Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Marlena sorki, ale uśmiałam się jak sobie wyobraziłam Adiego z ulubioną zabawką do snu - gumowym uchem 😁
kurcze póki co musisz próbować jakoś tłumaczyć i mówić nie wolno... wiadomo kilka dni będzie krzyku, ale w końcu się odzwyczai, podejrzewam, że to tak samo jak oduczyć ssania smoczka.

Basia głowa do góry, póki co przegrałaś bitwę, ale nie wojnę! 🙂 jeszcze miesiąc, wszystko może się jeszcze zmienić 🙂 trzymam kciuki żeby tak było. Jeśli chodzi o kwestie prawne to ja nie pomogę... Gosia na pewno tak 🙂

Monia fajnie, że jesteś 🙂 cieszę się z postępów Szymka 🙂 no i fanie, że sytuacja mieszkaniowa Wam się zmienia na lepsze, bardziej przestrzenne lokum 🙂 a jaka teściowa jest?? bo z nimi to też bywa ciekawie 🙂
co do prezentu [pod choinkę, my kupujemy Miłoszowi zjeżdżalnię do aut fisher price, kupiliśmy taką synkowi znajomych na roczek i nasz Milo zawsze fajnie się u niego tym bawi. Wygląda to tak:
http://www.toys.ie/Fisher-Price-Wheelies-Stand-N-Play-Rampway-!107017-prd.aspx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ooooo Agatka z smoczkiem to dopiero bedzie cyrk!
Adi nawet w nocy jak sie budzi to krzyczy "monia monia", a ja przestraszona, wyrwana ze snu szukam i klne na tego smoczka, a ten raz pod Adika tylkiem, raz pod poduszka, raz gdzies za lozkiem.
Jejku co ja sie mam.... jak nie ucho to "monio".
No ale nikt nie mowil ze bedzie latwo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie usłyszałam od M że jeżeli chce mieć drugie dziecko to muszę schudnac do 55 kg. Ostatni raz tyle wazylam w gimnazjum! Faceci są beznadziejni! Bo mi k**** jest zajebiscie dobrze z tym że jestem grubą i się w nic nie mieszcze... Jak Cię biją to z każdej strony sory dziewczyny ale mam ochotę wsiąść w samochód i wyjechać stąd.. 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Noc zawalona, zlapalam aż 3h snu.. Dziś dzien ciężki bo chłopaki jadą do krk do Ikei i pewnie bedą dopiero wieczorem..

Basiu u mnie było tak ze druga ciąża to istna kuracja odchudzajaca bez odchudzania;-)
Waże tyle co w liceum ;-)

Niemniej nie wyobrażam sobie usłyszeć takiego tekstu...
Nie wiem czy faceci sobie zdają sprawę z tego jak to działa... Bo gdyby tak było i pomimo tego tak mówią to straszne :-(

A w konkursie Wałcz Basiu do końca!!

Spokojnego Dnia Wszystkim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia cisnie mi sie na usta kilka niezbyt miłych slow o twoim.... ale nie chce byc nieuprzejma... Jakby mój mu tak wyjechał to pewno bym mu powiedziała, że wcale znim drugiego dzidzia mieć nie musze i znajdzie sie na peczki mezczyzn(nie burakow takich jak on) którzy beda szaleli ze moimi ksztaltami....!!
Ale wiadomo że od charakteru zależy wszystko.... Mam nadzieje że sie dogadacie, zycze Ci tego....

Ide zrobić kawę i wyjść z łóżka muszę, bo dopuero otworzylysmy oczy z Marysią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie !

Dziś czuję się strasznie... słabo, źle i w ogóle do dup*** 😞
Nie mam sił opowiadać co mój mąż wczoraj mi zrobił i fakt, że się kajał, błagał i klękał na kolana chyba nie zmieni sytuacji między Nami. Bo żadne słowa nie są w stanie zastąpić czynów... A jak na razie wszystko co ROBI przeczy temu co MÓWI!

Basiu, mój mąż to świr, ale Twój przebił chyba mojego na jajka 😮
Już bym mu schudła 🤨
Ciekawe, czy Twój mąż jest taki idealny w swoim wyobrażeniu własnej osoby!!??
Tacy faceci to.... pip pip pip.... Bo można wieloma słowami zranić kobietę, ale uzależnianie starań o dziecko od jej wagi/wyglądu i w ogóle komentowanie tego, to jest szczyt!
Wcale się nie dziwię, że miałaś ochotę "uciec". Ja gdybym nie była w ciąży i nie miała dziecka, to pojechałabym do pubu w którym ulokował się mój mąż o 4 rano i wytrzaskała go po pysku...
A, że trenowałam kiedyś karate mój mąż ma do mnie "szacunek" bo On akurat nie grzeszy mięśniami i ich siłą.
Często się śmiejemy, że mam uścisk kowala bo np zawory pod zlewem to ja dokręcam a nie mój mąż 🤪 😁 😁

