Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka oki marzenka czyli ty pociągiem!!! ja się dostosuje co do spotkania bo mąż po mnie przyjedzie a ja przyjadę autobusem albo pociągiem!!
Ja mojemu pierwszy raz dałam dziś butelkę i wypił 80 ml i do tego dociągnął cycka i śpi od 20 ale jakoś takie ma przebudzenia zobaczymy ile pośpi normalnie na cycku jak jest to od 20 spał do 12 w nocy bądz 1 w nocy a teraz zobaczymy!!! Ja już idę spać więc dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
chloe napisał(a):
NovaM napisał(a):
Dziewczyny z okolic Katowic co powiecie na integracyjną kawkę lub herbatkę tak za ok 1,5 tygodnia 😉 ???
Ja będę z dzieciakami od 5 do 10 lutego w Tychach i tak sobie myślę, że może mogłybyśmy się umówić gdzieś w Katowicach 🙂 ...bo tam jedynie dobry dojazd mieć będę ... bo bez auta się tam wybieram 🤔
Co myślicie 😉 ???

jasne!!! 🙂) my bardzo chetnie tylko blagam nie w jakims markecie bo do galerii handlowych nie chodzimy z malym.

Jasne nie ma problemu 🙂 ja akurat 8 Lutego bede w Katowicach. Moze sie umowimy np w jakiejs kawiarni, albo Pizza Hut kolo biurowca Altus 🙂

Kawiarnie w okolicy Dworca:
http://maps.google.pl/maps?q=kawiarnia+katowice+wawelska&ie=UTF8&client=opera&oe=utf-8&channel=suggest&fb=1&gl=pl&hq=kawiarnia&hnear=Wawelska,+Katowice,+%C5%9Bl%C4%85skie&t=m&z=16&vpsrc=0

Jak chcecie blisko dworca proponuje ktoras na ulicy Wawelskiej. Minusem jest to ze nie ma tam gdzie zaparkowac 😞 Ja 8 bede na Uniwersyteckiej tam gdzie jest hotel Qubus. W tym budynku na dole jest Coffee Heaven, a obok Pizza Hut i Phoenix 🙂

sluchajcie a to spotkanie z dzieciaczkami rboimy czy bez? smiesznie bedziemy wygladac, wszystkie z fotelikami, hihi 😉)
ja sie dostosuje tylko nie pozniej niz 9.02 bo mamy wtedy szczepienie i nie wiem jak maly je zniesie. co do miejsca tez sie dostosujemy 🙂)
FAJNIE! 🙂 z Basienka juz sie poznalysmy, teraz reszta towarzystwa. Trzeba przekazac jeszcze katji, bo ona tu chyba rzadko zaglada.

candyns - matko, ty chudzielcu!!! ja sie dzis wazylam i mam jeszcze 10kg do przodu!! a juz na pewno schudlam bo czuje! jedz wiecej, wdocznie przemeczenie i karmienie tak na ciebie dziala!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
chloe napisał(a):
NovaM napisał(a):
Dziewczyny z okolic Katowic co powiecie na integracyjną kawkę lub herbatkę tak za ok 1,5 tygodnia 😉 ???
Ja będę z dzieciakami od 5 do 10 lutego w Tychach i tak sobie myślę, że może mogłybyśmy się umówić gdzieś w Katowicach 🙂 ...bo tam jedynie dobry dojazd mieć będę ... bo bez auta się tam wybieram 🤔
Co myślicie 😉 ???

jasne!!! 🙂) my bardzo chetnie tylko blagam nie w jakims markecie bo do galerii handlowych nie chodzimy z malym.

