Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Beti pamietam o tym chronił dlatego je kupiłam ;-(
Agata niestety m ogromnego pecha.. Leje non stop i jak sprawdzam pogodę to na tydz do przodu tylko leje.. Jakby pogodę Irlandzka przywlekli tym samolotem!!!

Wczoraj m wyciągnął motocykl i woził wszystkie dzieciaki (oprócz Bo) wokoło szeregowek. Dziewczynki piszczaly i plakaly z radości ;-) potem w nocy i ja sobie pojezdzilam ;-) oj dwie ciąże juz nie byłam na motocyklu.. 3 lata!!!

Dziś tez chcieliśmy im frajdę zrobic a tu po prostu lalo non stop cały dzien!! Padało to mało!! W koncu wzięłam 3dzieci (bez Bo) i pojechaliśmy na kulki ale było tyle ludzi ze pilnowalam ich koń stop nawet siku nie dało rady iść.. Starsze dzieci ich taranowaly cały czas!! Np chciały szuybciej wejść na zjezdzalnie to Niki po rękach i głowie!!! Aby tylko wyprzedzić!! Albo zjeżdżali jej na głowę prosto zanim ta zdążyła wstać i uciec!!
Szok!! Ale normalnie wpadła w szał i nawet pić nie chciała..1,5h non stop w ta i z powrotem..

Borysek dziś sam usiadł i SIEDZIAŁ PARE minut!!! Bawił sie na siedzaco!!
Od dawna bawi sie na stojąco, sam wstaje, stoi, chodzi przy kanapie itp
Ale siedzenie go nie rajcowalo. Dziś był przełom;-)
Nie wiem czy sie chwalilam ze na dzien mamy powiedział MaMa ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
IZa gratulacje dla postępów Bo! Muszę Ci powiedzieć że on jest sporo do przodu, Leoś mojej siostry nie zbiera sie ani do wstawania, turlania, raczkowania czy cokolwiek... nawet się nie przewróci z brzuszka na plecy... siedzi jak go sie posadzi, leniuszek mały. Kacha jest cały czas z nim w kontroli neurologa po tym nieszczęsnym porodzie całym, on mówi że z małym wszystko ok, ma takie tempo rozwoju i tyle, wiec na razie sie nic nie martwi... ale jak sobie przypomnę jak Bo turlał mi się już po całym mieszkaniu na 6 miesiecy, a zaraz czołgał, to jestem w szoku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu łap oklaska ;-)

Niki trzyma Bo (jak stoi przy kanapie) i krzyczy Trzymam cię mocno! Uważaj Dzidzi!!
I stoi za nim i go trzyma ;-)
Jest słodko ale noce teraz są najgorsze
Budzi sie juz 0,5-1 h po zasnieciu i tak co godz aż do mleka.. Od trzech tyg jest na sinlacu.. Dziś mleko z apteki i kaszka ryzowa.. I dalej pobudka.. Ręce opadaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Jak minął Dzień Dziecka?
U nas zawitali moi rodzice z pieskiem 😁 Mają bolończyka ( dostali od dzieci pod choinkę 😁 ) No i szaleństwo było ogromniaste! Wojtek i pies w jednym miejscu to dom wariatów 😁 Non stop musiałam pilnowac żeby Wojtek nie próbował pić wody z misek i nie brał pokarmu hehe Poza tym Tofik non stop chciał lizać go po twarzy a ja nie za bardzo zadowolona byłam z tego powodu....Niemniej jednak tyle radości miał ten mój Wojtuś że warto było 🙂
Teraz za tydzień znów zawitają do mnie jak będa wracać z Rzeszowa.
Poza tym deszcz, grad nawet i siedzieliśmy w domku...

Iza kochane dzieciaczki masz!!! To zdjęcie jest super! Widać że to rodzeństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Gosiu to mój Bo ma taki kryzys juz prawie 8 mcy..
Ale dziś ja z nim spalam, tulil sie okropnie ;-) zjadł ok północy a potem 5:30 nosilam na rękach po jedzeniu a spał do 8:20!!!

Tylko ja cała połamana bo wiercil sie okropnie!!

Dziś pogoda u nas piękna. Ciekawe czy na długo..

