Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
NovaM napisał(a):
Heja kochane 😘 😘 😘
A ja znowu tylko na chwilkę ...
Co z tym spotkaniem laseczki ???
Ja i Katja jutro możemy z tego co wiem i mam pytanie co z pozostałymi mamusiami 🙂 ???
Czekam na propozycje najlepiej na kom. 🙂 A jak się nie da to na priva tutaj to wieczorem zajrzę 🙂
Pasuje mi np.godz. ok 12:00 a Wam 🙂 ???

Tęskni mi się za Wami ale nie mam czasu na forum...wiecznie coś do zrobienia 😉
A dzisiaj fryzjerka była i znowu prawie ładna jestem 🤪 🤪 🤪

Buziam Was kochane ale nadrobię zaległości dopiero jak do domu wrócę 😉
😘 😘 😘 😘 😘

Mi by pasowalo kolo 11:00 tak zeby 12:30 jechac do domku nakarmic malego 🙂


Kochane mi godz. 11:00 pasuje i z tego co się dowiedziałam to będę koło dworca PKP na Pl. Andrzeja koło budynku poczty...
I jak bez dzieci będziemy to może gdzieś bliżej się na kawkę wybierzemy co 🙂 ???
Nieskromnie muszę też przypomnieć, że niestety bez auta jestem więc w razie co to potrzebowałabym którejś z Was bo nie znam kompletnie Katowic 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agami napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
hej hej 🙂

co do śmiania to jak Maciek uśmiecha się do mnie to aż serce mięknie 🙂 a zdarza mu się to na szczęście bardzo często 🙂 🙂 🙂

u ginekologa byłam, przegląd zaliczony, wszystko dobrze. chciałam tabletki ale powiedziała mi, że mi nie da. bo że niby są dla matek karmiących, ale nikt nie daje gwarancji, że te hormony tam zawarte, które dziecko zjada z mlekiem nie powodują żadnych szkód u dziecka. powiedziała mi że da mi jak skończę karmić

no to mnie zasmucilas bo ja biore te tabletki... i moj gin powiedzial ze one sa calkowicie bezpieczne... no i sie boje teraz... a wykupilam juz 5 opakowan z recepty;/ 170 zl


nie chciałam nikogo nastraszyć. po prostu moja ginekolog tak powiedziała. że żadna z firm produkujących tabletki nie daje gwarancji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski 🙂 metoda anty - u mnie azalia 🙂 dostałam receptę na 3 opakowania i drugą ważną od marca też na 3 opak 🙂 ale!!jeszcze nie wykupiłam i nie biorę bo mąż lafirynda pije dalej.nie czuję potrzeby faszerowania siebie i dziecka więc luzuje.
co do kolegi mojego to faktycznie uśmiech na twarzy miałam 🤪 byliśmy przyjaciólmi bardzo długo i mieliśmy sie ku sobie trochę ale nigdy się to dalej nie posunęło,bo chyba więcej warta była przyjaźń niż coś więcej... jego mama zawsze mówiła ; czemu on jest z Kaśką a nie z Tobą... - HA!!jego tata też mnie lubił.potrafiłam iść do niego do domu,wypijaliśmy 3/4 l wódki i spaliśmy razem w łóżku i NIC!! rano wstawaliśmy jedliśmy śniadanie i na piechotkę ponad 3km odprowadzał mnie do domu 🙃 jakie to były czasy...teraz to po 2 kieliszkach byłabym zakręcona...a do tego mąż alkoholik...ale wiecie co? miło było powspominać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):


dzis ide do mojej gienkolog - w koncu! 🙂 mam nadzieje ze nie zapomne zadac najwazniejszych pytan. zrobilismy tez dla niej takie podziekowanie, w antyramie, 2 fotki, moja z brzuszkiem i druga z maluszkiem 🙂 🙂 wene mialam! 🙂

fajny pomysł 🙂 jak byłam u swojej gin to pokazałam jej fotkę Julki i ona ją przejęła i na biurku postawiła 🤪 to chyba teraz muszę złożyć jej niezapowiedzianą wizytę i sprawdzić czy zdjęcie nadal tam stoi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
pytanko mam.
pijecie napoje gazowane??
piszecie o piwie a piwo jest gazowane.więc pijecie?? ja nie piję a karmi bym sie napiła.... mimo krzyku ze to ma mega duże ilości alkoholu,no bez przesady...

