Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam kochane poczytałam wszystko!!!!
od razu na wstępie życzę zdrówka dla chorowitków i dla ciebie Marika i żeby Michałek nie złapał!!!
Pamm cieszę się że mała zaczęła pić z butelki gratki!!!
wszystkim dzieciaczkom którym ząbki idą życzę bezbolesnego ząbkowania nasz narazie nic nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak więc jadę jutro o 4.zapcham ten samochód jak bedzie trza 😠 😁 teść akumulator naładował i pali więc OK.jedziemy.zobaczę Julcie wreszcie 🙂 Skarb mój kochany 😘 Ale ją uściskam!!! dobra dziewczynki 🙂 do wtorku mnie nie ma więc zdrówka,udanego weekendu i nie zapomnieć o mnie,bo ja zawsze wracam 😁 😘 😘 😘 😘 😘 oczywiście zdjęcia po powrocie zapodam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂

dawno nie miałam tak zapełnionego dnia, dopiero włączyłam komputer 🙂

no byłam dzisiaj na zakupach, podpisać umowę na dostawę prądu, u faceta od mebli kuchennych. wybierałam z tatą zdjęcia do wywołania, jego, moje, i w ogóle... 🙂

no dzień mega zabiegany! 🙂


aaaaaa, Maciek dzisiaj śpi od 19.30 i to bez problemów 🤪 usnął w łóżeczku - CUD Jakiś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to nadrobiłam, i niestety ale mało czytania było 😞

dziewczyny - filmik wrzucę, mam nadzieję, że jutro uda mi się nagrać. dzisiaj brak czasu niestety

Marika zdrówka 😘
Asia udanego wypoczynku! 🙂
Coq no to żeby te zęby wyszły możliwie najszybciej i najmniej boleśnie 🙂 no i zaglądaj do nas, bo ostatnio coś zaniedbałaś nas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
puściutko dzisiaj 😞

no a ja właśnie dałam Maćkowi obiadek 🙂

Basieńka bardzo dziękuję za konwalie 🙂 już wsadziłam, na razie w doniczkę, wieczorem albo jutro przesadzę sobie do ogródka, którego jeszcze nie mam 🙂 ale obmyśliłam, że posadzę sobie przy ogrodzeniu pomiędzy jarzębinami i innymi drzewkami, które już są 🙂 masz za to ode mnie oklaska i buziaka 😘

Prosze bardzo polecam sie na przyszlosc 😘

i ja bardzo dziekuje.... dzis doszly wstawilam narazie do wody bo jestem u mamy i jutro po pracy pojade na balkon wysadzic 🙂)) dziekuje jestes kochana
a u nas jeden zab juz prawie widoczny na legalu.. narazie stuka i widac ze sie przebil bo ostre pod paluchem jak zelem smaruje.... ale jeszcze caly nie jest widoczny... no i... idzie drugi od razu i jest ryk non stop i mimo ze kompa o 14 wlaczylam jak wyszlam z pracy to dopiero teraz usnal.... jedna wielka wojna...na raczki tylko i raczki i nawet moja mama widzi ze zle robila uczac go raczek;/ teraz wszyscy sie meczymy a di tegi zabki...
laski czy ktoras z was chodzi z malenstwem na basen ale taki normalny nie taki specjalnie dla noworodkow?
zdrowka marika
coq a ty nie dezerteruj ja matka pracujaca a codziennie staram sie chociaz kropeczke;p
no wlasnie pam mozliwe zeby herbatka rozposzczalna byla za malo slodka... moim zdaniem one sa przeslodzone;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do słodkiego, ja nauczyłam Maćka pić wodę. no i pije przegotowaną wodę 🙂

Agami ostatnio ktoś mi powiedział, że podobno żelami nie można smarować zębów, tylko dziąsła. i jak już jest ząb to nie można. bo zęby się potem bardzo szybko psują. a usłyszałam to od dość wiarygodnej osoby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
co do słodkiego, ja nauczyłam Maćka pić wodę. no i pije przegotowaną wodę 🙂