Jasne nie ma problemu 🙂 ja akurat 8 Lutego bede w Katowicach. Moze sie umowimy np w jakiejs kawiarni, albo Pizza Hut kolo biurowca Altus 🙂

Kawiarnie w okolicy Dworca:
http://maps.google.pl/maps?q=kawiarnia+katowice+wawelska&ie=UTF8&client=opera&oe=utf-8&channel=suggest&fb=1&gl=pl&hq=kawiarnia&hnear=Wawelska,+Katowice,+%C5%9Bl%C4%85skie&t=m&z=16&vpsrc=0

Jak chcecie blisko dworca proponuje ktoras na ulicy Wawelskiej. Minusem jest to ze nie ma tam gdzie zaparkowac 😞 Ja 8 bede na Uniwersyteckiej tam gdzie jest hotel Qubus. W tym budynku na dole jest Coffee Heaven, a obok Pizza Hut i Phoenix 🙂

sluchajcie a to spotkanie z dzieciaczkami rboimy czy bez? smiesznie bedziemy wygladac, wszystkie z fotelikami, hihi 😉)
ja sie dostosuje tylko nie pozniej niz 9.02 bo mamy wtedy szczepienie i nie wiem jak maly je zniesie. co do miejsca tez sie dostosujemy 🙂)
FAJNIE! 🙂 z Basienka juz sie poznalysmy, teraz reszta towarzystwa. Trzeba przekazac jeszcze katji, bo ona tu chyba rzadko zaglada.

candyns - matko, ty chudzielcu!!! ja sie dzis wazylam i mam jeszcze 10kg do przodu!! a juz na pewno schudlam bo czuje! jedz wiecej, wdocznie przemeczenie i karmienie tak na ciebie dziala!!


Chloe no ja na pewno z dzieciakami będę 😉
I nie z fotelikiem tylko moim czterokołowym niebieskim radiowozem z rączką podjadę 😜
A Wy jak chcecie, jak Wam wygodniej 🙂
Do Katji esa napiszę jak się nie odezwie w tygodniu 😎
Heh ale się nakręciłam 🤪 Już się doczekać nie mogę 🤪
Zdziczałam już na tej mojej wiosce 😜

Co do wagi to ja też jeszcze ok 3 kg więcej mam...ale mam to gdzieś 😜
Kremy na rozstępy zamieniłam na ujędrniające bo mam wrażenie, że taką jakąś pulchną skórę mam tu i ówdzie 😉
Aaa właśnie...stało się to czego najbardziej się obawiałam 😞 😞 😞 😞 😞
Tak samo jak po ciąży z Olą i tym razem rozstępy wyszły mi dopiero po porodzie 😠 😠 😠
Tym razem "poszarpało" mi bioderka ... buuu 😞 😞 😞
Teraz jeszcze tego tak nie widać ale jak się opalę to masakra będzie 🤢

Candys pisałam Ci laska, że efektów za pierwszym razem się nie spodziewaj bo cierpliwości potrzeba do przestawienia nocnych marków 😉
A co do wagi to ładnie Twoja pijawka z Ciebie wyciąga...pewnie wszystko to co najlepsze 😉

Holi jakoś damy radę się umówić 🙂 Jeszcze trochę czasu zostało 😉

Pisałam do Dorianny dzisiaj i odpisała, że non stop nas czyta ale niestety problem ma z zamieszczaniem postów z tel. 🤢
Ja znam ten ból niestety 😠
Pisała, że u jej skarba wyszła bakteria w moczu klebsiella i niuniuś na antybiotyku jest 😞
Ogólnie już jest lepiej i teraz tylko kciuki trzymać żeby lekarstwa jak najszybciej zadziałały 😘 😘 😘

Kajtulino mój już śpi od pół godzinki 🙂
...na mamusię też już pora 🙂

Dobranoc laseczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja 🙂

Poranna kawka już wypita 😉 ???
Ja bym z chęcią jeszcze jedną zapodała no ale nie można 😞

Masakra jakaś u mnie za oknem od rana 😮 😮 😮
Śnieg znowu napier**la bo napisać, że pada to mało 🤢 🤢 🤢
A już miałam plan na dzisiaj - spacerek z wózeczkiem 🤢 ...no i dupa ze spaceru 😠

