Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
aaagaaa ja tez się mialam przyłaczyć do wyrazów podziwu ale mi korki siadly i ie miałam prądu 3h a co za tym idzie neta też szlag trafił 😠 ale już jest więc RESPECT mamusiu, podziwiam ze tak oboje dobrze to znieśliście a mąż to się trochę z tym przyjazdem spoźnił 😜


no gdyby przyjechał te kilka dni wcześniej, co długo rozważaliśmy to nie byłoby pewne, że ma do czego wracać 🤢 a kasa potrzebna... a zostałby bez pracy i ja też. to lipa trochę. więc zdecydowaliśmy, że będzie mu musiało wystarczyć duchowe bycie z nami a mi będzie musiało wystarczyć duchowe wsparcie od niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki coq 🙂))fajnie ze avatka zauwazylas;p musialam zmienic bo 2 miesiace temu to poprzednie foto bylo robione;p
basienka podziwiam za zjazd....
aniqa juz dodalas fotki czy zerknac jak ci pomoc;p
pamm ty ie chyba juz doczekac nie mozesz prawda??? ahh jak sobie przypomne.. cudowny czas,,, a jeszcze cudowniejszy ze jestescie we 3 😉
wanila a wlasnie ktory zabek?
holi moj tez po jabluszku od 1.5 dnia bez kupy a zawsze 3-4 robil
meliska fotki kupione?>
nova guga gdzie jestescie>
aaaagaaa tylko meza nie zamecz hihiihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
ale roche wtopilam, zamowilam tylko 100zdjec, bo myslalam ze starczy, a wyszlo mi 190 😮 i musialam 90 wywalić, szkoda mi tego, bo niektore byly fajne musialam usunac. ja tez najpierw robie a potem mysle...moglam najpierw sprawdzic ile ch mam, a nie zamawiac na czuja


ja wywołałam 500zdjęć Maćkowych 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
ale roche wtopilam, zamowilam tylko 100zdjec, bo myslalam ze starczy, a wyszlo mi 190 😮 i musialam 90 wywalić, szkoda mi tego, bo niektore byly fajne musialam usunac. ja tez najpierw robie a potem mysle...moglam najpierw sprawdzic ile ch mam, a nie zamawiac na czuja


ja wywołałam 500zdjęć Maćkowych 🤪


🤪 🤪 🤪 ale za te przejscia wczorajsze to Wam sie nalezy!!!!

my mamy album na 300zdjec, zobaczymy na jak dlugo starczy 😉
generalnie staram sie wybierac po 2 zdjecia tygodniowo, i wysylam je do mediamarktu, a na drugi dzien juz sa do odbioru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczor,
Troszke nadrobilam 🙂
AgaMaciek dzielny chlopak, naprawdę jestem pod wrazeniem 🙂
U nas mala jest baaardzo absorbujaca. Stale siedze z nia , bo malzon pracuje i ostatnio sie rozplakalam, bo bylam wsciekla, ze Sarah po raz kolejny placze. Zeszlam na dol, bo myslalam, ze zaczne krzyczec 🤢 🤢 Jak chce cos zrobic to mala siedzi w lezaczku i placze a ja szybko robie co mam do zrobienia i bawie sie. Dzis Sarah miala szczepienia i bilans. Wazy 5910g i mierzy 61cm. Okropny wrzask przy kluciu ja zaciskalam zeby, zeby nie rozplakac sie. Spi teraz, ale tak nie spokojnie i co jakis czas budzi sie z krzykiem.
Chyba jutro przefarbuje wlosy, zeby cos zmienic i polepszyc samopoczucie.
Moze jutro bede sie udzielac jak mi corka pozwoli.
Buziaki i sciskam Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
dorianna napisał(a):
U nas dzisiaj nie za dobrze, maly cos dzisiaj niespokojny i wrazliwy jakis, ma lekka goraczke i byl placzliwy, troche byly problemy z zasnieciem, ale zasnal, mam nadzieje, ze to nic powaznego...
Okazw sie 😮
A jutro mamy znowu kontrole u urologa i oby bylo choc troche lepiej 🥴