Agami ostatnio ktoś mi powiedział, że podobno żelami nie można smarować zębów, tylko dziąsła. i jak już jest ząb to nie można. bo zęby się potem bardzo szybko psują. a usłyszałam to od dość wiarygodnej osoby

no tylko ze ja mu smaruje to miejsce oboj gdzie ten drugi idzie.... a jest koszmar na maxa... camilia nie dziala ;/ on cokolwiek bierdze do buzi to placze;/ nie chce jesc;/ no a jak posmaruje tym zelem to chociaz cycke lub butle zaciagnie...
tez slyszalam ze nie powinno sie... ale dzwonilam wczoraj do mojej dentyski... to przyjacioka rodziny i powiedziala ze na ta chwile to jest najlepsze co moge zrobic i ze po tym np z 2 godzinki poprostu mu przemyc buziala rumiankiem na gaziku jak bym sie bala ze sie psuc beda ale powiedziala ze ten zel co ja mam dentinox spokojnie mozna stosowac i nic sie z tym zabkiem co wyszedl dziac nie bedzie... wiec ufam dentyscie....ehh dobranoc jutro 5 pobudka;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
co do słodkiego, ja nauczyłam Maćka pić wodę. no i pije przegotowaną wodę 🙂

Agami ostatnio ktoś mi powiedział, że podobno żelami nie można smarować zębów, tylko dziąsła. i jak już jest ząb to nie można. bo zęby się potem bardzo szybko psują. a usłyszałam to od dość wiarygodnej osoby

no tylko ze ja mu smaruje to miejsce oboj gdzie ten drugi idzie.... a jest koszmar na maxa... camilia nie dziala ;/ on cokolwiek bierdze do buzi to placze;/ nie chce jesc;/ no a jak posmaruje tym zelem to chociaz cycke lub butle zaciagnie...
tez slyszalam ze nie powinno sie... ale dzwonilam wczoraj do mojej dentyski... to przyjacioka rodziny i powiedziala ze na ta chwile to jest najlepsze co moge zrobic i ze po tym np z 2 godzinki poprostu mu przemyc buziala rumiankiem na gaziku jak bym sie bala ze sie psuc beda ale powiedziala ze ten zel co ja mam dentinox spokojnie mozna stosowac i nic sie z tym zabkiem co wyszedl dziac nie bedzie... wiec ufam dentyscie....ehh dobranoc jutro 5 pobudka;(


ja też używam dentinox. i już jedna tubka nam poszła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka Ulka my też nie mamy jeszcze zębów a już jest przerąbane mały jest grzeczny ale codziennie marudzi nie umie się zająć niczym!!!! jak pójdą mu zęby to ja nie wiem!!!
Ulka twoja mała Karolinka moja imienniczka jest śliczna!!!!
Agaaaa to ty fakt nie masz na nic czasu przez te załatwienia bidoczku!!!!
Agami gratulujemy ząbka Kubusia tylko szkoda że tak boleśnie to przechodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry !!! 🙂
Obiecuję się poprawić.
Co te wasze dzieci wyprawiają???? 😮 Ulka no niezła jest Karolinka 😆 🙃
Ja to się zaczwycam, że mi dziecko gdzieś od tygodnia na brzuchu zaczęło spać i że raczkować zaczyna, a wasze na baczność stają 🙃
Pięknie upalnie 😎
Miłego dnia!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):

meliska nie zebym Cie straszyla, nie wiem ile ona zwymiotowala ale jest zasada ZE NIEMOWLAKOWI KTORY ZWYMIOTOWAL PARE RAZY NIE WOLNO POZWOLIC USNAC!!! moze to tylko choroba lokomaocyjna, ale moj brat tak wymiotowal okazalo sie ze mial uczuelnie na jajko, mial wtedy 7 miesiecy, bylismy w gorach, rodzice pozwolili mu usnac i na szczescie nic sie nie stalo, ale jak trafili dolekarza potem to ich strasznie opieprzyl.

