Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dorota to ta Twoja teściowa w typie mojej... moja szwagierka ma trójk e dzieci, z czego najmłodsza w środę kończy rok... cały czas jest tylko Hubert/Krzysiu/Martyna - wymiennie - to już to a tamto.... teraz jak byliśmy się z nią spotkać, to chciała małemu dać pieroga! (chyba z serem)

a w ogóle, ta mała Martyna zaczyna chodzić, teściowa wsadziła ją w krzesełko do karmienia i nie zapięła, zanim zdążyłam krzyknąć mała już wstała i się odwróciła i spadłaby na głowę... dobrze że Marcin był blisko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A no właśnie taki typ który wszystko wie najlepiej, tylko że ja chcę po swojemu mam prawo bo to moje dziecko i nie będę słuchała bo jak sama raz coś zrobię źle to następnym zrobię już dobrze.
Zeby było ciekawiej moja dorabia pilnując dzieci, tylko ja swojego dziecka bym jej nie powierzyła ale jeśli robią to inni ich sprawa. Ostatnio przypałętała się jak byłam z Małą na spacerze i oczywiście musiała się do czegoś przypiepszyć to stwierdziła że czapkę dziecku źle zakładam bo powinnam ją naciągać aż na brwi.

Mysza wysłałam Ci adres, dardzo dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
Wczoraj do Marcin zrobił mleko z kaszką na kolację, nie dość że zimna, to jeszcze taka gęsta że jak przekręcałam butelkę to nawet od dna sie nie oderwała!!! Ja nie wiem jak ja ich zostawię samych!!!


o fak!!! hahah 😁
niewiem czy u mnie też tak nie będzie, że mój ukochany nie zostanie z Julką
on jest podobnie ogarnięty w temace jedzonka jak Twój
kaszkę myli z mm... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tym ogarnięciem to mój chyba przebił wszystkich, dzwoni do mnie spanikowany, ze Maja taką kupę zrobiła , że prześcieradło brudne, wszystko brudne a on zarobiony przy tym po pachy, lecę na złamanie karku z zakupów a co się okazało to nie kupa tylko rzżyg( nie wiem ż czy rz) 😮 rozumiem pomylić kaszkę z mm ale kupę z rz(ż)ygiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj uśmiałam się 🙂 jak czytam perypetię Waszych facetów, Mysza fakt, Twój przebił wszystko haha
Mój R wczoraj blendował kaszkę na noc, bo stwierdził, że mu się grudki porobiły 😁

Byłyśmy na rehabilitacji, Mała śpi w wózku na dole 🙂

Oj 6 też cwiczyłam jakiś miesiąc po porodzie ale tylko 6 dni, bo plecy mi wysiadły całkiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza bardzo dziękuję za książkę.
Ja naszemu pediatrze jak powiedziałam, że Martnka kiepsko śpi w nocy powiedział " no i dobrze" ciekawe dla kogo dobrze bo na pewno nie dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorota552 napisał(a):
Mysza bardzo dziękuję za książkę.
Ja naszemu pediatrze jak powiedziałam, że Martnka kiepsko śpi w nocy powiedział " no i dobrze" ciekawe dla kogo dobrze bo na pewno nie dla mnie.

Nie ma za co 🙂
Też się właśnie zastanawiam dla kogo dobrze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Próbowałam zastosować metodę z tej książki i wytrzymałam tylko 3 minuty i się poddałam, wiem że bez sensu ale postanowiłam zacząć inaczej. Maja zawsze spała z nami , więc najpierw tydzień przeznaczę na przyzwyczajenie jej do łóżeczka tzn po zaśnięciu w wózku jak do tej pory czy na rękach przełożę ją do łóżeczka i myślę , ze w ten sposób najpierw się do niego przyzwyczai a potem spróbuję z tą metodą, wydaje mi się ona faktycznie dobra, jednak nie wiem czy dam radę, bo nawet jak wsadziłam Majkę do łóżeczka i zostawiłam na te piekielnie dłuuuuugie 3 minuty a ona nie płakała tylko się śmiała do siebie to i tak chciałam ją jak najszybciej wyciągnąć i utulić 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris25 napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):
Wczoraj do Marcin zrobił mleko z kaszką na kolację, nie dość że zimna, to jeszcze taka gęsta że jak przekręcałam butelkę to nawet od dna sie nie oderwała!!! Ja nie wiem jak ja ich zostawię samych!!!


o fak!!! hahah 😁
niewiem czy u mnie też tak nie będzie, że mój ukochany nie zostanie z Julką
on jest podobnie ogarnięty w temace jedzonka jak Twój
kaszkę myli z mm... 🤢


czytałam jak to opisywałaś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda, u nas zęby w szczebelkach non stop 😮 Załączę potem parę zdjęć...
Ivona super, że już po chrzcinach jesteście!
U nas dzisiaj nocka prawie przespana! Słyszałam, jak się obudził w nocy i trochę popłakiwał, ale niezbyt mocno, więc sie nie ruszałam do niego i zasnął sam. Może faktycznie w tej książce dobrze pisali o tych wybudzeniach chwilowych... W każdym razie wstałam do pracy o 7, a Pawełek jeszcze spał. Zrobiłam koło siebie i dopiero się obudził! Och, jak fajnie! Ze zmian jakie wprowadziłam to kaszka na noc zamiast mleka i pierwszy raz dał sobie Pawełek posmarować żelem dziąsełka. Może zabki go tak dzięki temu nie bolały?Zobaczymy dzisiaj.
Jaki ja miałam dzisiaj kołowrót w pracy to sobie nie wyobrażacie! Masakra była. Łeb mi pęka! Przd pracą pojechałam jeszcze do teściowej, zeby mi krew pobrała. Wyniki są zazwyczaj jutro, ale poruszyła trochę znajomości i już w południe wiedziąłam, że morfologię mam całkiem całkiem, nie jest źle. Ufff... jeszcze tylko to USG w środę. Aha! No i idziemy w środę oglądać mieszkanie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ten szelmowski wzrok 🙂
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1207/48747a9e77c1f29bmed.jpg[/IMG][/URL]

U dziadków w huśtawce:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1396/7d1b634e3d37e1d4med.jpg[/IMG][/URL]

No i uwielbia chrupki 🙂
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1396/cd85cbd5656d9fa7med.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...