Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Małż pojechał po "Księgę dźwięków", szła aż 2tygodnie do EMPIKa 🤨 🤪
Dziś też kupił kredę szkolną, zamierzam kupić Lence tablicę! Widziałam u Nas w sklepie po 5zł 😁 za 11zł więc jeśli się nie sprawdzi to przynajmniej nie będzie mi żal wystawić ją do piwnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kurcze obliczyłam cała kurację która stosujesz Ivi.. kurcze 700zł.. a nie ma jakiejś zniżki jakbym kupiła to wszystko? i jak jest z przesyłką za granicę?? też muszę się wziąć za swoją twarz... jednak już niedługo 30 na karku.. a ta kuracja poczytałam ma ręce i nogi 🙂
Milo jak nigdy zasnął 🙂 byliśmy dzisiaj na basenie pierwszy raz 🙂 na początku 5 min tak płakał, że myślałam że wychodzimy, tak się kurczowo mnie trzymał za kark, nie chciała się puścić... no ale w końcu udało się nam go rozweselić, potem bawił się chlapał, za dzieciakami chodził 🙂 pierwszy raz byliśmy 30 min.. postanowiliśmy że raz w tyg będziemy z nim chodzić. mój mąż powiedział że jeszcze z rok i będzie go uczył pływać 😁 (15 lat spędził na basenie, treningi dzień w dzień 🙂) także marzy mu się syn pływak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
kurczę Ivi, fajne te kosmetyki! zastanawiam sie nad tą emulsją chociaż, brzmi fajnie, no i Ty sprawdziłaś i jesteś zadowolona... ceny rzeczywiście kosmiczne, ale może warto zainwestować? zastanawiam sie.


Ja wiem Gosiu, że cena poraża.
Ale powiem Ci, że one uzależniają 😁
Ja nie kupiłam wszystkiego na raz, ale kolekcja mi się powiększa.
Z resztą wiele jest takich produktów, które wzbudzają moje wow...
Np. taka śmieszna rzecz... w dziale z artykułami spożywczymi jest sos pomidorowy z bazylią. I chyba się od niego uzależniłam 😁 Bo Lenka aż się trzęsie kiedy zrobię na nim zupkę pomidorową! A ostatnio jak była chrzestna Lenki, to musiałam dać jej zupkę mojego dziecka bo aż jej ślina leciała od zapachu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
BOrys odmówił mi dziś podwieczorku, kolacji nawet nie tknął, poszedł spać bez... obiadu w sumie całej porcji też nie wciągnął, ciekawe co to mu się dzieje...


Najlepsze jest to że u nas spadł śnieg, a Borys został bez butów!


My mamy tylko kalosze 😮
A w trampki jej nóżek nie wcisnę z grubszą skarpetą czy rajtuzom 🤪

Dziś chciałam licytować kombinezon, ale okazało się że znajoma T dała Nam ostatnio kombinezon po swojej córce, która nosiła go w wieku 3 lat i to jeden sezon.
Przymierzam, i szok! W sam raz na Lenkę 😁
Ale zobaczymy ile utrzyma się taka temp, bo coś słyszałam iż w przyszłym tygodniu ma być ciepło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehehe
Ivi a co to za książeczka?!?
Jak księga dźwięków?
Niki nie zamierza sie przestawić czasowo..
Wstala dziś 5:45
Czyli do tej pory 6:45...
Bo wisi u cyca... W nocy od 2 do rana stekal przez sen ...
Wczoraj znowu zasnelam w ubraniu i okularach..

Ja na raZie pakuje wszystkie plny w remont...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉
Mary wstaje tak jak wstawała czyli o 7 😉 dama się przestawila... Wczoraj wprawdzie zasnela szybciej troszkę, i drzemke miala 20 min wcześniej...
Ogólnie to nie mam na nic chęci... Ciągle mi sie dłuży czas, przykszy.... Ci chwila sprawdzam fb i firum jakby coś zajebiście ważbego miało sie wydarzyc.... ;(
Czekam z utesknieniem na obrone i wyjazd do rodziców, trochę się oderwę od tej rzeczywistosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki!

Jezu, co za noc 😞
Już wyłam do księżyca dosłownie... A Lenka wstała radosna, wyspana i w ogóle.
Przestawiła się bez problemu na nowy czas.
A ja czuję się jak z krzyża zdjęta...
I jeszcze dziś teściowa przyjeżdża 🤪 🤨 Wiedziałam, że ten tydzień rozpocznie się kijowo...

Izuś, to zwykła książeczka kupiona w EMPIKu z serii "Obrazki dla maluszków".

Madziu, jesteś w napięciu przed obroną i chcesz mieć to wszystko za sobą, pewnie kumulują się emocje i dlatego takie wyczekiwanie w Twojej głowie.
Ja też czasem mam tak, że na coś czekam choć wiem, że na mnie nic nie czeka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzwoniłam do szkoly, już po raz setny chyba i nadal nie ma terminu, jakies kpiny ;( miesiąc od zlożenia pracy... Z tego co wiem bronie się tylko ja, bo jedną laska zrezygnowała a druga nie złożyła ptacy... Nosz kur**...
Na 10 IDE z Marysia do szpitala żeby lekarz obejrzał dziurę po długopisie... Moim zdaniem jest ok, strupek zaczął jej odpadać, ale nic nie ruszamy tam, niech sam odpadnie...
Jejku to ubieranie w taka pogodę jest do bani... Muszę pilnować zeby nie zaziębić tej ospy, a przeciez twarzy jej nie zakryje, a większość tych trypli ma na buzi wlasnie... I w ogole za duzo tych ubran ;p ale zimno jak cholera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! 🙂

