Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Meldujemy się 🙂 dopiero wrócilismy od teściów.........ale przynajmniej obiadek tam zaliczony a jak bym gotowala to zjedlibysmy dopiero ok 17 więc lepsze to .....a później na spokojnie do domu 🙂
U nas żadnych newsów......żadnych nowych umiejętności 😉

Tyle tylko ze za tydzień w czwartek planujemy wypad w Pieniny 🙂 ale ja z Michalkiem nie planuje zaliczyć Trzech Koron ........jeśli Wam to cokolwiek mówi......bo Wy wszystkie z daleka....... 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):


Tyle tylko ze za tydzień w czwartek planujemy wypad w Pieniny 🙂 ale ja z Michalkiem nie planuje zaliczyć Trzech Koron ........jeśli Wam to cokolwiek mówi......bo Wy wszystkie z daleka....... 😉 😉 😉


no prosze Cie jakiego daleka 😉
tez bysmy jak wanilka w chuscie zaliczyli z malym gdybysmy byli w okolicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):


Tyle tylko ze za tydzień w czwartek planujemy wypad w Pieniny 🙂 ale ja z Michalkiem nie planuje zaliczyć Trzech Koron ........jeśli Wam to cokolwiek mówi......bo Wy wszystkie z daleka....... 😉 😉 😉


Marika Trzy Korony to chyba większość zna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pammat, Chloe, Holi ja Wam dam śmieszne 😜 😜 chociaż już dzisiaj lepiej to zniosłam, bo te jego uśmiechy, które on rzuca zza tych szczebelków - bezcenne 😜 jeszcze zęby sobie ostrzy na górnej poręczy łóżeczka i wystają tylko oczy znad łóżeczka 😁 a dzisiaj to się obniżał i dawał mi buziaka kilka razy pomiędzy szczebelkami - cudne to było 🙂 a potem on się nachylił, a ja nie to cmokał do mnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka, sorki, ze sie nie odzywam, ale szczeze to mi sie nie chce i na glowie mam teraz inne sprawy, bo musze sie na szybkiego przeprowadzac, ale to dluga historia...
No i mam ograniczony dostep do netu...

Ogolnie to u mnie wszystko oki, pewnie podobnie jak u was z rozwojem Dorianka.
Maly juz raczkuje od tygodnia i sam siada, wsaje w lozeczku i przy niektorych meblach, ale zebow brak, mowi "mama" i "tata" 🙂
Z jego zdrowkiem tak w miare dobrze, jest stabilny, kontrolne wyniki moczu dobre, wiec oby tak dalej 🙂

Pozdrawiam was i wasze malenstwa goraco i postaram sie od czasu do czasu cos naskrobac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heloł,
Aga to co ty pisesz o tym staniu, to naprawde cieżko mi wyobrazic 😮 Kalina tylko leży, kula sie i siedzi sama. o pelzaniu,raczkowaniu, czy wstawaniu samemu to narazie moge pomarzyc 😉 ale moze to i lepiej narzie, przynajmniej narazie lozeczko sluzy kalinie do spania 😁 no i dzisiaj kolejna jedynka gorna wyszla, wiec mamy 4 zębole 🙂 od przedwczoraj, czyli odkad wyszla pierwsza gorna jedynka, ta moja mala małka szoruje sobie gornymi zebami o dolne, a ja tak nienawidze tego odglosu, ciarki mnie przechodza jak to slysze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
heloł,
Aga to co ty pisesz o tym staniu, to naprawde cieżko mi wyobrazic 😮 Kalina tylko leży, kula sie i siedzi sama. o pelzaniu,raczkowaniu, czy wstawaniu samemu to narazie moge pomarzyc 😉 ale moze to i lepiej narzie, przynajmniej narazie lozeczko sluzy kalinie do spania 😁 no i dzisiaj kolejna jedynka gorna wyszla, wiec mamy 4 zębole 🙂 od przedwczoraj, czyli odkad wyszla pierwsza gorna jedynka, ta moja mala małka szoruje sobie gornymi zebami o dolne, a ja tak nienawidze tego odglosu, ciarki mnie przechodza jak to slysze 🤢


