Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
A ja muszę czekać na galaretkę....żeby się zawiązała......i wylać ją na placka..... 😉


Ojjj, ja zawsze przegapiam właściwy moment 🥴
czekam na babkę aż się upiecze a potem wstawiam bazę na mazurka - o tyle będę miała mniej roboty na jutro 😉
Co do zdjęć z brzuszkiem i Werką to wyszła kicha, Mloda się kręciła strasznie i marudziła i nic ciekawego nie wyszło. Może jeszcze w kwietniu się uda. A sobie zdjęcie jutro zrobię i wstawię - niech Wam będzie 😜


A jednak pieczesz!!! 😎
Ja też 😜 Ale tylko babkę, zaraz wkładam do pieca, a mazurek jutro będę robić, o ile mi w ogóle masa kajmakowa wyjdzie.
p.s. Avatar śliczny 🙂
Marika mąż, może coś załapał, że taka forma to świąteczna forma, a mówiłam, że tradycyjne ciasto będę piekła...a on zawsze coś znosi jak w promocji znajdzie 😜
Meliska właśnie zapomniałam... kurdesz, faktycznie strach na balkon wyjść 🤢 🤢 I to nowe budownictwo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
A ja muszę czekać na galaretkę....żeby się zawiązała......i wylać ją na placka..... 😉


Ojjj, ja zawsze przegapiam właściwy moment 🥴
czekam na babkę aż się upiecze a potem wstawiam bazę na mazurka - o tyle będę miała mniej roboty na jutro 😉
Co do zdjęć z brzuszkiem i Werką to wyszła kicha, Mloda się kręciła strasznie i marudziła i nic ciekawego nie wyszło. Może jeszcze w kwietniu się uda. A sobie zdjęcie jutro zrobię i wstawię - niech Wam będzie 😜


A jednak pieczesz!!! 😎
Ja też 😜 Ale tylko babkę, zaraz wkładam do pieca, a mazurek jutro będę robić, o ile mi w ogóle masa kajmakowa wyjdzie.
p.s. Avatar śliczny 🙂
Marika mąż, może coś załapał, że taka forma to świąteczna forma, a mówiłam, że tradycyjne ciasto będę piekła...a on zawsze coś znosi jak w promocji znajdzie 😜
Meliska właśnie zapomniałam... kurdesz, faktycznie strach na balkon wyjść 🤢 🤢 I to nowe budownictwo?

no wlasnie Meliska, maskara Ci powiem. U nas tez jest jeden deweloper, który postawil tysiace mieszkan, ale jak!!!! daje tylko dwa lata gwarancji (!!!!)-tyle my na telefony dajemy, co on na mieszkania 🤢 moja siostra ma to nieszczescie, ze kupila tam mieszkanie, sciany z kartonu, a po 2 latach mega grzyb na scianach. taka fuszerke teraz ze wszystkim robia ze szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
marika321 napisał(a):
Wanilia i Ty z tym brzusiem po nocach szalejesz......
A fotki nie ma....nie ma....wykrecania......fotki Hubisia 😉 mają być..... 😉!
Aniqa jak dla mnie to dość ambitny plan......ja tylko sałatke muszę jakąś zrobić i żurek ugotować więc luzik 🙂 tylko nie wiem jaką tą sałatkę..... 🤔 więc może coś na forum mnie jeszcze natchnie..... 😉

ja robilam ostatnio: i byla przepyyyyszna: rukola, pomidorki koktajlowe, mozarella, ziarna słonecznika, piers kurczaka podsmażona w ziolach i pokrojona na paski, oliwa, troche octu balsamicznego


No właśnie ku tego rodzaju sałatkom się przyglądam.......tylko nie wiem dokładnie co......ale.dziękuję wszystko mi pasuje ale nie.jestem przekonana do rukoli......ale zawsze mogę inną trawę zastosować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój M mówi że koło jego pracy we Wro budują apartamentowiec i całą zimę przy mrozach beton lali i fundamenty stawiali....To się nie ma co dziwić że się potem cuda dzieją 🤔
Co do sałatki to ja robię najzwyklejszą w świecie jarzynową - już nie pamiętam kiedy ostatnio robiłam a bardzo lubię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
marika321 napisał(a):
Wanilia i Ty z tym brzusiem po nocach szalejesz......
A fotki nie ma....nie ma....wykrecania......fotki Hubisia 😉 mają być..... 😉!
Aniqa jak dla mnie to dość ambitny plan......ja tylko sałatke muszę jakąś zrobić i żurek ugotować więc luzik 🙂 tylko nie wiem jaką tą sałatkę..... 🤔 więc może coś na forum mnie jeszcze natchnie..... 😉

ja robilam ostatnio: i byla przepyyyyszna: rukola, pomidorki koktajlowe, mozarella, ziarna słonecznika, piers kurczaka podsmażona w ziolach i pokrojona na paski, oliwa, troche octu balsamicznego


No właśnie ku tego rodzaju sałatkom się przyglądam.......tylko nie wiem dokładnie co......ale.dziękuję wszystko mi pasuje ale nie.jestem przekonana do rukoli......ale zawsze mogę inną trawę zastosować 😉

