Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej,

ewelek, dzięki za info o mleku i diecie, wczoraj już wszystko wdrożyłam 🙂

Dzisiaj Łucja znowu wstała o 6...makabra, mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Ona odsypia a ja piekę murzynka, jakoś tak chęć mnie naszła na troszkę grzeszku na weekend. Odpokutuje to jutro na basenie 😁

Wyobraźcie sobie, że Łucja trzasnęła wczoraj 5 kup 🤪, ja nie wiem jak to jest możliwe, zwłaszcza, że wszystkie były normalne, czyli to żaden wirus!

MIłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Hejka!

Czytam Was czytam na bieżąco, ale weny do pisania brak.

Taka kochana ze mnie mamusia, że z okazji dnia kobiet wzięłam moje dziecię na szczepienie 🤪 Biedna płakała i to dość dużo, ale co się dziwić aż 3 ukłucia miała (w obie rączki i nóżkę).Pani pielęgniarka miała z niej mały ubaw, bo Lili po każdym zastrzyku mówiła przez łzy " o joj, o jo joj.." Jak już przyszedł czas na żegnanie się, to jej wszystkie smutki przeszły i nawet puściła całuska 😆

Lusi- trzeba sobie dogadzać od czasu do czasu.A dzisiaj tym bardziej 😜 Zrobiłaś mi smaka na pyszne ciacho.... A powiedz mi, Łucja pozwala Ci jeszcze poleżeć,dospać w łóżku jak się obudzi, czy od razu Cię atakuje?

Ewelek- Strasznie Ci zazdroszczę wypadu do spa ( w ogóle całego wyjazdu), tym bardziej że taka fajna zabawa była. Nie wiem czy mogę Cię spytać, jak nie chcesz to nie odpowiadaj.Ile płacisz za żłobek? z tego co pamiętam Lenka chodzi do prywatnego?

Anya- Oby Miśkowi jak najdłużej zostało to pomaganie mamusi 🙂Fajnie,że Misiek potrafi juz tyle powiedzieć, a powiadają, że chłopcy są leniwi i wolniej mówią.... 😜 Co do jedzenia to Lili tez czasami da popalić.Ona w ogóle niechętnie je jakiekolwiek warzywa, mięsko często też wypluwa .Dość częśto zdarza się, że na obiad zje sam sos z ziemniakami albo nic.Za to później chodzi do szafek i domaga się mniam mniam.Szkoda tylko, że najbardziej zadowolona jest z herbatników,paluszków,deserków.Juz parę razy na obiad jadła deserek.Z chlebem też jest problem bo najczęściej zjada wszystko z wierzchu a reszta zostaje, no chyba że ma kanapkę wysmarowaną serem białym i dzemem lub nutellą - wtedy nawet środki chlebka znikają. Próbowaliśmy ją kiedyś przegłodzić, ale skończyło się na tym że cały dzień była jedynie o mleku.....Jak widzisz, niestety nie pomogę bo u nas też różnie bywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
wszystiego najlepszego dla was w dniu naszego święta 🙂
wkręciara widze że mamy podobnie. Miskek też obadów mógłby nie jeść ale do szafki to chodzi non stop dlatego zastanawiam się nad przemeblowaniem smakołyków trochę wyżej 😁
co do mówienia to mówi sporo tzn, raczej powtarza a tak to mówi po swojemu znajomy mówi że to brzuchomówca bo słychać go a prawie buzi nie otwiera 🙃 🙃
zapomniałam wspomnieć że ostatnio byliśmy z miśkiem na testech pokarmowych pierwsza część i na szczęście narazie nie jest na nic uczulony poza tym był strasznie dzielny nawet się nie skrzywił a chłopiec od nigo o 2-3 lata starszy płakał jak bóbr 🤢
dziś misiek robi mamie na dzień kobiet prezenty w postaci zmiany ciuchów bo aż 3 razy się posikał (na bank na przekór mamie) bo wczoraj ani razu nie było zmiany ciuchów nawet podczas spaceru i spania nie sikał do pampersa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,

jak tam weekend?
jak minął Dzień Kobiet, Panowie Was zaskoczyli?