kolejnego zęba gratuluję 🙂

a co do stania to jutro Wam nagram filmik i wrzucę jak będę umiała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej.no wiecie co się stało????? mieliśmy jechac dzisiaj z teściami nad morze.wstałam o 3 po 2 godzinach snu i już byłam wyszykowana,tylko Milenki jeszcze nie obudziłam) a tu tesciowa dzwoni ze samochód nie odpalił 🤢 🤢 😠 no ekstra po prostu.... i poszłam spać bo co tu robić 🤔 powiedziała ze jak się jasno zrobi to teściu akumulator wyjmie i podładuje.no i lipa straszna...a ja taka nie wyspana....czuje sie jak gó...o 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zadzwoniłam do teściowej i pytam co dalej.ona kazała iść teściowi do Norauto o 9 jak otworzą i kupić nowy akumulator bo nie chce czekać 10godz aż się tamten naładuje.to jej powiedziałam co myślę o jechaniu w godzinach 11-17.toż to największy upał jest!!tak ona wie o tym.no super. przecież nie wsadzę dzieciaka w samo południe w samochód do fotelika na pół dnia 😠 no a do tego na dobrą sprawę nie wiadomo czy to aby na pewno akumulator więc niech lepiej to sprawdzą. prawdopodobnie przyjedzie do mnie bo w domu będzie jej się nudziło, jak to powiedziała.a ja jakieś ciasto zrobię i sprzątnę do końca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamusie 😉
moja konstancja jeszcze chwilkę i ruszy do raczkowania 🙂 podnosi pupe i stoi na kolankach przez chwile ale nie wie co dalej i spada ale ogólnie to pełza trochę i odpycha się jedną reką w każdym bądź razie jak coś chce chwycić to umie się doczołgać po to 🙂 nie czy wam pisałam od tygodnia słyszę tylko mama 🙂 czasem baba uczę ją tata ale na razie bez skutku 🙂
do wczoraj napoje piłyśmy ze strzykawki aż dostała butelkę od mojej koleżanki taką małą na 120ml z dziurką w środku gdzie może sama ją trzymać ale nie chce się jej za bardzo 😉 i pije mi z niej 🙃 w końcu do herbatki dodajej jej trochę glukozy zeby była słodsza bo ta dzika róża z maliną kwaśna jest 😉
asiadudzika my jak jechaliśmy z Konsti nad morze to o 8 rano ale mamy klime więc nie odczuła gorączki w aucie a faktycznie od 11 zaczyna się ostre słońce i nie ma co ryzykować z takim małym dzieckiem..
meliska jak tam Julka po wymiotach się czuje?
aaagaaa czekamy na film 🙂
nasze forum obumiera troche..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
puściutko dzisiaj 😞

no a ja właśnie dałam Maćkowi obiadek 🙂

Basieńka bardzo dziękuję za konwalie 🙂 już wsadziłam, na razie w doniczkę, wieczorem albo jutro przesadzę sobie do ogródka, którego jeszcze nie mam 🙂 ale obmyśliłam, że posadzę sobie przy ogrodzeniu pomiędzy jarzębinami i innymi drzewkami, które już są 🙂 masz za to ode mnie oklaska i buziaka 😘

Prosze bardzo polecam sie na przyszlosc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry wszystkim 🙂

Dawno się nie odzywałam, więc dużo zaległości...czasami coś podczytałam, ale generalnie nie ogarniam.
Chloe ja oczywiście też Tobie i mężowi życzę, aby się udało następnym razem 😘 😘 😘
Aga mnie też trudno sobie wyobrazić, że Maciek staje 🙃
Pammat malina z dziką różą z Hippa? Kwaśna jest dla was? 😮

A u mnie dziś od rana ciężki dzień. Boli mnie głowa niesamowicie...choć teraz już trochę lepiej. Położyłabym się i nic nie robia, a tu jak na złość Yasmince wychodzą zęby i to DWA naraz 🤢 Wczoraj nic tam jeszcze nie widziałam, zresztą byliśmy u ciotki i wujka na działce i była bardzo grzeczna. A dziś dwa zęby, więc marudzi trochę i jak zaczyna ją boleć to płacze,ale póki co nic jej nie daje. A po wizycie na działce ileżeniu na kocyku dostała wcozraj wieczorem katar, pierwszy raz od stycznia...na szczęscie nie jakiś straszny, ale leci trochę z nosa więc psikam tym morskim roztworem.
Mała nie siedzi bez podtrzymywania, za to jak poczyniła pierwsze próby wstawania na cztery łapki gdzieś około 10 lipca, tak teraz zaczyna powoli raczkować 😆 😆 Bardzo się umorduje przy tym, ale już jakoś przebierze nóżkami, rozpłszczy się, wstanie i dalej próbuje. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja się laski pochorowalam mam wymioty i goraczke 38,8......z pracy się zwolnilam ok 12......a tatuś teraz całe popołudnie dzielnie opiekuje się Michalkiem.....małemu dałam profilaktycznie acidolac


Asia szkoda ze wyjazd nie wypalił.....

Pam ja choć pracuje systematycznie zaglądam na forum a i mamusie wrócą jak będzie chłodniej jak bumerang....zawsze wracają..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...