Mi się przepis podoba i kiedyś wypróbuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zaglądam 🙂 dobry wieczór 🙂 makowiec pierwsza klasa !! no i pychotka przygotowana tylko kremem blaty złączę jutro i zrobione.oprócz ciast to ja nic nie robię...boczek upiekłam jeszcze.myślałam o jajkach faszerowanych ale mam to w nosie.jajek jutro dokupie a w słoiczkach mam kiełki rzodkiewki i innych zielenin to rzuce na majonez na jajko i też będzie ładnie 🙂 w ndz rano śniadanie u mamy na dole a na obiad to teściowej. nastepny dzien na dole wiec co ja mam sie nadwyrężać?? bez sensu.mamie jutro pomoge i bedzie szcześliwa.wysprzątane już mam i prasowanie tylko mi zostało. Milenka coś mi się budzi w nocy ostatnio.teraz też sie wierci.moze kolejne 4 idą... chodzi po głowie co miałam Wa napisac ale już wyszłam z wprawy i nie pamiętam 🤔 u nas tradycyjnie na wielkanoc jest barszcz chrzanowy.uwielbiam tak bardzo że jak załapałam jak mama go robi to w ciagu roku też sobie gotuje od czasu do czasu a moje dziewuszki lubią to już w ogóle!z jajeczkiem ,kiełbaską i ziemniaczkiem 🙂 ach to już nie długo....ale jestem głodna!a nie jadam kolacji od jakiegoś czasu więc gra mi w brzuchu...dobranoc,Milcia sie wierci znowu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello 🙂 wiec jajka mam pomalowane i czekamy aż ostygną i mozna ze święconką uderzać do kościoła. Coq taka świeża baba to jest to ! ja jeszcze nie mam formy do babki ☺️ kiedyś zakupię i zrobię.taka baba a na niej lukier albo czekolada...ach...koleżanka do mnie pisała ze też kupiła promocyjną formę na babę i upiekła dwie.jedna przyczerniona od góry a druga krzywa bo jej sie zapadła wiec Ty sie kochana nie przejmuj w żadnym razie.w sumie to juz nie bardzo jest czym 😁 bo baba pewnie na śniadanie zostanie dojedzona 😁 makowiec dzisiaj już treż jadłam.teraz jak jest smak to tzreba jeść a nie czekać na święta a później w święta nie da sie zjeść wszystkiego bo człowiek nie świnia 😎 mamunia flaczki robi a już tyle czasu nie robiła...mmmma kostki na barszcz w końcu ja gotuje czyli barszcz robię ja... mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
marika321 napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Młody leci już z pierwszą drzemką 😉 A ja się biorę do życia 😉


u nas właśnie wstał pierwszej drzemki 😁

dzień dobry tak w ogóle 🙂

na 11 z koszyczkiem na święcenie się wybieramy 🙂 oczywiście samochodem 😉

na pieszo z sankami można 😉 hihi chociaż w jedne święta śnieg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejoł
Nie pamietam co mialam napisac buuu
Wanilia avatarek super

Wy tu o pichceniu a wiecie ze ja nic na swieta nie robie, pomoglam tylko posptzatac mamie a posilki podzielilismy i kazdy cos przywiezie, u nas gotuje Adam wiec ja sie do kuchni nie zblizam hehe tak mam dobrze

Aaaa wiem, zdjecia zarąbiste

Kajtek jak by co to za pare latek u Adama fuche znajdzie hehe a
Michalek istny model
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja...
Asia jak zwykle rządząca w kuchni 🙂 ...a makowca to tu do mnie poproszę jak się w końcu wybierzesz 😉

Rita nie ma sprawy załatwiaj tam posadkę Prezesowi 😁

Heh rzeczywiście dziwny to widok jak idą ludzie po kolana w zaspach śniegu z koszyczkami 🙃

Coq u Was pies, a u mnie młody przed 6-tą wstał i załączył wszystkie możliwe grające zabawki 😮

Aaa dziewczyny pamiętacie o ZMIANIE CZASU 🙂 ??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
NovaM ja o zmianie czasu nie pamiętałam, że to dziś niby? 🤔
Asia mi też babka z jednej strony nie wyrosła 🥴 Tyle ze ja piekłam w korytku więc odkroję ten koniec i luz 😎 A mazurek.....Baza wyszła przepachnąca a jak smakuje nie wiem bo.....oddałam go M żeby zawiózł do teściów. Więc chyba machnę potem jeszcze jednego, z tego przepisu: http://www.justmydelicious.com/2011/04/mazurek-wielkanocny-z-czekoladowa.html Od rana dekorowałam tego mazurka i efekt końcowy wyszedł niezły tylko szkoda że zdjęcia nie zdazyłam zrobic chociaz....
Idę przykimać a potem musze lecieć po czekoladę i jajka na mazurka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka laseczki mamusie!!!
Mówicie że każda coś robi albo już zrobiła podziwiam za to pieczenie ciast!!!
Babka mniam i to jeszcze domowa ojjjj!!!
Asiaaaa witamy fajnie że jesteś znowu!!! Super barszcz z chrzanem spoko a jak się go robi???
Nova ekstra zdjęcia małego Prezesika nieźle sobie radzi z zajęciami dla dorosłego mężczyzny!!!
Fajnie to wygląda !!! Twoja kuchnia bardzo ładna jak na początek!!!
Coq mówisz że mąż ci zeżarł babkę oj ten!!! czyli już dziś jej nie ma!!!
Agaaa mówisz że jeszcze dużo roboty ci zostało!!Ja mam tyle dobrze że nie prasuje w ogóle więc luzik!!!
Wanilka avatarek spoko podoba mi się ładny masz kolor włosów!!!
Ja dziś już w kościele byłam z moją siostrzenicą poświęcić jajka małego nie brałam bo on do spania się szykował a on nie rozumie jeszcze co to święcenie za rok już spoko!!!!
Ja zrobiłam sałatkę jarzynową zwykłą tradycional super spoko wyszła!!!
Nowiny o BABCI dziś zadzwoniła do mojej siostry bardzo się moja siostra ucieszyła!!! Słabs jest bardzo przewieźli już ją na pooperacyjną i dziś jedzie tam moja mama z bratem a ja w poniedziałek z siostrą !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...