Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

U m,nie juz pranko rozwieszone i zupka gotowaq teraza szybko podłogi i juz będę miala w domku tak jak lubię 🙂
Dziekuje dziewczynki za otuchę i sama zdecydowałam,ze na razie będę podawać kwas 1/2 tabletki 🙂
Zdam się na instynkt , a jak za jakis czas poprawy nie będzie to wtedy żelazem zaatakuje. Póki co będę jadła jeszcze więcej pietruszki i przemoge się na szpinak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
milium napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Pranie się pierze, chatka ogarnięta, zupka się gotuje jeszcze tylko te nieszczęsne prasowanie ehhh 😠 😠 jak ja tego nie cierpię. Ale najpierw muszę wypić drugą kawę aby naładować akumulatory. Ale jak przypomina mi się, że popołudniu wybieram się do fryzjera to od razu nastrój mi się poprawia. Jestem już tak zarośnięta, że aż wstyd normalnie.

Martusia
jestem z TOBĄ kochana. Ty wiesz, że zawsze możesz na mnie liczyć. Postaram się chodź odrobinę rozlać miód na Twoje zranione serduszko. Na pewno dzięki Tobie Lee jakoś to przejdzie. 🥴 🥴


Już posprzątałaś?? Ty to jesteś jednak szybka kobitka, ja zanim sie wezme to cały dzien mi schodzi ehh.


hehe jeśli można to nazwać sprzątaniem to tak 🙂 ☺️ ale grunt że można mieszkać i jakoś funkcjionować 🤪 🤪 ja tam wychodzę z założenia,że dom jest to mieszkania a nie na wystawę. 😜


I dobrze ja tez tak uważam ale mój m jest pedantem, chociaż na to z jakiego domu sie wywodzi to moge go nawać bałaganiarzem, moja tesciowa co sobotę myje okna i pierze firany, odsuwa meble, a codziennie odkurza, myje podłogi na kolanach-bo tak dokładniej, sciąga kurze trzema srodkami, sciągający, stabilizujący, nabłyszczający, pranie, prasowanie, gotowanie gara zupy który na drugi dzien ląduje w toalecie bo jednak zachciało jej sie pierogów i robi z 4 kg mąki, a potem idzie spac o 22 i narzeka ze nikt jej nie pomaga, oprócz tego chodzi do pracy, a najlepsze jest to ze ona jak gotuje to ma wiadro z mopem obok i co 5 minut przeciera podłogę. No rozpisałam sie pewnie pieką ja teraz uszy hihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
ja troche odgruzowalam i tez nic nie bede robic...nawet na zakupy nie pojde bo zaryczana jak swinka morska wygladam ☺️ ide na wioche do domu mamy, wieczorem na wielkie otwarcie biedrony mamy jechac 😉 😉 😉...moze dam rade

O to moze tez beda u Was pieluchy za 19zł, u mnie były na otwarciu i zrobiłam zapas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Paninka przykro mi z powodu kotka 😞
Lydzia zaczęłam gotowac zupę a tu...woda przestała leciec 😠
Poczytam Was jeszcze 🙂 Ryś dzisiaj jakiś wyjątkowo zadowolony, spokojny leży w leżaczku i śmieje się do mnie cały czas. Na śniadanie zjadł 210 po raz pierwszy. W ogóle wczoraj zaczęłam karmic go ze smoka nr2, bo nareszcie przyszły, i jakoś tak mu się fajnie je... nie leci bokami, nie zachłystuje się, spokojnie je i spokojnie potem śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
milium napisał(a):
Paninka napisał(a):
ja troche odgruzowalam i tez nic nie bede robic...nawet na zakupy nie pojde bo zaryczana jak swinka morska wygladam ☺️ ide na wioche do domu mamy, wieczorem na wielkie otwarcie biedrony mamy jechac 😉 😉 😉...moze dam rade

O to moze tez beda u Was pieluchy za 19zł, u mnie były na otwarciu i zrobiłam zapas.


