Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
ja lubię dobre ciasto do pizzy i zawsze narzekam.... chociaż czasem gdzieś trafi sie przypadkiem zupełnie na nieznaną nikomu małą pizzerię, zje się najlepszą pizzę na świecie, a jak chce się wrócić - to juz jej nie ma.....


Ja lubie na cienkim cieście i nie za twarde...o i jeszcze uwielbiam pizze z dominos pizza mmmm no ale cóż z braku laku będa pizzerinki hehe chyba że Doris jutro napisze przepis na ciasto 🙂 Ja lubię próbować. Pizzerinki zapunktowały u mnie szybkościa robienia a mojemu Pawłowi ogólnie smakuje wię c sie ciesze hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
a Tobie smakowało to ciasto??? no nie wiem chyba że ja coś źle zrobiłam, ale co tu można było spieprzyć niby??


No nawet mi smakowało 😁 Ale jadłam na głoda więc może nie jestem obiektywna 😉 Nie, raczej nie dałoby rady tego spieprzyc hehe A ile piekłaś? Wg przepisu czy na oko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja Was nadrobiłam i lecę spać 🙂

Ivona mój mały jak nad ranem ze mną śpi, też przekręca się w poprzek i mnie kopie 😁

ja mam przepis na ciasto do pizzy, jutro napisze, bo mi się nie chce teraz 😉

co do herbatki ja tak jak kasiar daję pół łyżeczki na 100ml, a powinno był 1,5 łyżeczki... i wypija podobnie do 30ml to góra.

DO JUTERKA! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam!
u nas tez noc do bani,Lenka spala 3 godziny ciegiem,a tak to co chwile na spiaco cyca szukala.marudna jak diabli,pewnie zeby...a u nas proszy snieg 😞(nie libie zimna i zimy.
pytanko:kobietki napiszcie tak lopatologicznie,krok po kroku jak sie zdj.wkleja...bo ja niekumata w obsludze kompa jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry dziewczyny 🙂
u nas pierwsza pobudka o 7:15 zjadla i poszla spac dalej, wstalismy o 9:40 🙂 hihi 🙂

U nas pogoda do d... 😞 jeszcze jakies mocne wiatrzysko przybylo wczoraj do norwegii o imieniu "Berit" i tak wieje ze loo... a u nas to nie centrum tego zjawiska 😞
wozka nie mozna pchac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello!
Dopadlo mnie chorobsko, nos zatkany gardło boli głowa pęka....

Co do pizzerinek tak jak pisałam ciasto wg mnie do dupci, ale mój pasierb robi zajebista, dostal przepis od kuzyna z Włoch i w ogóle lubi nam gotować jak wpada
Wyprosze przepis 🙂
A pizza hut to w ogóle...

U nas Niki spała od 19:30 do 6:00 no i koniec tego dobrego
Teraz oddałam ja w ręce taty i babci i słyszę jak piska z radości na dole :-)
Boje sie zeby nic nie złapała ode mnie

Babcia kombinuje od rana wszystkie choroby bo może a cóż ją uchroni od wyprowadzki..
Ja niestety leże w pokoju obok..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czerwcowka, to ślicznie Ci przesypia Nikolka! A pamiętam jak kiedyś narzekałaś :P
Ivona, ja faktycznie nie mogę narzekać na sen Pawełka, choc ostatnio się poprzestawiał i jak zawsze budził się tylko raz o 7 to teraz o 5:30. Ale wydaje mi się, że to sie zaczęło odkąd mocniej podkręciłam kaloryfer, no i rano ma tak sucho w nosku- dziś uruchomię nawilżacz na noc, żeby sprawdzić, czy to powietrze czasem mu nie przeszkadza. A w ciągu dnia to też nie narzekam, właśnie teraz śpi już drugi raz. Zasnął ok. 9 i spał do 11, a teraz zasnął ok. 12:30, ale to chyba ta pogoda. Albo czuje, że dziś będzie miał masakryczny dzień, bo idziemy na urodziny do teścia i oczywiście będzie tam babcia mojego męża i pewnie zaś nie wytrzyma nerwowo jak będzie u mnie na rekach i będzie chciała mi go wyrwać. No, chyba, ze będzie się krepowała moich rodziców... Ostatnio do mojej mamy powiedziała "tym dzisiejszym matkom wydaje się, że pozjadały wszystkie rozumy"- oczywiście odnośnie mnie. I jak dzisiaj uslyszę coś podobnego, to mam zamiar jej powiedzieć, ze skoro uważa się za taką doskonałą, to niech mi powie,kiedy powinien Pawełek zacząć dostawać gluten i w jakiej ilości.. przypuszczam, że nawet nie będzie wiedziała co to jest ten gluten, więc się wreszcie zamknie, bo ona bardzo lubi mnie tak czasem ośmieszyć, bo jaka to ona jest doświadczona... tylko, ze ma 72 lata... dzisiaj nie popuszczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry mamusie,
coraz gorzej z tym moim nadrabianiem...
Oglądałam jeszcze t krzesełka i znalazłam w necie jakiś protokół z kontroli w firmach sprzedających artykuły dziecięce, w tym krzesełka i okazuje się, że jest jakaś norma europejska wg, której krzesełka do kAarmienia mogą mieć tylko 2 kółka...
więc posukiwań ciąg dalszy (to, które mi się podoba ma 4).

Julka na maxa marudna - nie dość, że dziąsła obolałe, czasem jak paluszka wsadzi to się rozpłacze to jeszcze nosek ma zapchany i lekki kaszelek. Daję jej flavamed. Co polecacie na zatkany nosek ?[color=blue][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...