Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
U nas.rządzą samochodziki....resoraki są.na topie....samochody.strażackie i wszystko na czym się da jeździć.......teraz strasznie mało się.bawi zabawkami bo.u dziadków.biega po podwórku ma piasek, huśtawkę....a po pracy to często idziemy na spacer......plac.zabaw a czasem poprostu.zakupy.....więc w.domu to.bajka....papierowa i tv bo.w domu głównie śpimy..... 😉


Ps.śliczna Maja w awatarku 🙂


dziękuje w imieniu Majci 😘
no na dworze też nie mamy problemu bo jest huśtawka i piaskownica,piłki, samochodzik,rower ale w takie deszczowe dni jak dzisiaj dużo sie nudzi , w sumie dopiero dzisiaj to zauważyłam jak chodziła po pokoju i szukała czegoś do zabawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😉
U mnie na działce właśnie się altanka stawia... jestem taka podekscytowana 🙃
Chyba dopiero pójdziemy sprawdzić efekt końcowy wieczorem, bo teraz się dychać nie da... ciekawa jestem reakcji córci... a jutro tatuś w końcu poskłada piaskownicę... jupii
Katar mamy również... zielono-żółte glutki 🤢
Wczoraj na szczepieniu Julka wzorem Weroniki nawet się nie zająknęła 🙂
13,3 kg 😎
O te policzki pytałam... powiedziała, że to może być od wszystkiego... nic w związku z tym nie zaleciła 🤔... jedynie kazała policzki natłuszczać kremem emolium lub oilatum i przed słońcem zabezpieczać
Wanilia ja może się źle wyraziłam, bo taka zdziwiona byłaś, więc może sprostuję... chodziło o przedostatnią noc w szpitalu, na ten dzień w którym wyszłyśmy ze szpitala wzięłam of course urlop... Jula nawet pospała, tyle, że z mamusią w łóżku 😜 ale przed 7 już pobudka jak otworzyła jedno oko i zobaczyła, że jakaś pani myje podłogę to już było pospane i w sumie prawie do południa ganiałam za nią po korytarzu póki nam wypisu nie dali... ile to moje dziecko nazbierało przez ten czas nalepek dzielny pacjent 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Holi u nas deszcz pada już od 3 dni ale dzisiaj w sumie dobrze bo musze dom cały ładnie posprzatać bo jutro rocznica i mam taką skrytą nadzieje ze ktos może nam niespodziankę zrobi i przyjedzie-najwyzej się rozczaruje ale posprzatane bedzie hehe
Meliska super że Julcia piaskownice bedzie miała no i ta altankę- w taką pogode to tylko na dwórku się bawić 🙂
my na ostatnim szczepieniu jeszcze nie byliśmy-mieliśmy sie w maju stawic ale Majcia katar miała-jak długo można je przesunąć? bo nie wiem czy w wakacje do PL pojedziemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
hej Holi u nas deszcz pada już od 3 dni ale dzisiaj w sumie dobrze bo musze dom cały ładnie posprzatać bo jutro rocznica i mam taką skrytą nadzieje ze ktos może nam niespodziankę zrobi i przyjedzie-najwyzej się rozczaruje ale posprzatane bedzie hehe
Meliska super że Julcia piaskownice bedzie miała no i ta altankę- w taką pogode to tylko na dwórku się bawić 🙂
my na ostatnim szczepieniu jeszcze nie byliśmy-mieliśmy sie w maju stawic ale Majcia katar miała-jak długo można je przesunąć? bo nie wiem czy w wakacje do PL pojedziemy


u nas to samo szczepienie z maja przesunięte bo był katar....ale wybieram sie w tym tygodniu co będzie ....tylko muszę nas umówić..... 🤔