U mnie na Dzień kobiet zrobiłam sobie prezent i wybrałam się do fryzjera 😁 A moj M. standardowo postarał sie o kwiatka i winko. Nawet Łucja dostała swojego pierwszego tulipana 🙂

U nas pobudki się troszeczkę polepszyły i Mała wstaje po 7 także dla mnie to rarytas 🙂

Anya, testy robiliście skórne czy z krwi ? Oby nic mu nie wyszło z tych alergii 🙂

Zima wróciła a wraz z nią brak chęci na ćwiczenia.....

MIłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny!

Hehe Anya- uśmiałam się czytając o prezencie na dzień kobiet 😁 My zanotowałyśmy wczoraj posikaną wykładzinę 🙃 Najlepsze w tym wszystkim było to, że stałam obok niej i od 5 minut prosiłam,żeby usidła na nocnik, ale była zajęta zabawą i szaleństwami. Z uczeniem nocnika jest nie lada przeprawa. Co do przeniesienia smakołyków to my już dawno zastosowaliśmy ten pomysł, efekt jest taki, że Lili wyciąga ( z dolnej szafki) np. makaron i rozsypuje go chrupiąc jednocześnie.Dla niej nie ma znaczenia co wyciągnie, i tak wszystko spróbuje 🤪

Lusi- Widać, że miło świętowanie się udało 😉 A jak Łucka zareagowała na kwiatka?Wąchała,oglądała go z każdej strony, rozłożyła na części pierwsze?Ciekawi mnie to hihi.
Mam nadzieję,że dzisiaj mogłaś pospać sobie dłużej 🙂 Co do ćwiczeń to się nie dziwię, ja już straciłam zapał po moich zawirowaniach.Najpierw zrobiłam sobie 1-2 tyg przerwę, a teraz od nowa zaczęłam ale zmieniłam trenerkę 😜 Zamiast z Chodakowską ćwiczę z Jillian Michaels, ale też nie liczę na widoczne efekty, teraz raczej robię to dla samego poruszania się.


Ostatnio nie miałam czasu na kompa.Swoją drogą odkąd zepsuł nam się lapek mąż go okupuje, bo organizuje hokejowy turniej polski dla amatorów.Także, atmosfera napięta 😜
Próbowałam się wczoraj dostać do endokrynologa, to Pani w rejestracji powiedziała, że na ten rok już nie ma terminów.Na pocieszenie w całym mieście nigdzie nie przyjmują już na NFZ- wszędzie trzeba płacić..... 😞 Zapisałam się na egzamin teoretyczny, termin mam krótki z czego się cieszę.Szkoda tylko, że oczywiście nie obeszło się bez problemów.Bo muszę zapisywać się osobno na teorie a osobno a praktykę.Bo jak zapisałabym się na jeden termin, a nie zdałabym to 140zł za praktykę poszłoby w las....bez sensu, ale to nasza kochana Polska 😁

Lusi- nie wiem co z tą pracą, nie mam pojęcia od czego zacząć....help me. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie!

Wkreciara żadna tajemnica z tego ile płacimy za żłobek. Nawet nie wiem, czy już kiedyś nie pisałam. Czesne wynosi 670 zł. Jeśli grupa do której chodzi Lenka dostanie dofinansowanie z urzędu miasta, to będziemy płacić 400 zł. Plus oczywiście wyżywienie 13,50 za dzień.
Lusi Lenka też dostała od taty swoje pierwsze kwiatuszki, w zeszłym roku pamiętam dostała zabawkę, takiego żółwika. Ale widać, że lubi kwiatuszki, po mamusi. Tak się cieszyła, wąchała. Słodka 😉 A ja również bardzo miło spędziłam dzień kobiet, prezes puścił nas szybciej do domu, bo ok. 12. Więc ja poleciałam na sklepy. Lenka w tym czasie miała drzemkę i nie było sensu Jej odbierać. A mąż kupił nam kwiatuszki, i jeszcze zabrał na zakupy 😉
W piątek jak Ją odbierałam ze żłobka, słyszę jak stoi za drzwiami i woła do pani „sibko, mama, sibko” – przetłumaczę, że by pani szybko otworzyła drzwi, bo mama na nią czeka. Uśmiałam się , że hej.
Lusi, Wkreciara dołączam do Was, biorę się za siebie. Od przyszłego tygodnia idę z koleżanką na aerobik. We dwójkę zawsze raźniej.
Anya Dzięki za życzenia, i nawzajem. A z Twojego Misiek to udany gagatek.

