Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej! 🙂

Mamusie życzymy Wam zdrowych radosnych Świąt Wielkanocnych! 🙂 Smacznego jaja!! 🙂

Gosia piękny kolor! 🙂 mnie się bardzo podoba!! 🙂

Beti kochana mam nadzieję, że Twoje obawy się nie potwierdzą, mocno trzymam za to kciuki 🙂

ja jestem orobiona.. tyle sprzątania i pichcenia.. i do tego moje zamulania i brak energii.. 🙂

Iza odezwij się czy dojechaliście szczęśliwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Podróż minęła ;-) Niki padła dopiero po 3h jazdy.. Juz nawet płakała ze ja głowa boli taka była spiaca!!
Potem swiecenie- nie chciała wystawić swojego koszyczka!! Czad był w kościele ;-)
U dziadków zamiast płakać biegala i krzyczała ze jest fajnie ;-) Bo gorzej przeżywał w koncu tez padł ale dopiero wieczorem
Zajmujemy dwa osobne pokoje bo razem sie nie da z dzieciakami
Zaliczylam reddsa z braćmi (trzema ;-) i juz na górze zaraz wskakuje do Bo
Oby noc była łaskawa
Jest super ;-)
Mam nadzieje ze Wam tez święta dopisza
Jutro zjeżdża sie reszta i będzie cała chata

Beti kolega tez ma autyzm i jeszcze ADHD...
Ale siostra mieszka w domu teściów (prawie blok - 3 pietra +parter) i tam są inne "normalne" dzieci więc kontakt ma codziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny... już trochę się uspokoiło w te święta więc mam czas napisać.. już w sumie zapomniałam co kto pisał 😮

Gosia super włoski!

Beti, oby wszystko było dobrze, trzymam kciuki! 😘

w piątek w ogóle zapisałam się do szkoły policealnej 😮 sama jeszcze jestem w szoku, reklamowali się jako kurs, a okazało się że to zaoczna szkoła policealna... a co! po skończeniu będę miała tytuł technika florystyki 🙂 przynajmniej coś będę robiła... a może w międzyczasie znajdę pracę w końcu... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja chyba oszaleje...
Filip wczoraj skonczyl brać antybiotyk było już ok. Poszedł świecić koszyczek z M i nie wszedł do kościoła. I chyba zamarzł bo dzis znow chory 😞 40 stopni ma i po syropie nawet nie bardzo przechodzi... Siedzi i mówi że go glowa bóli... A gorący jak grzejnik... 😞
Noe chce jechać do lekarza bo do szpiatal nas wyślą ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivi noc pół na pół nieprzespana. Gorączkę miał a syropu nie chciał pić. W końcu wypił i po jakimś czasie zasnal. Wstał o 7 znow gorączka. Zjadł kaszke, wypil syrop i zasnął i spał do 12... Wypocil się bardzo i jakby było lepiej...

A Lenka miała trzydniowke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejejej.. Basiu zdrówka dla Filipka! 😘

u nas leniwie.. mi ciągle się ziewa, najchętniej to bym cały dzień przespała i koniec 🙂 no ale obowiązki, jakby to była pierwsza ciąża to pewnie bym cały dzień spała 😁

Ivi a gorączkę miała Lenka wcześniej, może faktycznie trzydniówka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzwoniłam do pediatry, jakby klasyczna trzydniówka. Gorączka piątek-sobota-niedziela a dziś wysypka obejmująca brzuszek i okolice czoła oraz uszu.
Ale jutro muszę pobrać mocz czy nie ma infekcji dróg moczowych przez te pierdzielone kupy z zaskoczenia...

Basiu to dobrze, że się wypocił. Może teraz faktycznie przejdzie!
Moja pediatra powiedziała źeby na gorączkę wpdawać Paracetamol 125 w czapkach i na zmianę syrop Nurofen. Aleeee jeśli np po nurofenie nie przechodzi to nie robić na zmianę paracetamol - ibuprofen tylko jechać albo samym paracetamolem albo ibuprofenem tylko naprzemiennie czopki i syrop bo nie powinno się za dużo syropków przeciwgorączkowych podaać....czapek łagodniejszy dla żołądka i wątroby.
Mojej znajomej brat z bratową przetrzymali synka z prawie 40 st gorączki 5 dni podając tylko syropki a to nic nie dawało, po 5 dniach mały zaczął wymiotować z krwią... Okazało się, że ma obustronne zapalenie płuc plus wyjałowiony żołądek bo przez te 5 dni NIC nie jadł tylko te syropki.... Leży właśnie w szpitalu i najprawdopodobniej będzie tam min 10 dni.... A rodzice dostali zjebe jakiej dawno w szpitalu nie słyszeli bo prawie mały się wykończył...
A dodam, że mama to ekoŚWIRomama i jest anty szczepieniom, anyty lekarzom i anty antybiotykowa... No to teraz ma 🤨
Ja już z tymi szczepieniami nie wiem kogo słuchać... Pomijając pierdolniętych właścicieli aptek, którzy dla zysku ryzykują życie i zdrowie dzieci bo to karygodne... Ale rozmawiałam z kilkoma lekarzami i każdy mówi, że brak szczepień to powrót bardzo ciężkich chorób, z którymi ludzkość sobie poradziła właśnie dzięki szczepieniom...
I się boję podać i boję się nie podać....
Przecież My sami byliśmy szczepieni tymi standardowymi, które były ostro gówniane...z rtęcią, zanieczyszczone itp
A teraz mam wrażenie, że dzieje się wokół szczepień jakiś trend, który obejmuje każdy aspekt Naszego życia... Boję się, że ta nowa "moda" na nieszczepienie chociaż podstawowe, odbije się kiedyś szerokim echem...