Spowiedz zaliczona 🙂

A co do ciazy to dziewczeta tak nie szalejcie, bo chyba nikt nie chcialby tak szybko malenstwa 😜 Ja nie mam jeszcze za bardzo ochoty na sex, glowa zaprzatnieta innymi pierdolami i nawet mi sie nie chce, a maz chyba tez sie odzwyczail, bo nie nalega 😁

ajć... na pewno będzie dobrze i trzymam kciukaski za jutrzejszą wizytę 🙂

zaliczona, ale czy rozgrzeszenie ksiądz dał 😜

no nie chciałby i chyba dlatego ten popłoch... ale przypominam sobie, że ostatnio wszystkim temperamenty opadły, więc nie powinno być tak źle 😉

Rozgrzeszenie dal 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Bry,
szaro buro i ponuro u mnie... 🥴 Do tego niewyspana jestem - pobudka średnio co 1,5h 😠 Dziewczyny które niczym nie dokarmiają swoich dzieci - jak one Wam śpią? Bo ta moja w nocy budzi sie poprostu głodna. Ja na brak mleka nie narzekam ale może jest za "cienkie" na noc? Sama juz nie wiem

Moj maly spi od 20 do 6 rana od drugiego miesiaca zycia, jest tylko na cycu, w ciagu dnia je co ok 2 godziny z jednej piersi, a na noc zjada z dwoch i oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
no to teraz w skrócie opiszę jakiego mam dzielnego synka:

jak przyszli go oglądać anestezjolog go badała i pan doktor przyszedł to Maciuś nawet nie zapłakał, później dostał zastrzyk w pupcię (te zastrzyki do narkozy strasznieeee bolą, mi łzy ciekły jak miałam), a mój mały bohater tylko delikatni załkał i tyle, byłam w szoku. potem zaczął być senny ale nie usnął jeszcze. potem przyszła pielęgniarka oddziałowa i wzięła go w kocyku i do windy na salę operacyjną... a on wtedy tak strasznie zaczął płakać, a ja razem z nim. wyłam po prostu, że mi go zabierają. zabrali go o 8.15. Pan doktor do windy wszedł o 8.30, a wyszedł o 9.40... Czyli operacja około godziny. Maćka mi przywieźli na łóżku o 10.05... a ja cały czas ryczałam. a jak go przywieźli to aż się zanosiłam od płaczu, bo był taki malutki, bezbronny z kroplówką, taki bledziutki, prawie biały. i jak go dotknęłam to był strasznie zimny... i siedziałam tak przy nim... otwierał trochę oczka i zamykał z powrotem. o 12.00 mogłam mu już dać jeść, i Maciek o 12.15 się obudził, położyłam się koło niego na łóżku i dałam mu z piersi mleko. Potem znowu obudził się około 14 i tak samo. No i ogólnie cały dzień taki senny był. noc przetrwaliśmy w miarę dobrze. Dostał antybiotyk strzykawką w wenflon o 14, 19, potem o północy, dzisiaj o 6 rano i o 12... i z tego co ja pamiętam, to jak taki antybiotyk jest wstrzykiwany to coś piecze, szczypie a Maciuś nic, nie płakał w ogóle. Dzisiaj rano wstał o 6 uśmiechnięty i do zabawy, i dzisiaj już był taki normalny, uśmiechał się, gadał sobie, bawił się. Po tym antybiotyku o 12, pielęgniarka wyjmowała mu wenflon, on był zaklejony plastrem. no i ani przy oklejaniu plastra ani przy wyciaganiu wenflonu Maciek nie zapłakał tylko się uśmiechał do tej pielęgniarki. Byłam w szoku!
Teraz już śpi, ale coś nie mógł usnąć, bardzo płakał, łzy ciekły mu po policzkach... chciał się do mnie przytulać. Ale usnął w końcu
Poza tym miał nadcinane ścięgno Achillesa, miał podcinane jakieś wiązadła przy torebce stawowej, bo to wszystko trzymało mu piętkę. Teraz gips ma do 20 kwietnia czyli 1,5 tygodnia. Potem drugie 1,5 tygodnia lub 2 tygodnie. A potem pan doktor będzie w stanie konkretnie powiedzieć co i jak dalej... Mam nadzieję, że dalej tylko szyna

No to masz naprawde dzielnego synusia, w sumie mamy dzielnych synusiow, bo widze, ze oni lepiej znosza te wszystkie szpitale i zabiegi niz my 😉
Oby wszystko juz bylo oki 😘 Buziaczek dla maluszka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wogole to u nas po kontroli calkiem nie zle, leki dzialaja, maly juz lepiej siusia i pecherz oproznia, wiec jest nadzieja, ze mu sie zmniejszy, kontrola za 4 tygodnie...