Miłego poranka laski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry laseczki...
Aniqa moj w nocy s soboty na niedziele sie normalnie dusił 😞((( pol domu obudzilam tak zaczleam panikowac... no ale wyciagnelam na rece i szybka akcja i chwycil oddech ale przerazona bylam nieziemsko... no i dzis w nocy juz cala noc czuwalam przy nim.. budzik co pol godziny ustawiony i sprawdzanie... a jak zauwazylam ze nos przypchany to od razu frida ... i tak do rana;/
nasz misiek chyba powoli uczy sie spac... kapiemy o 19:30 o 20 juz jest w lozku (TAK TAK NAUCZYL SIE SPAC W KONCU W LOZECZKU) 🙃spi srednio do 23 pozniej 2 cyce i kolo 24 czasem 24:30 zasypia po wielu mekach z zasypianiem i budzi sie miedzy 5 a 6... a pozniej o 9 ... chcialabym by juz mu tak chociaz zostalo...
co do wagi ja mam 2 kg mniej niz przed ciaza a jem jak smok ze sie ze mnie w domu smieja ze sie tucznik zrobie jak tak bede jadla a ja w tym czasie chudne.. no ale max udalo mi sie do 59 :Pwiec i tak dobrze jak na 62 przed ciaza....
novaM ale wam zazdroszcze spotkania... obiecaj ze jak bedziesz kiedys w szczecinie to przyjedziesz do mnie 🙂))ja do katowic mam mega daleko;/
za Doriane trzymam mocno kciuki...przekaz jej...
eh wczoraj bylam w szkole na zajeciach ostatnich i myslalam ze mi cycki rozwali.. bo malemu sciagnelam w nocy mleko... i poszlam a jak wrocilam po 4 godzinach to on akurat opedzlowal butelke mojego mleko i mial w nosie mleko mamy i musialam sie meczyc laktatorem..
ogolnie czytam ze wy duzo mozecie sciagnac z jednej piersi,... ja pol nocy sciagalam jak on nie jadl i z 2 udalo mi sie tylko 130;/ oi zajelo ponad godzine sciaganie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas dzisiaj była przełomowa noc 😁 Kotek poszedł spać o 22:30 i obudził się tylko raz ok 6 pił max 15 min i dalej spał a rano obudził się o 9 😁 Jedno mnie tylko zastanawia.... wyskoczyło mu pełno czerwonych kropek na ciele, jakby uczulenia dostał.... 🤢 będę próbowała z wapnem, a jak nie przejdzie to niestety będę musiała odwiedzić lekarza.... no i chyba niestety wiem na co to uczulenie.... mleko modyfikowane 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami bardzo chętnie bym podjechała ale nawet ze Szczecina tam do Ciebie spory kawałek jeszcze 😞
A Kubulkowi przesyłam zdrowotnego buziaka 😘

Kasia to spotkanie otwarte przecież będzie więc renifery zaprzęgaj albo miotłę i dawaj na Śląsk 😉

Chloe ciekawe jaka pogoda będzie heh 😉 Ja jednak z wózkiem na bank będę więc Wy tam częściej bywacie i to na Was liczę w kwestii miejsca 🙂 Mogę 😉 ???

