Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
normalnie ja pierdziele -ale bym chciała kiedyś mieć parkę !!!
ale szczęściara z Ciebie.
Może rzeczywiście lepiej wyjechać na troszkę, odpocząć, pobyć tylko z maluszkiem z brzuszka, poświęcić mu troche czasu bo przy Niki pewnie nie masz czasu nawet pomyśleć, że ciężarna jesteś ... wtedy do Ciebie dotrze, że kolejne życie nosisz pod serduchem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to 3 - dniówka to na pewno nie jest, gorączka zaczęła sie w pon... brałyśmy to pod uwagę z babką... mi się wydaje że chyba gardło, bo Marcin od paru dni czuje sie podle i też mówi że że go gardło ostro naparza... z tym że u BOrysa wszedł antybiotyk, i może aż tak się nie ujawniło... nie wiem. Nawet śmiałyśmy się z lekarką że tak reaguje na żłobek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu jak jest temperatura to znak , że organizm walczy, więc może jakiś wirus się przybłąkał i Borysio sobie z nim poradził i już jest ok...Raz tak z Kubą miałam, gorączka nie wiadomo skąd i minęła też nagle, tylko nie trwała tak długo jak u Was..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobrze że Borysek lepiej, ale takie infekcje pod znakiem zapytania sa trudne.dobrze ze antybiotyk na chybił trafił trafiony, pewnie o szerokim spektrum dała, z krwi by wyszedł posiew ale za pozno byłby wynik, by wiedziec co to złapał. wazne ze jest lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u nas ja nie widze specjalnej poprawy! kipy nadal ma takie jakie miał ostatnio. zielone.kaszel taki jaki miał. nie wiem juz co myslec.dziecko dostaje mega bolesne zastrzyki podobno ten "rozwala d...pe", i moze to wszystko na próżno. dwa razy dziennie... juz miał 5 jeszcze drugie tyle i co dalej w poniedziałek sie dowiem. ale moze zmiana antybiotyku. mam nadzieje ze nie wyjdzie na koniec alergia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka a wiesz co? mi dopiero teraz fajne imiona kraza po glowie, a jak Adi mial sie urodzic to tylko 3 opcje wybralam, ale tylko w jednej zgadzalismy sie z Wojtkiem. Ja chcialam jakies oryginalne ale nie zeby obciachowe, teraz stare imiona sa modne, ale ja nie chcialam. Wojtek nie chcial jakis dziwnych imion tylko jakies normalne, no i wybralismy Adrian i na drugie Norbert po moim zmarlym bracie.
Macie jeszcze duzo czasu, proponuje wybrac 2 imiona i jak sie urodzi to od razu bedzie widac ktore z 2 do niego pasuja.
Kurde, ciesze sie jak glupia 😁 😁. Naprawde super ze bedziesz miala synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My jak jeszcze nie wiedzieliśmy co się urodzi, to dla chłopca mieliśmy kilka opcji: Wojtuś, Tadzik, Staś albo Tymon... Rafałowi podoba się strasznie imię Dorian, a mi Piotruś, albo Wiktor 🙂
Iza super, że będzie chłopczyk, ja mam nadzieję, że nam też tak wyjdzie w przyszłości 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja chcialam bardzo imie IVO, a teraz mi pelno przyszlo do glowy, nawet nie bede wymieniac, bo do jutra nie skoncze. hehe. Dla dziewczynki mi sie bardzo podoba VERA, a jak powiedzialam Wojtkowi ze jakby byla dziewczynka do bym chciala ja nazwac MALINKA, to mnie wysmial :P. No ale on nie byl lepszy bo chcial naszego syna nazwac BRUNO 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehehe dobre MArlena 🙂
z imieniem ciezko jakbym miałą teraz wybierac dla drugiego chłopczyka to nie wiem co bym wybrała. ja miałam tylko jedną opcje i do mojego pieronka pasuje to imie jak nie wiem. kazdy jak słyszy imie to mówi ze pewnei daje popalic jak to Filipy...
mielismy tylko dylemat z drugim i wybralismy ale w koncu szybko szybko sie spieszylismy w urzedzie i zostalo przy jednym. takto na drugie miał miec Dawid takie koscielne imie hehe a w sumie na chrzcie sie daje imię patrona??? bo nie wiem....to bedzie Dawid miał.
dziewczynka miała byc Asia albo ewentualnie MAtylda. z tym że MAtylda to pieronek tez pewnei by był a Asia spokojniutka.teraz na topie w pl są Franki co do chłopczyków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie!!

My po basenie! Było super, Filip szalał! A jak go na wodzie tak na brzuszku położyłam i trzymałam tylko to jakby płynął 🙂 Booooski jest ten Moj synus!!!

Bruno ma na imie syn szefa mojego i w sumie to mu pasuje to imię 🙂
a Filip też jest taki świety - bo na chrzcinach ksiadz modlił sie do opiekuna Filipcia - sw. (a moze blogosławionego?) Filipa 🙂
no i my daliśmy tylko jedno imie 🙂

udanej niedzieli Kochane!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...