na ja ostatnio piwko 😜 ale chętkę na takie gazowane z lodem mam... cola albo mountain dew 🤪 no ale nie pijam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
NovaM napisał(a):
Heja kochane 😘 😘 😘
A ja znowu tylko na chwilkę ...
Co z tym spotkaniem laseczki ???
Ja i Katja jutro możemy z tego co wiem i mam pytanie co z pozostałymi mamusiami 🙂 ???
Czekam na propozycje najlepiej na kom. 🙂 A jak się nie da to na priva tutaj to wieczorem zajrzę 🙂
Pasuje mi np.godz. ok 12:00 a Wam 🙂 ???

Tęskni mi się za Wami ale nie mam czasu na forum...wiecznie coś do zrobienia 😉
A dzisiaj fryzjerka była i znowu prawie ładna jestem 🤪 🤪 🤪

Buziam Was kochane ale nadrobię zaległości dopiero jak do domu wrócę 😉
😘 😘 😘 😘 😘

Mi by pasowalo kolo 11:00 tak zeby 12:30 jechac do domku nakarmic malego 🙂


Kochane mi godz. 11:00 pasuje i z tego co się dowiedziałam to będę koło dworca PKP na Pl. Andrzeja koło budynku poczty...
I jak bez dzieci będziemy to może gdzieś bliżej się na kawkę wybierzemy co 🙂 ???
Nieskromnie muszę też przypomnieć, że niestety bez auta jestem więc w razie co to potrzebowałabym którejś z Was bo nie znam kompletnie Katowic 🤨 🤨


chyba uda mi sie z Wami zobaczyc!!!!!!! 🙂 🙂 🙂
na 95% mama zostanie z malym!
kolo 11 - 11.30 oczywiscie mi pasuje, tylko o 10.30 bedziemy z mezemy drugie auto odpalac bo akumulator padl, i nie wiem ile mi to zejdzie...

Wanilia
- w koncu nie dojechala bo nie zdazyla, tak sie pozniej szybko potozylo! 🙂) 🙃
ale zdjecie i tak dostanie, bo ja lubie 😉
no a co do drugiej ciazy to mamy takie postanowienie ze przed trzydziestka chcemy miec dwojke 🙃. wiec nam 2 lata zostaly 😉 a slyszalam opinie ze jak sie karmi to jest wieksze ryzko poronienia... nie wiem na ile to prawda, musze dzis zapytac, bo jak mialabym ryzykowac poronieniem to dziekuje...
PS mam kolege ktoremu siostra urodzila sie 11 miesiecy pozniej, haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
pytanko mam.
pijecie napoje gazowane??
piszecie o piwie a piwo jest gazowane.więc pijecie?? ja nie piję a karmi bym sie napiła.... mimo krzyku ze to ma mega duże ilości alkoholu,no bez przesady...

Jak nie chce mi sie tylka do kuchni ruszyc to se lykne Pepsi od malzona, bo on zawsze ma przy stole 😁 ...no ale nie powiem zebym byla z tego popijania dumna 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa zapomniałabym!! Milenka kupę zrobiła po tygodniu!! oczywiście za pomocą czopka...ja nie wiem co jest nie tak 😮 koleś w aptece powiedział ze musze miec dobry pokarm bo skoro mała wszystko wchłania to jest dobrze.póki nie drze sie w niebogłosy i nie ma gorączki tzn że jest OK. no ale czopka i tak zapodałam.przed kąpielą jej włożyłam i czekam.woda stygnie a tu nic.przypomniało mi sie jak bratowa meża mówiła ze mała na drugi dzień po czopku zrobiła więc mówię-najwyzej do wody zrobi albo ją szybko wyciągnę.wiec ja ja do wody,chwila moment atu SRU! kupa na wierzch wypływa!! 🤪 🤪 szybko na przewijak i dokończona w pampersa po czym drugi raz umyta 🙂 w takim rozpędzie zribiła o 4 rano jeszcze jedną...czyli w sumie dobrze wyszło z tym czopkiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
katja26 napisał(a):
Dziewczyny jakaś decyzja jest spotkanie czy nie bo już mnie to denerwuje. Jak tak to gdzie i o której. Jeśli jest to ja Novam podnoszę swoją propozycję jeśli trzeba gdzieś dojechać. Jak będzie coś wiadomo to czekam Marzenka na esa

