Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej,

U nas weekend super!
Florek w sobote o godzinie 8:00 wyjechal do Wroclawia i wrocil do domku w Niedziele o 19:30 😁
Nam sie troche tesknilo ale juz dawno nie mialam takiego odpoczynku. Po tym weekendzie czulam sie jakbym byla po dwutygodniuowych wakacjach. W sobote do 15:00 bylam w pizamie 🤪 a w Niedziele spalismy do 10:00 🤪 az nie moglam w to uwierzyc. Dobrze ze mama zadzownila ze juz wyjezdzaja z Wrocka bo pewnie moj syn zastal by mnie w pizamie jeszcze.
W sobote wieczorem mialam spotkanie 10 Lat po maturze. Bylo super 🙂 W sumie przyszlo Nas ok 16 osob wiec polowa. Okazalo sie ze dwie osoby sa juz po rozwodach. Kolega ktorego nigdy bysmy o to nie podejrzewali ma juz 2 dzieci. Poogladalismy sobie stare zdjecia z liceum. i sie posmialismy z samych siebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska swietne zdjęcia Juleczki-mała ślicznotka z niej 🤪
Basieńka zazdroszcze weekendu 😉

wiecie co-od kilku dni kombinuje nad prezentem dla adama na 1 rocznice ślubu, macie jakies pomysły?
myśle ze mu kupie koszulke z nadrukiem "najlepszy mąż na świecie" 😜 no ale jako dodatek i nie wiem co jeszcze -może portret ze zdjęciem ślubnym ???? jak myslicie?
portret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Rita ślicznotka?... nawet nie wiesz jak pozory mogą mylić 😁 😜
a obraz... niezły pomysł... pod warunkiem, że będzie to Twój akt 😎


hahaha mój akt to raczej by go przestraszył ale fakt portret to chyba marny prezent dla faceta 🤨 ja to bym się cieszyła z portretu ale jednak facet to facet

a dlaczego niby Julka nie miała by być ślicznotką? hęęę? śliczna dziewczynka z niej więc jak dla mnie ślicznotka pełną parą 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Basieńka a dasz linka do tej zjeżdżalni? bo ja się czaję na działkę taką kupić, ale mój na mnie pokrzykuje, że to nie warto, że taka mała, że na przyszły rok bezużyteczna będzie 🤔 a Ty jak myślisz? posłuży Wam więcej niż na jeden sezon?

Zjezdzalnia jest z Biedronki 🙂
Wydaje mi sie ze posluzy mu to dluzej. W teorii pisze na niej od 18 miesicy do 3 lat. My normalnie tez chodzimy na place zabaw wiec tam ma wieksza. Ogolnie mamy duzo znajomych z dziecmi i wszystkie juz jezdzily na niej od najmlodszego naszego Flora po najstarsza Martynke (5 lat). Dzieciaki byly zadowolone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
meliska napisał(a):
Rita ślicznotka?... nawet nie wiesz jak pozory mogą mylić 😁 😜
a obraz... niezły pomysł... pod warunkiem, że będzie to Twój akt 😎


hahaha mój akt to raczej by go przestraszył ale fakt portret to chyba marny prezent dla faceta 🤨 ja to bym się cieszyła z portretu ale jednak facet to facet

a dlaczego niby Julka nie miała by być ślicznotką? hęęę? śliczna dziewczynka z niej więc jak dla mnie ślicznotka pełną parą 😜 😜

no nie źle mnie zrozumiałaś... z aktu napewno by się bardziej ucieszył, ale taki ślubny portret jak najbardziej... poniekąd to wspólny prezent ma być, bo na wspólną rocznicę 😉
a co do tego, że Julka ślicznotka to wątpliwości nie mam... dla każdej mamy jej dziecko najpiękniejsze... raczej miałam na myśli, że to taka ślicznotka z różkami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
meliska napisał(a):
Basieńka a dasz linka do tej zjeżdżalni? bo ja się czaję na działkę taką kupić, ale mój na mnie pokrzykuje, że to nie warto, że taka mała, że na przyszły rok bezużyteczna będzie 🤔 a Ty jak myślisz? posłuży Wam więcej niż na jeden sezon?