Milo obudził się przed 8, czyli nawet lepiej jak w starym czasie 🙂 bo byłaby 9 🤪 a zasnął 19:40 🤪 fajnie jakby już mu tak zostało 🙂
teraz wcina śniadanie, ostatnio zrobił się jakiś chlebowstrętny 🤢
w sensie jak mu zrobię kanapkę z szynką czy serem, to ściąga zawartość i zjada, a chleb zostawia, jak mu zrobię parówkę i pokroję w kostkę do tego kromkę z masłem, to parówkę wciągnie a chleb zostawi.. teraz to samo z jajecznicą się dzieje, tylko jajo znika, a chleba jak było tak jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też mam czasem takie dni Magda... melancholijne tak to bym nazwała... nic się nie dzieje, z nudów zaglądam na fb albo forum co 5 minut 😁 inaczej by było gdybym pracowała... no ale nic zrezygnowałam z powrotu do pracy po macierzyńskim.. tak zadecydowaliśmy, ale czasami to mnie jakiś dół łapie od tego siedzenia na chacie.. teraz zaczynałam czegoś szukać, nawet jakbym całość musiała oddawać niani (tu usługi niani czy przedszkole/żłobek są bardzo drogie, w zasadzie nie opłaca się pracować bo większość wypłaty poszłaby na niańkę albo przedszkole).. to znów zaczęliśmy rozmawiać o kolejnej ciąży.. ale chyba poświęcę się, odchowam dzieciaki, wrócimy do PL i wtedy będę robić "karierę" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie sprawa siedzenia w domu, też wywołuje frustrację i dołownie [czasem].
Ja bardzo długo miałam depresję poporodową i to troszkę "zakłóciło" mi radość z siedzenia w domu... A teraz mam taką sytuacje a nie inną a coraz bardziej mnie "nosi" 🙂
Więc ta tęsknota u mnie to zew wolności 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Dzwoniłam do szkoly, już po raz setny chyba i nadal nie ma terminu, jakies kpiny ;( miesiąc od zlożenia pracy... Z tego co wiem bronie się tylko ja, bo jedną laska zrezygnowała a druga nie złożyła ptacy... Nosz kur**...
Na 10 IDE z Marysia do szpitala żeby lekarz obejrzał dziurę po długopisie... Moim zdaniem jest ok, strupek zaczął jej odpadać, ale nic nie ruszamy tam, niech sam odpadnie...
Jejku to ubieranie w taka pogodę jest do bani... Muszę pilnować zeby nie zaziębić tej ospy, a przeciez twarzy jej nie zakryje, a większość tych trypli ma na buzi wlasnie... I w ogole za duzo tych ubran ;p ale zimno jak cholera...


Mój mąż jak oddawał pracę to Pani mu powiedziała, że najprawdopodobniej termin obrony to 31.03 ...
Mijały dni, tygodnie a na informacji nic nie wiedzieli, na wirtualnym dziekanacie nic nie było...
31.03 o 8 rano została umieszczona wiadomość, że mąż ma obronę o 12:00 tegoż dnia 🤪 🤪 🤪 Po czym o 9:30 zmienili godzinę z 12:00 na 14:30 i kwitł na uczelni od 10:00 do 15:00 🤨
Tak więc wiemy co czujesz kochana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie odebrałam pocztę i przyszła do mnie paczka z TYMI CUDEŃKAMI - http://allegro.pl/pasart-z0047-zestaw-do-wyrobu-bizuterii-4-5tys-szt-i2699815877.html 🙂 [zestaw promocyjny chyba z CITEAM albo Gruper, nie pamiętam]
Wieczorem biorę się do dzieła, o ile teściowa nie wymorduje mnie na amen...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivi1984 napisał(a):
Właśnie odebrałam pocztę i przyszła do mnie paczka z TYMI CUDEŃKAMI - http://allegro.pl/pasart-z0047-zestaw-do-wyrobu-bizuterii-4-5tys-szt-i2699815877.html 🙂 [zestaw promocyjny chyba z CITEAM albo Gruper, nie pamiętam]
Wieczorem biorę się do dzieła, o ile teściowa nie wymorduje mnie na amen...


ale fajne... kurcze było by co robić 🙂 a masz tam w zestawie jakieś sznurki, łańcuszki, gdzie możesz to wszystko umieszczać? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
ivi1984 napisał(a):
Właśnie odebrałam pocztę i przyszła do mnie paczka z TYMI CUDEŃKAMI - http://allegro.pl/pasart-z0047-zestaw-do-wyrobu-bizuterii-4-5tys-szt-i2699815877.html 🙂 [zestaw promocyjny chyba z CITEAM albo Gruper, nie pamiętam]
Wieczorem biorę się do dzieła, o ile teściowa nie wymorduje mnie na amen...


ale fajne... kurcze było by co robić 🙂 a masz tam w zestawie jakieś sznurki, łańcuszki, gdzie możesz to wszystko umieszczać? 🙂


Tego akurat nie ma za wiele, jest kilka łańcuszków, dwa rzemyki i duużo elementów do kolczyków [wiesz, tych które wkłada się do ucha 😁 ].
Jednakże żyłki, łańcuszki, zapięcia itp można dokupić za śmieszne pieniądze na allegro i robić takie cudeńka dla siebie i najbliższych.
Taki rodzaj wyżycia się, odskoczni od myślenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...