a upały .....afrykańskie...... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,
Werka dziś po schodach jeździkiem zjechała 😞 Wychodziliśmy na spacer i wkładałam Huberta do gondolki, odwrociłam się jak ryk usłyszałam i zobaczyłam ją leżącą na schodach głową w dół 😞 poleciała krew z nosa no i mamy wielkie limo u nasady nosa- dobrze ze tylko tyle.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita w sumie to myślę, że Maja ma dość zabawek 😜 Julka lubi się bawić przeplatanką z koralikami, kubeczkami tymi do wkładania jeden w drugi, układać puzzle, a i tak najlepsze zabawki to... miski... najlepiej taka większa, do której można pupkę wtrynić... pudełeczka po kosmetykach... jak dorwie pudełko po kremie to cały dzień jestem kremowana 😁... lub torebka mamy, którą za sobą ciąga i jest zawsze pełna przeróżnych zabawek 😉... a i hitem jest pertfel wypchany kartami... ma taki swój prywatny i zawsze robi wrażenie jak gdzieś na zakupach jesteśmy i ona tak macha nim na prawo i lewo... czekam aż ktoś jej go kiedyś wyrwie... to się zdziwi 😁
U babci super zabawka to plik kartek świątecznych, które rozkłada, przekłada i potrafią ją one na trochę zaabsorbować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dzień dobry,
Werka dziś po schodach jeździkiem zjechała 😞 Wychodziliśmy na spacer i wkładałam Huberta do gondolki, odwrociłam się jak ryk usłyszałam i zobaczyłam ją leżącą na schodach głową w dół 😞 poleciała krew z nosa no i mamy wielkie limo u nasady nosa- dobrze ze tylko tyle.....

ło matko 😞 myślę, że mieć 2 pary oczu to i tak byłoby mało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dzień dobry,
Werka dziś po schodach jeździkiem zjechała 😞 Wychodziliśmy na spacer i wkładałam Huberta do gondolki, odwrociłam się jak ryk usłyszałam i zobaczyłam ją leżącą na schodach głową w dół 😞 poleciała krew z nosa no i mamy wielkie limo u nasady nosa- dobrze ze tylko tyle.....

😞biedna Werka, musiala niezle przyrznac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dzień dobry,
Werka dziś po schodach jeździkiem zjechała 😞 Wychodziliśmy na spacer i wkładałam Huberta do gondolki, odwrociłam się jak ryk usłyszałam i zobaczyłam ją leżącą na schodach głową w dół 😞 poleciała krew z nosa no i mamy wielkie limo u nasady nosa- dobrze ze tylko tyle.....

ło matko 😞 myślę, że mieć 2 pary oczu to i tak byłoby mało 😞

trochę więcej wyobraźni też by nie zaszkodziło bo ja widziałam że wytargała ten jeździk ale do głowy mi nie przyszlo że nim zjedzie....Nawet jak ma schodzić po tych schodach to czeka na mnie i rękę podaje...

Młody po długiej i nierównej walce śpi wreszcie w łóżeczku a ja nie mam siły dupska podnieść 🥴 W domu jak po tsunami 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dzień dobry,
Werka dziś po schodach jeździkiem zjechała 😞 Wychodziliśmy na spacer i wkładałam Huberta do gondolki, odwrociłam się jak ryk usłyszałam i zobaczyłam ją leżącą na schodach głową w dół 😞 poleciała krew z nosa no i mamy wielkie limo u nasady nosa- dobrze ze tylko tyle.....


biedactwo 😞 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Rita w sumie to myślę, że Maja ma dość zabawek 😜 Julka lubi się bawić przeplatanką z koralikami, kubeczkami tymi do wkładania jeden w drugi, układać puzzle, a i tak najlepsze zabawki to... miski... najlepiej taka większa, do której można pupkę wtrynić... pudełeczka po kosmetykach... jak dorwie pudełko po kremie to cały dzień jestem kremowana 😁... lub torebka mamy, którą za sobą ciąga i jest zawsze pełna przeróżnych zabawek 😉... a i hitem jest pertfel wypchany kartami... ma taki swój prywatny i zawsze robi wrażenie jak gdzieś na zakupach jesteśmy i ona tak macha nim na prawo i lewo... czekam aż ktoś jej go kiedyś wyrwie... to się zdziwi 😁
U babci super zabawka to plik kartek świątecznych, które rozkłada, przekłada i potrafią ją one na trochę zaabsorbować 😉


