Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

Mysza napisał(a):
Tak sobię myślę, czy taki orbiterek nie spełnia podobnej funkcji jak stepper ????
a stepper jest tanszy i zajmuje mniej miejsca???
Nie stwierdzam tylko pytam bo się na tym nie znam 😉



Ciekawe co napisałaś Mysza .. Polukam wieczorem na necie co i jak 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja to nie wiem ale w orbiterku pracuje ci większość mięśni
Ruch nóg i rak jednocześnie
Mogę sobie zapisać swój ulubiony trening
Wcześniej oczywiście sobie go programujesz z jakim wysiłkiem chcesz pracować, pod górkę, plasko itp mierzy spalone kalorie, puls, takie tam bajery
Stepper kojarzy mi sie ze zwykłym "chodzaku" tylko na nogi.
Ale nie wiem więc cieżko jest porównać :-(


Beti co do książeczek to Księga Dźwięku fajna ale Niki nie zachwyciła
A nacisnij mnie - mi przypadła do gustu za to Niki jest jeszcze za mała bo dziecko musi umieć liczyc przynajmniej do 5, rozrozniac prawo-lewo-środek, ciut starsze dzieci.

Aż boje sie pisać ale opanowalam dziś kolke Bo samymi masazami i smokiem... Bez kropelek.. Ciekawe co będzie wieczorem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tym chodzeniem pod górkę itd to faktycznie plus.
Ja mam stepper skrętny z linkami na ręce, też pokazuje czas, spalone kalorie, ilość kroków i kosztował coś ok 200 zł a dzięki temu , że jest skrętny to też pracuje sporo mięśni, można regulować stopień trudności , oporu nacisku , że tak powiem, ale takich bajerów jak ustawienie programu to nie ma niestety. Za to plusem jest to ,że jak nie ćwiczę wkładam go do szafy i po kłopocie, ale wy macie duże powierzchnie, więc nie musicie się tym przejmować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem jak ustalić tę porę wstawania u Mai. Wczoraj obudziłam ją po 6tej, miała drzemkę przed 10ta i potem jeszcze koło 17tej nie udało się jej przetrzymac i też zasnęła. Dzis obudziłam ją po 7mej , zrobiła drzemkę już przed 10ta mowy nie było , żeby dłużej wytrzymała, teraz chciałam ją przetrzymać do kąpieli i co o 17tej dziecko zasnęło mi podczas malowania kredkami na dywanie, w sekundzie... 😞 Macie jakieś pomysły???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza Hmmm pi pierwsze nie piddawaj sie! To dopiero drugi dzien... Jak idzie spac o tej 10 ti jak sie obudzi, spróbuj dac jej trochę ciepłej herbaty i ukołysz żeby pospala dluzej, albo przed 10 wyjdź ba spacer żeby się triche rozbudzila, a zasnela w domy dopiero... To mize byc doslownie 20 min na dworze lub balkonie... A trochę ja oprzytomni zumne powietrze... Po 16 to staraj się jej nie kłaść juz bi będzie byszowała, a jak już zaśnięcie to obudź ja po pół godzinie. Kiedyś czytalam
artykuł z takimi poradami właśnie.... A jeszcze rano zeby się nie neczyla znajdz lekkie zabawy, niei szaleńcze buegi po nieszkaniu i głośna muzyja, a rysowanie, lepienie, farbki, cis co wymaga siedzenia w jednym miejscu... Jak uwymysle cos jeszcze albo mi sie przypomni to ci napiszw, ak chcesz oczywiście 😉 bo większość to moje pomysly jakie z Mary praktykowałam 😉

Przepraszam za bledy, za duże paluchy mam do tego tel no i t9 czasami mi zmieni slowa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Walnęła mi prostownica z tydz temu... wywaliło nawet jakieś główne korki, i wszystkim w pionie siadły lodówki... no i szukam jakiejś fajnej, macie może sprawdzone jakieś? tą ostatnią miałam z remingtona, byłam zadowolona, służyła mi 5 lat... na allegro jest tego masa, nie wiem co wybrać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Boryś nauczył sie dawać takiego prawdziwego buziaka (dotąd były, hmmm soczyste? heheh) niedawno, może z 1,5 tyg temu, i wiecie co! ja nie dostałam ani jednego do tej pory, bo Bo obdarza nimi tylko Marcina i sie patrzy na mnie i się śmiej, jakby chciał powiedzieć "ty nie dostaniesz"! Marcin ma polew oczywiście, a mi przykro...ale będę cierpliwie czekać na swoją kolej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza, Ty musisz Majkę budzić? to jak ma takie spanie, niech może śpi do 8, w rezultacie pójdzie na drzemkę później, ok 11, może 12 i wtedy wystarczyłaby jej 1 drzemka.. kurcze nie wiem co poradzić. Tak jak dziewczyny piszą przestawienie dziecka na pory snu trochę zajmie...
ja też nie mam lekko z Miłoszem... piernik mały musi mieć mamę obok łóżeczka jak zasypia.. a czasami trwa to nawet pół godziny i mnie już cholera strzela.. bo czasami mam dużo do zrobienia i siedzę jak ten kołek nad jego łóżeczkiem..
nie mam pomysłu co zrobić żeby zasypiał sam w pokoiku..

Gosia ja używam prostownicy i suszarki BabyLiss i jestem zadowolona.
co do mycia ząbków to ja jestem przerażona, bo moje dziecko nie chce myć zębów.. czasami da mi poszorować ząbki.. ale to tylko sekundy. Jak mu pokazuje jak ja myję zęby to on ma radochę, zabiera mi szczotkę i sam mi je myje.. jakieś pomysły?? jak to u Was wygląda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata też patrzyłam na te z tej firmy, wiem że są niezłe, dzięki...


a co do mycia ząbków, to zależy też od humoru... przeważnie staram się myc z nim, wtedy on coś mnie naśladuje, jak nie, to zajmie sie moją szczoteczką, próbuje mi myć zeby moją a ja wtedy jemu szoruję sdzybko... raz siedział w wannie, dałam mu szczoteczkę, odwróciłam sie na chwilę, a ten wymoczył ja w wodzie z wanny, potem szorował nią płytki i wannę... od tej pory już nie dostaję jej jak jest w wannie.

Dziś np. pił wodę z wanny... ręce mi opadają czasem jak widzę co on wyprawia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Gosia ja mam prostownicę z zelmera, możliwość regulacji temperatury i co ważne bardzo długi kabel. Mam ją dopiero jakieś 3 miesiące ale jestem zadowolona.
Gwiazda jeszcze śpi, dam jej czas do 8 🙂 i zobaczymy 🙂
Kubusia już obudziłam , ale z nim nie ma problemu z zasypianiem odkąd tak rano wstaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!

U nas noc super, kolki dały spokój!! Tylko Bo jadł średnio co 2h!!
Głowa mi peka:-(
Dzieciaki nakarmione, ja dochodzę do siebie i czekam na sniadanko.
Mysza zazdroszczę kawy, u mnie dopiero na II śniadanie..

Ja mam prostownice ellite czy jakoś tak
Zadowolona jestem ale bez przesady
Słyszałam wiele dobrego o tych co Agata ma i miałam nawet kupić ale moja wysiadla na wyjeździe i kupiłam co było tam w sklepie..

Zeby Niki uwielbia myć!! A to dlatego ze bardzo jej smakuje pasta.. M zanim jej odda szczoteczke to pare razy na sile przeszoruje jej zeby ale ona sama od razu wciąga paste..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...