Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czerwcówka, Andzia - zdjęcia superowe, ale WAM zazdroszczę !!!
Uśmiałam się ze zdjęć i opisów !!! Lenka śmieszna z tym zdejmowaniem bucików 😁 😁 😁
Obie dziewczynki śliczne !!!



Moja Julka ma manię wstawania, cokolwiek zobaczy na swej drodze - chcę o to się podpierać i wstawać 🤪 a najbardziej o kółka, które poprzyczepiałam do rógów stoliczka - one są zamocowane na słabą taśmę z klejem i łatwo odpadają - a ona się tego chwyta 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Generalnie Ania i Lenka super dziewczyny!
Bardzo miło spędzone dwie godzinki (nasi m. zajmowali się sobą 🙂 ) i myślę, że niedługo to musimy powtórzyć!!
Lenka to normalnie geniusz malutki 🙂 Niki wystarczy, że troszkę się z nią pobawiła i już sama kombinuje 😉

Dzięki dziewczynki za super popołudnie!



i my dziekujemy!!! 😘
wspolnego zdjecia nie mamy 😞ale moze i dobrze,bo ja z zasady wychodze jak potluczona 😉
co do Lenuszki-haha,ktos mi kiedys powiedzial,ze z TAK wiekowych rodzicow,to albo debilki,albo geniusze sie rodza 😉a tak na serio,to mala jest kombinatorka i wymuszacz.
Nikolka za to ma iskierki w tych oczkach na pół buzi!OGROMNIASTE i piekne.no i jest bardzo komunikatywna-taka kokietka.moja sie nafuczy,naduje poliki siedzi i obserwuje,a Niki od razu usmiechy rozsyla 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to widze ze chyba wiekszosc dzieciaczków na tym samym etapie. moj piramide juz długo robi jedną raczke tez zaczał odrywac ale ja mu w tym troche przeszkadzam bo nie znosze jak głowe ma tak ze tak jakby miał zamaiar stawac na głowie...Doris z tym wstawaniem jest masakra ja cały czas malego asekuruje bo juz glebe zaliczył bo uwielbia wstawac trzymając sie przescieradła na łozeczku co prawda jest na gumce ale co to za wspomagacz. przez to nauczył sie strasznie szczypac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza hihi no właśnie, Marysia ma jedną rączkę na ziemi koło nóżek, dupkę wysoko i rękę nad głową... wygląda tak jakby się schyliła a nie dupkę wypieła...

Andzia oj nie kłam, że jak "potłuczona" wychodzisz bo widziałam Twoje zdjęcia gdzie promieniejesz 🙂 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti z tym szczypaniem... to nie przez prześcieradło raczej... na przełomie 8-9 miesiąca dzieci uczą się chwytu pęsetowego i dlatego szczypią, skubią i wszystko między palec wskazujący a kciuk chcą chwytać 🙂
U mnie najgorsze jest szczypanie po sutkach podczas karmienia cycem 😮 no i szarpanie włosów... mimo, że mam krótkie... zawsze moja Małpa wybierze najbardziej bolesne miejsce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Noc dobrze 🤪 chyba jedna pobudka... albo wcale hehe... wstać chciała o 5 albo 6 ale, myk, ją do naszego łóżka i jakoś tak przytuliłam, że jeszcze zasnęła... do 7:20 jakoś 🤪

wczoraj wieczorem zcięcie z teściówką... no bo jak ja mogę dziecku sok w temp. pokojowej podawać, dziecko nie powinno tego pić, ma być ciepłe tylko i wyłącznie... chusta do noszenia to zło... chrupki kukurydziane to na pewno sama chemia i niedobre... w deserku owocowym ze słoiczka jest 5,5 łyżeczki cukru, a w obiadku jest zupełnie inny skład niż podają... sam tłuszcz- wie bo czyta artykuły... no obłęd po prostu...
a teraz jak zeszłam i coś powiedziałam to ciiiicho bo michałek śpi (R brak, który ma 29 lat...) no ku..a wysiada mi psychika jak nie wiem co... ech i po co pić kawę skoro ciśnienie podniesione i to na maxa? hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda to witaj w klubie
Ja po powrocie z czarujacego dworu w domu zastalam pusta lodówkę
Nawet pieczywa nie kupiła :-(
O obiedzie zapomnij hehehe
Tez porażka ale co zrobisz?!

Noc masakra, ok północy wstala, m do niej poszedł, przyszedł po mnie po 1 ze nie daje rady, zasnela ok 2:20, musiałam ja nakarmić i utulic
Wstala o 5:30
Mam
Nadzieje ze to po podróży...
Miłego dnia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!
U nas cały tydzień była porażka totalna, że aż się nie chce rozpisywać, a przekonana byłam, że to przez rosnący 4 ząbek, a tu....... dzisiaj zaglądam na chama do pysia i co widzę? owszem.. 4 ząbki, ale na górze! 🤪 mój synek ma już 6 zębolów...... smarować smarowałam, ale z myślą o powiększaniu się zęba, a tu tak ekspresowo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj była u nas Lenka- 4m-ce.... jakiż to maluteńki człowiek jest.... takie to jeszcze niewyraźne, itd.... i nie mogłam uwierzyć, że Oskar jeszcze niedawno taki był.... 😜 kolosalna różnica- Mały śmigał po podłodze, siadł, zamyślił się powiedział coś po swojemu i zaczął się bawić zabaweczkami, uśmiech od ucha do ucha, kroma w rękę i jedzie... a tu takie Maleństwo ledwo główkę trzyma, tylko cyc i piszczy... albo na rękach albo w foteliku leżała..... MEGA różnica. Chciałam zobaczyć reakcję Oskara przy dzidzi, żeby móc zawczasu go przygotowywać do rodzeństwa (nie, jeszcze nie jestem w ciąży- chyba 😎), więc podprowadziłam go do fotelika, on przystanął, spojrzał na 'zawartość' i zaczął intensywnie analizować... konstrukcję fotelika 🙃 w nosie miał Piszczałkę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...