Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Cześć,
Justynka - bardzo, dziękuję za zaklinaczkę. Miałam ci pisać, że też bym chciała a tu... niespodzianka, już ją mam na mailu 😘 😘 😘 Jak już będę mogła to też ci poklaskam (dziś masz duże oblężenie z brawami 😉 )
Co do zołz, to ja nią nie jestem więc nie będę czytać 😉
Pati - ja też nie mam żadnej twardej gulki w brzuchu, wszystko już obkurczone (za wyjątkiem skóry, bo ta chyba zapomniała 😠 )
Marta - ja sobie pomyślałam, żeby się podpiąć pod twoje zamówienie Ziajki (byłoby taniej) i odebrać sobie od ciebie w październiku. Tylko kurczę nie mam pewności czy przyjedziemy w twoje okolice 🤢. Jeśli pogoda się popsuje to raczej nie. Poza tym w szkole jeszcze nie postanowili czy 14.10 będzie dniem wolnym od szkoły.
Jola - widzę, że ty to jesteś wyjątkowo wyczulona na zapachy. Pamiętam, że szukałaś ładnie pachnącego specyfiku na rozstępy w ciąży a teraz narzekasz na zapach Ziajki 😁 😁 😁 A tak a propos, wypróbowałaś wtedy ten olejek? Bo ja nadal go używam, chyba w nałóg wpadłam 😉

A dzisiaj jest dzień chłopca - życzę wszystkim sierpniowym kawalerom dużo zdrówka 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulala prad mi wylaczyli na chwile i nie wiem czy sie wkoncu wyslalo do ciebie 😞 jesli nie to daj znac wysle jeszcze raz 🙂
jo-aneczka a mi przez mysl przeszlo ze mozesz sie rozloscic ze tak bez uprzedzenia zasmiecam ci poczte 😁
kornelka na mamusiach tez mozesz napisac prywatna wiadomosc 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Justynka ja też ci zaklaskam jak tylko będę mogła 🙂 Zaklinaczka doszła 🙂 Dzięki 🙂
Siehankowa, a ja z chęcią poczytam zołzę 😁 Zaraz ci prześlę adres na sierpnióweczkach 🙂

ann, wysłane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Justynka ja też ci zaklaskam jak tylko będę mogła 🙂 Zaklinaczka doszła 🙂 Dzięki 🙂
Siehankowa, a ja z chęcią poczytam zołzę 😁 Zaraz ci prześlę adres na sierpnióweczkach 🙂

ann, wysłane 🙂

Dzięki Siehankowa 🙂 Nie mogę ci zaklaskać, więc wysyłam 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂
U Nas nocka spokojna, Oliwka tez grzeczna ale gorzej z mamą 😠 😠 😠
Mamusie nie karmiące piersia, czy któras z Was dostała juz okres?????????? Ja mam juz drugi i tez taki obfity że zamiast zwykłych podpasek musze uzywac wkłady poporodowe żeby nie biegac co chwile do kibla ☺️ ☺️ ☺️ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Świat mi wiruje i w ogole jestem do d..y 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 Czy Wam tez tak się odmieniło, bo przed ciążą miałam normalny, standardowy okresik 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka no ja mam takiego nosa 😜
niestety nie próbowałam bo meżowi się nie spodobał powiedział, że pachnie jak oliwa 🥴

Kiedys była u mnie siostra cioteczna i siedziała na łóżku kolo mnie, a dalej mój mąż i ja czułam, że czyjeś nogi śmierdzą i dyskretnie miny strzelałam do męża, niestety chyba się nie kapnął i jak ona poszła, mówie do niego umyj nogi a on, że ma czyste i do tej pory mi wypomina, że mojej kuzynce nogi śmierdziały z daleka 🤢
a to było lato a ona w balerinkach sztucznych.
Ja to wszystko wyczuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
A my walczyliśmy z Tymonkiem w nocy. Darł się jakby go ktoś ze skóry obdzierał do 2.30. Potem zasnął u teściowej na rękach, ale oczywiście jak tylko chciała go odłożyć to ryk. No więc tak z nim spała 😮 My poszliśmy z m. do sypialni. Przed 7 m. poszedł do pracy, a teściowa przyniosła mi małego na karmienie (na szczęście pokarm już smakował 🙂 ). Potem spał u mnie na rękach, ja razem z nim. Ale później wycwaniłam się i delikatnie położyłam go na boku, mocno owinęłam kołderką i przytuliłam do siebie. Spał tak do 11 🙂
Teraz też śpi, ale znowu niespokojnie. Na rękach to jest aniołek a jak tylko się go odłoży to kręci się, marudzi. Już nie wiem co mam robić. Przecież nie mogę go wiecznie na rękach trzymać 😞