Ja właśnie się od mojej pijawki odkleiłam i muszę się za jakiś obiad zabrać bo Ola za 2 godz. ze szkoły wraca 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
me;duję że zyjemy tylko czasu na forum brak 😮 Dzis byłysmy na bioderkach i jest wszystko ok, usg nie pokazało żadnych nieprawidłowości, kolejna kontrola za 8 tyg. Teraz mała dosypia w gondolce na balkonie 🙂 Wczoraj bylismy u znajomych przez poł dnia i na dłuuugim spacerze po lesie. Korba miała do towarzystwa 3 psy i tak biegała że chyba ma dziś zakwasy - nie rusza się z legowiska 🤪 No i zakochała się w króliku, jak bylismy w domu to nie odstępowała klatki na krok, wszystkie inne psy zasnęły zmordowane a ta stała przy króliku jak zahipnotyzowana 🙃
Kasiunia jak masz ochotę się z kimś spotkac to polecam moje skromne towarzystwo - zbieram się pomału do rodziców - 35 km od Bydgoszczy 😉 Może jeszcze Dorianna by się dała namówić jak jej czas pozwoli. Oczywiście też trzymam kciuki za Jej maluszka 😘 Do katowic też bym pewnie dała rade pojechac jakbym się uparła - autostrada 1,5h gdzieś ale myslę że to bez sensu tłuc się z mala więc ograniczę sie do życzeń udanego spotkania.
aaaa, pytalam ortopede o noszenie w chuście i powiedział że przodem do siebie w pozycji na żabkę mogę nosić 🙂 A na leżąco jakoś mi nie wychodzi, może Weronika juz za duża jest???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Novam spotkanko jeeeeeee! jak najbardziej jestem chętna. Jak ustalicie co i jak to dajcie znać ja mogę cię zgarnąć z katowic żebyś nie szukała miejsca. W razie czego kontakt na kom bo żadko bywam.
Dziewczyny mam dylemat. W mieszkaniu mam suche powietrze, staram się na noc wyłączać ogrzewanie mam też nawilżacz powietrza. Odnoszę wrażenie że małej jest sucho o ciągle męczy ją pragnienie. Czy ja karmiąc piersią mogę ją dopajać czasami. Jeśli tak to czym ile i co ile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Hej,
me;duję że zyjemy tylko czasu na forum brak 😮 Dzis byłysmy na bioderkach i jest wszystko ok, usg nie pokazało żadnych nieprawidłowości, kolejna kontrola za 8 tyg. Teraz mała dosypia w gondolce na balkonie 🙂 Wczoraj bylismy u znajomych przez poł dnia i na dłuuugim spacerze po lesie. Korba miała do towarzystwa 3 psy i tak biegała że chyba ma dziś zakwasy - nie rusza się z legowiska 🤪 No i zakochała się w króliku, jak bylismy w domu to nie odstępowała klatki na krok, wszystkie inne psy zasnęły zmordowane a ta stała przy króliku jak zahipnotyzowana 🙃
Kasiunia jak masz ochotę się z kimś spotkac to polecam moje skromne towarzystwo - zbieram się pomału do rodziców - 35 km od Bydgoszczy 😉 Może jeszcze Dorianna by się dała namówić jak jej czas pozwoli. Oczywiście też trzymam kciuki za Jej maluszka 😘 Do katowic też bym pewnie dała rade pojechac jakbym się uparła - autostrada 1,5h gdzieś ale myslę że to bez sensu tłuc się z mala więc ograniczę sie do życzeń udanego spotkania.
aaaa, pytalam ortopede o noszenie w chuście i powiedział że przodem do siebie w pozycji na żabkę mogę nosić 🙂 A na leżąco jakoś mi nie wychodzi, może Weronika juz za duża jest???

Ja jestem jak najbardziej za^^ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Katja jak masz spory bagażnik to dam się szybko namówić nawet na jakieś miejsce z dala od centrum Katowic 🙂
A co do suchego powietrza to jak w bloku mieszkałam to przy Oli na kaloryfer mokry ręcznik kładłam jeszcze prócz nawilżacza...a co do pojenia to osobiście uważam, że to nie za dobry pomysł przy takich maluszkach bo nawet wodą maluchy się potrafią "najeść" i później z karmieniami może być problem...może się rozregulować 🤨
Aaa i pamiętaj, że z piersi naszych najpierw "picie" płynie, a później dopiero treściwe mleko więc może w ten sposób niech zaspokaja pragnienie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
katja26 napisał(a):
mam bardzo duży bagażnik więc spokojnie zmieścisz wózek. Ja proponuję pizze hut koło altusa, bo tam spokojnie ciepło i nie będzie pewnie ludzi rano( otwarte od 10h)


Łap oklaska za bagażnik 😉
A co do miejsca to tak jak już pisałam wcześniej - dostosuję się 🙂
...a Pizza Hut to jak dla mnie też fajne miejsce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
katja26 napisał(a):

Dziewczyny mam dylemat. W mieszkaniu mam suche powietrze, staram się na noc wyłączać ogrzewanie mam też nawilżacz powietrza. Odnoszę wrażenie że małej jest sucho o ciągle męczy ją pragnienie. Czy ja karmiąc piersią mogę ją dopajać czasami. Jeśli tak to czym ile i co ile

ja tez mam wrażenie że Weronce chce sie pić- daję herbatkę koperkowa z Humany bardzo mocno rozcienczona, ok 50ml dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!