To spotkanie jest o 11:00 tak jak Nova napisala. Dajcie mi tylko znac gdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
katja26 napisał(a):
Dziewczyny jakaś decyzja jest spotkanie czy nie bo już mnie to denerwuje. Jak tak to gdzie i o której. Jeśli jest to ja Novam podnoszę swoją propozycję jeśli trzeba gdzieś dojechać. Jak będzie coś wiadomo to czekam Marzenka na esa

To spotkanie jest o 11:00 tak jak Nova napisala. Dajcie mi tylko znac gdzie 🙂

godzina ok, miejsce chyba nie ustalone. novam mowila cos o zmiane, ale ja jestem za pizza hut jesli to nie bylby problem i ktos by ja podrzucil 🙂 🙃

katja - Ty mialas po nia podejchac??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
katja26 napisał(a):
Dziewczyny jakaś decyzja jest spotkanie czy nie bo już mnie to denerwuje. Jak tak to gdzie i o której. Jeśli jest to ja Novam podnoszę swoją propozycję jeśli trzeba gdzieś dojechać. Jak będzie coś wiadomo to czekam Marzenka na esa

To spotkanie jest o 11:00 tak jak Nova napisala. Dajcie mi tylko znac gdzie 🙂

godzina ok, miejsce chyba nie ustalone. novam mowila cos o zmiane, ale ja jestem za pizza hut jesli to nie bylby problem i ktos by ja podrzucil 🙂 🙃

katja - Ty mialas po nia podejchac??

Oki to o 11:00 w Pizza Hut kolo Altusa 🙂 Do zobaczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześc mamuski 😘
melduje sie po tygodniu, wyjechalysmy sobie z Majcią do moich rodziców na ferie hehe, czas mi tam tak szybko zleciał i jeszcze tylko tydzien i Adam wraca 😁
jutro poczytam sobie co u Was, dalam tylko znac że żyjemy. buziaczki i spokojnej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry.to pięknie.zostanie nas garstka dziewuszki 🙂 aga widzę że też się nie wybierasz nigdzie....że to musi być tak daleko,no 😠 miłego spotkania i dużooo śmiechu 🙂 odstresujcie sie troszkę 🙂 a my byłyśmy wczoraj na spacerku bo spadło do -7 i dzisiaj chyba też sie uda bo słońce boskie a rano było -10 więc raczej spadnie do -5 chociaż 🙂 plan na dziś? spacer i umyć czaszkę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny plany boskie mamy 🙂 zero konkretów ale nam można!! Wanilia ja jestem całe dnie sama z dwójką i jak mróz jest to licze tylko na to że sąsiadka z córką do mnie wpadnie a jak nie to calutki dzień z bąkami tylko.no i forum zaliczam 🙂 oczywiście.właśnie znajoma mi oznajmiła że jest w ciaży!!! z drugim dzieckiem planowanym 🤪 ma chłopca Alana,teraz jest w 2 miesiacu i oczywiście liczy na dziewczynke 🙂 oby jej się udało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
dziewczyny plany boskie mamy 🙂 zero konkretów ale nam można!! Wanilia ja jestem całe dnie sama z dwójką i jak mróz jest to licze tylko na to że sąsiadka z córką do mnie wpadnie a jak nie to calutki dzień z bąkami tylko.no i forum zaliczam 🙂 oczywiście.właśnie znajoma mi oznajmiła że jest w ciaży!!! z drugim dzieckiem planowanym 🤪 ma chłopca Alana,teraz jest w 2 miesiacu i oczywiście liczy na dziewczynke 🙂 oby jej się udało 🙂

Asia ja tez w tygodniu sama bo mój wraca między 17 a 20...I jestem przyzwyczajona tylko teraz przez to przeziębienie takiego muła zaliczam że najchętniej bym z wyra nie wychodziła 😮 I do tego tak pechowo wypadlo ze dziś M będzie dopiero ok 21. Ale przynajmniej nie muszę robić obiadu 😁 A swoją drogą ciekawe na co się skuszą nasze mamusie karmiące w PizzaHut 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...