to mnie nastraszyłaś 😲 ale to chyba chodzi o to, żeby dziecko się nie zakrztusiło wymiocinami... ??? czy co... ??? moja to chyba na poziomki będzie uczulona, bo właśnie jednym z objawów alergii wymioty są... to tak jak Weronika Wanilii non stop tym mlekiem hafciła
Dorianna dobrze, że się odzywasz, bo już się zastanawiałam właśnie co u Was. Super, że z młodym ok. A i fajne te Twoje chłopaki 🙂 nad pchaczem z vtechu pracują 😉 Jula ma już poskładany i sobie przy nim staje 😎
Beata to pewnie już jak na szpileczkach siedzicie... kolejna grudniowa dzidzia do Polski jedzie... jupi 🙂
Asia fura chyba odpaliła... i już po południu morskim powietrzem będziecie z Milenką odurzone 😉
pammat napisał(a):

meliska jak tam Julka po wymiotach się czuje?

Dzięki 😘 to tak ino jednorazowo było... uffffffff. Nocka spoko, ale co chwilę wstawałam do niej kukać
Marika lepiej z Tobą? 😘 ... w pracy czy w domu dziś?
Agami my na normalny kryty basen chodzimy... właśnie... musimy znowu się wybrać, chyba już dziury w uszach zagojone 😉
Ulka Karolcia boska 😘 i jak super wygląda... takie maleństwo stojące, bo moja jak stoi to już się taka wielka baba wydaje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
melduje się z domu.....urlop na żądanie....
ja lepiej dzięki laski nie wiem co to ......bo wymiotowałam 3 razy....ale gorączkę miałam wczoraj nawet 39.1 ale dziś już tylko 37,8-38 a i brzuch już w miarę nie boli więc będę żyć 🙂 a dzis dieta pepsi i chrupki kukurydziane 😜

ja nie mogę isc w tym roku na chorobowe bo na macierzyńskim byłam do 25 czerwca i jak bylabym na zwolnieniu jeszcze tak że wyszło by wiecej niż pół roku to nie dostane 13-stki więc max co moge jeszcze chorować to jakieś 3 max 4 dni więc narazie urlopem się ratuje ....taki u nas regulamin ........ ale naszczescie mam jeszcze 6 dni starego i 26 nowego +2 dni opieki więc myślę że oblecę.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
puściutko dzisiaj 😞

no a ja właśnie dałam Maćkowi obiadek 🙂

Basieńka bardzo dziękuję za konwalie 🙂 już wsadziłam, na razie w doniczkę, wieczorem albo jutro przesadzę sobie do ogródka, którego jeszcze nie mam 🙂 ale obmyśliłam, że posadzę sobie przy ogrodzeniu pomiędzy jarzębinami i innymi drzewkami, które już są 🙂 masz za to ode mnie oklaska i buziaka 😘

Prosze bardzo polecam sie na przyszlosc 😘

i ja bardzo dziekuje.... dzis doszly wstawilam narazie do wody bo jestem u mamy i jutro po pracy pojade na balkon wysadzic 🙂)) dziekuje jestes kochana
a u nas jeden zab juz prawie widoczny na legalu.. narazie stuka i widac ze sie przebil bo ostre pod paluchem jak zelem smaruje.... ale jeszcze caly nie jest widoczny... no i... idzie drugi od razu i jest ryk non stop i mimo ze kompa o 14 wlaczylam jak wyszlam z pracy to dopiero teraz usnal.... jedna wielka wojna...na raczki tylko i raczki i nawet moja mama widzi ze zle robila uczac go raczek;/ teraz wszyscy sie meczymy a di tegi zabki...
laski czy ktoras z was chodzi z malenstwem na basen ale taki normalny nie taki specjalnie dla noworodkow?
zdrowka marika
coq a ty nie dezerteruj ja matka pracujaca a codziennie staram sie chociaz kropeczke;p
no wlasnie pam mozliwe zeby herbatka rozposzczalna byla za malo slodka... moim zdaniem one sa przeslodzone;/