hehehe no pomysly świetne 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
melduje sie... zyjemy.... ja walcze ze skrecona reka dalej.... do tego kuba chory dzis lekarz i ... angina ropna 39 st temp wlasnie usnal po lekach 😞
poza tym zmieniamy mieszkanie tzn narazie wystawilismy nasze....
odezwe sie moze wieczorem ide ogarnac chate i 20 kg truskawek na mnie czeka w sloiki trzeba wlozyc;/ ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buzki dla Werki..... 😘

Agami to dlaczego zmieniacie chcecie.większe ???? Rodzina się powiększy???? 😉

U mnie upałów ciąg dalszy.....i może.jakąś burza będzie bo na zachodzie się chyba pojawiły...???
Coq???

Aaaaaaaaa Agami 20 kg.....to już wiem gdzie Asia znikła..... 🙂 pewnie dzemy robi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Biedny Kuba...Zdrówka życzę!!!
Marika z pracą myślę że podjęłaś dobrą decyzję 🙂 To kiedy zaczynasz?

Ja dziś padam na pysk...Upał straszny, dzieci rozdrażnione i zmęczone temperaturą, wszyscy mamy dość.
Aaaa, pytanie mam - w jakich sandałkach chodza Wasze dzieci bo my mamy te półsandały z emela ale chciałabym bardziej odkryte kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
https://www.google.pl/search?q=sanda%C5%82ki+dla+dzieci&client=firefox-a&hs=a98&rls=org.mozilla:pl:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=bbPEUcX5E83zsgbBqoDwBw&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1024&bih=485#facrc=_&imgdii=fWG_EOY980HWDM%3A%3BpHc5qIqQtOqipM%3BfWG_EOY980HWDM%3A&imgrc=fWG_EOY980HWDM%3A%3Bxxpd6o3XkG6GSM%3Bhttp%253A%252F%252F1.bp.blogspot.com%252F-qitKknBihwA%252FT4NXAIM7SbI%252FAAAAAAAACRI%252FYfk2x80ln7c%252Fs1600%252Fnext-buty-do-wody-chlopcy.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fmama-dziecko.blogspot.com%252F2012%252F04%252Fbuty-dla-dzieci-do-wody-w-mama-dziecko.html%3B357%3B416
my w tych pomykamy

albo w tych
http://www.ccc.eu/pl/kids/catalog/nelliblu/310847
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pracę.....najprawdopodobniej od sierpnia ale nie wiem czy się nie przesunie na wrzesień......bo jest taka obawa..... 🤔w każdym razie w czwartek jadę do warszawki...... 😮może wtedy się sytuacja wyklaruje...... 🤢 😉

Co do sandałkow....to jak się uda to wrzucę foty bo linków nie mam.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!!Agami zdrówka dla Kubusia biedulek mały i dla ciebie żebyś szybko wróciła do wprawy z ręką!!!
Wanilka no biedna Werka musiało ją boleć ważne że nic innego jej się nie stało!!!
Tak upały dAJA NAM popalić masakra ale jakoś się trzymamy!!!
Mały nadal nie je za dużo obiadów w ogóle na wieczór kaszki ani mleka nieeeeee idzie o głodzie spać!!!
Rano mleko pije!!!!
Dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
dzień dobry 🙂

Aga wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, spełnienia marzeń i pociechy ze swoich mężczyzn 😘


dziękuję bardzo! 😘

a Wam życzę dużo dużo dużo Miłości, bo jak ona będzie między Wami to zawsze wszystko się będzie układało! 🙂 😘

Pamm i Wam także życzę dużo miłości, i znalezienia w końcu tego Waszego miejsca na ziemi 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...