsko poszczypało... jedynie co to skarpety mu ściągam. Generalnie dywan z salonu będzie do wyrzucenia bo czuć siusiami trochę mimo mojego przepierania.. poczekamy jeszcze dopóki nie nauczy się sikania do nocnika/kibelka i wtedy out.
Z mową coś się rusza, rzn zaczyna czasami powtarzać słówka o nas, ale to też jak mu się zechce. Gadzinek mały potrafi tak trudne słowa wypowiedzieć jak kukułka, czy kredki a np "mama daj" nie chce..

U nas poza tym wszystko ok. Już 21 tydzień, czujemy się dobrze, na orbitreku ćwiczę 3-4 razy w tygodniu. Poza tym w ostatnim czasie miałam kilka zamówień, teraz mam dwa na sety imię +ramka 🙂cieszę się, bo nawet jeszcze się nie rozreklamowałam bo póki co na czarno działam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zaczęły mnie straszne kurcze w nocy łapać w nogach, tu nawet z lekarzem na ten temat nie gadam bo irl lekarze to po protu szkoda słów. Pamiętam jak z Miłoszem byłam i miałam kurcze łydek to kazał mi polski gin brać magnez, a teraz jedna laska mi mówiła że jak ona zaszła w ciąże, a brała magnez wcześniej to kazano jej odstawić.. a co chodzi?? ja zaczęłam brać mg bo te skurcze mam tak bolesne i ostra, że kilka razy w nocy mnie budzą. Jak to jet??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamunie 🙂
Wpadłam na dwa dni do domu, ugotowałam mężowi pyszny obiad i już się chłopina cieszy z przyjazdu żony 😁
Mam jutro wizytę z Kubą u audiologa stąd przyjazd.
Co do nocnika na działce Maja od jakiś 2 tygodni bez pieluchy a dziś w domu 2 razy kupa w majty i o co chodzi ? nie wiem..
Dziękujemy za życzenia, tatuś zrobił córuni niespodziankę i przyjechał do nas już we wtorek by spędzić z nami urodzinki 🙂 Zrobiłam wczoraj tylko sernik okrągły i wsadziłam świeczkę do zdmuchnięcia a w sobotę będzie tort, bo rodzika się zjeżdża na działkę ( w tym teściowa na urlop 😠 😠 😠 😠 ).
U nas patelnia...pewnie jak wszędzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Czytam was.w miare bieżąco ale nie mam weny pisać.
Ja chyba zrezygnuje z mamusiek. Mam was wwsystkie.na.fb. Tam jest.łatwiej chodź nie o wszystkim mam śmiałość.pisać. Tak jak o.tym...
Po przyjeździe mojego męża z poligonu okazało się że ma "przyjaciółkę" po rozmowach z nim zapewniał mnie że nic ich nie łączy. Że jemu się dobrze rozmawiało z nią a ja miałam ciągle tylko pretensje, oskazalam go no i mam z 15 kg.do zrzucenia lekko.... I ona też była na poligonie, bo pracuje u Tomka w jednostce. Ma wyższy stopień wojskowy od Tomka, ale on jej w żaden sposob nie polega służbowo. Nie ma męża, dzieci jest mniej więcej w moim wieku (ja w tym roku skończę 26). Kila razy ja odwiózł po pracy do domu, nie umie powiedzieć dlaczego. No i ma tym poligonie teraz to byli nad morzem, wiadomo romatycznie, ona chce go słuchać a ja tylko oskarzam. No i prawie jej się wpakował do łóżka, dzwonił do niej i miał nadzieję że coś z tego będzie. Mówi że nic nie było. Nie mieli warunków żeby się przespać, ona się bała konsekwencji? Bo Tomkowi ewidentnie mózg przestał działać. Mówi że nie calowali się nawet nie dotykali nic. Muszę mu wierzyć. Dałam nam druga szanse. Powiedziałam odrazu że trzeciej nie będzie.
Ja miałam wczoraj rano spakowana walizkę dla mnie i Filipa i chcialam się wyprowadzić, odejść.
Ustaliliśmy.że on zrywa tą znajomość, naprawdę wyglalo tak jak gdybym to ja mu orworzyla oczy na to co robił. Boże dziewczyny 10 lat jesteśmy razem. Tomek.jest moim pierwszym i jedynym facetem, poznałam go.w.gimnazjum jeszcze. Napradwe zakochalismy się w sobie od pierwszego spotkanią. Oczywiście trwalo zanim się zeszlismy razem. Ale ponad 10 lat minęło i co? To nic.nie znaczy? Ja świata poza nim nie widzialam. Ciągle tak jest, tylko jest jeszcze. Filip długo zresztą wyczekiwany....
Uwierzyłam mu we wszystko.co mówił.
Możliwe że.się przeniesiemy z powrotem do Rzeszowa jak Tomek znajdzie wolny etatdla.siebie. Mnie tu nic nie trzyma. Pracy nie mam,.a na kasie w biedronce to ja i w rzeszowie mogę pracować. Jeżeli się przeniesiemy to spzedamy jedno auto bo dwa w miescie nie potrzebne. Wynajmniemy jakieś mieszkanie a tu do domu będziemy na weekendy przyjeżdżać i albo wrócimy kiedyś ma stale.albo sprzedamy dom.
Wierzę mocno że.się nam.uda. Że będę umiała wybaczyć i zaufać kiedyś od nowa. Że wyciągniemy oboje wnioski. Trzymajcie za nas kciuki proszę.
Głupio to brzmi ale z.forum chcialam.sie pożegnać i wytłumaczyć że teraz będę ratować swoje życie. Nie chce odchodzić jak dziwczyny bez slowa. Zżylam się z wami, traktuje was jak przyjacioki których na żywo nie miałam wcale. Teraż mam jedną.
Dzięki temu że beti założyła konto na fb jest mi dużo łatwiej i wiem że będę wiedziała co u was, będę mogła z wami pogadać, wy bedziecoe wiedziały co u mnie.
Mam nadzieję ze kiedyś się uda i że się spotkamy, bardzo bym chciała.