pamietam jak o tym pisalas i wlasnie z taka nadzieje tam jade...w innym razie nie pchalabym sie juz sobie wyobrazam te dzikie tlumy tam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati123 napisał(a):
Kurde dzwoniłam,aby doktorka mi wyniki Nadi zinterpretowała i mowi ,że nie sa najlepsze i że ma niby wrodzona niedokrwistośc 😞 😞 😞 😞 😞
I że dobrze by było zelazo podawać,a Nadi i bez żelaza ma problemy z kupą...a jak zacznę podawać to w ogóle będzie meksyk 😞 i juz mam zepsuty dzień 😞 😞 😞 😞 😞

Pati nie martw się o kupkę. Ja podaję żelazo od 2 tyg i wszystko jest w porządku, żadnych problemów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczek napisał(a):
Paninka napisał(a):
agapurka Lilka ostatnio tez mniej zjadala ale chyba juz wszystko wraca do normy...a spi od 21 do 10 rano z rzerwa na butle o 6


nie dalam rady zakopac meganki 😞 😞 😞 musialam szwagra prosic zeby to zrobil 😞 na razie udalo mi sie jej puszki z jedzeniem powynosic 😞 😞przepraszam ze tak Wam truje ale boli mnie strasznie ta strata 😞 😞 😞 zaraz Lilka sie obudzi to bede miala sie czym zajac 😞

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/403/zdjcie0026w.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8052/zdjcie0026w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


oj Paninka 😞 tulę mocno choć i tak wiem że to nie pomoże - ja w ten sposób straciłam pieska i mimo że to było dawno to przykro na samą myśl
a kicia przecudna - o mamciu jak mi sie chce kotaaaa

Paninka ja też Cie przytulam, żal i strata...rozumiem co czujesz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagladam 🙂
Kornelka a ja mam wlasnie nadzieje ze smoczek nr 3(z aventu od 3mc) przyjdzie dzis bo w poniedzialek zamowilam.A teraz jak maly je to tez bokami wyplywa 🤢
Aha mowilas wczoraj ze bedzie spac cala noc 😉 o 4 juz butli chcial,dalam mu rumianek to sie wsciekl i plul.A krzyczal ze w calym domu bylo go slychac 😁 ale dzisiaj nie szaleje z jedzeniem.Dopiero 240 (z nocy+sniadanie po 120) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mój m ten tydzień na rano do roboty chodzi i ja nie za bardzo mam jak iść na spacer. Jednak te 4 piętro często wygrywa z moimi chęciami. 🤢 😠 Jestem zła na siebie bo z Kubą codziennie wychodziłam na spacer a teraz już tak kolorowo nie wygląda. ehhh 🥴 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczek napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Czy ktoś się przyłączy do kawki 🙂??


a ja z przyjemnością drugą wypiję 🤪

Ja pewnie juz nie zdąże ale wypiję drugą 🙂
Marta życzę Ci jak najlepiej, oby wszystkie sprawy papierkowe nie okazały się jakieś problematyczne i żebyście te świeta jednak spędzili razem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczek napisał(a):
o bardzo Kornelko Ci dziękuję aż Ci klasnę 😜 🤪 bo niewiele osób mi to mówi hihi

Dziękuje 🙂 Tosia to wypisz wymaluj cała mama i już 🙂 widziałam na sierpnióweczkach zdjecia to wiem 🙂 komentarz nawet napisałam i...się skasował..oczywiście nie sam ale nie wiem jak to się stało 😉 Fotki z chrztu są super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
Ja zagladam 🙂
Kornelka a ja mam wlasnie nadzieje ze smoczek nr 3(z aventu od 3mc) przyjdzie dzis bo w poniedzialek zamowilam.A teraz jak maly je to tez bokami wyplywa 🤢
Aha mowilas wczoraj ze bedzie spac cala noc 😉 o 4 juz butli chcial,dalam mu rumianek to sie wsciekl i plul.A krzyczal ze w calym domu bylo go slychac 😁 ale dzisiaj nie szaleje z jedzeniem.Dopiero 240 (z nocy+sniadanie po 120) 🙂

😁 😁 😁 oj Justyna 😁 😁 Nprbert lepszy u nas 210-1 karmienie a teraz błogi sen 🙂 ciekawe co potem 🙂
Aa i rumianek jednak be 🙃 no tego się można było spodziewac 🙃 łatwiej powiedziec niż zrobic 🙂 Piszesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...