Prosze bardzo 🙂 Mam nadzieje ze korzonki za bardzo nie obeschly 🙂

Co do basenu to ja chodze, ale na zamkniety. Plywamy w brodziku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka Karolinka super stoi. Moj tez jak tylko zobaczy cos gdzie moze sie podeprzec to wstaje. Jedna raczke juz odrywa i stoi podtrzymujac sie tylko jedna 🙂
Florek wczoraj ugryzl moja kuzynke i tak sie dowiedzielismy ze wychodzi mu zabek 🤪 Jeszcze nie bardzo widoczny tylko go czuc pod palcem, ale zawsze cos tam jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika Michałek cudny... widać, że się dobrze czuje między dziewczętami 😎

Moja dziś namiętnie klaszcze... brawo... kosi kosi łapci... jak kto woli 😉 i powiedziała tata... o nie 😜 ale jak jest wściekła to woła i mama, baba, gaga, mimi... a jak proszę to nic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Marika jakie śliczne zdjęcie 🙃 I Ulki krasnoludek jak super stoi 🙂 My nadal jesteśmy w trybie stacjonarnym....nic nie zapowiada "poruszenia" 😜
Dorianna wreszcie się odezwałaś, po d...e dostaniesz jak tak będziesz milczeć 😠 😜 Super że ze zdrowiem Dorianka stabilnie 🙂
Odzyskałam dziecko, wreszcie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Marika Michałek cudny... widać, że się dobrze czuje między dziewczętami 😎

Moja dziś namiętnie klaszcze... brawo... kosi kosi łapci... jak kto woli 😉 i powiedziała tata... o nie 😜 ale jak jest wściekła to woła i mama, baba, gaga, mimi... a jak proszę to nic 😁

A u mnie nadal tylko aaaaaaaaaaaaaaa 🤔 Wiecie co, chciałabym żeby chociaż coś Weronika robiła tak jak inne dzieci...Zaraz znów coś sobie wkręcę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
meliska napisał(a):
Marika Michałek cudny... widać, że się dobrze czuje między dziewczętami 😎

Moja dziś namiętnie klaszcze... brawo... kosi kosi łapci... jak kto woli 😉 i powiedziała tata... o nie 😜 ale jak jest wściekła to woła i mama, baba, gaga, mimi... a jak proszę to nic 😁

A u mnie nadal tylko aaaaaaaaaaaaaaa 🤔 Wiecie co, chciałabym żeby chociaż coś Weronika robiła tak jak inne dzieci...Zaraz znów coś sobie wkręcę 😞


Wanilia rozkręci się Mała, zobaczysz. Każdy ma swój czas!! Nie wkręcaj sobie nic!
Marika no Michałek super wygląda między dziewczynami 🙂 🙂

A moja śpi, a ja próbuję uskotecznić sprzątanie w tawarzystwie mojego szczerbatego siostrzeńca 🙂 kilka dni temu stracił pierwsego ząbka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
meliska napisał(a):
Marika Michałek cudny... widać, że się dobrze czuje między dziewczętami 😎

Moja dziś namiętnie klaszcze... brawo... kosi kosi łapci... jak kto woli 😉 i powiedziała tata... o nie 😜 ale jak jest wściekła to woła i mama, baba, gaga, mimi... a jak proszę to nic 😁

A u mnie nadal tylko aaaaaaaaaaaaaaa 🤔 Wiecie co, chciałabym żeby chociaż coś Weronika robiła tak jak inne dzieci...Zaraz znów coś sobie wkręcę 😞


nic nie świruj !!!!!!!!!każdy maluch ma swój rytm 😉 my nawet nie siedzimy ....i naprawdę daleko do tego....
a że młody od zawsze lubił na brzuchu leżeć to teraz dupke podnosi do raczkowania ale rece za słabe więc raczej prędzej ruszy raczkować niż siądzie ... 😮

a mama to też się nie mogę doprosić 🤢 tylko baba i baba... 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...