Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam wieczorkiem 🙂

Lenka już śpi mąż na siłowni a ja z Wami 🙂

Nie miałam czasu do Was zajrzeć bo moje dziecko ostatnio nie potrzebuje zbyt dużo snu w dzień 😞 Za to wieczorkiem pada jak mucha 😜

Oj kochane straszycie mnie tym ząbkowaniem jak tak czytam jak dzieciaczki nie dają Wam spać to już sie boję 🥴

Lenka budzi się w nocy raz ale o rożnych godzinach i nie wiem dlaczego jednej nocy jest to 6 innej 3 kolejnej 4 i tak rożnie 🤢

McDa
co do laktatora to tak jak u ciebie szkoda było mi kaski i kupiłam ręczny z aventa i był słaby i jak miałam zapalenie piersi to kupiłam elektryczny no i nie wyszłam na tym podwójny wydatek 😠

emiliaeem dzielny Olii my idziemy jutro 😉 no i spory z niego chłopak pewnie po tatusiu 😁

wercia
co do telefonów to zauważyłam ze większym zainteresowaniem cieszy się mój telefon i pilot od telewizora 😜

emilia Hmm żurek ja robiłam dzisiaj spaghetti 🙃 Super że Natalia już zdrowa 🙂

tedit a jak ty sie z mężem czujecie?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pyrka spała dzisiaj w dzień 2 godziny! 🤪 Nawet mogłam się pouczyć i liczyć zadania. 🤪
Od dawna się ślini, ale od paru dni po prostu toniemy w ślinie… I wszystko gryzie. A zębów nie widać 🥴


Ewa Też uwielbiam sukienki 😉 nigdy nie mam dość
Wercia To naprawdę ma zdrowie ten Twój synuś. Moja o tej godzinie już się budzi na mleczko 😉
Monia Grudki powinny zniknąć od razu jak odciągniesz mleko, przynajmniej u mnie znikały…
Rose Ja za 3 tygodnie niestety. Z tego co wiem to żeby dostać te 400 zł to nie można przekroczyć jakiegoś tam dochodu na osobę 😮 Ja bym się niestety nie załapała...
McDa Moja też zaczęła się znowu 2 razy w nocy budzić . Nie wiem co jest granie, ale już mnie to trochę wkurza 😠
Gosiaczek U nas też pilot jest bardzo pożądany. Jak przełączam kanał to nie może od niego oderwać wzroku cwaniara mała. Ale kalkulator też może być 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia moja na cały dzień spała 1,5 godziny i od 16 nie śpała a o 19.30 zasypiała już przy butelce. A mam pytanko czy Natalka od zawsze tak Ci zasypiała a potem sie budziła tak koło 23 bo moja odkąd jest na sztucznym mleku to zasypiała na początku o 21, 21.30 a potem 20.30 no a teraz zasypia tak 19.30 najpóźniej 20.00 ale nigdy sie nie budziła za godzinę czy dwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia powodzenia dla Was..
Magdunia ja robie male odstepy czasowe ale to dlatego,ze Zuzia nie ma na nic alergii jak do tej pory wiec smialo daje kolejne papu.tak 2 dni. ale np jogurcik zjadla przedwczoraj, byla zielonkawa kupka i dzis znow jej dalam juz i kupka ok.
Majaa rzeczywiscie nie sprawdzalam jaka ryba tylko ,ze pieczona bake fisherman takie danie z warzywami..
emilia dajcie troche tych zebow hehe
I UWAGA ZUZA WAZY 7890 ! 🙂 idzie samiutkim srodeczkiem w siatkach centylowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem 🤪

Ja dziś na zakupach byłam. Obkupiłam Lenkę, że szok 🙂

Ej słuchajcie! Jakaś IGA napisała pod zdjęciem Lenki, na aguagu GRUBE DZIECKO! CO TO MA K**** ZNACZYĆ??????????

emiliaeem Olusio mega facet, oby dalej tak rósł 🙂

Tilii12345 Sabinka pięknie siedzi 🙂

emilia ja dałam 2 razy pod rząd, dziś nie dałam i zobaczymy.

gosiaczek dziękuję, już lepiej mnie tylko kaszel meczy.