Agatko, taki urok początków ciąży 🙂
Za chwilę będzie lepiej 🙂
Ja chciałam zawsze kupić dzieciom takie wypasione ramki na zdjęcia z ich imionami 🙂
Np ramka w kształcie samochodu, w środku miejsce na zdjęcie a na lub pod np wiszące od jednego do drugiego koła literki z imieniem... A dla dziewczynki ramka w kształcie lalki i podobnie jak w pierwszej wersji 🙂
A miarka też jest u mnie na liście niezbędników na przyszłość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata z tego co widzę na planie, to takie jak materiałoznawstwo roślinne, materiałoznawstwo nieroślinne, kompozycje, język obcy zawodowy, coś o zakładaniu przedsiębiorstwa zajmującego się florystyką, coś na temat przechowywania materiałów 🙂 takie ciekawe się wydają 😉 niestety dużo już opuściłam do zaczęli w lutym :P a ja na następnym zjeździe też nie będę obecna bo mam weselisko znajomych 😉 ale babka mówi, że 50% trzeba mieć no i zdać egzaminy końcowe 😉
ogólnie są 2 semestry ten jest teoretyczny a następny sama praktyka jakieś kompozycje, ozdoby itp. kończy się egzaminem praktycznym 🙂
Cieszę się że coś będę robiła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy dziś u rodzinnego z Filipem. Dostał ataku szału i nie dał się zbadać, ale nie ma się co dziwić, skoro Pani doktor po naszym wejściu do gabinetu i odowiedzeniu co się dzieje ppdeszla do Filipa który siedział T na kolanach otworzyła na chama ręką Filipowi usta i sprawdzała co i jak... Ja nie zauważyłam nawet kiedy ona wzięła ten patyczek do badania... No i Filip się rozpłakał, posinial oczywiście i nie dał jej się więcej tknac, jak tylko podchodzila do niego to zaczynał sie zanosic. Zmieniam rodzinnego Filipowi to postanowione, ta kobieta nie ma podejścia do dzieci. A watarczylo powiedzieć pokaż żeby,to noe na chama szybciej 😞 poczekam tylko do końca tego wirusa i się przewidujemy.
Gardło ogólnie ok już, nie kaszle osluchowo nie wiadomo aletez raczej już ok. Temp ppewnie od gorączki bo cztery trójki na raz się przebijają... 😞
Jutro jeszcze do pracy nie idę bo strasznie mamusiowy się zrobił i nie chce żeby z żalu dostał znow gorączki...
Ale dzisj już nie.to.dziecko, sam w końcu się bawił, śmiał się i wogóle 😉

Magda faktycznie fajna ta szkoła soe wydaje i może kto wie w tym kierunku uda się znaleźć pracę? Oby! Trzymam kciuki!!
Agata oby szybkoprzeszły mdłości 😉
Myszka tych 3plus pewnie u Ciebie i tak nie widać 😉

Kolorowych snów Mamusie! Dziś M uspil Filipa i udało się przed 22 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂

Basiu też bym zmieniła lekarza, do dziecka trzeba mieć odpowiednie podejście a nie traktować jak rutynowego pacjenta.

Gosia daj znać jak Borysek w nowej grupie 🙂

u nas pogoda wiosenna 🙂 rano jest przymrozek ale w ciągu dnia cudnie 🙂 Wczoraj byliśmy łącznie 4h na dworze 🙂 dziś pewnie będzie powtórka z rozrywki 🙂

Wczoraj byliśmy w odwiedzinach u koleżanki, 26.03 urodziła synka, musieli robić cesarkę bo rozwarcie nie chciało iść do przodu. Bosheeee jakie to maleństwo, ja nie pamiętam że Milo taki był, a w dodatku to duży noworodek jest bo ponad 4 ważył 😮 a taki malusi i przekochany, je, robi kupkę, zasypia już na przewijaku i śpi i tak w koło 🙂 książkowo 🙂 pozazdrościć tylko, ja z Miłym miałam przejścia na początku 🙂 fakt że ten maluszek na dzień dobry jest na sztucznym może i to powoduje że bardziej się najada i śpi w najlepsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...