Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Dzień Dobry

U nas nocka dobra mała budziła się 2lub3 razy taka byłam zmęczona że nawet nie pamiętam. Jakoś przed 7 zrobiła kupkę, pojadła i niedawno się zbudziła. Niestety chce spać a znowu ją coś męczy bo marudzi ale lezy w lóżeczku.
Justyna dzięki za "książkę" 🙂
Anya jak będziesz kupowała baterie to koniecznie alkaliczne na tych zwykłych pochodzi ci karuzelka góra 2dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
p0xia napisał(a):
Witam Dziewczyny 🙂 i znowu po dluzszym czasie zagladam 🙂 U nas wszystko OK .. lekkie problemy ze zbieraniem sie gazow nadal sa .. ale juz jest coraz lepiej 🙂

Poxia, a spróbuj z wodą koperkową. Ja daję mojej Ani cały czas i puszcza bączki jak dorosły, ale się tym nie męczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry

dziewczyny widze ze nie tylko moj maly ma spora wage 🙂

ja sie tak tym zamartwialam ze staralam sie mu ograniczyc ale nie da rady bo on jest ciagle glodny
wczoraj w nocy od 3 do 4:30 zjadl wszystko co mialam w piersi (pewnei cos jeszcze bylo ale byl juz tak zmeczony ze nie chcial ssac) a glodny byl dalej wiec o 5 dalam mu butelke z odciagnietym pokarmem wypil 40 ml i doslownie padl w 2 minuty a tak nie usnie nawet 4 godziny sie meczy i placze ze jest glodny, przez ten jego aptetyt to zaczelam sobie wmawiac ze ma chorobe ktora nie pozwala mu czuc ze jest syty, glupia jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki
Dziś pierwszy dzień jestem sama, bo m w końcu do pracy musiał wrócić. Myślałam, ze nie będę miała czasu na nic a tu proszę jeszcze nie jest tak źle. Synuś łapie drzemkę a ja nawet mam czas by do Was zajrzeć 🙂
Nocka spoko, tylko rano prężył się na kupę i po masowaniu brzuszka się udało.
Rocznicowym bobaskom wszystkiego najlepszego 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna dziękuję za książkę - zaklaskałam Ci 🤪
siehankowa weszłam na stronkę którą podałaś i zamówiłam Tosi szmatkę-przytulankę 😎 dawno szukałam ale nigdzie nie znalazłam tak taniej 😜
moje dziecię śpi na balkonie a ja cóż...zabieram się za prasowanie 🤔 hihi...

no a w ogóle dzień dobry 😎
inez sto latek dla Tymonka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Oczywiście nie jestem na bierząco..... jutro wesele mojej siostry. Dziewczyny nabyłam tą butelkę dr. browns i krople ss i ..... boję się pisac o efekcie....zeby nie zapeszyc. Po weselu się owdazę 🙃 Powiem tylko że piszę dwoma rękoma 🤪
Coś Wy tu o zaklinaczkach i kochanych zołzach.Co zrobic zeby się podelektowac taką lekturą???? Justyna Ty coś wysyłasz tylko nie wiem gdzie. I masz ode mnie oklaska zaległego za termos 😁 No takie to proste a w tym owczym pędzie każdego dnia człowiek nie pomyśli nawet jak sobie życie ułatwic 😉
madalena Tobie tez oklask za pomoc w sprawie ss 😘
Dziewczyny napiszę jeszcze co się wczoraj stało Rysiowi ku przestrodze bo nawet nie wiem kiedy to się stało. Położyłam go po kąpieli usypiającego już do łóżeczka i włączyłam mu karuzelę. Zaczął trochę mocniej kwilic i poruszyłam grzechotką żeby dzwięk wydała a ta małpa spadła na dziecko. Boże jak on się wystraszył....płakałam razem z nim. To ustrojstwo ma paskudny uchwyt. Niby się trzyma ale jednak byle jak. Może ja za mocno poruszyłam, już nie wiem ale poszedł ten wynalazek do lamusa. Może teraz robią lepsze bo ja mam tą karuzelę od bratowej. Ona ma córki w wieku 7 i 9 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Moniczek na ile starcza Ci ta Ziajka? Bo ja zamawiam sobie i nie wiem czy zamówić więcej skoro płacę za przesyłkę?

ja kupiłam wczoraj w aptece bo w rossmanie nie było i zapłaciłam 15zł 😮 ale to niezbyt ladnie pachnie myslalam, ze tak jak balsam jednak nie, ale jak ma byc skuteczne ja juz dziś się posmarowałam. Na szczescie sie nie lepi i ladnie sie wchlania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
kornelka podaj meila to tez dostaniesz 😁


Justyna ja się na sierpnióweczkach nie mogę zalogowac bo cos z hasłem mam problem i myślałam że jak urodze to się tym na spokojnie zajmę jak wrócimy do dom,u a tu nic z tego. Poprosiłąm już Magde o pomoc, może w wolnej chwili da radę na sierpnióweczkach wpisac tego ,,emila" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...