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki Ewelek A w tej chwili do tych 670zł też doliczacie wyżywienie, czy cene podałas juz laczna? U mnie w miescie z dofinansowaniem z UM znalazłam za 500zł + wyżywienie ( nie pamiętam już ile). Życzę wytrwałości na aerobicu , z koleżanką zawsze raźniej, będziecie się wzajemnie wspierały. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry!

Moja Lila ostatnio szaleje....od 3 dni budzi się o 5:30 🤪 mimo,że chodzi spać tak jak zawsze.Nie mogę się przyzwyczaić.Do tego zaczyna mnie łapać schiza odnoście wtorkowego egzaminu.Martwie się,że nie zdążę wszystkiego powtórzyć.Ostatnio tyle się dzieje, że chyba przestaje nadążać 🤔

Co tam u Was słychać, coś długo milczycie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!

Wkreciara, to ładne macie pobudki, moja Lenka na szczęscie nadal jest śpioszkiem 🙂
A jeśli chodzi o żłobek, to czesne wynosi 670+do tego wyżywienie ok. 200-300, zależy ile jest dni, i czy wszystkie posiłki dla Niej zamawiam.

No rzeczywiście cisza nastała 🙂

Ale u nas jakoś bez zmian 🙂

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka dziewczyny
u nas z pobudkami jest tak na pożądku dziennym pare minut po 6 lub jak jest po szczepieniu to koło 8 albo jeszcze po 7 mi wstaje nic nie działa to ze idzie mi spać czy to po 20 czy tokoło 21 . Dziewczyny mnie to chybałapie deprecha związana z powrotem do pracy bo pragne wrócić ale nikt nie jest po mojej stronie i ciągle przez to płacze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,

w końcu wyszło słońce....wiosna wraca!!!!!! 😁

wkreciara..oj współczuje takich pobudek. Może to chwilowe, tak jak u nas było. Na szczęście wszystko wróciło do normy, gdy z powrotem zaczęłam dawać Łucji kaszę na noc, może LIli budzi się wcześniej , bo jest już głodna?
Co do egzaminu, tez bym się bała..ale dasz radę, wierzymy w Ciebie!!!!!!
A co do ćwiczeń to ja dalej z CHodakowską, robię z nią skalpela i o dziwo jakoś mi to wychodzi :P (

ewelek, rozwaliła mnie Twoja LEnka słowami "sybko, mama.."Jejku jak ja Wam zazdroszczę, że wasze Szkraby już tak dużo i ładnie mówią. U nas w dalszym ciągu tylko magiczny język Łucji, który niestety nie do końca rozumiemy....
TRzymam kciuki za wiosenny zapał do ćwiczeń, byle tylko nie minął!!!!!Przynajmniej będziecie się z koleżanką na zmianę mobilizować 🙂
A u nas kwiatuszek nie zrobił większego wrażenia na Łucji, wzięła go do ręki i rzuciła, bo chciała zabrać moją różę...

