Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej 🙂

My dzisiaj do 7:40 pospałyśmy...

Mysza nie poddawaj się!! w końcu będzie tak jak powinno i Maja nie będzie szalała po nocach... Gosia miała też taki problem, ale Boryska wyregulowała jak miała iść do pracy, Tobie też się uda!!

Ja prostownicy nie używam bo mam krótkie włosy... jak miałam długie... to używałam jakiejś prostownicy za 30zł z reala, i moja siostra do tej pory jej używa i jej służy, jakaś ceramiczna była 😜

Piję kawusię, a Marysia mleko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U nas jest też problem z jedzeniem , rano około 7mej pije mm albo kaszkę , na drugie śniadanie jakieś minimalne ilości np 3 łyżeczki jajecznicy, zupy zjada może z 50 ml,ze dwa gryzy jabłka, na drugie danie może zje w sumie z jednego ziemniaka,jedynie danonki zjada całe, do snu wypija 300 ml kaszki i czasem w nocy wypija 240 ml mleka z kleikiem ale to mam nadzieję akurat nam odpadnie, więc praktycznie nie je nic 😮 bez względu na to ile się nagimnastykuję przed nią żeby zjadła 😮 I tak już od miesiąca. 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEj!

My po śniadanko dopiero co, Bo pospał mi do 9.30 no też ciekawa jestem jak to będzie teraz z drzemką...

Dzięki Dziewczyny co do odp o prostownicach! coś muszę wybrać w końcu, bo nie mogę sie uczesać, u mnie prostownica chodzi codziennie, tak wiec teraz bez niej czuje sie jak okropnie, a moje włosy to kompletna porażka... myślałam że może da się żyć bez tej prostownicy, dlatego przeczekałam ten tydz ale jednak nieeeeee!
Magda moja szwagierka ma krótsze włosy niż Ty i jedzie prostownicą równo jak ja codziennie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurczę, Martyna to masakra z tym jedzonkiem u Was! MAm koleżankę i jej córka też jest takim niejadkiem, tylko ona że tak powiem "nie je" już kilka miesięcy, ale co dziwne - nie chudnie i ma dobre wyniki...

Jak zauważyłaś że wciągnie danonka, to wrzucaj do środka kawałki chleba, albo polej nim,nie wiem jakiś makaron może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haha Klub Przyjaciół Myszki Miki jest the best!!!

Małgosia moja też zjada pastę, od zawsze 😉 ale te pasty dla dzieci sa zjadalne :P
Jejku to co ona tam prostuje? 😮 ja teraz to mam już długie w swoim mniemaniu włosy, ale postanowiłam "zapuścić" przynajmniej takie jak miałam na ślubie 🙂 zobaczymy czy wytrzymam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nicb]Mysza ja pamietam jak Mary nie chciała jeść nic prócz ziemniaków 🙂 Wydaje mi się że jej przejdzie, a danonków dużo jeść nie powinna przez ten syrop glukozowo-fruktozowy... może do opakowania po danonkach włóż jej np. inny serek z "żywym" owocem? nawet rozciapanym bardzo, albo jogurt owocowy? może się przyzwyczai do innych smaków i wtedy, albo makaron, albo naleśniki będziesz mogła tym polać... kurde, niby dzieciaki, a my kombinujemy jak koń pod górę żeby dogodzić 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zeby to tez pewnie powod, a serki regionalne najlepiej dziewczyny kiedys polecaly rozne, ja daje z łowicz, czasami danii- choć to tez chemia... W biedronce są takie z mali chemistym skladem.. a probowalas jej budyn dac? Taki domowy, albo z torebki nawet? Pure ziemniaczane z sosikiem? Takue miękkie potrawy? No i ja zauwazylam ze jak Marysi zęby doliczają to lubi chlodne jedzenie i picie. Nawet obiady jadła prawie zimne, bo przynosiło jej ulgę... Wiem że zimna zupa ni jak jest smaczna, ale jej pasowala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.google.pl/imgres?hl=pl&sa=X&biw=1517&bih=741&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=ykqNrd0qmoMBTM:&imgrefurl=http://a.pl/warszawa/nabial/jogurt-kefir/lowicz-serek-waniliowy-homogenizowany-250g&docid=TgXxiDdo5ZJsdM&imgurl=http://a.pl/zdjecie-4620/lowicz-serek-waniliowy-homogenizowany-250g-Product2&w=228&h=228&ei=ZmSKUIXmH4TOsgbtnYGgDA&zoom=1&iact=hc&vpx=562&vpy=159&dur=109&hovh=182&hovw=182&tx=95&ty=92&sig=113006387825927296758&page=1&tbnh=141&tbnw=141&start=0&ndsp=31&ved=1t:429,r:2,s:0,i:74
taki łooo ten serek 🙂

Moją zostawiłam jakieś 10 minut temu w łóżeczku z biedronką... ciekawe czy zasnęła :P boję się iść sprawdzić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! 🙂

Mysza to super, że o 12 dopiero zasnęła 🙂

co do serków ja już nie kupuje danonków wcale, daje Miłoszowi często bakusie są pycha sama je wcinam 🙂 z łowicza, rolmlecza i te co Gosia pisała z mlekowity miau miau też próbowaliśmy 🙂
staram się kupować z jakiś okręgowych spółdzielni mleczarskich. z resztą moje dziecko wszystkie zjada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KUba łyka apetizer bo też jest niejadkiem 😞 nic nie daje raczej ten syrop.
Młoda jeszcze śpi 🤪 według planu, niedługo chyba powinna się budzić...
Magda zrobiłam tak jak radziłaś , jak mi się przebudziła po godzinie, dałam ciepłą herbatkę i taim sposobem śpi już olejne 45 min 🙂 Może dzięki temu dotrwa dziś bez drugiej drzemki do kąpieli 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...