Uczę się dalej testów na kat.B. To już nie długo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rozbójnik jak zwykle co??? Nie śpi

emiliaeem - Oluś chłopisko porządne, a ja w końcu musze wybrac sie do dzieci zdrowych na pomiary i zapytac o wzw bo juz sie zamotlalam w tym
my szczepimy 6w1 i 3 dawki juz mial a teraz chyba na wzw powinien miec
ooo to nieźle z tą jazdą autem - to u Nas jest jak zwykle "pokręcone" bo pasy były za krótkie z tyłu auta i od początku jeździ Rozbójnik z przodu
nie jest to wygodne bo jak co to mój chłop go dogląda, kupiliśmy przedłużkę do pasów ale nie pasowała...

Gosiaczek
- to u Nas też odchodzą piloty, komórki i aparat - to najbardziej go pociąga a i jeszcze kabelek od myszki - to jest atrakcja bo jest związany w taki węzeł

Kiniek
- trzymajcie się, zdrówka dla Maksa

MajaCh
- gratulujemy środeczka na siatkach centylowych Zuzi


tedit
- super, że zakupy sie udały
a co to za Iga tak brzydko pisze??? paskuda jedna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki

noo i jestem.. znowu na chwilkę 🙂 właśnie jestem w trakcie pisania pracy mgr.. hehe.. i robie wszystko żeby odwlec jej pisanie 😜 od jutra urlop do końca tygodnia i w sobotę szkoła 🙂

u nas jak zwykle bez zmian...oprócz tego, że moje dziecko polubiło zabawy swoim głosem...a zwłaszcza dźwięki typu: "grrrr grr grrr.." haha..chyba chce wystraszyć babcię hehehe.

a i zauważyłam, że jak jest jej źle...jak czegoś potrzebuje, żali się, to woła "meme me me" śmiszne...

Gosiaczek powiedz mi czy jak Twoja Lenka leży na tych puzlach piankowych to nie udeża się główką o podłogę?? Chciałam Martynce takie kupić ale chyba zrezygnuję, bo ona nie uleży spokojnie w jednej pozycji...fyrta się na wszystkie strony i ciągle wali głową o podłogę..a potem płaczu co niemiara. Podkładam jej dwie kołdry i koc a ona i tak jakoś potrafi tak zrobić, że się udeży :]

Kiniu trzymamy kciuki za Maksia :*

Przepraszam dziewczyny, że nie jestem na bieżąco i że nie mogę Wam nic odpisać ale ostatnio tak dużo piszecie że nie jestem w stanie na bieżąco Was nadrabiać. 😞

buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tak poza tym to u nas szpital....

Weronika kaszle ale poza tym nic, mężul kaszle, Paulinka wieczorem dostała gorączki 39,5, szpital normalnie......dobrze że ja się jakoś trzymam, na razie.....choć w niedzielę czymś się przytrułam i biegunka, wymioty........ehhh

witam wszystkie nowe Mamusie 🙂
super że w końcu dołączyłyście!!

Kinia powodzenia dla Was i koniecznie daj znać jak już będzie po :*

Emiliaeem Oli chłop jak dąb 🙂 🙂 🙂
już widzę te kolejki wzdychających dziewczyn do niego 😉
ale pamiętaj że Paulinka ma pierwszeństwo 😁 😁 😁

dla wszystkich chorujących ZDRÓWKA!!!!!!!
i bezbolesnego ząbkowania!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia- Milo też często pokasłuje, byłam u lekarza i wszystko w porządku. To podobnie jak u Ciebie nadmiar śliny. My mamy dopiero 1zęba, więc jeszcze wiele nieprzespanych nocy przed nami.

Ja mam pożyczony od koleżanki ręczny laktator z Aventa. Nie wiedziałam czy będę miała pokarm wiec szkoda było kasy. Później okazało się, że korzystam z niego sporadycznie raz w tygodniu, czasami raz na dwa tygodnie. Milo nie chce pić z butelki, więc ciągle był tylko cyc. Prawdą jednak jest, że trzeba się trochę namachać.

Tilii- Jak odciągasz pokarm, gdy oddajesz laktator do naprawy? Może dają zastępczy? Milo też często się budzi w nocy więc jest kiepsko, szczególnie że ja nie mogę spać w dzień. Moja lekarka powiedziała, że tak działa prolaktyna gdy karmię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...