Gosia, co do pracy to chyba powoli na każdą z nas przychodzi już kryzys. Ja już mam postanowione i od września Mała idzie do przedszkola ( w wakacje będę ją wozić na kilka godzin, aby się przyzwyczaiła ) a ja do pracy. MI zależy na tym, aby Łucja już mówiła zanim ją gdzieś pośle, a biorąc pod uwagę jej postępy w tej dziedzinie to pewnie jeszcze trochę potrwa 😜


Ja właśnie czekam na kuriera, ma przyjść mój zaległy prezent na DZień KObiet, mój M. zamówił mi zegarek z punktów Payback. Także liczą się chęci 🙂

MIłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusi ja dostałam od męża okalary przeciwsłoneczne, i własnie dziś jest okazja aby je założyć 🙂
Wkreciara no własnie 3mamy kciuki za Ciebie 🙂
Gosia w czym jest problem z ta pracą, nie ma się kto małym zająć czy jak? Może żłobek wchodził by w grę?

Ale rzeczywiście pięknie się dziś zrobiło, oby już zima nie wracała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,

powoli zaczynam sama siebie zadziwiać 🙂 jest południe, a ja już posprzątałam, zrobiłam obiad i upiekłam ciasto (znowu murzynek)!!! 😜

U nas znowu słoneczko...aż wraca chęć na spacery 🙂
Póżniej przyjeżdza moja siostra, także zapowiada się miły wieczór.
Moja Córcia ma ostatnio manię układania "puzzli" (magnesy, które są w danonkach) Potrafi skupić się na dobre 20 minut i stac przed lodówką, układając te puzzle na wszystkie możliwe sposoby 🙂

wkreciara, cały czas myślę o Twojej pracy..także będzie dobrze 😉

MIłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!@

Oj rzeczywiście cisza nastałam na forum. To ja zrobię mały wpis 🙂
Jutro moja córcia ma złobku bal przebierańców z okazji pierwszego dnia wiosny. Wypożyczyłam jej strój z wypożyczalni, bedzie motylkiem 🙂
W końcu pogoda się poprawia. Nieśmiało przebija się słoneczko. Ja juz myślę o wakacjach i tak widzę siebie na leżaczku przy basenie z drineczkiem w ręku, hahaha. Ale mi się marzy.
Ach i byłam w poniedziałek na zumbie. Powiem tak łatwo nie było, ale dałam radę. Jutro idę na rowerki, tak dla odmiany.
A co tam u Was??

miłego dnia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,

u nas był intensywny weekend i jakoś tak troszkę czasu zabrakło na internetowy nałóg 😜

W niedzielę byliśmy w Kinderplanecie...Łucja sie wyszalała a Tatuś sprawdzał swoje umiejętności przeciskając się przez tunele 🤪 Ewelek, gdybyś wybierała się kiedyś do kinderplanety to polecam tę w MArino, bo jest tam zdecydowanie najmniej ludźmi. Bylismy w niedzielę po obiedzie, a była tylko trójka dzieci oprócz Łucji.

Odkryłam, że moje dziecko zrobiło się bardzo nieśmiałe w stosunku do obcych, jak tylko ktoś próbuje ją zaczepić to ona tak śmiesznie spuszcza głowę i wpatruje się w ziemię 🤨

Ewelek, super macie z balem przebierańców!!Sama wybrałaś Lence kostium czy może to jej upodobania miały jakiś wpływ?KOniecznie wrzuć później zdjęcia, bo jestem ciekawa małego motylka 🙂 A tym drineczkiem i basenem..oj pobudziłaś moją wyobraźnie. Ja mam już dość tej zimy, nawet ćwiczyć mi się nie chce!!!Dzisiaj jest 3 dzień, w którym sobie odpuściłam, czekam na słońce 😉 A Tobie gratuluję pierwszych osiągnięć, bo ponoć Zumba jest mega wyczerpująca 🙂

wkreciara, jak prawko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamusie 🙂

Ostatnio nie mam możliwości skorzystania dłużej z kompa, bo mój M. go okupuje- pracując więc nie mam go jak zrzucić.

Musze pochwalić Lilkę za nocnik, idzie jej coraz lepiej.Jak zużyjemy 1-2 pampki na dzień to max.Z pół dnia łazi bez, a nawet jak ma to woła,że chce siku.Oczywiście zdarzają się wpadki, że zareaguje po czasie, ale to już rzadkość. 🤪 Jupi zawsze to parę groszy się zaoszczędzi hihi.Wczoraj byłam nawet na zakupkach majtkowych.W pepco mieli fajną promocję 3pak za 6,99 i do tego 3pak z disneya za 14,99 😜 Lili była zachwycona!

