Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Zakupy bez Niki :-))) kawa bez Niki :-))
Odhamilam sie i...padam..

Ale słodkie sukieneczki!! Kurcze ja bym nawet nie pomyślała zeby iść w innej niż białej!! A tu proszę!! Brawo!

Niki drze sie (albo to spiew albo wolanie ?!?) ze swojego pokoju (ma spać) Ja padam u siebie na wyrko, mnie z kolei boksie dziecię w brzuszku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.google.pl/imgres?hl=pl&sa=X&biw=1280&bih=709&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=i7-QndBysVl7CM:&imgrefurl=http://wizaz.pl/forum/showthread.php%3Ft%3D395395&docid=JMT02cNbJss0jM&imgurl=http://images46.fotosik.pl/245/ad5019dadc856648.jpg&w=400&h=648&ei=EVW2T5mtCsWD4gS70YC_CQ&zoom=1&iact=rc&dur=351&sig=102645698532954320769&page=2&tbnh=156&tbnw=95&start=23&ndsp=32&ved=1t:429,r:2,s:23,i:178&tx=43&ty=79 a jakbyś Ivi pomyślała o jakimś żakieciku? bolerku? albo jak w linku zasłonięciu ramion? skoro nie chcesz ich eksponować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Agata ta biała, pierwsza to taka w mój gust...
druga mi się nie otwarła... trzecia... podzielam zdanie Agaty, że powiększy górę przez falbany przy ramionach...

A my po wizycie w kościele... 25.08 godzina 16 🙂 ślub i chrzest 😁

Hejas, czy ja dobrze zrozumiałam???? Madzia... WYCHODZISZ ZA MĄŻ??!! 🤪
i Ivi.... no gratulacje!!!!!!!!!!! czyli wszystko się dotarło i załagodziło 🙂 bardzo się cieszę 🙂

Wg mnie cieliste buty pasują zarówno do pasteli jak i ostrych kolorów. Taki totalny uniwersal 🙂
Też kombinuję nad kiecką, ale na wesele... póki co mamy 1 komunię i 2 wesela w tym roku, a ja naprawdę nie mam się w co ubrać 😞 i chyba jakoś tak klasyką walnę, bo nie będę trzech kiecek kupować, jak nic nie zarabiam.... a pro pos kasy- u nas tyle samo papierków było z tym becikowym drugim ale oba naraz załatwiliśmy. U mnie jeszcze dłużej to trwało, bo z US Lublin musiał US Grójec wysyłać zapytanie- a ojciec osobiście chciał, to nie da rady... a papiery z mopsu mają ileś tam ważności, więc jak wypełniłam od razu, a potem na US czekałam, to mi ważność o dzień minęła i już miałam pietra, że mi nie przyjmą, ale okazała się baba chwilowo chociaż ludzka....
Jak się zarejestruję w UP to trzeba co miesiąc się zgłaszać, i przyjąć proponowaną przez nich pracę? jak to jest, bo chciałam się do końca ciąży nie denerwować o ubezpieczenie w razie czego. (wiem, że każda kobieta w ciąży ma to zagwarantowane, ale i tak się czepiają).
~~CZerwcóweczka, suwak dodany wedle życzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mikaanka super!!

Ja w kolejce na Usg, przyjmuje od 18 a o 17 już jesteśmy drudzy w kolejce :-(
Spokój od dzieciecia i poczytać można, babki sie schodzą i plotkuja ci sie stało ze tak mało pacjentek.. Jedna mówi ze pare lat temu już o 12 czekała w kolejce hehehe
Trochę sie usmialam ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mikaanka napisał(a):
U Ivi wymioty, więc ciąża jak najbardziej jest?? potwierdzona już i w ogóle? jak samopoczucie?? który tydzień?


U mnie już 9tydzień 🙂
Za tydzień mam USG u lekarza, który prowadził mi ciążę z Lenką 🙂
Ale i tak już widziałam serduszko, więc ciąża jest!

Wymioty i mdłości to morderstwo! Ale z Lenką było duuuuużo gorzej! Bo wtedy brałam dupka i chyba progesteron miałam w kosmosie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Nie wiem, o co kaman z tymi oklaskami..moze jakiś error? No nie chce mi się wierzyc, że ktoś się bawi w takie pierdoły...?
U nas jakiś kosmos z nockami. Paweł szaleje, nei chce spać, ciągle krzyczy. Nic go nei uspokaja. I już wiem, że nic go nie boli, bo nawet po Ibumie, który zawsze mu pomagał, jest to samo. Mnie się wydaje, ze on jest tak zmęczony, że źle śpi. Bo w ciągu dnia ma ostatnia drzemkę ok. 14 i potem nie chce spać. Tzn. jest mega zmęczony ok.18, ale za nic nie chce zasnąć. A już kiedyś zauważyłam, że wcale nie jest tak, że im bardziej zmęczony to lepiej śpi. Dzisiaj udało nam się go uśpić ok. 18:30 i śpi. Zobaczymy.
A tak poza tym to dzisiaj przyszła pierwsza zainteresowana kupnem naszego mieszkania. Zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiedziałam od początku.
Jest chłopak!!
Pokazał wszystko miedzy nogami...
Niestety nawet zdj buzi nie mamy:-(
Całe 30-40 min zasłaniać sie raczkami.. Jak przed słońcem :-(((
Rozbrykany ze szok!!

Kurcze staram sie cieszyć jak z Niki ale nie daje rady :-(
Chyba wyjadę sama na tydzień w czerwcu jak m weźmie tacierzynski.
Nie będę skupiona tylko na Niki. Bo szkoda mi Maluszka..
Generalnie waży 280 g. Twierdzi ze przenosze tydzień!!! Ale tylko z obliczeń bo : urodzi sie kiedy sam uzna za stosowne.
Zdrowy chlopaczek. Jezuuu a bałam sie ze gin powie ze dzidzi już nie ma albo ze coś jest nie tak.
Dla mnie to było za piękne, nie mam tysiąca wizyt, badań, straszenia a wszystko jest po prostu w porządku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...