A jutro ide z nim do lekarza, bo maly drugi dzien mi goraczkuje i jest niespokojny, oprocz tego innych objawow brak, mam nadzieje, ze to nic powaznego 🥴

Teraz spadam spac, bo zmeczylo mnie to nadrabianie hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uf.nadrobione.od dwóch dni mnie nie było i jakoś nie mogłam nie czytać...okien ciąg dalszy i porządki w toku.jutro gotuję towar na pasztet 🙂
aga czytałam i nie wiem jak to zniosłaś dzielna kobito nasza!
wanilia moja nadal na brzuchu nie bardzo chce lezeć a nie mówię już nic o obracaniu się...a ząbki to i ja już macałam i jakoś też mi sie zdaje jakby coś tam zaczynało wyłazić 😮
guga duszko a Ty gdzie??
chloe śliczne dziecięcie Twe 🙂 no superowe zdjęcie! a można zanurzać uszy tak całkiem w wodzie?? bo ja słyszałam żeby właśnie nie zanurzać...oświeć 🙂 widzę że Twoje lubi 🙂
a ja tu sama o tej porze...gupia, a potem będzie Milena śpij... no dobra zegnam i miłych snów posyłam śpiącym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Moja oddelegowana do łóżeczka na dosypianie więc nadrobiłam zaległości z wczoraj. U nas jakieś cyrki z prądem, coś robi zwarcie, dwa bezpieczniki poszły się wczoraj paść, jak M wrócił to coś tam pogrzebal i część sprzętu działa, mi.in, załadowana lodówko-zamrażarka i druga najważniejsza rzecz - komputer 😜 Ale juz wodę na herbatę gotuję w garnuszku, dziś ma przyjść elektryk
Co do ząbka to wczoraj nie byłam pewna czy to jedynka czy dwójka ale dziś pozaglądałam młodej w paszczę i to prawa dolna jedynka. Jak zgram zdjęcia to wrzuce Wam, zobaczycie jakie ona miny wczoraj waliła, widać jej obecność ząbka nie pasowała 😉 I już wiem skąd te pobudki co 1,5h wczorajszej nocy, widać ją dziąsełko bolało, może miała lekką temperaturę a mama ja buch do cyca bo myślała że ciągle glodna 😁 Ja tam za bardzo nie zaglądałam jej do buźki, zn nie czekałam jeszcze na ząbka bo myślałam że jeszcze czas.
Co do gugi to napisałam wczoraj do niej smsa, odpisała że każdą wolną chwilę wykorzystuje na spanie, jedzenie i sprzątanie i że tęskni.
Basienka ja nie jeżdże na nartach więc mi ciężko górkę ocenić - z jaką prędkością się z takiej zjeżdża? Kurcze Florek jest lepszy ode mnie, starej kozy 😜 A co do podróży to ja po ostatnim przejeździe 300km zastanawiałam się jak Wy daliście radę, Florek był cały czas w foteliku?
Doriana super że po kontroli dobre wieści, oby tak dalej 🙂
aaagaaa z tym spoźnieniem to żart był, przecież wiem że by mąż przyjechał jakby mógł. A teraz już pewnie jest z Wami w domku 🙂
Agami mam leżaczek prawie identyko i masz rację - trzeba aktualizować avatarki 🙂
Cloe foto jak zwykle rozbrajające 🙂
asiadudzika co z chrzestną?
pammat jak walka z kilogramami przed ślubem? bo pamiętam jak w ostatnich dniach ciąży się zarzekałaś że sobie folgujesz bo potem to dieta żeby do ślubu zrzucić co trzeba 😉
yyyy, co tam jeszcze mialam napisać... 😮
Do wywolywania novejM się miałam przyłączyć 😁 Nova, noVa, nooovAAm hoop, hoop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...