Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
agami napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Aniqa a do buzi też coś trafiło z tej marchewki? 😜

ociupinka zaledwie 😉 sama chciala lyżeczka manewrować i taki efekt 🙂
a nie badzcie takimi pesymistkami...jakos chyba przetrwamy, nie?
dziewczyny musze wam sie przyznac...kupilam dzisiaj test ciazowy...bo cos mi nie gra, ze tak dlugo nie mam okresu, a nie karmie, jest mi czesto niedobrze (zwlaszcza w aucie), no i znowu nie moge uzywac swoich perfum - wszystko tak jak za czasów ciąży. Oby to nie byla prawda, nawet zie ze wzgledu ze nie chce (a nie chce), tylko ze biore tarz te tabsy świnskie, a ich w ciazy nie można. takze trzymajta kciuki, coby drugiego dzieciecia narazie nie bylo 😜 rano zrobie

a co smieszniejsze bylo by kolejne grudniowe dziecko... ja o ciazy dowiedzialam sie 06.04;p i kuba prawie grudniowy hihih nie no bez zartow napewno wszystko ok i to tylko stres swoje robi

oby wlasnie tak bylo, ale dla pewności zrobie


Ja mam tez czasami schizy,ze w ciazy jestem, bo jakos mi niedobrze 😁
Trzymam kciuki Aniqa!

też czasem tak mi dziwnie ciążowo 🙃, ale jak Wy też tak macie to może jakieś nieuregulowane hormony jeszcze tak buzują... w każdym bądź razie Aniqa 3mam kciuki, żeby jeszcze nie teraz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
meliska napisał(a):
Hejka 🙂

No Weroniczce super to brzuszkowanie wychodzi 🙂
Kalinka z tą marchewkową buzią wygląda na taką do schrupania 😉
A Basieńka takie widoczki zapodała aż dech zapiera i jak pomyślę, że ona tam z Florkiem szusuje to ojojoj 😮

Mnie rozłożyło przeziębienie i miałam chwilę wyciętą z życiorysu 😞 ale już lepiej, przynajmniej gorączka odpuściła. I z oczyskami Julci znacznie lepiej 🙂

No i ciekawe jak Maciuś Agi po operacji??? 🥴

rano Aga napisała mi eska, że macius juz po, zabieg trwal 2 godz i Maius powoli zaczął sie wybudzać. dalej nic nie wiem

A Ty swintucho nic nie napisałaś, się upominać musiałyśmy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
meliska napisał(a):
Hejka 🙂

No Weroniczce super to brzuszkowanie wychodzi 🙂
Kalinka z tą marchewkową buzią wygląda na taką do schrupania 😉
A Basieńka takie widoczki zapodała aż dech zapiera i jak pomyślę, że ona tam z Florkiem szusuje to ojojoj 😮

Mnie rozłożyło przeziębienie i miałam chwilę wyciętą z życiorysu 😞 ale już lepiej, przynajmniej gorączka odpuściła. I z oczyskami Julci znacznie lepiej 🙂

No i ciekawe jak Maciuś Agi po operacji??? 🥴

rano Aga napisała mi eska, że macius juz po, zabieg trwal 2 godz i Maius powoli zaczął sie wybudzać. dalej nic nie wiem

pewnie jutro wyjdą do domku i Aga nam zda relację... mam nadzieję, że dobrze znoszą ten czas po zabiegu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
holi32 napisał(a):
Co tak wszystkich wywiało kurcze!!!
My już po 2 spacerku!!! Teraz czas na serial


Forum przymiera...A jak mamusie wroca do pracy to umrze smiercia naturalna! 😎 Zaczynam sie przyzwyczajac.

no niestety, zawsze jakoś czasu brak, ale dobrze, ze mamy facebook to zawsze możemy być na bieżąco i mieć stały kontakt 🙂

Coq a co to za czarne scenariusze... chyba tak źle nie będzie 😜
No ja fb jeszcze nie mam ☺️, ale poproszę sis, żeby mi pomogła... no założyć założę, ale jak się tam poruszać? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Aniqa a do buzi też coś trafiło z tej marchewki? 😜

ociupinka zaledwie 😉 sama chciala lyżeczka manewrować i taki efekt 🙂
a nie badzcie takimi pesymistkami...jakos chyba przetrwamy, nie?
dziewczyny musze wam sie przyznac...kupilam dzisiaj test ciazowy...bo cos mi nie gra, ze tak dlugo nie mam okresu, a nie karmie, jest mi czesto niedobrze (zwlaszcza w aucie), no i znowu nie moge uzywac swoich perfum - wszystko tak jak za czasów ciąży. Oby to nie byla prawda, nawet zie ze wzgledu ze nie chce (a nie chce), tylko ze biore tarz te tabsy świnskie, a ich w ciazy nie można. takze trzymajta kciuki, coby drugiego dzieciecia narazie nie bylo 😜 rano zrobie


ja tez sie zastanawiam nad testem , bo chociaż karmię to nie jestem pewna glowy nie dam uciac czy nie mialam okresu pod konic 6 tygodnia......chyba nie ale ani paluszka za to nie daje.......
i ja tez bym narazie nie chciała bo po cesarce przez rok nie moge...... 🤢 🤢 🤢

nie mówiąc juz o tym że w pracy u mnie by sie chyba nieźle wkurzyli..... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
A ja dopiero dziś dołączam do grona czystookiennych ☺️ i nie uwierzycie sis mi je umyła 🤪


No fajna siostra no! 🤪 Z fb tez Ci pomoze. 🙂

No to swietnie ze Maciek po i wszystko dobrze. 🙂

A ja tu czarnych scenariuszy nie sieje, zobaczycie, jak to bedzie jak mamusie wrowa do pracy. Kazdy pewnie zajzy, ale raz w tygodniu, bo czasu nie bedzie - normalne. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Aniqa a do buzi też coś trafiło z tej marchewki? 😜

ociupinka zaledwie 😉 sama chciala lyżeczka manewrować i taki efekt 🙂
a nie badzcie takimi pesymistkami...jakos chyba przetrwamy, nie?
dziewczyny musze wam sie przyznac...kupilam dzisiaj test ciazowy...bo cos mi nie gra, ze tak dlugo nie mam okresu, a nie karmie, jest mi czesto niedobrze (zwlaszcza w aucie), no i znowu nie moge uzywac swoich perfum - wszystko tak jak za czasów ciąży. Oby to nie byla prawda, nawet zie ze wzgledu ze nie chce (a nie chce), tylko ze biore tarz te tabsy świnskie, a ich w ciazy nie można. takze trzymajta kciuki, coby drugiego dzieciecia narazie nie bylo 😜 rano zrobie

no to ja też Wam się do czegoś przyznam jak już tak zdradzamy sekrety... Ja byłam wczoraj u lekarza by wykluczyć ciążę bo mieliśmy z M małą wpadkę a za 2 dni temu zapomniałam wziąć tabletkę i minęło już 12h.... niestety nie mogę sobie pozwolić na następną dzidzię, o mnie na to nie stać.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Kasia to juz powazna sytuacja jak lekarz byl 😜 Ale wykluczyl ciaze?

no niestety poważna i dostałam tabletkę Escapelle po 72h...


oj 🥴 No ale tak ja sobie tez na ciaze nie moge pozwolic i nie chce nawet!

no niestety czuję się okropnie niby to jeszcze nic, ale mino wszystko... Ale posiadam wystraszających warunków, żeby zapewnić drugiej dzidzi. Mam nadzieję, że w przyszłości to się zmieni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...