Pozdrawiam was serdecznie i życzę dużo zdrówka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basiu to okropne co Napisałas. Nie wiem czy na twoim miejscu dałabym rade tak "w porządku" sie zachować. Jeśli mu wierzysz to ratuj Wasza rodzine. Ratujcie razem.
Pamietam jakiś czas temu pisalas o zgrzytach miedzy wami. I wtedy oba juz była.
Wiem bo sama to przeżyłam ale to nie był maz tylko "pierwsza miłość".
U mnie nie było co ratować. A Ty Walcz Basiu.

Nienawidzę kurew które za nic maja wartość rodziny. Które rozbijają małżeństwa!

Basiu Wpadaj czasem do nas. Na fb jest łatwiej ale tu jest przyjemniej, kameralniej. Jesteśmy anonimowe dla wszystkich obcych.

Jeśli przeniesiesz sie do Rzeszowa "obiecuje" ze będziesz mnie miec na karku!!!!
W koncu miałabym tu do kogo gębę otworzyć!!!
Czasem tez juz mi sie chce wyc :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie!

Cały czas o Was myślę i zaglądam, ale nie doczytam never do końca a o odpisaniu to już w ogóle nie ma mowy 😞
Moje dzieci przechodzą same siebie...

Agatko, u Nas taki sam armagedon z sikaniem.
Kupa idzie w majty a siuśki, o ile założę Lence majtki to lądują tam gdzie akurat Panna się znajduje!
Natomiast kiedy biega z gołą piśka to woła siku 😮 bądź tu mądrym!
Uważam, że "coś" na pupie przypomina pieluchę i stąd beztroska w siusianiu!

Beti, ale Fifcio znalazł sobie zabawę 😁
ojojjjj
Te Nasze brzdące są oszałamiające!

Jeju, nie pamiętam co miałam napisać.
Ale akurat myślałam o Basi i chciałam do Ciebie skarbie napisać, ale ciągle coś...
Jednak zbiorę się i na FB popiszę!

Tu napiszę tylko, że ciśnienie mi się na 300 podniosło po przeczytaniu Twojego posta!
Twój mąż doskonale wie co robi...
On przez pryzmat Twoich kompleksów, przez Twoje poczucie winy z powodu wagi, którego nie rozumiem, wmawia Ci, że to Twoja wina!!!!!!
Nosz kurwa przepraszam bardzo!
A co to z chujem się na rozum pozamieniał i przestał myśleć?
Gdzie On jest, w pracy czy na wczasach?
Kochanie, dla zdrady nie ma usprawiedliwienia, są tylko głupie tłumaczenia i szukanie winnych...
A najczęściej zdradzający tej winy nie znajduje w sobie tylko szuka wśród bliskich/sytuacji itp itd.
Ja wiem, że jeśli się coś takiego wydarzyło raz, to jest baaardzo duże prawdopodobieństwo, że zdarzy się drugi...
Raz odpuściłaś, na dodatek zwaliłaś i przyjęłaś na klatę winę na siebie....więc mąż gdzieś w podświadomości ma zielone światło dla kolejnego wybryku, bo dla Niego nie ma "ostatniej szansy" 🤨
Uważam, że to nie Ty teraz powinnaś się starać, ale mąż powinien stanąć na rzęsach abyś mu wybaczyła i choć w 10% znów zaufała....
Ja nie mam słów tłumaczenia dla takiego zachowania i jeszcze takiej bezczelności, że mąż Ci opowiada o tej sytuacji i jeszcze wspomina, że Ty się ciągle czepiasz i masz 15kg za dużo...wybacz, ale jak dla mnie to pojebane argumenty!
To co, gdybyś Ty u siebie podczas męża nieobecności znalazła sobie przyjaciela bo męża nie ma, bo się nie dogadujecie to mąż przyjął by to jako swoją winę ?
Zaręczam Cię, że nie!
Więc Basiu, walcz o siebie, o swoje małżeństwo o swoją miłość, ale nie pozwól się stłamsić i za wybryki męża obarczać siebie winą!
Jestem z Tobą!

O i właśnie Alanek się obudził!!!!
A ja zdążyłam tylko umyć łazienkę, kuchnię i balkon 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane on mnie nie zdradził. Wiem że może i chciał ale nie zrobił tego. I to nie jest tak że ja go próbuje na siłę zatrzymać. Ja wczoraj chciałam wyjść z domu i nie wrócić tu nigdy. Z Filipem oczywiście. On mnie zatrzymał. Jemu na nas zależy. Kocha mnie. Tak mowi..

Wiem że to jego wina. Że to on chciał zdradzić. On też to wie. Ale chodzi o to że dopiero wczoraj do niego dotarły konsekwencje. Nie spodziewał sie że będę na tyle silna żeby jego zostawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...