Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczyny! Ja dziś na wariackich papierach, bo rano zawiozłam Pawełka teściowej, pojechałam do pracy, potem z pracy do teściowej,przespałam się u niej, bo padałam na twarz i do domu, a zaraz wychodzimy na imprezę- tzn. najpierw jedziemy do moich rodziców zawieźć Pawełka, a potem na imprezę. W nocy prawie nie spałam, bo dostałam takiej biegunki, że-sorry-myślałam, że mi tyłek rozsadzi. Zresztą cały dzień dzisiaj mam to samo. Nie wiem, po czym, ale Marcin ma to samo. Więc idziemy na impreze w nadziei, ze będzie tam sprawny kibel 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buziaki dla Nikolki z okazji 8 miesiecy!!!!
Buterfly sory ale usmiałam sie, no kibel to podstawa w waszym przypadku hihih gorzej jak bedzie kolejka hihih
Nequitia gratulacje super raczkowanie i jak szybko!
Mysza Twoja siedzi a moj za to nie siedzi a pełza. kazde dziecko woli co innego 🙂
Doris naprawiaj ten zasilacz!!!!
Iwonka dzieki za info 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja w sumie mam problem z glowy z fotelikiem na długi czas jeszce bo mam do 13 kilo hihi a mały ma 8 pewnie . z tą predkoscia to moze za rok bedzie miał 13 🙂
pozamieniały mi sie pory karmienia. całkiem i ilosc, doszło jedno 😮 przez to nie wytrzymuje na spacerze i budzi sie po pół godzinie bo głodny.a wczesniej nie ma mowy o wyjsciu bo zimniej.zawsze chodze miedzy 11 a 14ą.musze cos przekombinowac..
Gosia jak robisz te zapiekanki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti, mielę pieczarki, smażę bardzo drobno pokrojoną cebulkę, na to pieczarki wrzucam i smażę do zredukowania, żeby całkowicie woda odparowała i żeby było widać że przysmażają się już. Smaruję tym bułki, na to starty ser. 15 minut termoobieg ok 160 stopni

oczywiście potem: majonez, ketchup no i szczypiorek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale mam jeszcze inny sposób, trę ser, do tego dodaje jajko, pieprz, paprykę słodką (można dodać jakieś zioła... co kto lubi), jak więcej sera, więcej zapiekanek to daje 2 jajka, smaruję masą bułki, piekę tak ok. 18 min na termoobiegu ok. 160 stopni.
no ii wiadomo, dodatki, te same co z pieczarkami u nas 🙂

aha, robię to na kajzerkach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki Gosia zrobie pierwsza wersje niebawem jak kupie pieczarki. tylko na patelce ten ser roztopie, troche wyzłobie w bułce dziurke wrzuce farsz i serem przykryje i na patelke bo nie mam mikrofali ani piekarnika dobrego. mam gazowy. i to taki w cały swiat. ale bym zjadła teraz te zapiekanki!mniam!
ide cos zjesc i spac. dobrej nocki!
dziewczyny jak macie takie łatwe przepisy to przesyłajcie ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pisałam mega Posta i tel mi sie wyłączył:-(
Podsumowując zatrulam sie alko wczoraj, dużo nie wypilam ale coś było lewe
Rzyganie od powrotu do ok południa dziś +kac
Cały dzien w łóżku, pizama party
Zjadłam Niki flipsy bo nic innego nie przelknelam

Masakra czuje sie jakbym wypila butle wódy bleee
Mój m podobnie więc coś było nie tak

Niki grzecznie dała zdychac starym, cały dzien z nami w łóżku ;-)

Oj spadam zdychac dalej
Dziękujemy za życzenia ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...