Ta zaklinaczka dzieci to jest to samo o ''Język niemowląt'' Tracy Hogg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂

My byliśmy z Szymkiem u lekarza na wizycie kontrolnej. I synek już zdrowy. jedyne zalecenie to nawilżanie noska i codzienne spacery 🙂 Przybiera ładnie ale nie ma nadwagi waży 5,5 kg 🙂

Justyna dziękuję za zaklinaczkę, czekam aż będę mogła dać Ci oklaska 🙂
Kornelka Cieszę się, że mogłam Ci pomóc, nie krępuj się i jak masz jakiś problem to pisz śmiało, lubię dostawać od Ciebie sms 🙂 😉
siehankowa świetne te kocyki przytulanki, może i ja się skuszę 🙂
Inez gratulacje dla Tymonka z okazji ukończenia pierwszego miesiąca życia 🙂

A propo tej karuzeli z Fisher price, hmmm dziewczyny które ją mają napiszcie coś więcej o niej. Bo ciągle się zastanawiam czy jest warta swojej ceny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
ulala prad mi wylaczyli na chwile i nie wiem czy sie wkoncu wyslalo do ciebie 😞 jesli nie to daj znac wysle jeszcze raz 🙂
jo-aneczka a mi przez mysl przeszlo ze mozesz sie rozloscic ze tak bez uprzedzenia zasmiecam ci poczte 😁
kornelka na mamusiach tez mozesz napisac prywatna wiadomosc 😎


Tylko że przeciwko mnie to się wszystkie sprzety sprzysięgły 🙂 Kiedys napisałam i nic z tego nie wyszlo a że ja bardziej na bakier z techniką jestem to więcej nie próbowałam 🙃
Net mi wywaliło ale juz się naprawił. Akurat karmienie było, teraz syneczek sobie zasnął właśnie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda ja też mam tą karuzelkę Fishera i sobie bardzo chwalę,spisała się już przy Bartusiu - melodyjki są tak sympatyczne że moje dzieciątka przy niej zasypiają,no i plusem jest pilot 😉 nie trzeba co rusz podchodzić do łóżeczka ,,a nawet jak Tosia nie śpi to sobie patrzy na "latajace" misie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Brunia więc dostajesz oklaska 🙂 jednego bowięcej nie mogę 😞
Inez mój się ucwanił i chce żeby go wozic przed snem albo gadac do niego cały czas. Mąż jak wraca z pracy to mu Repatriantów na głos czyta tak w ramach 2w1 🙂 Mówie żę to lektura nie dla dzieci to mówi żę kiedyś tą książkę musi skończyc przecież 🙂 A Tymonkowi dobrze z mamą to szuka jej towarzystwa 🙂
Magda Ty to jesteś...... 😁 masz oklaska za pomoc 😘
aniołek ja to Ci nie zazdroszczę tego nosa 😉 Mam taki sam i czasem bym wolała nie miec tego szczęscia bo nikt nic tylko ja...... 😁
Dobrze dziewczyny sie siedzi i czyta i pisze ale czas podnieśc ty..k bo sie nie wyrobię na to wesele. Jeszcze prasowanie mnie czeka i sama jużnie wiem co bo mi nogi w tyłek już weszły i poszła bym spac ale ta przyjemnośc dopiero pewnie ok 24 🙂
Jesss jesss jesss to już niedługo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wróciłyśmy z przedstawienia-Gabi się spisała 🙂 Przed chwilą pojechała do babci na cały weekend w niedziele po południu ją odbiorę.
Tosia zasnęła ale bardzo marudziła jak się zbudzi to wybierzemy się na spacer jest tak gorąco że szok 😮
Siehankowa mi też możesz podesłać zołzę?? dam @ na sierpnióweczki
Madzia karuzelka fajna ale ja sobie kupiłam używaną uważam że nowa kosztuje za dużo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...