Lusi- co do mojego prawka to oblałam 🤪 😮 Szczerze pisząc, byłam w szoku.Jak zobaczyłam wynik to mi koparka opadła hahaha.Byłam pewna,że zdam a tu klops.W środę mam drugą próbę- oby ostatnią. 😜
Co do ćwiczeń to mam podobnie jak Ty, zresztą ciągle sobie powtarzam, że po wizycie u endo i dogadaniu się co ze mną zrobić, biorę się od nowa do walki.Chciałabym w tym roku włożyć strój kąpielowy i poszaleć z młodą nad wodą...... ☺️
Co do zachowania Łucji to Lili ma tak samo.Najczęściej ucieka w drugą stronę i np. zaczyna bawić się zapięciem od wózka,że niby zajęta jest- cwaniara 🤪
Coś mi się wydaje,że murzynek to jedno z Twoich ulubionych ciast 🙂

Ewelek- Przyłączam się do Lusi, proszę zdać relację z balu dla maluchów.Jak Lenka się bawiła, czy strój się sprawdził, nie uwierał itp. I poprosze jakieś foteczki na FB 😉 My z M. też coraz więcej rozmawiamy o wakacjach......ale mam obawy,że jak kupimy auto to braknie....ale czas pokaże. Macie już kierunek obrany za którym się rozglądacie?

Swoją drogą wy tu pisałyście,że słoneczko macie,piękną pogode....a u mnie śnieg i piździawka była....wrrrr- wiosno przychodź już!

Gosia- może spróbuj porozmawiać z mamą albo teściową?!Wytłumacz jej ,że potrzebujecie dodatkowych pieniędzy , dlatego chcesz wrócić do pracy.Poza tym świrujesz już, zamknięta w domu, potrzebujesz wyjśc do ludzi bo zdziczejesz do końca.
Ja już tak prawie mam 😁 😁 😁

Pozdrawiamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,

wkreciara, jak to mówią do trzech razy sztuka,wiec masz jeszcze jedną mozliwość oblania teorii 😜
CO do ćwiczeń to ja sobie tłumaczę, że jak tylko @ się skończy to biorę się znowu za intensywne ćwiczenia. 😁 Zobaczymy czy dotrzymam słowa :P
Gratulacje dla Lili za nocnik, ja się poddałam i straciłam chęci. Ale muszę znowu zacząć Małą sadzać, bo niedługo lato, a obiecałam sobie, że w wakacje już pampków nie będzie 🙂 A z tym murzynkiem to jest tak, że to jedyne ciasto, które mi zawsze wychodzi :P

A u nas dzisiaj przypałętał się okropny katar....a jeszcze M. poza domem. Najgorsze jest to, że w nocy jak tylko Łucja zaczyna połykać te glutki to od razu ma odruch wymiotny. Trzymajcie kciuki, aby nocka była bez ekscesów !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie!!

Wkreciara gratulacje dla Lili, ale zdolniacha. Ja jeszcze nie robiłam przymiarki do nocnika. Ale już najwyższy czas? A w środę trzymamy kciuki za Ciebie, tym razem musi się udać 😉
Lenka świetnie bawiła się na balu. Zdjęć ja niestety nie mam, widziałam tylko zdjęcia, które robiła właściciela żłobka. Niestety nie pomyślałam, żeby mąż wziął aparat.
Strój nie uwierał, bo to była taka sukieneczka ze skrzydełkami z tyłu, ubrane Lenka miała pod spód body, bluzeczkę i rajtuzki. I jeszcze miała opaseczkę na głowie, ale jak można się domyślić, nie za długo z nią wytrzymała.
Wkreciara to widzę, że mamy podobne plany i zarazem dylematy. My tez mamy w planach kupno auta, tylko coś nie możemy trafić takiego jak chcemy. Jest albo za drogie, albo za daleko trzeba po niego jechać :/ No i w sumie wakacje są również od tego zależne, czy trzeba będzie dołożyć do auta czy nie. A mi się marzy Gracja, dokładniej Zakhyntos 🙃 Ach znowu się rozmarzyłam. W sumie to byłabym pełna obaw, jak z takim dzieckiem w samolocie i w ogóle. Czas pokaże, czy marzenia się spełnią 😉 A Wy o czym myśleliście?
Lusi wybrałam motylka, bo nic innego fajnego nie było dla maluszków w wypożyczalni. Szału nie było z tym strojem, ale najważniejsze, że była przebrana. Moja Lenka ma podobnie jak Łucja, któregoś dnia przyszli znajomi, i również spuściła główkę i schowała się za mnie. Tak jakby się wstydziła.