Niki pewnie by zameczyla pieska ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie,
Iza aż serducho się raduje patrząc na Twoje Szkraby. Taki słodki dzióbek sama słodycz 😁
Beti, teraz jak napisałaś przypomniało mi się o tym chromie.
Ale cóż kupiłam to zjem to opakowanie- na coś trzeba umrzeć, jak to się mówi 😉

My Dzień Dziecka w kulkach zrobiliśmy Tynie tydzień temu, właśnie z uwagi na to że wczoraj dzieci by było multum. A duże dzieci mają w nosi takie maluchy, a o uraz nie trudno.
Mnie znów rozpierlala moja teściowa. Wczoraj z samego rana mi humor zepsuła.
Wymyśliła sobie że wezmę Małą i do niej przyjadę. Jakbym nie miała co robić.
Nie interesowała się Wnuczką od Wielkanocy (oczywiście my pojechaliśmy do niej) nie dzwoniła, o nic nie pytała teraz ją babcine sumienie ruszyło a je będę do niej zapierlalać bo ona tak chce. Do M siostry jak potrzeba wsadza dupfę w autobus i jedzie a do nas jakoś nie po drodze a nadmienię że jedzie się tym samym autobusem i my mieszkamy chyba 2 przystanki przed siostrą M. Powiedziałam wczoraj o wszystkim M, a On co? dziś z pytaniem do Tymy jedziemy do babci?
Na szczęście Tyna nie chciała, bo się nic nie odzywała ale czy ja jestem jakaś inna że nie pojechaliśmy tam wczoraj? Wy byście pojechały?
Dzieciaki siostry M prawie wychowała, widywała codziennie, chodziła na spacery, pomagała, Mi jak Tyna się urodziła nawet nie zaproponowała że pomoże wykąpać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

A ja zostałam wlasnie sama z Filipem na calutki miesiąc - Tomek dzisiaj w nocy wyjechał na poligon. Jak sobie o tym pomyśle to mi się płakać chce 😞 ale mam nadzieję że szybko zleci.

No i przez ten wyjazd planuje dietę owsiankową stosować 🙂

A przez wyjazd Filip miał średnio dzień dziecka specjalnie organizowany. Cały dzień padał deszcz. Zakupilismy kalosze dla Filipa i dla mnie i śmigaliśmy po kałużach 🙂
Ja wychodzę z założenia że moje dziecko ma codziennie dzień dziecka 😉
Zamówiłam Filipowi dziś w końcu krzesełko i stolik ten zetaw z ikei mamut. Już się nie mogę doczekać aż przyjdzie.

Iza dzieci slodziutkie! Aż chce się mieć drugie 😁

A co do wyjazdu Tomka - w drodze do Mamy przypomniało mi się że Tomek miał dokumenty do auta w portfelu i wziął ze sobą... Będzie mi musiał wysłać pocztą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i ja 🙂
u nas już po burzy, świeci słonko

Basia błyskawiczne płatki przetestowane, bardziej mi podchodzą niż te zwykłe no i szybciej się je robi 🙂 Właśnie stygnie owsiane śniadanko.
A no i już po skalpelu i zestawie ćwiczeń- wg planu dziś wystartowałam od początku.
Od nowa się pomierzyłam i obfotografowałam, może po kolejnym mieś zauważę jakąś różnicę 🙂
Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam 🙂

chodź nic mi się nie chce i buźka raczej 😞

Iwonka ja CIebie podziwiam! Ja nie wiem jak tem miesiąc przetrzymam...
Dziś w nocy pobudka z wrzaskiem o 0.30... nie pomagało tulenie, masowanie brzuszka... Dopiero zeszłam do salonu włączyłam bajkę i po chwili się uspokoił i poszliśmy spać. O 3.30 znów pobudka z płaczem... Myślę pierdzielę nie biorę go na bajkę... Płacze i płacze... nic się nie uspokaja mnie już nerwy talepią, więc wzięłam go na dół, włączyłam wiadomości i po chwili się uspokoił i zasnął,
Nieprzytomna dziś jestem 😞

Dziewczyny czemu on się tak budzi z płaczem w nocy???? Średnio raz w tygodniu... 😞

Ja dziś samą owsiankę mam w planach jeść, no ew. jabłko 🙂
Ale jakąś kawę chyba wypiję żeby mieć siłę ruszyć dupę do ćwiczeń, bo zasypiam na siedząco....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Basiu to moje nocki tak wyglądają non stop. Boryś dziś wstał o 2 i zasnął o 3:30 potem o 5:20 pobudka na butle- lulanie i o6:10 wparowala Niki...
Ja do południa daje radę po ćwiczeniach Ewki a potem to juz na kawie lecę..

Beti u mnie jest szwagier z żona i 2 dzieci. Ona ma w dupie swoje dzieci, najlepiej zeby cały dzien siedzisly u mnie. Gdyby jeszcze ich pilnowała a ona nawet z nimi nie zejdzie. Teściowa to samo. Tylko kawke piją i jeżdżą na zakupy..
Dziś mieliśmy jechać na 13 na kulki, Bo z babcia w domu.. Czekałam do 13:45 Niki płakała pod drzwiami - na kulki bo mama obiecała po spaniu i obiedzie.. Wzięłam dwójkę dzieci w wozek i przed siebie.. Deszcz nas złapał i poszliśmy do koleżanki. Niki sie bawiła z jej córka. Normalnie nerwy mi puściły.

Jutro odbieram cytologie.. W środę profesor z Bo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...