Wczoraj Lenka zrobiła 5 kup i tak się znów odparzyła, że szkoda gadać...
Jakieś toksyczne ma czasem te "odchody" !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj sie dzieje.. facet to swinia...jak to w piosence niestety.
Basia wychowawczy chyba do 4ego roku zycia dziecka mozna wziazc, z przerwami mozna ale nie wiem ile przerw mozna miec. czy dostaniesz kase jesli zajdziesz w ciaze bedac na wychowawczym-nie. Gosia kiedys o tym pisała. trzeba by odwołac wychowawczy, pojsc do pracy i wtedy na zwolnienie.tylko ze jescze było z badaniami lekarskimi ze jak sie wraca z wychowawczego lub cos takiego to trezba przejsc zdolnosc do pracy. wiec takie pokrecone ze tu idziesz do lekarza by orzekł ze sie nadajesz do pracy a tu idziesz na l4 zaraz.
ja na grobach byłam sama, T. został z dzieckiem. samochodem to mozna sobie z dzieckiem jechac ale ja autobusem kiedy takie tłumy jechac nie bede z dzieckiem. Filip raczej by rozrabiał i sie wsciekał wiec nie byłoby miło.poza tym dobrze zrobiłąm bo jak doszłam na cmentarz to sie rozpadało i zmokłam jak kura bo nie wziełąm parasolki.
Marlena kolezanka synkowi dawała dwa smoczki w obu rączkach trzymał smoczka-jak zgubił jednego to drugiego miał, dzieki temu miała spokoj zpobudkami o smoczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no wagę ma niezłą Borysek byle tak dalej
Ivi moj Filip włąsnie wyszedł z odparzenia. no masakra myslałąm ze juz bede musiałą antybiotyk czy clotrimazol stosowac. miał takie czerwone pryszcze zakonczone ropa wrecz jeden koło drugiego duzo ich było takie dziwne. sudokrem pogarszał sprawe. pomogła bepanthen masc i linomag zielony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a Filip dzis stanął na rekach hehe, najpierw stanał na koszyczku takim na parkiecie go połozył wiec sie poslizgnął i na rece i gwiazde zrobił. no masakra. tak samo na dworze przez taka barierke i fru na druga strone w ostatniej sekundzie go złąpałam.nie mam siły do jego pomysłów. tak jak wchodzenie na slizgawke na dwóch nogach.no za nic mu nie przetłumaczysz ze na czworakach ma to robic.i to jego pchanie do buzi kamyczków listków itd.kiedy sie to skonczy..czy wasze dzieci schodza z drabinek? bo wchodzic młody łądnie juz umie nawet go nie trzymam juz, ale schodzenie to hm.. nie bardzo to widze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Boze dzwonie po laryngologach dzieciecych. panstwowo są tylko dwie poradnie jedna nie przyjmuje maluszków takich, a w drugiej zapomniałam sie spytac jak byłam osobiscie a dzis tam akurat zamkniete.tylko ze była tez tam kartka pt :"skargi na poradnie laryngologiczną bedą przyjmowane od do itd" co mnie zastanowiło bo jest tam kila poradni: chirurgiczna itd a tylko o laryngologicznej takie info. i tak miałąm sparwdzic sobie opinie o lekarzach bo spisałąm nazwiska, no i tragedia o jednej babce, a o drugiej nic nie wiadomo. jest zadko ta druga i do niej pójde bo nie mam wyboru. prywatnie tez nie chca Filipa przyjac nigdzie bo za młody!!! mam nadzieje ze ta bedzie fajna skoro zadnej złej opini nie ma o niej..ale dobrej tez nie ma. zadnej nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://allegro.pl/ag184-duzy-namiot-domek-kojec-do-zabawy-dla-dzieci-i2744658443.html
chce moze na wiosne kupic cos takiego. oczywiscie sa fajniejsze domki-namioty ale tez cenowo w góre. a przypomniało mi sie z dziecinstwa ze miałąm taki domek. dla dziewczynek polecam szczególnie. normalnie z siostrą siedziałysmy tam i nie chciałysmy wychodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! 🙂

fajnie domki i tunele 🙂 u nas nie bardzo jest miejsca w Miłosza pokoju na coś takiego..
z resztą tunel ma moja koleżanka i mały się w nim bawił jak raczkował, teraz leży bezużyteczny.. ale każde dziecko jest inne,