Zjezdzalnia jest z Biedronki 🙂
Wydaje mi sie ze posluzy mu to dluzej. W teorii pisze na niej od 18 miesicy do 3 lat. My normalnie tez chodzimy na place zabaw wiec tam ma wieksza. Ogolnie mamy duzo znajomych z dziecmi i wszystkie juz jezdzily na niej od najmlodszego naszego Flora po najstarsza Martynke (5 lat). Dzieciaki byly zadowolone.

to muszę popracować nad swoim M 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Rita napisał(a):
meliska napisał(a):
Rita ślicznotka?... nawet nie wiesz jak pozory mogą mylić 😁 😜
a obraz... niezły pomysł... pod warunkiem, że będzie to Twój akt 😎


hahaha mój akt to raczej by go przestraszył ale fakt portret to chyba marny prezent dla faceta 🤨 ja to bym się cieszyła z portretu ale jednak facet to facet

a dlaczego niby Julka nie miała by być ślicznotką? hęęę? śliczna dziewczynka z niej więc jak dla mnie ślicznotka pełną parą 😜 😜

no nie źle mnie zrozumiałaś... z aktu napewno by się bardziej ucieszył, ale taki ślubny portret jak najbardziej... poniekąd to wspólny prezent ma być, bo na wspólną rocznicę 😉
a co do tego, że Julka ślicznotka to wątpliwości nie mam... dla każdej mamy jej dziecko najpiękniejsze... raczej miałam na myśli, że to taka ślicznotka z różkami 😜



ja dzis zakręcona jestem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
halo,
dzisiaj na komunii Kezycha bratanicy bylismy, łooo matko, jak sie obzarłam!!!! a jakie pyszne wszystko!!! jutro poprawiny 😎 😎 😎
dziewczyny, powiedzcie, czy was tez rodzina (lub znajomi( coraz czesciej pytaja kiedy drugie dziecko? 🤔 🤔 bo ja ostatnio zauwazylam, ze co chwila ktos pyta, a rodzina meża, to wrecz "naciska" (moze nie dosłownie, ale co chwila mam komenty, ze Kalina sama, ze lepiej by sie rozwijala(jakby sie żle rozwijala 🤔 )), ze lepiej miec mala roznice wieku...itd...oni nie moga zakumać, że ja nie chce drugiego dziecka! 🤢

u nas nikt nie naciska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka!
Aniqa ja tez pare razy uslyszalam ale od sasiadow i np lekarza ze nam dobrze dzieci wychodza i zeby drugie a w rodzinie raczej nikt nie pyta bo wiedza ze nas nie stać
ale gdzies ktos napisał nie wiem czy nie chloe? ze ludzie to zawsze nie doceniają i nie żyją chwilą tylko ciągle za czymś pędzą.. jak masz chłopaka to ciągle kiedy ślub, jak juz wezmiesz ślub to kiedy dziecko, jak juz jedno jest to kiedy drugie i tak cały czass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Dobić się do komputer przy Jaśminie graniczy z cudem czasami.
Małej się trochę poprzestawiało, chodzi spać około 22.30 i budzi się 7.30 - 8.30 ...ja się nie wysypiam. 🤢
U dentysty dziś byłam z rana, kolejna wizyta za tydzień.

Na mnie nikt nie naciska na ciążę...mama na początku nie pałała entuzjazmem do pierwszej ciąży, więc co dopiero o drugą dopytywać. Szczerze mówiąc takie gadki o drugą ciążę (mimo że mnie nie dotyczą) strasznie mnie irytują.
Nadia przybijam piątkę. Też mam wrażenie, że się postarzałam. Skórę mam jakąś taką bardziej wiotką, pysk taki przemęczony... i tak sobie myślę, że nie będę dobrze znosić starzenia się chyba. 🥴
Meliska chyba za olno jechaliście tymi rowerami, że Wam dziecko usnęło 😁 Bombowa jest Julka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór
Czy mi sie wydaje czy Aga z mężem baaardzo do siebie podobni? 😜
Meliska Jula świetna jest 😆
Nas też pytają o kolejne dziecko. Męczące to jest.
Byliśmi dziś u lekarza na kontroli i mam jeszcze kilka dni podawać Sarze maść doustnie. No i pytałam o te krwawienia międzymiesiączkami, bo teraz miałąm 9 dni po ostatnim dniu okresu aż 5 dni i to tak dosyć mocno i nagle koniec dziś. Dostałam na morfologie i poziom hormonów,bo może wina tarczycy.Zobaczymy, mam nadzieję,że to nic poważnego. Lekarka nawet zasugerowała ciążę z czego mój mąż się ucieszył. W każdym razie w czwartek lub piątek idę na badanie krwi i zobaczymy co dalej.
Sarka nie śpi, bo spała od 17:30 do 19 a teraz będziemy tańcować do nocy 🙃 😜
Spokojnej nocy
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...