Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
darmowy hosting obrazków

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/41/af598f16f5633afbmed.jpg[/IMG][/URL]


a tu Bo w dziurze i z Mamą....

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/41/34cffe2847b0bfafmed.jpg[/IMG][/URL]


a tu Bo już w ogrodzie u dziadka

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/41/a91b2e492600853dmed.jpg[/IMG][/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Jestem w trakcie nadrabiania ;-)
Agatka jeszcze raz gratuluje!

My juz prawie w Gdańsku dzieci nawet sie spisuja
Jadę do Karwi ;-)spotkanko z Myszka za dwa tyg ;-)


Gosiu z tego co piszesz rozwiazanie jest jedno zmienić neurologa. To neurolog za każdym razem bada pod katem napięcia czy osłabienia miesniowego. I to neurolog kwalifikuje do owi na rehabilitację. Więc niestety gownianych lekarz a dziecko juz dawno powinno byc rehabilitowane. Jest starszy od mojego Bo !!! Jak mógł lekarz dopuścić do takiego stanu?!? Fuck!!
Mój Bo chodzi od dawna, stoi sam bez trzymania nawet minutę ;-)
A wakacje przed nami więc liczę na nowe umiejętności.
Mój Bo ma od urodzenia osłabione napięcie. I to tez neurolog potwierdziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti ooo tak 'oklejki' u nas są w uzyciu od pol roku jakos, teraz Mary sama odkleja, prsykleja w odpowiednie miejsca... Mamy tez yeczke dwulatka i jak robie z nią to za każde zadanie w nagrode może przykleic naklejke ;-) najbardziej lubi łączyć w pary lub po linii rysowan na. chłopczyk trzyma na sznurku kaczke a dziewczynka pieska i trzeba połączyć zabawkę z wlascicielem itp. ;-)


Jak ja w zazdroszcze tuch wyjazdów... Odpoczywajcie ile sie da!!! ;-)

Gosia Bo jaki chlopaczek fajny ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
super pomysł z tymi wyklejankami, myślałam że jeszcze za wcześnie, ale trzeba spróbować!

mój Bo ma fazę na auta! nic sie nie liczy tylko auta i auta.... jakieś resoraki, większe, mniejsze, nawet może siedzieć gdzieś np. na balkonie i patrzeć jak ludzie parkują....

najlepsze było w czw, byliśmy na grillu, znajoma była też z takim dzieckiem jak Bo, nie było można ich okiełznać, no i ona podstawiła samochód, że niby jej syn tam sobie siedzi i jest spokój... no i rzeczywiście, Bo z Igorem w samochodzie urzędowali, z godzinę był spokój, dopóki Bo nie wpadł na pomysł by wchodzić z przodu, przechodził na tył i wychodził tylnymi drzwiami, leciał na około i powtarzał to samo.... tak było, ja wiem, może z kilkanaście razy, dopóki mój Bo nie wiem jak to sie stało, wypadł z tego samochodu, zahaczył o zawias policzkiem i spadł na ziemię.... podlatuję buzia pełna krwi, szukam zębów, na szczęście wszystkie na miejscu... tak sobie rozwalił policzek od środka, zresztą na zewnątrz też jest niezły siniak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
Gosia kolor wyglada bosko na zdjeciach.
dziadek Bo to sie niezle trzyma. myslałam ze to tatus Boryska! a Borysek rzeczywiscie sie zmienił na prawdziwego duzego chłopca.


Beti powiem Ci że mój tato ma 53 lata, i do niedawna jeszcze laski się za nim oglądały, co nawet mnie peszyło... teraz (w ostatnich 2 latach) nabawił się trochę siwizny i zmarszczek przez mojego brata i jego cudowne pomysły jak tu zarobić by się nie narobić... czytaj giełdę .... no i brzuszek się pojawił, ale to chyba z racji wieku też...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do koloru to zaryzykowałam tą nową farbę Olia z Garniera, wybrałam kolor piaskowy blond i jestem w mega szoku! farba dała radę na moje 2 cm odrosty czarne!! polecam, włosy po niej są takie fajne mięciutkie! chyba przestane farbować się u fryzjera, płacę za kolor sporo kasy, a nie zawsze jest tak jakbym chciała, a tu wyszło idealnie tak jak na opakowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

U nas rewelacja! Noc super - Bo na plazy sie zawiesił przy Wiaderku i lopatce ;-) Niki zaczepiala wszystkich :-)
W nocy lalo ale juz slonko prazy!
Mama idzie na totala a Niki na drzemke!