a mój urwis dzisiaj znowu nie chciał zasnąć na drzemce... o co chodzi. Przecież on jest stanowczo za mały na to żeby funkcjonować bez drzemki.. 😮 z resztą dla mnie to będzie przekichane jak on zrezygnuje już z tej drzemki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka u mnie tez Filip nie spał tydzien lub dłuzej w dzien. teraz znowu powróciły drzemki.u niego było to na chorobę. ale u was moze na zęba. albo jaki skok znowu jest bo młody spi tez srednio w nocy, wstaje o 5.30. no ale on nadal ma katar moze przez to.. moj Filip teoretycznie nie potrzebuje tej drzemki. on funkcjonuje dobrze bez niej. nie jest nawet spiacy.zresztą przez wiele miesiecy spał tylko pół godziny w dzien to co to było, dopiero ostatnie moze 2 miesiace są lepsze.na rózne sposoby go uspypiam bo JA POTRZEBUJE JEGO DRZEMKI.narazie sie udaje, oby jak najdłuzej.i mam nadzieje ze u was też powrócą drzemki.
co do tunelu żałuje ze wczesniej go nie kupiłam ale nawet takiego pomysłu nie miałam jak raczkował.
Iza no to pogratulowac opanowania dwójki dzieci na spacerze, co z jednym jest ciężko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam miejsce na ten domek bo łozeczka nie ma w jego pokoju tylko w naszym. jego łózeczko bede składac na wiosne i postawie w pokoju naszym stoliczek i krzesełka dla niego, bedzie miał swoj kącik u nas, a takze bedziemy jesc wspólne posiłki przy nim kiedys.bo na stół duzy dla rodziców to nie ma miejsca 🙂 a jak skonczy 3 lata to kupimy mu normalne łózeczko do jego pokoju,a ewentualnie usuniemy domek, chyba ze miejsce bedzie na to i to, zobaczymy jak sie bedzie bawił.jeszcze musze półki zrobic na zabawki i pare jeszcze naklejek na sciane i pokoj skonczony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja mama miałą przyjsc dzis zajac sie Filipem a ja miałam skonczyc sufit skrobac by potem połozyc taka folie w płynie.w srode miała przyjsc powiedziała ze jej się nie chce i w piatek przyjdzie... no i tak włąsnie przyszłą ze nie przyszła, nawet smsa nie napisała. norma. wiecznie tak samo. z wizyt raz na dwa miesiace poprawiło sie ze są raz na miesiac.czasem dwa razy.a mieszka osiedle obok.bo jej sie nie chce do wnuka isc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti porażka
Przykro mi bo mama to powinno byc solidne oparcie
Moja niedługo przyjedzie, kuruje sie bo juz by była...
Teściowa miała lecieć do Irl bo dwie tesciowe pod jednym dachem to za dużo..
Ale w związku z pradziadkiem odwleka ta podróż...
Będę chyba prosić mamę zeby jeszcze tydz poczekala..

U nas niestety kolka :-(
W dzien śpi po troszeczku i na raty:-(
Płacz i stekanie non stop :-(
Dziś jeszcze kupiłam biogaie
Ktoś może używał?!
W koncu zasnął ,Niki juz śpi a ja ledwo żyje... A tu cała noc przede mną..
Dziecka mi szkoda i oby to tylko do końca 3mca trwało...

Ivi jak samopoczucie? Basia gadasz juz ze swoim m?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEj Mamusie 🙂

Humor mam trochę lepszy 🙂
Gadać gadam, ale nie rozmawiam. WYmieniamy się zdaniami nt FIlipa i ogólnie domu.
Nie wiem sama... Ja też źle się czuje z tym że przytyłam, ale sytuacja stresowa w pracy nie pomaga, bo ja na stes lubie w zasadzie to musze zjeść coś słodkiego :/ No i jeszcze miesiąc bitwy został. WALCZE 🙂
A z M? On wiem że nie chciał mnie urazić i chciał to powiedzieć to troche na żarty, ale mu nie wyszło. POźiej mu było baaaardzo głupio... NIe wiem dziewczyny, czasami mam ochotę zasnąć i się nie obudzić, wiem że każda ma czasami dosyć ale ja strasznie wymęczona pracą jestem przez ten popieprzony konkurs...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Beti faktycznie z Mamą nie masz łatwo...

JA po dzisiejszym dniu wypadłam gorzej od Kolegi Kamila 😜 Mimo że miałam 2 umowy więcej to jestem 80 punktów w plecy....
Mimo że miałam mieć jutro i w nast sobotę wolne to ide do pracy, czyli do końca listopada mam wszystkie soboty pracujące... ide bo każda umowa jest na miarę złota 😜 Jak się nie przyłożę i nie będę miała szczęścia to za miesiąć wszystkie dni będę miała wolne 😜
Oj już nie przynudzam, mykam odstresować się trochę i przygotować do jutrzejszej bitwy ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...