Acha i zapomniałam, wczoraj jak odbierałam Lenkę ze żłobka, to przeczytałam na drzwich info, że w żłobku jedno dziecko ma ospę. Także kwestia kilku dni i Lenka też będzie miała. Kurcze, ale byłam wczoraj zła, aż się popłakałam, jeszcze centralnie na święta. Już wiem że do moich rodziców nie pojadę, nawet jak się nie pojawi choroba do świąt, bo jest moja mała siostrzenica. A jak Lenka rzeczywiście zachoruje, co jest moim zdaniem niemal pewne, to święta spędzimy we trójkę w domu. Eh uroki żłobka. Ciekawe co jeszcze nas tam czeka :/


miłego dnia i weekendu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,

ewelek, nie dziwie się, że nerwy Ci puściły. Z jednej strony to dobrze, że są Święta, przynajmniej jeden dzień przymusowego wolnego Wam odpadnie. Przy ospie trzeba siedzieć dwa tygodnie w domu, dobrze myślę?

Denerwujecie mnie tymi wakacjami.....ja też chcę!!!!!!ALe niestety za dużo wydatków 😞

U nas nocka na szczęście minęła spokojnie i o dziwo dzisiaj już Łucji przeszedł katar, nie wiem czy to kwestia zastosowanej wczoraj kuracji czy tak po prostu jej minęło 🥴 A może radość na widok Tatusia 😜.....hihi

Dziewczyny trzymamy dzisiaj kciuki za Polske, może jakoś uda nam się wejść do mistrzostw !!!!

MIłego weekendu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂
dawno mnie nie było ale jednak zdecydowaliśmy się na wyjazd i było warto 🙂
co do samej podróży to daliśmy radę 5 godzin autem po 5 godz. 2 gdziny na lotnisku 6 godzin w samolicie i godz w autobusie 🤢 w samolocie był już mały problem bo dzieciaki się wyspały i szalały a że misiek nie ma jeszcze 2 lat musiał mi cały czas siedzieć na kolanach. droga powrotna była już lepsza bo dzieci całą podróż przespały.
oczywiście różnica 30 stopni i katar u michała się pojawił a umnie katar, ból gardła i zatoki. Do tego dziś mieliśmy nieprzespaną noc nie wiem czy przez katar czy przez ból brzucha bo wczoraj dałam mu mleko i okazało się że to od krowy. No i poźniej pojawiły się plamy na pupie i nogach. dałam wapno i wykąpałam w nadamnganianie potasu i znikła wysypka ale z rana biegunka się pojawiła. a jak biegunka to może być od mleka dlatego mam nadzieję że to to.
wkręciara gratulacje dla postępów lili 🙂 a i powodzenia jutro na teście daj znać jak poszło. TRzymamy kciuki 🙂
Ewelek i nie zazdroszczę jeśli Lenka złapie tą ospę 😞 ja właśnie zastanawiam się nad szczepionką bo niektóre dzieci przechodzą ja łagodnie ale moja koleżanka przeżyła koszmar 🤢 najpierw dziecko przeniosło na oko i trzeba było sterydy poźniej na siusiaka i też sterydy. a dziecko było ledwo cożywe.
uciekam bo misiek nie daj mi więcej napisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...