Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
IZa nie uzywałam tych kropli.ale mi lekarka tez probiotyk polecała przy kolce i delikol.probiotyku juz nie wykupywałam jakos.
z tymi kolkami to do d.py.oby to był tylko jeden dzien. a nie do 3 miesiecy!
ps. wpisz Boryska bo nawet nie wiem ile juz ma tygodni 🙂
Basia kurcze wspólczuje atmosfery. czy na pewno chcesz tam pracowac? pisałas kiedys ze masz mozliwosc gdzies przejsc, moze jednak lepiej by było bo psycznie mozna wysiasc.
ja tez tak zajadam stresy niestety wiec wiem o czym mówisz 😞
albo zdecydujcie sie na dziecko jak juz chcecie i działajcie, a pod koniec miesiaca wez zwolnienie załatw na cokolwiek i moze w tym czasie okaze sie ze jestes w ciazy i wtedy bach dasz l4 ciazowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia miesiąc to sporo czasu, jeszcze możesz wyprzedzić kolegów 🙂 trzymam mocno kciuki 🙂

Iza oby kolki szybko przeszły... pamiętam jak zakładałyśmy nasze forum, nasze początki z dzieciakami i problem kolek też wałkowałyśmy i pamiętam dziewczyny chwaliły te niemieckie kropelki Simplex czy coś takiego.. że niby najbardziej skuteczne... ja nigdy nie próbowałam, wydaje mi się że można je zamówić on-line..
córka mojego brata też ma straszne kolki.. oj ale bardzo straszne drze się na cały regulator, pręży i prostuje nóżki... oj daje im popalić..


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko daje podpalić, ale przecież te kolki są bolesne.. Iza sił dużo Kochana! U nas Filipowi pomagał espumisan, ale on miał wzdecia i to mu pomagało się wygazowac 🤪 brał je od drugiego tyg życia do 6 miesiąca na zalecenie lekarza, ale regularnie to wtedy pomagają 🙃

Zmykam już! Do jutra, kolorowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Laski!

Na gorąco z tego co pamiętam!

Basia: urlop wychowawczy maksymalnie do momentu kiedy Filip ukończy 4 lata! możesz go podzielić (nie więcej niż 4 części), możesz przerwać... jeśli trafi się ciążą, wracasz i nawet w tym samym dniu przedkładasz zwolnienie lekarskie, nie ma to żadnych negatywnych skutków prawnych i zachowujesz prawo do wynagrodzenia.

a co textu Twojego męża... ja bym go wypieprzyła na poligon z powrotem! ale widzę że jest lepiej chyba, co?

no i powalcz Basia, nie daj sie koledze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co, co do domku tego dla dzieci, moja teściowa znalazła na strychu wielgachne pudło po telewizorze, zrobiła z tego taki domek, wycięła drzwi, okna, ułożyła i skleiła te boczne płatki i zrobiła taki daszek, pomalowała, pamiętam że Bo święta Wielkanocne przesiedział całe w tym domku.... tylko tak, teraz era płaskich tv, weź tu wytrzaśnij takie wielkie pudło! Domek był na tyle duży że ja mogłam do niego wejść i i normalnie po turecku mogłam siedzieć i sie swobodnie czułam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, hej....

Basia, ja widzę że ty tak jak mój R każda umowa na wagę złota... on to już jak jest sam, to omija standardy a wali swoje gadki podszyte anegdotami i powiem, że jakoś mu idzie... średnio po 5 umów czy aneksów podpisuje, ale później mi się żali że taki kit musi wciskać nieraz że aż mu wstyd ;p ale wiadomo KASA.... premie... choć i tak dopiero teraz premie zaczął dostawać to dociąga do najniższej krajowej... masakra jakaś... to ja już w sklepie więcej dostawałam :/
Ja szukam pracy ciągle, ale jeden wielki ch** jest 😞 a już nie mówię, że jak ostatnio chciałam iść nawet na kasę, byle tylko coś! to mi powiedzieli, że mam za wysokie kwalifikację i jeszcze mgr za pasem i oni nie są w stanie mi płacić tyle ile powinni 😮 i po co mi te studia 😞

Jutro obrona... już dziś stres maksymalny, R mnie wczoraj pytał chociaż jak się przyznał nie ma zielonego pojęcia o czym ja mówiłam, ale ja sobie uświadomiłam że umiem :P jeszcze poczytam trochę albo poproszę kogoś żeby mnie posłuchał i mogę iść 😉

a może otworzę jakiś klubik pobudzania sensorycznego czy jakieś warsztaty plastyczne dla maluchów... za miesiąc będą płacili rodzice, spotkania 2-3 razy w tygodniu... wykształcenie mam... kilka grup bym mogła poprowadzić... ciekawe czy to jest realne...

ok piję kawę do końca i zaczynamy jakoś konkretnie dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!!

Noc bez kolki ;-) tera tez juz śpi;-) Niki polozylam
Lecę na dol poszperac w kartonach z Ikei!!
Gosiu kuchnia wyszła ze stali nierdzewnej a co przywieźli to zaraz zobaczę;-)
Zamowilam nawet filiżanki do espresso ze stali;-))

Magda dasz radę na 5!! Pewnie ty komisje mogłabys przepytac;-)

Miłego!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje dziecko zachowuje sie dziś jak na noworodka przystało!!!
Je sra i śpi!! Puścił pare bákow i śpi dalej;-))

Niki dostała mule od chłopaków, siedzi i sie bawi;-)
Płacz bo kupka nie chciała wyjść..
Goście zjedli obiad i pojechali na objazdowke, mogliśmy nawet posiedzieć prawie 2h przy stole bo dzieci spaly;-) a przyjezdni wariowaly a nasze i tak spaly;-)

Fronty takie jak zamawialam;-)
Nawet kosze do segregacji odpadów takie jak zamawialam;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...