Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
andzia0304 Gratulujemy zabka 🙂. Teraz szczotka, kubek, ciepla woda 😁. Ja pasta nie myje mu zebow, bo sprobowalam i jak dla mnie to ta pasta dla dzidziusiow jest zbyt mietowa. Ciepla woda mu myje i masuje u gory dziasla, cieszy sie jak mysz do sera, a jak zabieram szczoteczke to jest placz 😁.
dzieki dziewczyny za zyczenia i gratulacje braciszka, dla wszystkich 7 miesieczniaczkow buziaki od e-ciotki i Adrianka. Jejjjjj juz 7 miechow minelo 🤪.
Adrian dzis przespal do 5.30, na szczescie, bo juz wczoraj ledwo patrzylam na oczy. Przeziebiony nadal, ale robie co moge, zakrapiam nos, sciagam, smaruje go pulmexem (nie lubi bo piecze pewnie), cebula w sypialni, spi prawie w pozycji siedzacej tak mu podnioslam poduche, nawilzacz chodzi, krople na gardlo.... no i inaczej juz mu nie pomoge. Przejde sie jutro do lekarza, niech poslucha mu pluca tak dla pewnosci.

Dobra laseczki, spadam do pracy.
Milego dnia 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🤪

Małgosia dzięki za tego blooooga, masakra... hahahaha co post to większa zwała 🤪 😁 🤪 😁

Noc cudowna 🙂 karmienie jakoś o 22, ja później wstałam dopiero o5!! nakarmiłam i spała do 8:30 🤪 R mówi że koło 12 do niej wstał ale ja nic nie słyszałam 🙂 hihi
Śmigam kausię robić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej!

dżizas a ja dziś miałam koszmarną noc, darł się, już sama nie wiem ile razy w nocy wstawaliśmy, ale coś na pewno koło 10!!!!
już było lepiej chyba jak mi nie spał do 12 w nocy, bo przynajmniej nie było takich akcji!

wczoraj przyszła odiwedzić mnie sąsiadka, ma chłopca Michałka starszego o tydz od Borysa, nie widziałyśmy sie od chrzcin, bo to jej nie było, a to ja wyjechałam... - mówi że u niej to samo, od początku stycznia jej dziecko jest nie do poznania w nocy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry! U nas dziś też Pawęłek coś poszalał ok.2 na kilka wstawań, ale to Marcin wstawał. Tyle, że ja wiem przynajmniej o co chodzi, bo jak ostatni raz wstałam ja i podałam mu Camilie to spał już do rana. Ewidentnie zęby.Zresztą widać...
Pawełek znów śpi w łóżeczku 🤪 Co prawda miał ciężko, w końcu wyciągnęłam go na dosłownie moment i zasnął mi ledwo wzięłam go na ręce i szybko go odłożyłam na miejsce. I śpi już godzinę 😉 Może zdążę go jeszcze tego nauczyć przed powrotem do pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania no to trzymam z Marysią za Ciebie i Pawełka kciuki 😉

My byłyśmy na spacerku, Mała pospała z 30 minutek na mrozie hihi, teraz się bawi a ja nic nie robię 🙃 R poszedł zrobić pranie, pozmywać i zacząć obiadek 🤪 ha! znalazłam na niego sposób, wystarczy, że jestem miła 😜 dam mu buziaczka, przytulę się i już robi co chcę 🤪 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
znalazłam na niego sposób, wystarczy, że jestem miła 😜 dam mu buziaczka, przytulę się i już robi co chcę 🤪 hahaha

To takie kobiece! 🙃
Ja się właśnie zastanawiam nad spacerem, ale chętnie bym się przeszła, zwłaszcza, że trochę zakupów musze zrobić. A Pawełek właśnie się obudził (po 2h!!), je kaszkę, więc chyba zrobię koło niego co mam zrobić i porwę go na krótki spacer. Tylko coś mnie głowa zaczyna boleć 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moj Filip jest bezsmoczkowy, probowałam go nauczyc ale sie nie da wiec problem z głowy ,choc w zimę smoczek sie przydaje jak płacze zanim zasnie to przynajmniej by nie wdychał tego zimnego powietrza a takto lipa i łątwo zachorowac.
nocka fatalna i fatalny dzisiejszy dzien. u nas tez zeby kolejne.ja nie wiem ile ich tam wychodzi jeszcze. dzis mnie moje dziecko denerwuje jak nie wiem.taka maruda, ledwie uspałąm przy balkonie darł sie pół godziny.jesc nie chce, juz kilka dni marudzi z tym jedzeniem przez te zebiska,cała jestem popluta, krzesełko tez w syfie i wokół wrr..
dobrze ze przypomniałyscie o tej szczoteczce, musze kupic skoro juz zeby sa, i kolejna rzecz do roboty dojdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...