Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka!
U nas robi sie poważnie:-(
Cała noc płacz z krótkimi przerwami na lekki sen ze zmęczenia :-(
Od rana to samo.. Mam nadzieje ze do południa mu minie i będzie spokojny bo zaczynam sie martwić
W nocy dusil kupke i nic a od rana juz 4 były i ciagle dusi jakby chciał kolejna zrobic..
I nawet 3min sam nie polezy!! Chyba ze śpi..
W łazience zdążyłam tylko pizame zdjąć i juz jestem z powrotem...
Dobrze ze choć Niki zasnela..
Ja po kawie lekkiej bo inaczej zero szans
Chyba do karmienia Niki zupka na dole w kuchni zawiaze chuste..
Zamiast coraz lepiej jest coraz gorzej

I chyba będzie znowu to samo, dziecko sie męczy a lekarze rozkładają ręce...

Mysza a przeziebilas zatoki?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Biedny Borysek... ile takie maleństwo musi się napłakać...ale Iza niech miną te magiczne trzy miesiące i będzie lepiej.
Z zatokami miałam problem 10 lat temu i spokój do tej pory a teraz tak bardzo bolą, że czasami wymiękam 😞 nie wiem skąd to znowu się wzięło i kiedy miałam szansę je przeziębić 😉 no nic zaciskam zęby i czekam , może minie , byle się nie schylać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Mamusie!!

Iza sił dużo i wyciumkaj ode mnie Boryska na miesiąc i z powodu bólu... Przypomina mi się jak to jest jak dziecię płacze a Ty nic nie możesz 😞

MAGDA GRATULUJE!!!!! W końcu luuuuzzz 😉

My byliśmy na szczepieniu, ale nic z tego bo gardło żywo czerwone. W sumie nic mu nie jest, ale lepiej nie szczepić za tydz znów zobaczymy 😉

Mam dziś i jutro wolne a poźniej dzień w dzień bez niedziel i walka do końca, a co! ;D

Dziewczyny co z tą wit c? Co polecacie bo już sie pogubiłam.... Jaka jest dobra i polecacie? BO mam dawać małemu a nie kupiłam bo wiecie jak to z aptekarkami jest... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uu znowu choróbska widze meczą na forum.
Basia juvit C polecam a cebionu nie polecam bo jest wazny 3 miesiace od otwarcia. a juvit c bynajmniej jak czytałam ulotke pisze ze do daty waznosci na opakowaniu.
Iza a moze zmien mu lek. jesli espumisan nie działą to w ogole ten simetikon nie dla niego i inny skłądnik wprowadz. moze jednak delikol. probiotyk albo taka woda koperkowa gripe water jest tez. siostra cioteczna stosowała mówiła ze dawała na smoczek. ja nie stosowałąm bo mi sie opis nie spodobał.
gdyby to tylko trwało 3 miechy... u nas trwało do 5-6 miesiecy 😞 oby u was nie.w sumie pamietam że u Niki pomogło wprowadzenie zupki wczesniejsze, to pozostało wam niewiele juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza bidulo, może faktycznie warto zmienić lek?
a domowe sposoby typu suszarka, ciepła pieluszka na brzuszek próbowałaś?

dzisiaj na obiad dla Miłosza zrobiłam racuchy z dyni według przepisu z tej strony co Gosia podała link.. no i wcinał aż uszy mu się trzęsły.. trochę zmodyfikowałam przepis, dałam pół na pół dynia/jabłko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia, kciukasy za wyniki 🙂
Agatka smaruję amolem i piję teraflu zatoki, dziś ciut lepiej... 🙂
Ale mnie dziś na słodycze wzięło, zjadłam 2 marsy ,2 bounty, pół czekolady, kisiel i opakowanie nim 2 🤪 🤪 🤪 masakra a chodzę i jeszcze szukam 😁 😁 😁 czasem tak mam 😁 a stepper stoi 🙂 no stoi bo co próbuję na niego wejść to mi któreś z dzieciaków pomaga.... a jak śpią to już mnie leń dopada...ehhh...
Inkę z mlekiem lecę zrobić , bo dawno nie piłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ostatnio zamówiłam Miłemu kubek aventa 360stopni i kurcze fajnie sobie z niego pije.. ale cieknie mu w czasie picia.. nie wiem czy za mocno ciągnie czy po prostu taka uroda tego kubka, muszę zawsze asystować jak pije bo w przeciwnym razie cała koszulka do zmiany...
z tego co pamiętam Ty Magda kupowałaś kubek 360 ale z lovi, jak jest u Was? leje się z tego kubka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas niby ten simeticon działa... Ale na godzine.. Podobno ten niemiecki SabSimplex to rewelacja... I w koncu zamowilam... 45zl +przesyłka za buteleczke.. Zobaczymy..
Domowe sposoby wrrr w środku nocy nie odpale suszarki.. Zreszta jestem w nocy nieprzytomna

Zbliża sie noc..


Ps post powstał kilka h temu ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tym kubkiem tak jest
Teraz zawsze po napelnieniu mocniej dociskam ten środek z uszczelka
I ja pije pierwszy łyk- potem sprawdzam nad zlewem i dopiero po takim teście Niki dostaje
Tedy juz tylko jak zacznie nim rzucać i to mocno są przecieku;-)
Niki pije nim chyba od 9 miesiąca jak odrzuciła wszystkie niekapki
Polecam i to gorąco ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...