Ech kolejne spotkanie sie kroi i to w moich okolicach rodzinnych - no zazdraszczam znowu!!!

A my juz po kapieli 😁 Wstaysmy dzis o 11. Po jedzeniu polozylam Yasminke do lozeczka, zeby sie ogarnac no i w tym czasie gwiazda miala zwrotke, takze plecy mokre i wlosy z tylu w twarozku... 🤢
A spala dzis zadziwiajaco dobrze, dala spokojnie spedzic pozny wieczor, torche pomarudzila o 3 w nocy i spala do 11 z jakas przerwa na jedzenie - nie wiem kiedy bo spala przy mnie i miala dostep do piersi.

Kasia u mnie tez sa czerwone krostki na klatce piersiowej i delikatnie na twarzy, od jakis 3 dni, ale juz schodza. I jesli to od jedzenia, to mysle, ze od orzechow, bo maz mi na urodziny kupil ciasto z orzechami - on nie ma pojecia o tym, ze sa produktyuczulajace 😎 A jak juz kupil to jadlam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Agami bardzo chętnie bym podjechała ale nawet ze Szczecina tam do Ciebie spory kawałek jeszcze 😞
A Kubulkowi przesyłam zdrowotnego buziaka 😘

Kasia to spotkanie otwarte przecież będzie więc renifery zaprzęgaj albo miotłę i dawaj na Śląsk 😉

Chloe ciekawe jaka pogoda będzie heh 😉 Ja jednak z wózkiem na bank będę więc Wy tam częściej bywacie i to na Was liczę w kwestii miejsca 🙂 Mogę 😉 ???

Ja właśnie się od mojej pijawki odkleiłam i muszę się za jakiś obiad zabrać bo Ola za 2 godz. ze szkoły wraca 🙂


pizza hut - jestem za i godziny dopoludniowe tez za, bo malo ludzi a teraz wiaodmo choruja kaszla kichaja... moze jestem przewrazliwiona?? 😉
spoko novam, jak cos to tez Cie moge zgarnac, na pewno jakos sie zmiescimy!!! 🙂))
ja chyba wezme fotelik i podwozie do wozka zeby go powozic w razie czego jakby plakal czy co 😉 to dla nas pierwsza taka daleka wyprawa - stresuje sie!! novaM a dla Ciebie mega szacun!! ale Ty juz doswiadczona mamuska jestes!! 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A, wiecie ogladalam wczoraj program - probowalam ogladac, a wlasciwie uslyszec z malzonem gadajacym przez telefon - o aluminium. Podobno jest go sporo w mleku modyfikowanym... poszukam w necie czy mozna ten dokument zobaczyc on line, bo dokladnie nie wiem o co chodzi. No ale generalnie nie powinno go tam byc, bo tak maly organizm sobie z nim nie radzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq no to mnie zastrzeliłaś tym aluminium 😮 😮 😮

Chloe PizzaHut i godziny przedpołudniowe dla mnie też oki...byle nie za wczesne bo się z Tychów mogę nie wyrobić 😮
A co do doświadczenia to ja nie wiem czy ja taka doświadczona...w końcu po raz pierwszy mam dwójkę dzieci hahahah 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Dzien dobry 🙂
ale przestoj dzis na forum...
to ja jeszcze pomysle ze z Julkiem bede czy bez. Zalezy od miejsca w jakim sie spotkamy. A moze na spacer bysmy poszly???
Mi tez rozstepy wyszly dopiero teraz, na szczescie malenkie. sa na udach i w pasie ale z tylu... 😞

Ja niestety bez Florka, bo do roboty musze wstapic. Tatus zostaje w domku z malym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Coq no to mnie zastrzeliłaś tym aluminium 😮 😮 😮

Chloe PizzaHut i godziny przedpołudniowe dla mnie też oki...byle nie za wczesne bo się z Tychów mogę nie wyrobić 😮
A co do doświadczenia to ja nie wiem czy ja taka doświadczona...w końcu po raz pierwszy mam dwójkę dzieci hahahah 😜

Pizza Hut kolo Altusa mi rowniez jak najbardziej odpowiada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...