Ivi Bo ma do tej pory ogromne potowki jak tylko słońce przygrzeje.. Lekarze to juz nawet szkarlatyne
Pomógł dopiero pudrodrem czy jakoś tak. 2x dziennie puder w płynie z apteki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczynki!
Dzieki za miłe życzenia dobrego wypoczynku tyle że jeszcze długo droga chyba do niego 😞
Wojtuś zachorował bardzo 😞 Od czwartku rana gorączkuje. W piątek rano bylismy u lekarza w przychodni- zapalenie gardła (clemastinum i neosine) a jeszcze tego samego wieczora wylądowaliśmy na pogotowiu bo temperatura 40 i wg nas czopy na gardle. Angina. Dostał Amotax. Dzwoniłam do naszego lekarza który nie mógł przyjechać na wizytę bo był poza domem. Ona nam kazał na pogotowie jechać bo jeśli angina to musi być antybiotyk żeby uniknąć powikłań. Na tym pogotowiu lekarz dał nam skierowanie do szpitala( pewnie żeby umyć ręce w razie W ) Bo on by pojechał żeby dziecku porobili badania morfologiczne...mówię: ale wtedy mi go będą chcieli zostawić w tym szpitalu) On na to no tak ale wie pani my często w ciemno dajemy te antybiotyki...???Ehh Całe szczęscie ze przyszła pediatra akurat po coś i Wojtka jeszcze raz zbadała. Powiedział że antybiotyk wystarczy. No ale mamy niedziele podałam 5 dawkę antybiotyku a nie widze za bardzo poprawy tyle tylko że temp. zbijamy nie godzinę a 30 minut. Wciąż gorączkuje do 39 stopni. Muszę zbijac naprzemiennie ibufenem forte i paracetamolem. Dodatkowo ZNÓW ma zapalenie jamy ustnej 😞(( Beti ten mój lekarz co go wzywam jak w przychodni nie ma do kogo pójśc tez stwierdził że trzeba wymaz zrobić. Mozliwe że ma jakąś bakterię to sie będzie wciąż nawracać. Na pogotowiu gość to mi w ogóle powiedział że jak to on jeszcze wymazu nie ma zrobionego? Może ma gronkowca?....!!!
Musimy tylko ok 7 dni poczekac po antybiotyku żeby badania były poprawne.
Kurcze sił mi momentami brak. On taki biedny, non stop temperatura, bo poniżej 38 mało kiedy spada, buzia boli, gardło...taki biedny ten mój skarb 😞 Lekarz powiedział że ok 6 dawki antybiotyku powinna być poprawa...a dziś w dzień kolejna afta na języku mu wyszła 😞 Dziąsła czerwone,napuchnięte w wielu miejscach rany...biedny i tak jest dzielny, bardziej niż mama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

Gosia kolor bardzo ładny, może też bym coś zmieniła... hmmm 🙂

Iwonka dużo zdrówka dla Wojtusia 😘 oby gorączka już spadła, choć na jedno to dobre bo organizm walczy z intruzem.. ja jak byłam mała i wieczne problemy z gardłem miałam to okazało się po wymazie że miałam bakterie na szczęście nie gronkowaca tylko bronkowca, który jest znacznie łatwiejszy do wyleczenia... życzę Wam żeby Wojtuś nie miał żadnych bakterii, a zwłaszcza gronkowca.

Iza życzę Wam słońca, słońca i jeszcze raz słońca 🙂

Co do wyklejanek, Milo też lubi, ostatnio wykleił sobie naklejkami cały podnóżek który używamy przy umywalce do mycia rąk.

Poza tym cieszę się bardzo, gdyż moje dziecko mimo że miał dzisiaj pampersa (byliśmy sporo na zew, mój mąż startowałw traiathlonie w połówce ironmana więc poszliśmy mu kibicować, dystans mocny 1,9km pływania potem 90km na rowerze i 21km biegu 🙂 jestem mega dumna, przed metą tata wziął Miłoszka i razem przebiegli 🙂) ale do sedna mimo że miał pieluchę wołał siku 🙂 i kupkę wołał, ale nie chciał zrobić na trawę to ją przetrzymał i w domku na nocnik walnął 🤪 cieszę się bardzo, oby tak dalej, jestem taka dumna 🙂 jak chce siusiu to woła si si i łapie się za krocze, albo a a a i łapie się za krocze, a jak kupkę to ee i pokazuje palcem na pupę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonka duuuuzo Zdrowka dla Wojtusia a dla ciebie cierpliwości i siły! Biedne dziecko!

Gosiu włoski pierwsza klasa;-)

Agatka proszę fotki - rownież twoje!
Gratuluje sukcesu!! Niki chodzi od jakiegoś czasu bez pieluchy - dziś nawet spała bez. Tylko kupki nie wola.. Robi na kibelek normalnie bez nakladki albo na dworku na Małysza ;-) zaczepia obcych ludzi, wola ciociu itp
Dziś po kąpieli do mnie : jesteś moja mamusia, do Boryska : to jest mój brat... Szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...